[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 09-03-2014, 09:11 PM   #21
bubi
Senior Member

bubi's Avatar

bubi is on a distinguished road

ovaj nebi smija sudit ni u zadnjoj svabskoj ligi
bubi is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2014, 09:30 PM   #22
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post

Ali

Bojin se da se smo se malo previše približili plavim bluzama, a ni talijančići sigurno neće mirno gledat ovo...
ovo ili sljedeće kolo očekujen neki diskretno-bezobrazni lopovluk
Čita sam ovo više puta ovih dana i nada se da se neće dogodit ali ali mašinerija je jaka,pre jaka!
Old 09-03-2014, 11:53 PM   #23
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Šteta, baš šteta....
ali nema veze, iz ovakvih utakmica se tribaju izvući pouke, i sad u Osijeku, moramo, ali baš moramo pobjediti, i onda veliku glavu i njegova govna dočekati "kako zaslužuju"....

P.S. sve mogu razumit, ali da jedan Nižić igra u ovom Hajduku, e to ne mogu nikako.
Old 10-03-2014, 12:12 AM   #24
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Ma to sta gore pise je istina, previse smo dosli blizu a nisu nas uspili zeznut do 1.10.2013 pa su morali sad u kolo dva rijesita to. Za mi je Pasalicevog promasaja i par glupih svica u 16 m.Nismo izgubili i sad idemo dalje....

Samo jednom se ljubi!!!!

Golove su dali: Vukas i Broketa
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2014, 12:37 PM   #25
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

kako se i očekivalo u Puli. tvrdo, nervozno, teren tvrd, domaćina nabrijan. njima ništa ne zamjeram, ovako jedino i mogu kontgra Hajduka i to im prolazi, odnosno donosi rezultat. slično očekujem i u Osijeku, hoćemo li se tamo snaći, pitanje je?
ovo za Nižića se slažem, nije kalibar za Hajduka i amen.
u Osijeku svakako triba dobit, pobjeda donosi još uvijek koliku toliku neizvjesnost, a ništa manje bitno i nešto puniji Poljud na derbiju. iza dinama nam dolazi zadar kući i onda derbi na Kantridi. triba sve dobit do rijeke pa šta Bog dadne dalje.
Old 10-03-2014, 08:51 PM   #26
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Alfa91 View Post
Ma to sta gore pise je istina, previse smo dosli blizu a nisu nas uspili zeznut do 1.10.2013 pa su morali sad u kolo dva rijesita to. Za mi je Pasalicevog promasaja i par glupih svica u 16 m.Nismo izgubili i sad idemo dalje....

Samo jednom se ljubi!!!!
Kod nekih sudackih gresaka ocito nije lako dokazati da su namjerno ili mozda cak ni nisu namjerno napravljene,ali zakoni u RH su valjda uglavnom dobro poslozeni samo sta smo takva drzava da ih se zaobilazi. Zar se u nekim situacijama u kojima je ocito da je kradja,kao u derbiju neke godine, gdje se ima dokumentirano, uslikano da dva sudca gledaju kako igrac dinama namjerno rukom u sesnetercu zaustavlja loptu i gdje je ocito da se penal namjerno nesudi, nebi mogao takav sudac umjesto na sportskim sudovima goniti na redovnim sudovima zbog namjernog nanosenja stete.Ali naravno da postoji sve dokumentirano.
sptp is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2014, 09:23 PM   #27
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

facebook,forumi,jubitoi,sve je puno grešaka sudaca,vec par godina unazad i uvijek nq štetu Hajduka. jučer je 95%utakmice ogradu čuvalo 10 redara. dok god se ne uleti u teren masovno i nabije sucu par fraktura po čelu,licu,i neznam di sve ne,bit će nam isto. jebe se njima što odjekuje da su cigani,hns pederi,itd itd. treba ih uit od batina,da onaj iduči koji sudi Hajduku zna šta ga čeka,nakon krivo dignutog zaleđa. dosta je više u pičku materinu!
Old 11-03-2014, 01:54 PM   #28
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Sve im je lipo i kulturno reka Goran Vucevic sinoc u onoj RTL-Ljigi.
Bravo Gorane!!!

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

A Bravo i za Igora:

http://hajduk.hr/vijest/priopcenje-trenera-tudora/4476

Necemo se dat vise zajebavat! Pa neka pukne di pukne!

Last edited by Sergio; 11-03-2014 at 02:06 PM.
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2014, 05:14 PM   #29
vedrande
Junior Member

vedrande's Avatar

vedrande is on a distinguished road

Sudac ovo sudac ono pokrali nas tu pokrali tamo, ajde bogati Hajduk je cijelu utakmicu igrao koda mu je bod dosta pa više je Istra imala šansi od Hajduka, od 60 mi pa na dalje nisi više ni snage imali za trčat jedino zadnjim 5 min stisli kada je voda došla do ušiju. Penal dali je bio ili nije nije bitno jer bi ga ionako kasnije sudio gdje se baš vidilo da je faul. Uvijek se bojim kada Hajduk igra protiv slabijih nego jačih, više sam se bojao Istre nego Dinama.
Old 11-03-2014, 06:31 PM   #30
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
Originally Posted by vedrande View Post
Sudac ovo sudac ono pokrali nas tu pokrali tamo, ajde bogati Hajduk je cijelu utakmicu igrao koda mu je bod dosta pa više je Istra imala šansi od Hajduka, od 60 mi pa na dalje nisi više ni snage imali za trčat jedino zadnjim 5 min stisli kada je voda došla do ušiju. Penal dali je bio ili nije nije bitno jer bi ga ionako kasnije sudio gdje se baš vidilo da je faul. Uvijek se bojim kada Hajduk igra protiv slabijih nego jačih, više sam se bojao Istre nego Dinama.
mrzim ovu tvoju logiku totalnu.. i šta ako slabo igraš te moraju pokrast??? znači tehnički moraš svakome u ligi napravit 15 udarac na gol,zabit 3 komada,i imat 85% posjeda?
penal nije bio,i da ga nije sudio do drugog starta nebi ni došlo jer se utakmica nebi tako odvijala... Hajduku su ukradena 2 boda i tu staje svaka priča.
PROKLETA IM DUŠA I KOSTI
MAMIĆU UMRI!
Old 11-03-2014, 09:05 PM   #31
vedrande
Junior Member

vedrande's Avatar

Daleko od toga da su ga pokrali i meni je to diglo zivce ali vise sam se nazivcirao igrom a Hajduka se vec krade od 91 tako da nis novo.
vedrande is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2014, 10:08 PM   #32
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Quote:
Daleko od toga da su ga pokrali i meni je to diglo zivce ali vise sam se nazivcirao igrom a Hajduka se vec krade od 91 tako da nis novo.
Ako je niš novo, onda treba šutit?
To i je logika današnjih ljudi: "šuti, ionako ne možeš ništa napravit"
Old 11-03-2014, 10:40 PM   #33
fanat baštoni
Senior Member

fanat baštoni's Avatar

fanat baštoni is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Hajdukovac-RI View Post
Ako je niš novo, onda treba šutit?
To i je logika današnjih ljudi: "šuti, ionako ne možeš ništa napravit"
Ne bit nervozan
Old 11-03-2014, 10:42 PM   #34
fanat baštoni
Senior Member

fanat baštoni's Avatar

fanat baštoni is on a distinguished road

Quote:
Igra se raspala nakon izjednačenja. Sasvim logično i očekivano. Mlada ekipa, dosude ti onakav penal i onda sve ode u pizdu materinu.
Old 12-03-2014, 07:02 AM   #35
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
facebook,forumi,jubitoi,sve je puno grešaka sudaca,vec par godina unazad i uvijek nq štetu Hajduka. jučer je 95%utakmice ogradu čuvalo 10 redara. dok god se ne uleti u teren masovno i nabije sucu par fraktura po čelu,licu,i neznam di sve ne,bit će nam isto. jebe se njima što odjekuje da su cigani,hns pederi,itd itd. treba ih uit od batina,da onaj iduči koji sudi Hajduku zna šta ga čeka,nakon krivo dignutog zaleđa. dosta je više u pičku materinu!
Rođo, ovdje kod mene našu seljačku ligu sudi izvjesni Goran Loparac, jede govna gdje stigne i sudi po naredbama, dobio batina nekoliko puta. I znaš li gdje je sad?
Sudi prvu ligu, našem Hajduku i ostaloj bandi. Jednom je kapetanu naše momčadi odgvorio:Ja sam puno govana pojeo da dođem ovdje gdje jesam, znaš da ja mogu i gore sudit"
Etto, nisu ni batine rješenje ;-)
Old 12-03-2014, 09:05 AM   #36
vedrande
Junior Member

vedrande's Avatar

Mislim da udruga Naš Hajduk je puno toga dobroga napravila i svaka im čast na tome i neka i dalje rade dobar posao, nakon nekog neizvjesnog vremena i sami purgeri su vidjeli da ništa ne mogu napraviti pa su se i oni odlučili da je bolje stvari riješavati pravnim putem nego nasiljem. Kakav bi epilog priče bio da je Torcida napravila sranje bili bi neprijatelj države a pola njih bi i popušilo zatvor, i ovako se pisalo u novinama da je na utakmici Torcida bacila baklje u teren a niti jedna nije pala u teren nego par upaljača i i ono sranje šta svijetli zato peace.

Last edited by vedrande; 12-03-2014 at 12:29 PM.
vedrande is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2014, 09:18 AM   #37
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Ja prvi podržajem svim svojm snagama NH i mislim da su najbolje šta se dogodilo u ciloj državi u zadnjih 15ak godina,ako ne i više. Također mislim da je njihov pristup, koji je postavljen na temeljima prava i poštenja a vođen razumom i pameću vrhunski način da se mafija skine.

ALI

Ovo je udruženi zločinački pothvat od strane velike glave i njegovih kuja te mislim da te ljude jednostavno triba na nekoj od utakmica jednostavno dobro namlatit.
Da npr. na Poljudu doživim krađu u derbiju a da blizu mene sidi velika glava ili neko od njegovih priležnika, sumnjam da nebi završia u zatvor
Old 12-03-2014, 11:49 AM   #38
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Rođo, ovdje kod mene našu seljačku ligu sudi izvjesni Goran Loparac, jede govna gdje stigne i sudi po naredbama, dobio batina nekoliko puta. I znaš li gdje je sad?
Sudi prvu ligu, našem Hajduku i ostaloj bandi. Jednom je kapetanu naše momčadi odgvorio:Ja sam puno govana pojeo da dođem ovdje gdje jesam, znaš da ja mogu i gore sudit"
Etto, nisu ni batine rješenje ;-)
druga stvar je kad 15 ljudi uleti u teren a opet je druga stvar kad 1000 uleti.. nebitno,neda mi se o toj temi još sam nervozan
Old 12-03-2014, 11:55 AM   #39
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
Originally Posted by mass_sarr View Post
ja prvi podržajem svim svojm snagama nh i mislim da su najbolje šta se dogodilo u ciloj državi u zadnjih 15ak godina,ako ne i više. Također mislim da je njihov pristup, koji je postavljen na temeljima prava i poštenja a vođen razumom i pameću vrhunski način da se mafija skine.

Ali

ovo je udruženi zločinački pothvat od strane velike glave i njegovih kuja te mislim da te ljude jednostavno triba na nekoj od utakmica jednostavno dobro namlatit.
Da npr. Na poljudu doživim krađu u derbiju a da blizu mene sidi velika glava ili neko od njegovih priležnika, sumnjam da nebi završia u zatvor
amen!!!!!!!!!!
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules