[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 20-07-2014, 10:58 PM   #21
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

stream imaš na face-u hajduk live stream a penal čist kao suza

Golove su dali: Vukas i Broketa
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 20-07-2014, 10:58 PM   #22
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Jebem mater Domagoju Ljubičiću u usta i onome tko ga je poslao na utakmicu i onome tko mu je rekao da ga pošalje i onome tko mu je rekao kako da sudi. Etto tako.

A mi moramo ubrzat igru,dosta sporo to ide.
Old 20-07-2014, 11:01 PM   #23
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

i opet će samo budala komentirat utakmicu i igru Hajduka, ovakve stvari više nisu slučajne(iako nikad nisu ni bile). nas se svako prvenstvo krade u početku, priča ispirčana već dosta puta. nama su ukradena moguća 2 boda, sudac će odsudit jednu utakmicu druge lige, i opet se vratit na isto. a ko će nama vratit zaslužena 2 boda? ova liga je davno izgubila smisao, a svakom novom utakmicom postaje sve veća lakrdija.

po ovome se mora udarit ODMAH, SADA, BEZ USTRUČAVANJA, BEZ DLAKE NA JEZIKU, BEZ GLUPIH PRIČA KAKO NEĆEMO KOMENTIRATI SUĐENJE, SVI OD BRBIĆA DO NIŽIĆA, i napokon otić sa terena nakon iduće krađe
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2014, 07:52 AM   #24
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Dok se ovakve stvari ne počnu kažnjavat sa kojekakvim sačekušama, one će se dešavat i dalje.
Neću sad o brojkama koje je on mogao dobit za odluku da nije penal, ali kad mu se polome ruke i noge, odjednom, pa kad bude morao vegetirat dok njegovi brinu o njemu, malo će se pozamislit oko toga jel se isplati. Ne samo da će se on pozamislit, nego i ostali. A kad ozdravi i opet zajebe tako očitu stvar, ponovo polomit. Jer mi ne pričamo o nekoj situaciji na rubu zaleđa, pa sad, jel bilo ili ne...nego čisti penal. A nema vraćanja bodova, ponavljanja utakmica i slično. Što je čovjek gore rekao, on će sudit koju u 2. HNL i eto ga opet u 1.HNL...ili neka ga nema 6 mjeseci...šta to znači onima koji su oštećeni? Ništa...neznam za vas, ali meni neznači apsolutno ništa.
Sad ja ovako prtljam tu...osobno sad nebi napravio tako nešto, ali da sam mlađi i luđi, a takvih sigurno ima danas...
Treba nešto poduzet konkretno, ali ne ove fore žalit se ovima, žalit se onima...
Old 21-07-2014, 08:50 AM   #25
siroki-brig
Senior Member

siroki-brig is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to siroki-brig

najprije se konsolidirati sa dugovima, očistit repove i kosture a onda
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
istupanje u 2.ligu...
pa nek krokodili igraju, igraju, štimaju, štimaju, dijele trofeje, izmišljaju i ukidaju razne udruge, tijela i odbore a mi možemo gledat juniore u 2.ligi i guštat. eto im sve!!!
siroki-brig is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2014, 09:02 AM   #26
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Mamiću tj toj mašineriji ne treba krast Hajduku bodove, osvojit će oni prvenstvo i bez toga. Ali ono što im ne paše su redovi za članstvo, godišnje pretplate, i čitava sinergija kluba i navijača. E to se krade ovim potezima.
Svi mi koji tu pišemo, i oni koji idu na sve utakmice i oni koji su kupili članske i pretplate će i dalje nastavit pohodit i drukat Hajduka ali oni koji su neodlučni, oni kojima je potrebna mala "euforija" e na te se cilja i tuče svim sredstvima. Na one koje svi mi imalo u okolini i okruženju koji će reć, neću ja ić na utakmicu kad nas se ovako krade, šta mi to triba?? E ti su laka meta!
Triba bit brojniji i nadasve glasniji već u idućem kolu!
Što ga lome više to GA VOLIN JAČE!
Old 21-07-2014, 09:17 AM   #27
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

lozili se nasi protiv Istre i nabrajali ko je sve otisa, a ono Pamic opet slozija solidnu momcad ... sve solidni prvoligaski igraci; jucer odskakali Vucko i onaj srbin mi se svidio (smi li se to rec ) ... Blagojevic (ako oduzmes igrace dinama i Rijeke) sigurno Top 3 igraca lige; vjerovatno ni njemu nije jasno zasto jos igra tamo

nasi losi po meni (pitanje je naravno mogu li uopce bolje), al i takvi smo tribali pobjedit zakinuti za penal

gledatelja tocno 8306 za razliku od lani procjenjenih 18000 ... indikativno rekli bi neki

ulazak Nizica da glumi Stjepana Tomasa

tuzno je gledat izvrsnog stopera kako krpa rupu na boku, pa ni kriv ni duzan ispada los

OK Kalinic nije u formi, ali kako ga vratit ako mu neces dat da brani ... takav potencijal je po meni grijeh drzat na klupi
Old 21-07-2014, 09:53 AM   #28
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post

gledatelja tocno 8306 za razliku od...
8306 danskih kremenadli...

Mozda na pocetku utakmice je bila slicna brojka, ali kraj 1. pol i pocetkom drugog se vidjelo da na Poljudu "ima svijeta"

Na stranu koliko je "kartica" provuceno kroz brojac, koliko ih je preskocilo jer im kartice nisu "ocitane", koliko ih je preskocilo jer im se preskace, koliko je bilo djece u narucju... svatko onaj tko ima dva relativno zdrava oka u glavi moze zakljuciti da je na stadionu bilo poprilicno vise ljudi od 8306, ako je kapacitet stadiona oko 33.000 to bi znacilo da bi jos tri puta toliko publike koliko ih je bilo jucer moglo stati na stadion, kad bi ih doslo jos tri puta toliko, stajali bi jedan drugome na glavi a ne jedan pored drugoga....

Sluzbeni podaci HNS-a kazu da je bilo za trecinu vise gledatelja od "brojki brojaca", a njihove brojke su do sada bile uvijek manje (ponekad i osjetno) od ostalih procjena
Old 21-07-2014, 10:06 AM   #29
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

pretpostavljam da si bio na utakmici pa ti nema razloga ne virovat ... onda mozemo ovako rec ... 8306 gledatelja od kojih je Hajduk imao financijske koristi
Old 21-07-2014, 10:12 AM   #30
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Onaj ko je bia na stadionu vidia je koliko je bilo ljudi. Meni je prijatelj uša u 35 min jer se sitia ić kupit kartu 20 min prije. Ko ga jebe, šta nije prije iša.
Svaku kartu triba printat posebno zbog fiskalizacije i bar kodova.
Meni je osobno radila pretplata na brojaču,dok ovoj dvojici s menom nije pa su zaobilazili.
Rođak mi je uvea dvoje dice.

Nekome je bolest dovela do toga da baca drkicu na vedrana očašića i njegovih 8 iljada ljudi.
Old 21-07-2014, 01:47 PM   #31
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Nemojmo se zavaravati, ovo je postala borba protiv fašizma. Protiv okupatora. Doduše, u ovom slučaju nositelj fašizma nije država, kako to politološka teorija traži, već se radi o "njihovoj stvari", njihovoj nogometnoj infrastrukturi. Njihovom doživljaju nogometa, koji je klijentelistički, upitno legalan, a ponajviše nesportski.

Hajduk je ostao posljednja crta obrane. Hajde, nije to točno, i onaj maksimirski Istok su fajteri, ono što se radi njima graniči sa zločinom protiv čovječnosti, pod pokroviteljstvom plavih Mamićevih pajaca. No, Hajduk je posljednja institucija koja im je trn u oku. I taj fašistički pokret, koji je sve podredio sebi, koji ima pet klubova za svoju stvar, na sve se načine trudi riješiti i posljednji iverak iz oka. Lani su napravili grešku, na početku sezone su pustili stvari na miru, pa se dole kod onih nenormalnih u Splitu stvorila euforija, pun stadion, bio je kaos, prvenstvo se i na proljeće moralo igrati zaozbiljno te su suci junački morali krasti, da se sve svede na potrebnu mjeru.

Ove godine kreću pametnije, odmah na početku jedan iz kontigenta sudačkih zlikovaca je pokazao gdje je Hajduku mjesto. Jednostavno se ne uklapa u taj ustroj organizacije, u taj fašistički sustav, podređen samo jednome. Njihovoj hegemoniji.

Jednu stvar zaboravljaju. Fašisti su u Split došli i '41. godine. I oni su nudili med i mlijeko, kako se Hajduku nudi i od ovih fašista za pristanak sudjelovanja u njihovom načinu rada. Hajduk je otišao, rasformirao se, rekao "Jebite se". Raznim kanalima, do Visa, onda 1944. je ustao, u tom trenutku kao najsvjetliji primjer sportske borbe protiv nacističkog i fašističkog zla. Da se ne zaboravi, hegemoni su i 1929. godine udarali po Hajduku, kad su, nakon šestojanuarske diktature, promijenili klubu ime u NK Hajduk, jer je sve hrvatsko bilo zabranjeno. Sve je to preživio. Preživio je i pokazivanje zubiju još jednom diktatoru, kojem je 1945. godine rekao da neće seliti u Beograd, jebo ga Beograd.

Danas ne može otići na Vis. Sve je garnirano demokratskom glazurom za budale, "postoje instrumenti pravne države", oni isti plavi mundiri koji po Zagrebu tuku djecu nakon utakmica, oni isti suci koji donose presude na razini "ličkog rukovanja". Ali su se zajebali u jednoj stvari. Nije Hajduk samo ono trgovačko društvo formalno smješteno na Poljudsko šetalište. Nije Hajduk samo onaj klub koji domaće utakmice igra na toj adresi. Nisu Hajduk samo Brbić, Vučević i Tudor. Hajduk su ljudi i Hajduk je misao. Filozofija. Hajduk je otpor ljudi, Hajduk je borba protiv fašizma, u svim oblicima. Hajduk smo mi. I dok se mi borimo, dok posljednji hajdukovac polumrtav stoji na Siki, okupljalištu prije i poslije utakmice, znajte da borbu niste dobili.

Članska iskaznica je dokaz da niste fašist, dolazak na Poljud je dokaz da niste spremni jesti govna koja se na dnevnoj razini služe, korištenje Hajdukovih proizvoda je jednostavno obveza. Obveza u ovoj borbi, koja je očigledno ona koja se naziva "do istrjebljenja". Fašiste smo nekoliko puta slali u ropotarnice povijesti. I opet ćemo.

Smrt fašizmu!

http://www.nogometplus.net/blogovi/T...C5%A1izmu.aspx
Old 21-07-2014, 03:54 PM   #32
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

filip bradaric???

trenutno boljeg nemamo i nek igra, ali mu podhitno zabranit pucanje po golu i izvodjenje prekida. pa to je strasno kako covjek puca.
Old 21-07-2014, 06:59 PM   #33
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Grabovac View Post
Dok se ovakve stvari ne počnu kažnjavat sa kojekakvim sačekušama, one će se dešavat i dalje.
Neću sad o brojkama koje je on mogao dobit za odluku da nije penal, ali kad mu se polome ruke i noge, odjednom, pa kad bude morao vegetirat dok njegovi brinu o njemu, malo će se pozamislit oko toga jel se isplati. Ne samo da će se on pozamislit, nego i ostali. A kad ozdravi i opet zajebe tako očitu stvar, ponovo polomit. Jer mi ne pričamo o nekoj situaciji na rubu zaleđa, pa sad, jel bilo ili ne...nego čisti penal. A nema vraćanja bodova, ponavljanja utakmica i slično. Što je čovjek gore rekao, on će sudit koju u 2. HNL i eto ga opet u 1.HNL...ili neka ga nema 6 mjeseci...šta to znači onima koji su oštećeni? Ništa...neznam za vas, ali meni neznači apsolutno ništa.
Sad ja ovako prtljam tu...osobno sad nebi napravio tako nešto, ali da sam mlađi i luđi, a takvih sigurno ima danas...
Treba nešto poduzet konkretno, ali ne ove fore žalit se ovima, žalit se onima...
Hvala Isusu. nema od mamicu cigane hns pederi itd nista vise. kad se jednom sucu slome ruuke i noge,kad pukne vilica na dva dijela,da vidis kako ce iduci sudit. jebem im nerođenu djecu svima
Old 21-07-2014, 07:00 PM   #34
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

i da opet jos jedna neprospavana noc. prestat cu nakratko pratiti hnl. ne zelim do it mozdani ili srcaji udar... jebem im sve zivo i mrtvo!
Old 21-07-2014, 07:03 PM   #35
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

i da. Barba pedercino ne otvaraj threadove
Old 21-07-2014, 07:28 PM   #36
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
i da. Barba pedercino ne otvaraj threadove
Najvažnije
Old 21-07-2014, 07:51 PM   #37
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Bit će to sve dobro...
Old 21-07-2014, 09:06 PM   #38
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

ma bit će pičku materinu dobro, ali ako ništa drugo, barem se kod velike većine ljudi rađa još veći dišpet. što ga više lome, to ga volim jače
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2014, 09:51 PM   #39
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Dišpet ili letargija, pitanje je sad
Old 21-07-2014, 09:59 PM   #40
siroki-brig
Senior Member

siroki-brig is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to siroki-brig

brbiću

faxiraj glavi čestitku na osvojenom 10-tom uzastopnom naslovu!!

uz prigodne želje!!!!
siroki-brig is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules