[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-06-2013, 01:16 PM   #61
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by DelmatST View Post
Čekan bodulov osvrt
kao što sam već rekao : to je jedna lijepa prića sa kvarnera koja daje novu nadu hrvatskom nogometu...

da to nebi bilo samo moje mišljenje ( i bodulovo) , to potvrđuje i nova hrvatska vertikala na samom vrhu piramide:

http://sportske.jutarnji.hr/miskovic...-hnl-/1108635/
Old 14-06-2013, 02:06 PM   #62
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

http://sportske.jutarnji.hr/andrija-...otivi/1108548/

Trojicu smo prodali zbog preživljavanja, kako bismo i dalje mogli redovito isplaćivati plaće i nastavili uređivati kamp na Kajzerici, kojeg želimo pretvoriti u najljepšeg u Hrvatskoj. S novcem koji smo zaradali od prodaje pokrit ćemo oko 50-60% godišnjeg proračuna - predviđa sportski direktor Lokomotive, Božidar Šikić, realno glavni čovjek kluba.

kako su ih prodali kada su maleš i boras u rijeku došli besplatno???
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2013, 02:08 PM   #63
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
http://sportske.jutarnji.hr/andrija-...otivi/1108548/

kako su ih prodali kada su maleš i boras u rijeku došli besplatno???
lijepa gesta....
Old 17-06-2013, 08:17 AM   #64
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Šteta, ove su sezone samo tri kluba domaćini na Maksimiru
Old 17-06-2013, 12:12 PM   #65
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

lipo je vidit da te se ljudi site tu i tamo kad te nema

inace kada se prije par miseci o odnosima u HNLu i HNSu pricalo u kontekstu Hajduka ja sam napisao
Quote:
sto se tice odnosa naspram HNSa i sudaca ono sta se triba napokon shvatit je da je jedini nacin za boriti se protiv toga kroz sustav (ili izaci van i ne biti dio tog sustava bez obzira na posljedice koje s time dolaze) ... jubito i fejs akcije mogu zabavljati mase, ali iluzorno je ocekivati konkretne pomake na temelju toga ... pomaci mogu doci ili voljom politike ili jacanjem opozicije dinamu; jedini koji moze voditi tu opoziciju kontra dinama i njegovog utjecaja na sve strukutre nogometa je Hajduk ... ali sigurno ne ovakav Hajduk i to ne samo ove godine nego niti za 2,5,10 godina ... to je valjda svakome jasno
sada vidim da sam u jednom dilu bio u krivu ... nije to samo Hajduk (koji je to triba biti) nego je sada tu Rijeka ... ljudi grade svoju poziciju kroz sustav, a ne priko fejsbuka ... iz svih poteza vidi se da je mamic svjestan da je napokon dobio ozbiljnu konkurenciju i da se s njima ne moze sprdat kao sto se do sada sprdao sa Hajdukom koji je bezuspjesno pokusavao biti ta opozicija ... vec sam napisao prije par postova; procitajte sta stoji iza Volpija i Miskovica i onda bi takvim igracima jedan mamic trebao biti problem i oni pristaju na ulogu gnk3 ... da sigurno ... Rijeka prije svega radi strasan posao za sebe kao klub, ovaj dio jacanja pozicije unutar HNSa je isto tako jako bitna stavka za izgradnju uspjesnog kluba ... triba bit objektivan i priznat sve sto Rijeka radi radio bi i Hajduk da moze, zna, ima sa cime ... i ono bitno za HNL ovo jacanje Rijeke znaci da vise nemamo samo jedan centar moci nego dva kao recimo u Spanjolskoj (Real-Barcelona) ili u Portugalu (Benfica-Porto) i to je sigurno puno bolje nego kad imamo jednog vodu koji vrti sve konce ... naravno idealno bi bilo da imamo vise takvih klubova (prije svega Hajduk), ali to nazalost jos necemo dozivjeti neko vrijeme,a to nije problem HNSa, ni mamica, ni Rijeke nego samoga Hajduka, njegove vlasnicke strukture i nacina na koji se vodi
Old 17-06-2013, 01:10 PM   #66
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
lipo je vidit da te se ljudi site tu i tamo kad te nema

inace kada se prije par miseci o odnosima u HNLu i HNSu pricalo u kontekstu Hajduka ja sam napisao
sada vidim da sam u jednom dilu bio u krivu ... nije to samo Hajduk (koji je to triba biti) nego je sada tu Rijeka ... ljudi grade svoju poziciju kroz sustav, a ne priko fejsbuka ... iz svih poteza vidi se da je mamic svjestan da je napokon dobio ozbiljnu konkurenciju i da se s njima ne moze sprdat kao sto se do sada sprdao sa Hajdukom koji je bezuspjesno pokusavao biti ta opozicija ... vec sam napisao prije par postova; procitajte sta stoji iza Volpija i Miskovica i onda bi takvim igracima jedan mamic trebao biti problem i oni pristaju na ulogu gnk3 ... da sigurno ... Rijeka prije svega radi strasan posao za sebe kao klub, ovaj dio jacanja pozicije unutar HNSa je isto tako jako bitna stavka za izgradnju uspjesnog kluba ... triba bit objektivan i priznat sve sto Rijeka radi radio bi i Hajduk da moze, zna, ima sa cime ... i ono bitno za HNL ovo jacanje Rijeke znaci da vise nemamo samo jedan centar moci nego dva kao recimo u Spanjolskoj (Real-Barcelona) ili u Portugalu (Benfica-Porto) i to je sigurno puno bolje nego kad imamo jednog vodu koji vrti sve konce ... naravno idealno bi bilo da imamo vise takvih klubova (prije svega Hajduk), ali to nazalost jos necemo dozivjeti neko vrijeme,a to nije problem HNSa, ni mamica, ni Rijeke nego samoga Hajduka, njegove vlasnicke strukture i nacina na koji se vodi
i onda mamić istoj toj konkurenciji poklanja igrače i tako ih jača. . ja nemogu vjerovat da ti i dalje tupiš po svome, unatoč svemu šta se događa
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2013, 01:26 PM   #67
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

lipo san ja reka....to se sve može protumačit kao jedna lijepa priča s kvarnera...
Old 17-06-2013, 01:35 PM   #68
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

šabanova lijepa gesta
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2013, 02:33 PM   #69
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Mišković alo!!!!Volpi,eeeejj!!!Dođe Mišković glavi i kaže:"Glava,ovako stvari stoje.Ima da me postaviš za predsjednika udruge prvoligaša!"I bi tako.Mamić ga je postavija jer je mora...ma šta postavija,još mu je mora i dat 4 igrača u dotu.

A sad povratak u realnost.Ova liga 10 je hajduku došla u najodvratnije moguće vrime.Nama je ovo iznimno bitna sezona,u kojoj možemo uzet ogromni zamah,a možemo i prosut sve lipo iz ove sezone.Ja se nadam da su Tudor i igrači svjesni momenta u vrimenu,i da će dat sve od sebe,posebno mislin na start sezone.Ako bi se složilo da povežemo par pobjeda to bi masu značilo,i posjeta i onaj pozitivni zamah za dalje.Tribaju se spremit ka spartanci,grist,i trčat troduplo od onog drila s Mišon.Iznimno,iznimno bitna sezona.Ona za koju ćemo za dvajst godina pričat "tad je krenilo odlično/prema doli".
Satirat će nas se više nego dosad ako bude potribe,mark my words.Mamić nas sad mrzi više nego ikad,zadnje šta bi tija je da Hajduk uspije s ovon pričon oko NH-a.Siguran san da bi sveproguta,i da Hajduk uzme prvenstvo,ali samo daje to uz pomoć nekakvog Volpija/Štimca.Još da se složi još jača homogenost sa publikon i da se to osjetije odrazi na posjetu....Poija bi se živ.Nadan se i da će hajdukovi navijači pripoznat pozitivu i poštenje oko kluba,da uviđaju razlike ka npr ova sa Galešićem di se nije znaloništa dok nije potpisa,da vide da smo napokon počeli ličit na klub.
Mamiću puno više paše Rijeka kao "konkurent",a to je samo i jedino radi sistema upravljanja.A i pošto je Lokomotiva pročitana priča,Rijeka da uzme nešto to mu je "dokaz" kako nije svemoguć....
Samo čisto srce i ničeg se ne boj!
Jako!
Old 17-06-2013, 02:50 PM   #70
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

eto Volpi je nakon sto je od Pro Recca napravio najdominantniji momcadski klub u Europi, samim time osvojio sve sta se moglo osvojit zadnjih nekoliko godina eto sada krenuo ulagat u Rijeku da bi posta gnk3, a navodno mamica od milja zove Jong-il Kim ... kakvi ste vi likovi

ka sta sam reka napokon se dogada bipolarizacija moci u hrvatskom nogometu i to je dobro ... kako za sve druge tako i za Hajduk ... triba se nadat da cemo s vrimenom dozivit i multipolarizaciju u kojoj ce aktivno sudjelovat i Hajduk ... naravno za to su nuzne korjenite promjene; evo da podsjetim na recenicu od predsjednika Brbica od prije tri dana "Sadašnje stanje je neodrživo."
Old 17-06-2013, 02:59 PM   #71
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Naletili Mujo i Haso na medvida pedera sprintera i Mujo trk prema šumi a Haso se sageo.
Mujo u čudu trčeć zaviče: Haso, šta si se naguzija? Biži!
Haso: A nisam se naguzija oblačin patike...
Mujo: Koji će ti Q patike nemo'š bit brži od mede ni sa patikama , naguzit će te medonja peder!?
Haso: Ni ne mislim ja bit brži od mede pedera...

Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2013, 03:09 PM   #72
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

bipolarizacija
kako ce se ocitovat ta bipolarizacija
stvaranjem HNK Rijeke kao drugog kluba Hrvatske

Da se Gazda osjeca ugrozen od te Rijeke,nasao bi rjesenje za njih,a ne im dopustio da gledaju prema 10 milijuna € od Uefe,i doveo svoje poslovanje u pitanje
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2013, 03:31 PM   #73
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

vulicu jesi ti ono prije par miseci ode objasnjavao i radija onaj izracun po kojem Volpi u Rijeku ulaze godisnje manje od 2 mil. eura pa je to samim time qrac od ovce u usporedbi sa Hajdukovim potrebama ... kad ono izmedu ostalog najavljena izgradnja stadiona koja sigurno ne moze kostat manje od 20ak mil. eura

osjeca se gazda i te kako ugrozen, ali ovoga puta nema bas puno rjesenja jer je sada naletio na sebi ravne pa je izmedu batine i mrkve ovoga puta izabra mrkvu jer zna da mu batina vise ne moze proc ka sta mu je prolazila do sada na primjerima Hajduka i drugih ... ova sezona je sigurno pocetak kraja mamiceve apsolutisticke vladavine HR nogometom ... a uostalom ka i u svemu drugome vrime ce pokazat

mamic je prije svega bio jak zato sto su svi drugi oko njega bili slabi ... polako to postaje jasno
Old 17-06-2013, 03:37 PM   #74
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

nego sta je sa igracima momcadi koje ispadaju iz lige ... Abdurahimi, Sovsic, Orsic, Budimir, Zuparic, Rugasevic, Mazalovic ... zna li se za kojega od njih di bi trebao zavrsiti; mozda jos neki medu njima voli knjizevnost
Old 17-06-2013, 03:43 PM   #75
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Opet nisi lijekove uzeo...
zile is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2013, 03:52 PM   #76
zoranvulic
Senior Member

koje ti droge uzimas,koje usporedbe provlacis
ti si rekao da je bolje igrat u Munchen 1860,nego u HSV-u
pa tako da neznam zasto se ti pozivas na to tko je sta rekao

Nema smisla,uzivajmo u tome sta je Rijeka ravna Dinamu,ajde da mi sestra ovo napise,ali covjek koji se svadja tu sa svima i brije da pise konstruktivno,argumentirano

Imat ce 20 bodova manje od Dinama,zivio!
Old 17-06-2013, 04:02 PM   #77
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

sta je bilo?! ostali smo bez argumenta?! ... jbga vulicu moj tako ti je to na forumu svaka ric ostane zapisana pa i tvoja matematicka formula uspredbe Rijeke i Hajduka ... onda ti na kraju i ostane samo da se pospes pepelom ili da ispadnes kreten ka i zile sa postom prije tvoga

zivio i ti meni ... ovo sta ja pisem by the way nema veze sa brojem bodova u sezoni koja dolazi ... drugi su klubovi u HNLu koji zive bolje rec prezivljavaju od miseca do miseca, od sezone do sezone
Old 17-06-2013, 04:08 PM   #78
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

glup si bodule
Old 17-06-2013, 04:13 PM   #79
zoranvulic
Senior Member

argument na ravnopravnost Rijeke,na Mamica i mrkvu,kakve argumente da ti covjek da na to,mogu samo citat i cudit se ,sta moze izici iz tipkovnice jednog "zabrinutog" Hajdukova navijaca

vidim da imas podatke HNK RIJEKE s.d.d ,mozes ih staviti na forum da vidimo usporedbu Hajduka i Rijeke?! (ili ih ipak nemas ,pa seres kvake)

ps-mislim da si ti zadnji koji bi nekome trebao reci da je kreten
jer imas 100 % glasova,kada bi pita Jesam li ja kreten?
Old 17-06-2013, 06:25 PM   #80
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
sta je bilo?! ostali smo bez argumenta?! ... jbga vulicu moj tako ti je to na forumu svaka ric ostane zapisana pa i tvoja matematicka formula uspredbe Rijeke i Hajduka ... onda ti na kraju i ostane samo da se pospes pepelom ili da ispadnes kreten ka i zile sa postom prije tvoga

zivio i ti meni ... ovo sta ja pisem by the way nema veze sa brojem bodova u sezoni koja dolazi ... drugi su klubovi u HNLu koji zive bolje rec prezivljavaju od miseca do miseca, od sezone do sezone
Ti misliš da su igrači koje je ovo ljeto Rijeka dovela pojačanja koja mogu parirati Dinamu za prvo mjesto već sezone?
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules