[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 28-07-2012, 05:09 PM   #21
euskadi
Senior Member

euskadi's Avatar

euskadi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
jeli mogu ja pitat osim tribina.hr na koju se treba registrirat,znam da ima još jedan link za pratit 1.hnl,ali moj prijatelj euskadi mi je opet nešto krivo poslao.. neki sport-tv.cc tako nešto... mi ga može ko stavit ovdje?? hvala
ja sam ti poslao link preko kojeg sam gledao,a drugi par rukava je ako su ga ukinuli,probaj ovaj sport-tv.biz jucer su ri-zd prenosili
euskadi is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2012, 06:29 PM   #22
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Baš objašnjavam Riječanima da se teoretski može postati prvak bez postignutog gola, ali u praksi jako teško
Old 28-07-2012, 10:56 PM   #23
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

i onda ce neko nadat se necemu u HNL-u
pa jebenu Cibaliu kradu u Zagrebu
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2012, 11:47 PM   #24
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Nije ono zoki bila krađa , ni penal ... to je bila samo mala demonstracija moći ... da ne bi bilo zabluda i glupastih nadanja.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2012, 12:42 AM   #25
zoranvulic
Senior Member

onda se cude sta neko navija za Bugare,pa za Palestince
tako svejedno..tim svojim lopovlukom su otjerali svoje,ostale,ma sve miljama daleko od nogometa
Old 29-07-2012, 11:02 AM   #26
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Super, pao mi kamen sa srca, da je Cibalija uzela bod, Cacic bi bio bivsi, a onda uz novog trenera, igraci GNK Mamica bi se mogli na tren trgnuti i izbaciti Sheriffa, ovako Moldavci imaju dobru sansu, a onda nek Maminjo potjera Cacica i dovede novog, nece ni novi pomoci ako u pretkolu EL im dopadne recimo Anzhi Mahackala, Dinamo Moskva, Feyenoord, itd...
Neka se navijaci Dinama malo razvesele, a nek Maminjo pati sto odletese euri... FORZA SHERIFF

Rijeka "iskusno", ako se nece ponovit lanjska sezona i grcevita borba za opstanak
Nije sve u gomilanju igraca koji su slobodni na trzistu, nije to bog zna kako odigrao Jurcic, sezona pocela a on jos trazi napadace
Old 29-07-2012, 12:02 PM   #27
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

stavili su video dinama, ali normalno dvojbeni jedanaesterac za cibaliju nisu.

a šta se tiće rijeke preslikana slika naših igara zadnjih godina, momčad će se slagat do 31.8., gomilanje igrača, igrači ili na zalasku karijere ili im je karijera u padu.
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2012, 01:21 PM   #28
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Hm, nisu stavili tu dvojbenu situaciju sa Dinamo - Cibalia

Tija san vidit i taj penal Lokomotive protiv Intera na koji je bilo nekih žalbi, no nemoš sudit dok ne vidiš, ali nisu radili sažetak s te utakmice.
Old 29-07-2012, 05:35 PM   #29
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
Nije ono zoki bila krađa , ni penal ... to je bila samo mala demonstracija moći ... da ne bi bilo zabluda i glupastih nadanja.
je, nekoliko sam puta dok sam gledao gnk pomislio "ah, da je hajduk bar malo jači" i onda, da se nebi morao sjećati kako to radi bruno, dođe šimčić
Old 29-07-2012, 07:26 PM   #30
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

http://sport-tv.biz/index.php

Ovi Polancecovi vode protiv Jakovcicevih 1:0 vec na pocetku
Old 30-07-2012, 12:20 PM   #31
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Bas je zanimljiv ovaj zdrijeb HNL-a mi protiv Istre na tesko gostovanje, derbi sa Splitom doma, pa tesko gostovanje opet u Zadar sto se igra paralelno s europskim kvalifikacijama, a agregat doma inter, doma cibalia sto su mozda i dvije najlosije ekipe ove godine, i onda ajde gostovanje u Istri. Jos kad vidimo onaj penal za CIbaliju i ovaj ofsajd Vukusica ocito je da se nije puno toga promijenilo, a izaslo se u susret sa odgodom suspenzija i onda pri prvoj kradji kad ce se agregat odvojit na tri boda ce nasi graknut ali ce ovi rec sta se vi bunite, ukinuli smo vam suspenzije, dali da igrate, "spasili" klub i sad bi jos da vam i prvenstvo damo. Samo mi nije jasno jesu li ovi nasi toliko naivni pa vjeruju novoj garnituri HNS-a ili imaju neki plan.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2012, 03:06 PM   #32
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
Bas je zanimljiv ovaj zdrijeb HNL-a mi protiv Istre na tesko gostovanje, derbi sa Splitom doma, pa tesko gostovanje opet u Zadar sto se igra paralelno s europskim kvalifikacijama, a agregat doma inter, doma cibalia sto su mozda i dvije najlosije ekipe ove godine, i onda ajde gostovanje u Istri. Jos kad vidimo onaj penal za CIbaliju i ovaj ofsajd Vukusica ocito je da se nije puno toga promijenilo, a izaslo se u susret sa odgodom suspenzija i onda pri prvoj kradji kad ce se agregat odvojit na tri boda ce nasi graknut ali ce ovi rec sta se vi bunite, ukinuli smo vam suspenzije, dali da igrate, "spasili" klub i sad bi jos da vam i prvenstvo damo. Samo mi nije jasno jesu li ovi nasi toliko naivni pa vjeruju novoj garnituri HNS-a ili imaju neki plan.
Da smo dobili prve utakmice u Slavoniji opet bi rekao mi idemo na početku na slavonsko krštenje, samo sam čekao kada če neko reći da imamo težak raspored
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012, 09:38 AM   #33
ofsajd zamka
Senior Member

ofsajd zamka's Avatar

ofsajd zamka is on a distinguished road

Naš bivši član Grčić koji nije imao uvjete za razvoj na Poljudu odlično napreduje,čak skroz do Radnika iz Sesveta.
ofsajd zamka is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012, 11:03 AM   #34
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
Bas je zanimljiv ovaj zdrijeb HNL-a mi protiv Istre na tesko gostovanje, derbi sa Splitom doma, pa tesko gostovanje opet u Zadar sto se igra paralelno s europskim kvalifikacijama, a agregat doma inter, doma cibalia sto su mozda i dvije najlosije ekipe ove godine, i onda ajde gostovanje u Istri.
Ždrijeb se radi po nekoj formuli. Klubovi izvuku neke random brojeve i stave se u već gotovu tablicu. Prvak može zadržati broj 1 a benefit je da igra prve 2 utakmice doma.
evo ti link di je razjašnjeno... ždrijeb
Old 01-08-2012, 02:46 PM   #35
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

smiješno da se žalite na ždrijeb.. pa šta smo toliko iskompleksirani da je sad i ždrijeb urota u qrac
Old 03-08-2012, 02:48 PM   #36
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
smiješno da se žalite na ždrijeb.. pa šta smo toliko iskompleksirani da je sad i ždrijeb urota u qrac
zar nije mamić rekao kad je pričao o žaraćima da dinamo svake godine pusti hajduku da se derbi igra u splitu u rujnu?
Old 18-10-2012, 08:36 AM   #37
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Ovo je više tema za Rasprave s policijom, ali pošto je to zatvoreno onda ovdje.

Dobar tekst na indexu o Širkanu, da se ne zaboravi:

http://www.index.hr/sport/clanak/zel...em/642242.aspx

Pošto je čovik uhićen radi kršenja raznih zakona, međuostalim i onog "o navijačima", baš me zanima koliku je zabranu dobija Širkan. Jednu, dvi, pet godina?
Old 18-10-2012, 08:37 PM   #38
bistrica
Junior Member

bistrica is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by osvomposlu View Post
Ovo je više tema za Rasprave s policijom, ali pošto je to zatvoreno onda ovdje.

Dobar tekst na indexu o Širkanu, da se ne zaboravi:

http://www.index.hr/sport/clanak/zel...em/642242.aspx

Pošto je čovik uhićen radi kršenja raznih zakona, međuostalim i onog "o navijačima", baš me zanima koliku je zabranu dobija Širkan. Jednu, dvi, pet godina?
Ista stvar sa Mamićem mislim nakon neke njihove europske utakmice kad je verbalno napao policajca te ga ometao u obavljanju dužnosti. Dvostruka pravila nema šta, ja ili bilo ko drugi to napravi odmah idući dan najmanje godinu dana zabrane i fina globa
bistrica is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 09:14 PM   #39
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

steta sto Vokri vise ne pise ... on se cesto znao sjetit Vulica kad god su se spominjala imena novog trenera Hajduka ... gleda sam sad utakmicu Rijeka-Split i kapa doli Vulicu jer vec dugo nisam vidija da neko pogtovo u gostima pocne utakmicu sa 3 cista napadaca i odigra pravu napadacku utakmicu bez ikakvih kalkulacija ... istina imao je Split puno srice kod dva gola, al ono sto je bilo gust za gledat igra je ne sa ciljem da ne dobije gol nego da zabije jedan vise od protivnika ... jos kad se to malo sve bolje uigra i vrate se Marcic, Vidic, Krizanac
Old 20-10-2012, 09:20 PM   #40
zoranvulic
Senior Member

Koju si ti utakmicu gledao danas .Daj se molim te uozbilji,kakva tri napadaca,kakav gol vise
a u zavrsnici napada nisu nijednom zavrsili sa vise od 2 igraca pa cak i kada su ti tvoji napadaci probijali..Inace,to su krilni napadaci,s kojima svi igraju u svijetu,ali su to eto 3 napadaca iako stoje u formaciji 4-2-3-1 s time da se Pehar povlacio u 4-3-3

Vulic je odlican trener,ali koje ti gluposti pises,ne bi da je covik rastavio Rijeku,iz 4 napada ozbiljna 3 gola su dali uz dva dobra slobodna Vitaica
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules