[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-03-2014, 09:56 AM   #21
siroki-brig
Senior Member

siroki-brig is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to siroki-brig

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Ja san sritan jer gledan Hajduk koji san cili život sanja. Klub koji se bori protiv nepravde i lopovluka.Klub koji ima jednog Pašalića kojemu je ostvarenje svih snova bilo istrčat na Poljud, i to nije isprazna fraza.
Napokon je to naš klub, možda je sad siromašan i na niskim granama, ali je nikad jači. Ima iza sebe vojsku navijača, 3500 članova u prva tri miseca, 6 ipo iljda pretplatnika. To je ono šta boli komarce u močvari. Njih najviše jebe šta ćemo mi pokazat i dokazat da klub može opstat bez mamića , štimaca i glovera.
Ovo je ništa drugo nego otvoreni rat protiv nas...zašto?

evo:

ma stobom sam u razmišlajnju, ako se ikada mamićevština uvuče u hajduka to će mi biti pravi istinski poraz Hajduka, ako postane nečija filijala...
ovako sa ovim momcima je zbilja gušt gleati Hajduka, kad vidim reakciju igrača kad kiksaju, da su utučeni, kad vidim prljave dresove, zalaganje na terenu...
ali treba gleat naprid!!!
siroki-brig is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014, 10:29 AM   #22
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

DES,Dalmacijavino,Galeb, povećanje broja pretplatnika i članova, financijsko stabiliziranje....sve su to faktori koji jačaju klub za budućnost.
To je ono šta gubu boli. Njih će više pogodit uspjeh Hajduka s ovakvim modelom nego da smo osvojili 10 puta prvenstvo zaredom sa šticon ili gloverom.

Zato bi svatko od nas osim šta je sam učlanjen u Hajduk, potrudit se drugima objasnit kako ovaj klub funkcionira, da predstavlja nešto šta je dobro. Da onda i ti drugi postanu članovi i pretplatnici...
Old 14-03-2014, 05:33 PM   #23
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Znam da Bukva neće zabit
Old 15-03-2014, 12:25 AM   #24
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2014, 08:47 AM   #25
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Nižić u prvih 11 u Osijeku ??

ajme....opet bod ko kuća....
Old 15-03-2014, 07:16 PM   #26
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Dobivamo Osijeka bez vecih problema,sad su oni uvatili komoda pa i oni mogu ponalo.Nadam se da ce im Istra udrit barem X.
Inace derbi nije slucajno u Sub u 3 popodne a prije toga tri kola igramo u ned u 7 navece.Cudo da nas slucajno nisu stavili u petak u 3 popdne.(da idemo prigoovrit i to rekli bi pa misec dana igrate u Ned u 7 i sta se bunite.Samo da nas sta manje dodje ).Nacionalni derbi ne stavljas u sub. posli rucka osim ako nisi prisiljen.

Golove su dali: Vukas i Broketa
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2014, 10:27 PM   #27
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Alfa91 View Post
Inace derbi nije slucajno u Sub u 3 popodne a prije toga tri kola igramo u ned u 7 navece.Cudo da nas slucajno nisu stavili u petak u 3 popdne.(da idemo prigoovrit i to rekli bi pa misec dana igrate u Ned u 7 i sta se bunite.Samo da nas sta manje dodje ).Nacionalni derbi ne stavljas u sub. posli rucka osim ako nisi prisiljen.
Tocno tako! A i reklama na TV ne moze kostat nikako isto u 14.50 ko i u 18.50 (Prime Time : Istra - Zadar)
To vrime meni smrdi ima misec dana.Nikakve zdrave logike nema da se derbi igra u 3 ure!!!
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2014, 09:21 PM   #28
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

strašno, strašno.....
Ne znam bi li se smija, plaka, mada od boda nisam više očekiva, ali kad pogledam ovakvu utakmicu dođe mi da plačem...
Pa jebote Osijek je 1/3 svojih bodova osvojia kontra nas, od toga tri udarca tri gola, za pet bodova protiv nas.
Na žalost pokazalo se jedna stvar ispravnom, nama treba psihijatar , dobar...
Naime, mi teško izlazimo "iz blokada", nakon maksimira i onih 5-0, mi smo uzeli dva boda kontra Rijeke i Zadra...pa sad nakon famozne Pule, mi jedva uzimamo bod, umisto da prvo poluvrime sve rješimo.
Tu Tudor mora još radit, i to je najveći problem ove ekipe....
Old 16-03-2014, 09:36 PM   #29
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

Mozemo mi govoriti sta god hocemo ali rezultat nije uopce dobar, ispali smo iz Europe odmah i to od Dila Gore, Makedonce jedva prosli, izgubili smo u Kupu kao nikad prije, a sada u lizi 10, mislim da je Hajduku format lige 10 uvijek odgovarao i da je imao uvijek bolji rezultat nego sada. Neigramo Kup, neigramo Europu,igramo samo prvenstvo, nismo iscrpljeni. Neznam tko je kriv sta Hajduk nije ni priblizno najbolji u drzavi vec 9 godina, ali netko je.

sptp is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2014, 11:37 PM   #30
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

Old 17-03-2014, 07:34 AM   #31
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Originally Posted by sptp View Post
Mozemo mi govoriti sta god hocemo ali rezultat nije uopce dobar, ispali smo iz Europe odmah i to od Dila Gore, Makedonce jedva prosli, izgubili smo u Kupu kao nikad prije, a sada u lizi 10, mislim da je Hajduku format lige 10 uvijek odgovarao i da je imao uvijek bolji rezultat nego sada. Neigramo Kup, neigramo Europu,igramo samo prvenstvo, nismo iscrpljeni. Neznam tko je kriv sta Hajduk nije ni priblizno najbolji u drzavi vec 9 godina, ali netko je.

http://www.youtube.com/watch?v=-MStke-5f0A
1. bold: šta je to dobar rezultat? Molio bih da u obzir umzeš starost ekipe te kvalitetu pojedniaca na početku sezone

2. bold: liga 10 nikad nije igrana, tako da Hajduku to nije imalo šta dosad odgovarat, dapaće najveće uspjehe je ostvaria kad se igrala liga 16 i liga 18!!

3. bold: misliš li da bi barcelona ili bayer bili "najbolji" u HNL?

p.s

oćemo šticu nazad

p.p.s

prvi gol su zabili oni iz ofsajda, a nama nije svirano 2 penala...pa mi i dalje pričajmo o kvaliteti igrača, voljnim momentima, želji pojedinaca, taktici, nižićima...
Old 17-03-2014, 07:35 AM   #32
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Sad su cigani na +8, šta znači da im trenutno ne triba više krađe. Onda to znači sljedeće po već dobro uhodanom scenariju:

triba pokrast u korist Hajduka nekog od sljedećih protivnika.

Sumnjan da će to bit osijek jer njima u loži sidi širić, a onda nam dolaze pederčine na Poljud.
Uglavnom, u naredna 3 kola očekujem neki cirkus.

Moja je pretpostavka da bi sljedeće kolo sudac moga navuć na x, jer osijeku triba punat za opstanak. Vjerojatno neće bit ovako očite krađe ka sad u puli,ali bit će bar 10 ak faula u napadu maglice, jedno 10 ak faula na nekih 35-40 m za njih,da mogu stvorit koju šansu iz prekida. Prekidanje igre kako se god može...i tako to
evo...

sve san pogodia osim ovoga da neće bit očite krađe...
Old 17-03-2014, 01:17 PM   #33
siroki-brig
Senior Member

siroki-brig is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to siroki-brig

radi mašinerija posao po uhodanom receptu,
tek kad budemo 30% jači od gube moremo se nadat primicanju tituli...
siroki-brig is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014, 03:12 PM   #34
nije bitno II
Senior Member

nije bitno II is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
Tu Tudor mora još radit, i to je najveći problem ove ekipe....
Tudor mora na tome radit da igraci prate njegove upute sa strane.

Sudac smijura zapadne tribine
nije bitno II is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014, 04:41 PM   #35
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

Quote:
1. bold: šta je to dobar rezultat? Molio bih da u obzir umzeš starost ekipe te kvalitetu pojedniaca na početku sezone

2. bold: liga 10 nikad nije igrana, tako da Hajduku to nije imalo šta dosad odgovarat, dapaće najveće uspjehe je ostvaria kad se igrala liga 16 i liga 18!!

3. bold: misliš li da bi barcelona ili bayer bili "najbolji" u HNL?

p.s

oćemo šticu nazad

p.p.s

prvi gol su zabili oni iz ofsajda, a nama nije svirano 2 penala...pa mi i dalje pričajmo o kvaliteti igrača, voljnim momentima, želji pojedinaca, taktici, nižićima...
Razlozi uopće nisu bitni bitno je da je netko kriv jer Hajduk nije već 9 godina blizu prvog mjesta i da nemamo ljude koji će riješiti probleme.
Mislim da bi i bajern i barcelona bili prvi u HNL zato jer bi stvorili uvjete da budu prvi.

Meni se čini da smo najbolje igrali(imali rezultat) kad su bile male lige – lige 12, nisam provjeravao.
Old 17-03-2014, 05:51 PM   #36
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

znači opet smo dobili gol iz zaleđe, nesuđena 2 penala, od kojih je 1 bio sigurno, a drugi 80% po meni, i opet nismo izgubili

tudor odlazi, teraj sve u pičku materinu, dajte nam tog glovera više da nas kupi, možda i ibrahimović dođe umjestro ovog neposobnog maglice, štimca na klupu, ajmoooooo
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014, 06:44 PM   #37
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

http://dalmacijanews.com/Hajduk/View...iv-Dinama.aspx

jedino šta se može reći na ovo sve je rugat se kao šta radi i Brbić, sve lijepo rečeno. a neki od vas neka i dalje pljucaju po tudoru, maglici i "lošoj" igri zadnja 2 kola
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014, 09:50 PM   #38
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

Rezultati sve govore za sebe, hladno i jasno. Nekaze nitko da je Tudor kriv, nego da vec zadnjih 9godina znamo sve ove nabrojane razloge zasto nismo ni priblizno prvi.
Old 17-03-2014, 10:01 PM   #39
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Bio na utakmici, sjedio na zapadu i mirno promatrao. Hajduk bolji, u prvom poluvremenu dominacija uz par dobrih prilika i onda slepci u prvom pravom pokušaju ukrumpiraju gol i udare još veći bunker. Anđelković je bio loš, gubio lopte, duele.... Andrijašević također. Sudac lagano jeo govna. Ne zamjeram ovo zaleđe Osijeka jer je to sve u sekundi i stvarno je teško procjenit (ja mislim da to ni nije zaleđe) ali penali su bili. Kao i još par prekršaja za nas. Nije glavni krivac, nažalost,nije nas htio gol. Zaslužili smo više.
Hvala NK Osijek na besplatnom ulazu i otvorite zapad gore da možemo gledat utakmicu kao ljudi a ne sjedit jedni drugima u krilu.
E da, Torcide pun kurac, nesjećam se da ih je u Osijkeu ikad bilo više.
Old 18-03-2014, 07:33 AM   #40
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Originally Posted by sptp View Post
Razlozi uopće nisu bitni bitno je da je netko kriv jer Hajduk nije već 9 godina blizu prvog mjesta i da nemamo ljude koji će riješiti probleme.
Mislim da bi i bajern i barcelona bili prvi u HNL zato jer bi stvorili uvjete da budu prvi.

Meni se čini da smo najbolje igrali(imali rezultat) kad su bile male lige – lige 12, nisam provjeravao.
eto...

diskusija završena, moga si odma tako lipo napisat...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules