[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04-02-2014, 10:18 AM   #6121
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
šta mi bolji prema njima oni gori prema nama...

nebi meni alfirević, reić, smolčić, radić, gabelić i ta ekipa vidili Poljuda...
Old 04-02-2014, 07:23 PM   #6122
VVuuKK
Senior Member

VVuuKK is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
Neke stvari nisu bas za forum ali nadam se da se gruzijac opametio malo sad kako je prosao pripreme
Nije baš da neman prijatelja skoro po svin važnijin kafanama u gradu, tako da....jedino ako si ga na svoje oči vidio, onda ok. A govorit tu na temelju "priča se"....radije nemoj.

Usput kontradiktoran si. Neke stvari nisu za forum, a gori kažeš da ide u kafane. Ne znan što si to uopće trebao govorit?
VVuuKK is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2014, 07:32 PM   #6123
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Opet je nešto ozljeđen, koja pegula :-(
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2014, 07:23 AM   #6124
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by VVuuKK View Post
Nije baš da neman prijatelja skoro po svin važnijin kafanama u gradu, tako da....jedino ako si ga na svoje oči vidio, onda ok. A govorit tu na temelju "priča se"....radije nemoj.

Usput kontradiktoran si. Neke stvari nisu za forum, a gori kažeš da ide u kafane. Ne znan što si to uopće trebao govorit?
nek ostane na tome da ide u kafane, dalje necu pricat. izmedju ostalog, dovoljno mu je procekirat fejst kao i mnogim drugim igracima koji je u vecini slucajeva njihovo ogledalo.
Old 05-02-2014, 10:14 AM   #6125
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Zamisli da je u 70, 80 i 90 ima bilo interneta i fejsića i ostalih debilana...
Old 05-02-2014, 01:08 PM   #6126
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

http://www.index.hr/sport/clanak/vis...je/725851.aspx

Odbijena tužba udruge "naš hajduk"- nisam drugo ni očekivao
Old 05-02-2014, 02:24 PM   #6127
RedBull
Member

RedBull is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Alfa91 View Post
http://www.index.hr/sport/clanak/vis...je/725851.aspx

Odbijena tužba udruge "naš hajduk"- nisam drugo ni očekivao
nisam niti ja očekivao ništa više od našeg suda, samo neznam na temelju čega su tako odlučili.
RedBull is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2014, 02:43 PM   #6128
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Quote:
Originally Posted by RedBull View Post
nisam niti ja očekivao ništa više od našeg suda, samo neznam na temelju čega su tako odlučili.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Nogo...8/Default.aspx

Ima i druga strana medalje

kako stvari stoje onaj prvi članak nema veze sa istinom
Old 05-02-2014, 08:03 PM   #6129
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

http://sportske.jutarnji.hr/lokomoti...sudu-/1162269/

hahahaha
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2014, 08:18 PM   #6130
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post

Rika
taman sam to vidio i mislio paste-at
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2014, 08:52 PM   #6131
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Rika
taman sam to vidio i mislio paste-at
Bravo Za NH, odgovrili su u rekordnom roku...

Mora da je Mamiću tlak barem malo viši

Old 05-02-2014, 09:26 PM   #6132
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

"SKANDAL U ZG HOLDINGU Tisuće radnike primaju plaću, a ne rade ništa ili ne dolaze na posao"

http://www.jutarnji.hr/skandal-u-zag...osao-/1162267/

A mi prodajemo djecu za male novce,tko i na osnovu cega nakon ovakvih mnogobrojnih primjera iz Zg-a moze reci da Grad Split nema za pomoci simbolu grada a i šire, Hajduku?
sptp is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2014, 09:53 PM   #6133
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by sptp View Post

A mi prodajemo djecu za male novce,tko i na osnovu cega nakon ovakvih mnogobrojnih primjera iz Zg-a moze reci da Grad Split nema za pomoci simbolu grada a i šire, Hajduku?
kavatap is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2014, 01:42 PM   #6134
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

Neznam otkud su ti podaci, ali na tih 36% (dakle duplo u odnosu na broj stanovnika, a o veličini teritorija netreba ni pričati, plus fale podaci o grebanju, tipa nacionalno ovo ono, a u biti je zg prihod) za Grad Zagreb trebalo bi nadodati i podatke za Zagrebačku Županiju. Bilo bi lijepo vidjeti i druge podatke recimo za Grad Split, to su vjerojatno neki službeni podaci sa vladinih stranica. Međutim nije to bila poanta, opće je poznato da u Zg-u ima masu firmi u kojima se uopće nedolazi na posao, a dobijaju se velike plaće (bez obzira šta je Zg ogromni gubitaš, recimo nastavno na ovaj tekst gore o ZET-u, podatak je da je samo ZET u gubicima 1 milijardu kuna, a oni i dalje plaćaju ljude koji nerade) pa je apsurdno da se raznorazni čelnici Splita izvlače izjavama o nemanju sredstava i da mi zbog toga moramo prodavati djecu, još više i zbog toga što bi Bandić da je u pitanju dinamo sigurno izvadio sredstva na ovaj ili onaj način bez obzira na sve gubitke(a pitanje je hoće li te gubitke Zg uopće i vraćati)

Last edited by sptp; 06-02-2014 at 02:16 PM.
Old 06-02-2014, 06:50 PM   #6135
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

godinama svaka kuna ide u Zagreb a znatno manja sredstva se vraćaju u ostale sredine. to je problem centralizacije općenito. Sva ministarstva su u Zagrebu, znači i zaposleni ljudi, znači i porez i prrirez od njih. Sve državne firme imaju sjedište u Zagrebu, znači porez, prirez, zaposleni.. bla bla itd itd.
jedno vuče drugo a to vuče treće i nadalje. Kakav Split i ostali gradovi imaju prosperitet kad ne postoji poduzeće bilo privatno bilo državno koje bi imalo status diva u financijskom i kapitalnom smislu.
Agrokor,Atlantic grupa,Pliva, Kraš, Ledo, Zagrebačka pivovara,hrt,eph, konzum, croatia airlines, banke, hpb, pbz,zagrebačka, osiguranja, jadransko, croatia, euroherc, željeznice, hac, pošta, igh, ingra, končar, ina, erikson nikola tesla, tel2, hrvatski telekom, vip, hep......
sve su to divovi koji imaju sjedište u Zagrebu. Svi oni plaćaju velike velike novce što od poreza, prireza, komunalija... Split toga nema. A nisam spomenija sve državne agencije i ministarstva.
Sad zbroji i vidi koliko ljudi tamo radi, koliko novca ide direktno u grad Zagreb samo od toga, a da ne govorim od centralističke države da ovo malo šta se u ostalim djelovima otme, većina opet ostane u zg.

Šta ministarstvo turizma radi u Zagrebu?? Zašto nije u Dubrovniku??
Zašto nije ministarstvo mora u Splitu ili Rijeci?? Ministarstvo branitelja u Vukovaru?? itd,

Lako je Bandiću dat 20 mil Dinamu kad ima za pokrit. lako mu je zamračit u holdingu kad se može. Zato mi moramo prodavat dicu i svakojake pizdarije samo da živimo.

Kako je spašena Cibona?? Tako da je nestalo 100 mil duga. Kako?? Ko zna. Ali samo znam da najbolji košarkaški klub Europe 20 stoljeća diše na aparatima i sve je izglednije da će se ugasit zbog kojih 5-10 mil kuna duga ako i toliko.

Živila Hrvatska, živia HDZ, živia SDP živile ovce
Old 06-02-2014, 07:50 PM   #6136
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

Dobro slazem se ali to je sve sustavno radjeno godinama,imao je i Split dobrih poduzeca,u Zg poduzeca su upumpani milioni da bi prezivili ili uopce nije bitno i ako su u dugu,u Splitska ciljano nisu i to je to.Jedan od primjera sada je i brodogradnja se unistila, u zeljeznice se investira.Koja bi medijska hajka krenula iz Zg-a da je ZET u Splitu, da se u Splitu ovo dogodilo i da duguju milijardu kuna?Nebi mogao ziviti,bilo bi prozivanja od Uskoka do Dorha itd. Mi samo nesmjemo dozvoliti da to isto tj.uniste i Hajduk. I mislim da bi uz malo proaktivnosti iz Splita svejedno mogli i mi lako namaci sredstva pogotovo za simbole grada.
Old 06-02-2014, 08:42 PM   #6137
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

problem je šta svaka vlast prelama priko leđa Hajduka sve moguće probleme ovog grada. Hajduka i sporta u globalu. ugasili su škver, jugoplastiku, dalmacijavino, uzor, i ine druge firme tijekom godina demokratske pljačke i sada na kraju puta im pari da je Hajduk i stanje u i oko njega krivo za sve.
birali smo sdp jer je hdz pokaza da nema većih lopova i izdajnika nacije od njih samih a onda smo vidili od ovih da i oni imaju konja za utrku. kad dođu izbori birat ćemo hdz jer moramo pokazat ovima u sdp-u da su zajebali. a narod sve siromašniji i gluplji....
opet sve po starom, nema izlaza, grad nema love za sport, nema love za obnovit stadion. U isto vrime rade se domjenci, kumovi grade po Marjanu, zapošljava se podobna garnitura...
tako da želim reć nema u Splitu nade za pomoć Hajduku bez obzira ko je na vlasti. Jer priko Hajduka pokazuju da imaju zube i politička muda svojoj hdz/sdp partijskoj središnjici koja je opet pogađaš u zagrebu
Old 07-02-2014, 08:37 AM   #6138
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Za sve ovo sranje šase događa Dalmaciji i splitu smo krivi MI , i jedino MI.
Pusti Dalmatinci u zagrebu,vladi, saboru su se izredali...A šta su oni napravili...
ne da nisu pomogli, nego dapače, oni su nas i najviše opljačkali
A šta smo mi radili...gledali i stajali

Jedan škver koji je doslovno prvi izletia vanka kad smo se borili u ratu i goloruk iša na vojsku, je sad šaptom pa od ćelavog malog tajkuna iz tri pičke materine. Ljudi su okrenili jedni drugima leđa jer se boje za svoju koricu kruva.

Dopustili smo da se Dalmacija ( a to i podrazumijeva Hajduk) bace na kolina a mi smo šutili.

Kako se u tu priću uklapa Hajduk?? Tako šta je on jedina organizacija za koju su se njegovi ljudi odlučili borit i izborit. Naš Hajduk je definitivno najsvitliji primjer nečega dobrog, poštenog i moralnog u ovoj nakaradnoj državi. Mislim da je suludo sad pisat na ćemu se to temelji.
I sad kad smo se izborili za NAŠ Hajduk onda ti zabijaju nož u leđa tvoj gradonačelnik, tvoji sugrađani, tvoji "navijači"...
Šta onda očekivat od protivnika i ostalih kojima je Naš Hajduk suprotnost od onoga čime se oni bave...a tih ostalih je 90% u RH

Međutim, na njihovu žalost, nas ne pokreće snaga novca nego snaga ljubavi prema Hajduku...a tu bitku nemogu dobit
Old 11-02-2014, 02:19 PM   #6139
Bilo srce
Member

Bilo srce's Avatar

Bilo srce is on a distinguished road

Splitska banka Société Générale donirala je Humanitarnom klubu navijača Hajduka "Bilo srce" 10.000 kuna za projekt "Stipendist Hajduka". Time se banka koja je ponosan sponzor HNK Hajduk pridružila nesebičnim navijačima koji donacijama nagrađuju izvrsnost najboljih studenata hajdukovaca u vidu godišnje stipendije u iznosu od 9.600 kuna u mjesečnim obrocima.

Navijači kroz projekt "Stipendist Hajduka" u tekućoj akademskoj godini stipendiraju Ivana Markovića iz Osijeka, a uplaćena donacija iskoristit će se za novi natječaj planiran za objavu prije jeseni.

HNK Hajduk, KNH Torcida i udruga Naš Hajduk kao Bilo srce u ime budućih stipendista Hajduka i u ime svih svojih članova zahvaljuju Splitskoj banci SG na donaciji te koriste prigodu pozvati i ostale da podrže projekte humanog karaktera koje zajedno organiziraju kroz HKNH Bilo srce.

U tijeku je akcija obnove članstva u Hajduku štićenicima Bilog srca pa svi navijači i prijatelje Kluba mogu uplatom donacije, u okviru svojih mogućnosti, podržati hrabre ljude oko nas a koji se hajdučki bore s raznim životnim iskušenjima. Upravo od dijela donacije Splitske banke SG u iznosu od 400 kuna, a što je razlika doniranog i sredstava potrebnih za jednu stipendiju, Hajdukova obitelj članova veća je za osam djece - novih štićenika Bilog srca!

Ne zaboravite se i sami učlaniti odnosno obnoviti članstvo.
http://hajduk.hr/vijest/splitska-ban...suca-kuna/4386

FB: http://www.facebook.com/BiloSrce
Žiro račun Bilog srca: 2390001-1100347471 (HPB)
Bilo srce is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2014, 07:30 AM   #6140
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Sritan rođendan!!!

uz samo jednu želju...ostani Naš i samo Naš...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules