[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-04-2014, 01:21 AM   #1
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough
Default Hajduk - Lokomotiva / 2:2

ajmo po pobjedu!!!!!!!
Old 21-04-2014, 07:52 AM   #2
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Sretan Uskrs svima.

Rođo,neka ti je sa srećom.
3:0 (Maglica 3 komada)

Sudac pogođen "pisanicom" iliti kako bi mi to rekli ofarbanim jajem!
Old 21-04-2014, 09:38 AM   #3
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

2:0
Maglica, Pašalić
Vrijeme: postuskršnjo
Teren: klizovit
Gledatelja: 3.500
Old 21-04-2014, 10:52 AM   #4
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Dva dva

(Oni nula )
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2014, 04:00 PM   #5
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

1-0 maglica
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2014, 08:17 PM   #6
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

...malo nas je kleplo, i malo smo se sami.
nema veze.
mladi smo. naučit ćemo.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2014, 10:01 PM   #7
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

A nije nam triba taj crveni karton ali na terenu se nije vidilo da je jedan manje

Golove su dali: Vukas i Broketa
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2014, 10:36 PM   #8
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Koga zanima evo slika sa današnje utamice.

Faca is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2014, 10:38 PM   #9
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Dva dva

(Oni nula )
I što sad da ti čovijek kaže?
Old 22-04-2014, 07:21 AM   #10
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

a ništa,maler je na svakom threadu kojeg ja otvorim
inace,sudac jebem ti mater.
eto sad si dobio svoje. drugi gol lokomotive je po meni zaleđe,može ko zumirat situaciju!?
Old 22-04-2014, 07:39 AM   #11
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Name:  -1_Barba-Napoli-logo.jpg
Views: 227
Size:  22.8 KBName:  maler1.jpg
Views: 216
Size:  9.7 KB
I meni se drugi gol čini kao zaleđe
Old 22-04-2014, 10:43 AM   #12
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

dok se funkcioneri, treneri Hajduka budu ponašali, kako se sad ponašaju, nikad nećemo biti velik klub.
Svi pričate o utakmici, je li bilo zaleđe kod njihovog drugog gola ( je, bilo je ), a nitko ne komentira grljenje i ljubljenje Mamićevog gmizavca i Tudora nakon utakmice???!!!!
I onda na presici to govno opet nama daje trisku ???????
usrid Splita ???

Ovo je Hajduk ??
Naš Hajduk ??
Reakcija ???

Ovo nije moj Hajduk !!!
Moj Hajduk je bio ponosan klub.
Ovo sad je smijurija od kluba ( nevezano uz rezultate ), i ja se to ne sramim reći, napisati.
A mi samo zabijajmo glave u pijesak, i vičimo, Tudor-Uno di Noi !!!
Bravo !!
Još dajmo hajdučko srce Vučeviću, i imamo Naš Hajduk !!!

Živili !
Old 22-04-2014, 10:58 AM   #13
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
dok se funkcioneri, treneri Hajduka budu ponašali, kako se sad ponašaju, nikad nećemo biti velik klub.
Svi pričate o utakmici, je li bilo zaleđe kod njihovog drugog gola ( je, bilo je ), a nitko ne komentira grljenje i ljubljenje Mamićevog gmizavca i Tudora nakon utakmice???!!!!
I onda na presici to govno opet nama daje trisku ???????
usrid Splita ???

Ovo je Hajduk ??
Naš Hajduk ??
Reakcija ???

Ovo nije moj Hajduk !!!
Moj Hajduk je bio ponosan klub.
Ovo sad je smijurija od kluba ( nevezano uz rezultate ), i ja se to ne sramim reći, napisati.
A mi samo zabijajmo glave u pijesak, i vičimo, Tudor-Uno di Noi !!!
Bravo !!
Još dajmo hajdučko srce Vučeviću, i imamo Naš Hajduk !!!

Živili !
Ako nije više tvoj klub šta pišeš o njemu?
Jel želiš možda meni otvorit oči u nečemu?
Kad je tvoj Hajduk zadnji put bia ponosan? 85-86 možda? Da, i tad su se puštale utakmice, i to u Europi. Jesi li i onda bia ponosan?
Imaš svaki dan treninge pa lipo otiđi reci Tudoru ili Vučeviću u facu da je šupak, opali mu trisku po potribi.
Di je tvoja rekacija na sve šta je klub učinia u borbi protiva mafije i kriminala u nogometu?
Koja je zadnja uprava u Hajduka zabranila nekome dolazak ka šta je to ova Mamiću?

pa ja ne branin upravu,igraće, trenere bezpogovorno i ne zatvaran oči. Dapaće, mislim da baš sad tribaju bit najpodložniji kritikama,al ova retorika je redikulozna
Old 22-04-2014, 11:33 AM   #14
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Ako nije više tvoj klub šta pišeš o njemu?
Jel želiš možda meni otvorit oči u nečemu?
Kad je tvoj Hajduk zadnji put bia ponosan? 85-86 možda? Da, i tad su se puštale utakmice, i to u Europi. Jesi li i onda bia ponosan?
Imaš svaki dan treninge pa lipo otiđi reci Tudoru ili Vučeviću u facu da je šupak, opali mu trisku po potribi.
Di je tvoja rekacija na sve šta je klub učinia u borbi protiva mafije i kriminala u nogometu?
Koja je zadnja uprava u Hajduka zabranila nekome dolazak ka šta je to ova Mamiću?

pa ja ne branin upravu,igraće, trenere bezpogovorno i ne zatvaran oči. Dapaće, mislim da baš sad tribaju bit najpodložniji kritikama,al ova retorika je redikulozna
Di je moja reakcija ?

U tome da usprkos svemu, još uvik sam tu, mada mi rezon govori da dignem ruke od svega, ali kontra srca je teško ići.....ali tu sam...
S članskom.
S dionicama.
S pretplatom.
Sa svime što daje kakvu-takvu korist klubu, pivo, vino, jogurti....

amo sad malo o tebi.
Ova retorika je redikulozna ??
Ajde sad ponovno.
Ponašanje Tudora ti je OK ?
Dozvoljavanje da se jedna štraca, Ivković onako obrača na Poljudu ?
ili je tebi i to jedan od naćina borbe protiv anomalija, kriminala u našem balunu.
Floskule kad je moj Hajduk bija ponosan ( vjerovatno u doba kad se ti nisi ni rodija-ovo je samo moje odgovaranje na tvoju napisanu glupost, mojojm glupošću ), a znaš o čemu pišem, jer ako smo tili Naš Hajduk, to jest Dite puka, ondo to zasigurno nije ni ovakav Hajduk.
A ti sad budi noj....
Old 22-04-2014, 12:22 PM   #15
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
Di je moja reakcija ?

U tome da usprkos svemu, još uvik sam tu, mada mi rezon govori da dignem ruke od svega, ali kontra srca je teško ići.....ali tu sam...
S članskom.
S dionicama.
S pretplatom.
Sa svime što daje kakvu-takvu korist klubu, pivo, vino, jogurti....

amo sad malo o tebi.
Ova retorika je redikulozna ??
Ajde sad ponovno.
Ponašanje Tudora ti je OK ?
Dozvoljavanje da se jedna štraca, Ivković onako obrača na Poljudu ?
ili je tebi i to jedan od naćina borbe protiv anomalija, kriminala u našem balunu.
Floskule kad je moj Hajduk bija ponosan ( vjerovatno u doba kad se ti nisi ni rodija-ovo je samo moje odgovaranje na tvoju napisanu glupost, mojojm glupošću ), a znaš o čemu pišem, jer ako smo tili Naš Hajduk, to jest Dite puka, ondo to zasigurno nije ni ovakav Hajduk.
A ti sad budi noj....
Daj ne jebi beton. Ako imaš toliko godina u guzici ka šta kažeš onda bi zna da ništa nije ni crno ni bilo.
moj odgovor:

Ponašanje vučevića : nije u redu, tragično je šta je unatoć tome i dalje najbolji materijal za sportskog direktora

Ponašanje tudora spram delije tomice: nije u redu. Ruka jedna drugom i amen,da se mene pita.ne ulazim u njihove međusobne odnose
Kao šta nije u redu šta ga naša pr služba nije izbacila van nakon te izjave.

Unatoć tome, Tudor je opet najbolje šta imamo od trenera, kako s sportskog aspekta,tako i sa ljudskog. Uključujući i njegov stožer. I to u zadnjih 15-20 godina.

Ja jesam tia OVAKAV Hajduka koji se svaki dan bori s mafijašima čija glava je čuvana od samog državnog vrha
Ja jesam tia OVAKAV Hajduk koji je u ovim vrimenima uspostavia odnose sa des-om,dalmacijavinom, galebom
Ja jesam tia OVAKAV Hajduk koji na misećnoj bazi izbacuje tužbe protiv mamića,dinama,lokomotive, sudaca

Ali također NE ŽELIM vidit da sizgoreo grli malog plavog pederčića, da jedino Bego skaće na mamića, da igrači odigraju ka protiv dragovoljca...
Problemi su tu,ima ih koliko oćeš, ali mi ide na neku stvar šta se skače na manje bitne stvari.

Ne volim preuveličavanje kako dobrih tako ni loših stvari.
Vidin da imamo istu želju za Našim Hajdukom - Ditetom puka, a ja šta uvik kažen Našem Hajduku, baš ovome Našemu triba prije svega realnost. Kritika, koja je opravdana, uvijek,apsolutno. Ali pozivi na smijene,rušenja NE.

eto...to je neko moje skromno mišljenje.

Skužaj ako san te ofendia s nečim prije, ponese me malo kad je Hajduk na repertoaru
Old 22-04-2014, 01:52 PM   #16
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Meni je sve ispalo odlično Tudorov posal je teren i sportski je čestitat rivalu, koliko god taj rival bija smeće. smeće je sebi nije meni. Obožavam ovo prcanje Ivkovića i mislim da Hajduk netriba ić đonom na sve. Postavljeno je legitimno pitanje a ovaj je još jedan put pokaza da je budala. Radit im sitne provokacije i pustit ih da govore. Tako će se najbolje pokazat ko su i šta su. DA su ga izbacili sad bi se pisalo samo o tome kako su ga izbacili ali ne i zašto. I onda opet kako ulica vodi klub. Meni sa ovon izjavon nije naštetija. Jedino šta bi sad očekiva od kluba je da zatraži dokaze za nepravilnosti od Ivkovića koje spominje... i da počme od Lokomotive.
Forumski rečeno, triba ih trollat i pustit da se živciraju u javnosti. Vidi Miškovića i Keka u Rijeci kako odjedanput uvriđeno pizde kako će otić ča ako triba... ni jedna akcija Hajduka nebi izvukla tu reakciju nego bi se opet okrenila ka bumerang prema klubu.
Triba ih trollat na maksimum i šutit i čekat njihove reakcije
Bravo za novinara!
Old 22-04-2014, 02:08 PM   #17
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

trebao je novinar dodat pitanje: Obzirom da se zna ko je prvak a da je u tijeku zanimljiva borba za Europu postoji li sansa da skinete prokletstvo iduce kolo?

Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2014, 12:28 PM   #18
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Daj ne jebi beton. Ako imaš toliko godina u guzici ka šta kažeš onda bi zna da ništa nije ni crno ni bilo.
moj odgovor:

Ponašanje vučevića : nije u redu, tragično je šta je unatoć tome i dalje najbolji materijal za sportskog direktora

Ponašanje tudora spram delije tomice: nije u redu. Ruka jedna drugom i amen,da se mene pita.ne ulazim u njihove međusobne odnose
Kao šta nije u redu šta ga naša pr služba nije izbacila van nakon te izjave.

Unatoć tome, Tudor je opet najbolje šta imamo od trenera, kako s sportskog aspekta,tako i sa ljudskog. Uključujući i njegov stožer. I to u zadnjih 15-20 godina.

Ja jesam tia OVAKAV Hajduka koji se svaki dan bori s mafijašima čija glava je čuvana od samog državnog vrha
Ja jesam tia OVAKAV Hajduk koji je u ovim vrimenima uspostavia odnose sa des-om,dalmacijavinom, galebom
Ja jesam tia OVAKAV Hajduk koji na misećnoj bazi izbacuje tužbe protiv mamića,dinama,lokomotive, sudaca

Ali također NE ŽELIM vidit da sizgoreo grli malog plavog pederčića, da jedino Bego skaće na mamića, da igrači odigraju ka protiv dragovoljca...
Problemi su tu,ima ih koliko oćeš, ali mi ide na neku stvar šta se skače na manje bitne stvari.

Ne volim preuveličavanje kako dobrih tako ni loših stvari.
Vidin da imamo istu želju za Našim Hajdukom - Ditetom puka, a ja šta uvik kažen Našem Hajduku, baš ovome Našemu triba prije svega realnost. Kritika, koja je opravdana, uvijek,apsolutno. Ali pozivi na smijene,rušenja NE.

eto...to je neko moje skromno mišljenje.

Skužaj ako san te ofendia s nečim prije, ponese me malo kad je Hajduk na repertoaru
Ka prvo skužaj šta tek sada odgovaram.
Jasno je meni kako je tebi, nekom drugome, ili meni kad je Hajduk u pitanju...
Evo sada nekoliko dana posli, pogledaj šta se OPET Hajduku radi...

a mi nemamo stav...
Po meni ovo nije rješenje, i po meni Dite Puka, koje je bilo majka Našem Hajduku, nisu zamišljeni da se HNS, i ekipa ovako izruguju Hajduku.

a mene tu onda muči Sizgoreo, Maloča ka kapetan koji grli Čopa, Vučević, pa Tudor, Brbić....svi kompletno....
Jer NEMAMO ČVRST STAV !!
Ponašamo se pišiću-kakiću, toplo-ladno...

Di nam je nesta ponos...

Znam da neki kažu da je to falinga, da to nije rješenje, pogotovo sad kad nemamo vlast ni u vlastitoj kući ( županiji ), ali ja bi istupija iz lige, ma koliko to zvučalo radiklano...
Da igra bi četvrtu ligu.....pa nek se vesele.....
ali sam uvjeren da u trenutnim okolnostima jedino to može pokrenuti lavinu.

to ili se oglušavati na njihove kazne....

nema treće....o tome ti ja pričam...

Sad Tudoru 6 utakmica kazne....ma odjebat ih....sist Tudora na klupu....zabranit kamerama prenos utakmica na Poljudu ( jasne su mi šteten posljedice za navijače Hajduka koji ne mogu biti na stadionu )....juniorima, kadetima, seniorima zabranit nastup za Šukerovsko-mamićevsku reprezentaciju.....ne plačat im ni jednu kaznu....neka nas kažnjavaju sa 0-3 non stop...neka nas suspendiraju.....misliš da to ne bi imalo odjeka ???
Zamisli kraj sezone 2014/15 Hajduku 0 bodova, sve utakmice prekinute, ili neigrane zbog suspenzije !!!
Ja ti tvrdim da bi se ekipa, ona koja baš i ne ide na utakmice pokrenula, da bi npr. na utakmici Hajduk-zadar sljedeće sezone bilo minimum 15 000 ljudi, a utakmica se prekine, ili ne odigra.....

SAMO RADIKALNO S MAFIJOM MI MOŽEMO USPJETI.....

Ovakvim načinom rada nećemo nigdje...Ovako se čini da se Brbić i ekipa bore protiv anomalija, ali sve je to slabo.......i to je poanta svih mojih upisa na ovu temu...

i za kraj...malo osobnog stava...
nagleda sam se ja svakavog Hajuka tamo još od 1979....ali nikad, baš nikad, ni u vrime Canjugine ere, ni u vrime nakon suzavca kontra OM-a, kad smo spašavali živu glavu ( zadnja utakmica kontra Vardara na Poljudu mogla nas je čak izbaciti u drugu ligu ) Hajduka se nije gazilo ka sad....

I baš sad bi tribala se iskazivati ona parola;

KONTRA MRAKU, KONTRA SILI !!

a ovakvim načinom vođenja kluba, nismo ni blizu toj paroli...

P.S. ovo je samo moje skromno mišljenje, i put kakvim bih ja osobno volio da Hajduk krene.....bilo je i drugih velikana koji su zbog ovih ili onih razloga padali u niže lige, mi bi bili prvi u Evropi, koji bi iz inata, dišpeta istupili iz lige...

Sitite se di je sad Glasgow, di je bija Milan početkom 80-ih prošlog stoljeća, finalist lige prvaka Atletico je prije 10-ak godina ispa u drugu ligu, Napoli je nedavno bije član treće lige, ka i Fiorentina....ti klubovi nakon toga svega, nisu izgubili bazu navijača, sponzora, dapače....a ponavljam mi bi to napravili iz drugih razloga...ponosnijih....
pa nek Pro Reka, Osijek i agregat 1 i 2 igraju svoju ligu...
Old 02-05-2014, 12:40 AM   #19
19torcida50
Member

19torcida50 is on a distinguished road

https://www.youtube.com/watch?v=rWAO...e_gdata_player
19torcida50 is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2014, 09:51 AM   #20
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

šta je ovo bog te ubio