[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 28-08-2012, 01:38 PM   #161
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by sptp View Post

Jeli cura ubacila baklju na teren i ako nije zašto je odležala u stanici i dobila globu?? Nije vrag da je prvo bila izlika nemoj bacati baklju u teren, a sada pomalo nemoj ni na tribini je zapaliti.Tj. sad je normalno da se i za to završi u stanici..
jedna stvar vam mora biti jasna, baklja je Zakonom zabranjena i tu ja ne mogu raspravljati di je s njom najbolje kad se užga.
za klub i kazne koje on dobija od HNS-a je bolje kada pirotehnika ne ometa utakmicu odnosno kada se ne bacaju u teren i ostaju na tribinama.
Old 28-08-2012, 01:49 PM   #162
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by suzanaoko View Post
jedna stvar vam mora biti jasna, baklja je Zakonom zabranjena
Je samo prije "nije bio" toliki problem ako se upali samo na tribini.Ovako se postavlja pitanje šta će sve postati problem (osim sjedanja kao u kazalištu, šta pretpostavljam neće predstavljati problem nikada).
sptp is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2012, 02:24 PM   #163
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
jedna stvar vam mora biti jasna, baklja je Zakonom zabranjena i tu ja ne mogu raspravljati di je s njom najbolje kad se užga.
a je li ovo također zabranjeno zakonom ( napad Keruma i čelavca, na GRAĐANINA DRUGE ZEMLJE ) ...
ako se već držimo slova zakona ???

a da je moja ćer zapalila,baklju na tribini, ja bi s njom doma raspravija neke stvari, a VIRUJ MI da bi trojicu milicionera koji su je priveli, našao, te također to s njima rješio ( budi siguran , na njihovu štetu ), jer sam siguran da se oni UVIJEK drže slova zakona...

MI SMO SRAMOTA OD DRŽAVE !!!!
Old 28-08-2012, 02:42 PM   #164
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

ipast ce topic rasprave s polUcijom ali moze li jedno pitanje:

po kojem je ovo zakonu?
http://sportske.jutarnji.hr/nitko-na...tsku-/1050377/
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2012, 02:48 PM   #165
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
ipast ce topic rasprave s polUcijom ali moze li jedno pitanje:

po kojem je ovo zakonu?
http://sportske.jutarnji.hr/nitko-na...tsku-/1050377/
meni je iskreno žao bbb šta ima narkomančina radi
Old 28-08-2012, 02:50 PM   #166
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
a je li ovo također zabranjeno zakonom ( napad Keruma i čelavca, na GRAĐANINA DRUGE ZEMLJE ) ...
ako se već držimo slova zakona ???

a da je moja ćer zapalila,baklju na tribini, ja bi s njom doma raspravija neke stvari, a VIRUJ MI da bi trojicu milicionera koji su je priveli, našao, te također to s njima rješio ( budi siguran , na njihovu štetu ), jer sam siguran da se oni UVIJEK drže slova zakona...

MI SMO SRAMOTA OD DRŽAVE !!!!
utakmicu gdje je gradonačelnik ima konflikt/sukob sa ovom drugom osobom nisam radio, odnosno tu godinu nisam bio dio Odjela za osiguranja pa ne znam šta se točno dogodilo i je li bilo postupanaja s tog osnova.

a ovo oko baklje mi nije jasno. znači manje je važno kršiti zakon, a više je važno prijetiti policiji. nije mi jasno šta je bit ovoga šta si napisao.

država je moja koliko i tvoja.
Old 28-08-2012, 02:59 PM   #167
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
jedna stvar vam mora biti jasna, baklja je Zakonom zabranjena...
Znaci, ova gospoda su uredno procesuirana zbog tog delikta?

Old 28-08-2012, 03:02 PM   #168
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
Znaci, ova gospoda su uredno procesuirana zbog tog delikta?

http://www.youtube.com/watch?v=4eAwl-2zf84
šta je na snimci? ne otvara mi youtube.
Old 28-08-2012, 03:04 PM   #169
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
utakmicu gdje je gradonačelnik ima konflikt/sukob sa ovom drugom osobom nisam radio, odnosno tu godinu nisam bio dio Odjela za osiguranja pa ne znam šta se točno dogodilo i je li bilo postupanaja s tog osnova.

a ovo oko baklje mi nije jasno. znači manje je važno kršiti zakon, a više je važno prijetiti policiji. nije mi jasno šta je bit ovoga šta si napisao.

država je moja koliko i tvoja.
joj suzo, barem ti razumiš neke stvari...

pozivaš se na slovo zakona, jel tako ??
a to slovo zakona, usprkos slici koja govori više od tisuću riječi, nije ovdje bilo u funkciji prava, jer je napadnutu osobu privelo, a čelavca i Ker-Uma pustilo, ništa, zero, niente...
e iz toga je proizašla moja rečenica za baklju i ovu curu...jer ti policajci, su sigurno revni kad "pošteni" građani, ko ova dvojica, "dejstvuju" mimo zakona, koji za njih očito ne važi, al zato je bilo od državnog intersa privest ovu curu, jel tako ?
I ne bi bila samo prijetnja, jer nisu prijetnje jedino ( Bogu hvala ) sredstvo kojima se može djelovati protiv hrabrih provoditelja zakona.....
Jer zakon je isti za sve, jel tako ?

Država je tvoja, moja, svih nas, ali i dalje je sramota od države....država u kojoj ništa ne funkcionira, i iako tebe cijenim, tvom ministarstvu na čelu je čovik, koji zorno oslikava stanje našeg društva; nesposobno, nekompentnetno, korumpirano....

Da citiram Bruna Bušića...

"... Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit će nje, rodit će se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne drzave da je nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako ...

... No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže i najgore će biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje - kako nas tada spasiti od nas samih?"
Old 28-08-2012, 03:15 PM   #170
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

vrtimo se u krug sa tim bakljama, neredima/alkoholu na stadionima i sl.

Otisli smo u OT ali amo ponovit nekoliko cinjenica:
- Jasno da se zakoni u RH primjenjuje selektivno (tu stoji zakljucak o sramoti od drzave)
- Jasno da u dijelu di se primjenjuje zakon (stoka sitnog zuba) oduvik je policija (prije milicija) radila svoj posao primjene a navijaci izbjegavanja i kontre dijelu propisa/zakona

Amo zadrzat raspravu na dijelu di medju policijom pa i navijacima iskoci kukolj koji ne postuje drustveni poredak medju nama, stokom sitnog zuba jer krokodile svakako u ovim forumskim raspravama sa policijom ne mozemo prominit.

... ni mi ni policijski sluzbenik-ci ma sta mislili o tome.
Old 28-08-2012, 03:22 PM   #171
Torcida-Kamenjar
Senior Member

Torcida-Kamenjar is on a distinguished road

ja neznam zašto se vi čudite zašto ovo zašto ono..pa svi znamo u kakvoj državi živimo i to se vjerojatno nikad neće prominit

svi znamo da neće kerum/mamic/suker zavrsit u zatvoru kad zapale baklju ili udare čovika a ostali ljude oće

al to nije kriv ni ja ni barba pa ni suza koji radi svoj posao i odradi ono što ima...

a o tome kakva nam je država se može pričat na milijon stranica foruma i opet nebi imalo smisla jer je takva i neće se promjenit...

ključaj ovo dok nije doša mučko đubre i upitalo suzu za neki konflikt s maminjom
Torcida-Kamenjar is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2012, 03:38 PM   #172
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

baRBa ja manje-više sve to posložio. zakoni postoje i oni se krše. manje-više opet od svih. nekad nekoga zakačimo nekad ne, ovisi to o puno stvari, a najmanje o tome želimo li mi to ili ne. dio navijačkih gluposti ostane u tamnoj brojci jer se isto tako odvijaju na lokacijama, u situacijama ili nekim drugim okolnostima koje nama otežavaju otkrivanje počinitelja, kao i u svim drugim segmentima gdje se zakon krši (promet, zlouporaba droga, organizirani kriminal, narušavanje JRiM-a itd itd). svuda postoji tamna brojka jel nas nema 500 000 da pokrijemo svaki kutak sredine gdje radimo.
ja opet ovdje tvrdim da nitko nema na nas utjecaja kad radimo svoj posal, ponavljam, kad je bio ovaj incident u i oko svečane lože nisam radio pa ga neću dodatno komentirat.
a ako se nešto slično ponovi, a budem na sadašnjem radnom mjestu, vi me slobodno razapnite ne bude li sve odrađeno po slovu zakona.
Old 28-08-2012, 03:48 PM   #173
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

ne zaboravite da kad policija odradi svoj posao slijedi pravosudni faktor korekcije

Drzava prava, pravde i pravednosti...
ZAMPA, posmrtne pripomoci, Pupovaca...

Držimo se mi svoga "posla" i drukanja za bolji Hajduk.
Svi skupa koliko mozemo
Old 28-08-2012, 05:30 PM   #174
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

maltletiranje gostujučih navijača na svim utakmicama
mlaćenje nedužnih navijaća
kerum se malati po stadionu
u loži se pale baklje
maše se dosjeima na javnoj televiziji
tuča sa policajcima i upadanje na teren
diljenje trisaka načelnicima policije
osobni podaci dostupni prodavačima karata
širić,djedović
uobičajneno izdrkavanje na ulazima na svakoj večoj utakmici
pretresi navijača u njihovim stanovima
policijska država

može se nabrajat do beskonačnosti....ovo su činjenice zbog kojih je ljudima više pun k... svega
jeli krivac policija,odvjetništvo ili ne znan ko,to ljude nije briga...činjenica je da se svima gadi više uopće pogledat čovika u plavom (i dresu i uniformi )
Sigurno je da među policijom ima odličnih i dobrih ljudi,ka i među odvjetništvom. Ali na kraju su opet ostali već navedeni rezultati...
Old 28-08-2012, 06:10 PM   #175
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Quote:
baRBa ja manje-više sve to posložio. zakoni postoje i oni se krše. manje-više opet od svih. nekad nekoga zakačimo nekad ne, ovisi to o puno stvari, a najmanje o tome želimo li mi to ili ne. dio navijačkih gluposti ostane u tamnoj brojci jer se isto tako odvijaju na lokacijama, u situacijama ili nekim drugim okolnostima koje nama otežavaju otkrivanje počinitelja, kao i u svim drugim segmentima gdje se zakon krši (promet, zlouporaba droga, organizirani kriminal, narušavanje JRiM-a itd itd). svuda postoji tamna brojka jel nas nema 500 000 da pokrijemo svaki kutak sredine gdje radimo.
ja opet ovdje tvrdim da nitko nema na nas utjecaja kad radimo svoj posal, ponavljam, kad je bio ovaj incident u i oko svečane lože nisam radio pa ga neću dodatno komentirat.
a ako se nešto slično ponovi, a budem na sadašnjem radnom mjestu, vi me slobodno razapnite ne bude li sve odrađeno po slovu zakona.
Ovo se u potpunosti slažem,i koliko god me policajci pokušavali uvjerit da je suprotno (a trude se,zaista),ipak virujen da ih ima i poštenih.Tako da,slažen se sa ovim boldanim,to ovisi o tome da li vi smijete ili ne,a ne da li želite ili ne.
Policija je uvik bila,i bit će,igračka u ruci vlasti.Iako im plaću ne daje vlast,nego narod.Nekada se na "Divljem zapadu" za šerifa biralo poštenog i hrabrog čovjeka,koji je svoje susjede,djecu i prijatelje štitio od raznih bolesnika.Danas "šerifi" više ne štite svoje susjede,nego štite one koje bi ti njihovi susjedi najurađe "o prvu banderu".I koliko se god sve policije svita trudile davat "to serve&protect" zakletvu građanima,to je ipak pro forma.Policija ne služi narodu,policija je IGRAČKA u ruci vlasti.
A narod,ko narod....
"our legion of enforcers" TA-DA-DAAAAAM!!!!!
Old 29-08-2012, 09:18 AM   #176
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
šta je na snimci? ne otvara mi youtube.
Na snimci su dva ugladjena gospodina, nalaze se na tribinama jednog stadiona, jedan je predsjednik nogometnog kluba a drugi sportski direktor (kasnije predsjednik udruge prvoligasa, nesudjeni predsjednik HNS-a, sudjeni izbornik reprezentacije...)
Oba gospodina u desnoj ruci drze upaljenu baklju i sa velikim zarom u ocima masu istom, prvi gospodin visoko podize stisnutu saku lijeve ruke te potom sa bakljom krece prema dolje (mozemo samo spekulirati da li sa namjerom da sa istom pocini jos neko prekrsajno djelo, npr. da je baci u teren?)
Buduci da se iz snimke vidi da je to bila prikazano na drzavnoj dalekovidnici, dakle pred milionskim auditorijem, pred brojnim svjedocima, mozemo pretpostaviti da je policija nakon izvrsene inkriminirajuce radnje sacekala dva pocinitelja i potom primjenila isti "tretman" kao i prema drugim pociniteljima (novcana kazna, zabrana dolaska na tribine, itd...)
Old 29-08-2012, 10:17 AM   #177
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
Na snimci su dva ugladjena gospodina, nalaze se na tribinama jednog stadiona, jedan je predsjednik nogometnog kluba a drugi sportski direktor (kasnije predsjednik udruge prvoligasa, nesudjeni predsjednik HNS-a, sudjeni izbornik reprezentacije...)
Oba gospodina u desnoj ruci drze upaljenu baklju i sa velikim zarom u ocima masu istom, prvi gospodin visoko podize stisnutu saku lijeve ruke te potom sa bakljom krece prema dolje (mozemo samo spekulirati da li sa namjerom da sa istom pocini jos neko prekrsajno djelo, npr. da je baci u teren?)
Buduci da se iz snimke vidi da je to bila prikazano na drzavnoj dalekovidnici, dakle pred milionskim auditorijem, pred brojnim svjedocima, mozemo pretpostaviti da je policija nakon izvrsene inkriminirajuce radnje sacekala dva pocinitelja i potom primjenila isti "tretman" kao i prema drugim pociniteljima (novcana kazna, zabrana dolaska na tribine, itd...)
jesu, prijavljeni su i kažnjeni, novčano.
Old 29-08-2012, 10:36 AM   #178
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Quote:
jesu, prijavljeni su i kažnjeni, novčano.
za krokodila vrijedi zakon o javnom redu a za stoku Zakon o stoci...
Old 29-08-2012, 10:54 AM   #179
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
za krokodila vrijedi zakon o javnom redu a za stoku Zakon o stoci...
primjenjen je zakon koji se u takvim situacijama/prekršajima primjenjuje.
nema stoke i krokodila, možda samo u nečijim glavama.
Old 29-08-2012, 11:34 AM   #180
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

pa dobor oces ti da te branim ili napadam??

Nego daj nam reci imate li za ove prekrsitelje listu "K" kao krokodili?
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules