[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Navijački kutak

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25-10-2011, 09:40 AM   #41
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Evo malo starijih priča
Respekt za one kojima je sve bilo ravno!
Old 13-03-2012, 07:53 PM   #42
ForcaTorca
Member

ForcaTorca's Avatar

ForcaTorca is on a distinguished road

ajde dalje
Old 21-03-2012, 03:38 PM   #43
Johnny
Junior Member

Johnny's Avatar

Johnny is on a distinguished road

Ajde ljudi pisite, uzivam citajuci )
Johnny is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2012, 02:37 AM   #44
veglia1950
Junior Member

veglia1950's Avatar

veglia1950 is on a distinguished road

Sjecam se jednog Cakovca 2007(Medimurje-Hajduk) ljeto bilo..dosli mi u grad,cuganje,zajebancija itd...kad odjednom snimimo muriju kako ide prema nama,i mi brzo(bez razmisljanja) sakrijemo baklje iz kombija u obliznjem grmu...i tako oni pretresli nas,kombi,sve zivo...uglavnom dok nas je murija pretrazivala jednog po jednog ja vidim neku bakicu kako uzima nasu vrecicu iz grma i odlazi..i jebiga,nemogu joj sad rec "ostavi tu vrecicu" jer su drotovi pokraj mene al krajickom oka gledam kuda ide ona. Nakon nekih 15min drkanja,murija nas pusta..i mi sta cemo,krenuli do bakinog portuna..taman dodemo ispred kad baka otvori vrata i kaze: "Ajde momci udite popit nesto,cim sam shvatila da ste navijaci Hajduka(i muz joj je Hajdukovac) uzela sam vam baklje da vas policija ne privede". P.s. ovom prigodom pozdravljam baku,zivjela ti nama jos tolko kraljice!

U Zilini,nakon sta su nas priveli zavrsili smo svi na nekom betonskom parkingu/dvoristu ispred stanice..sjedili smo tamo zavezanih ruku i cuvalo nas je 10-tak murjaka i uglavom jedan lik se digne,murjak odmah do njega i masuci pendrekom mu govori "sadni"(sjedni),al to je zvucalo ko da govori "zadnji"...i nakon par minuta dize se drugi lik i opet se murjak pocne derat "sadni,sadni"...i onda vrh vrhova,lik kojeg je prije toga upozorio,dize se ponovo i govori slovackom murjaku: "A jebate led,a kako je on zadnji..ako san ja bia zadnji".

Last edited by veglia1950; 07-04-2012 at 03:00 AM.
veglia1950 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2012, 01:27 AM   #45
dalai-lama
Member

dalai-lama's Avatar

dalai-lama is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
ili onaj lik sa lokomotiva-hajduk, oremuš je dao gol dobili 1-0. onaj poviše na tribini, glumi lekića. dere se šta je, di vam je sad onaj vaš lekić, jel mogu ja bit lekić na par sekundi, ajmo pičkice, pivajte , njegova je pjesma ko ne voli,joj ne ko nevoli hajduka iz splita. teroriziro se s tom pjesmom.
a šta ste se uhvatili čovjeka kao da je to ne znam šta, i po čemu je on po tome onda veći lapan od nekolicine nekih drugih? Stajao je odmah do mene na tribini, i mene on nije iritirao, čovjek se napio i pjeva i šta onda...

ili je on možda htio svima nama poručiti onu ´Torcida će opet cvasti kad na štangi budu kljasti´

Last edited by dalai-lama; 28-06-2012 at 03:02 AM.
dalai-lama is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2012, 01:03 AM   #46
ForcaTorca
Member

ForcaTorca's Avatar

ajmoo ljudi jos,znam da ovdje sigurno ima starijih Torcidasa cije bi price svi rado citali
Old 08-07-2012, 12:08 AM   #47
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Ima li tko možda spremljen tekst, bio je na torcida.org, o tome kako je neki novinar proveo na tribini sjever kada je bio derbi, članak je star par godina, 3-4 ja bih rekao?
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2012, 10:57 AM   #48
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

http://www.radiosarajevo.ba/novost/9...ora-probudi-se

ovo sam naletio na članak u Bosni lutajući internetom...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2012, 04:25 PM   #49
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Svašta san doživija po gostovanjima,stvarno svašta.Od stopa po snigu (a mi u kratkin),pa sve do odlaženja u crkvu žicat popa pare za se vratit doma jer je smrzavanje počelo ličit na sasvin realan rasplet,od ganjanja murije i protivničkih navijača pa do bižanja od istih,virovali ili ne čak san doživija i batine od Armade (znan da je to sad paf,jbg,ali majke mi moje,oni su dali batine ),ali NIKADA nisan doživija ništa meni osobno nevjerovatnije od onoga šta san doživija sad pred par tjedana u Zagrebu na Dinama.
Dođen ja tako u Zagreb,izađen tamo isprid onog smećarskog stadiona,zapalin duvan,i dođe mi momak od 20+ godina i pita me dal ja iman naljepnica za se minjat.
Meni je to al majke mi moje nešto najnevjerovatnije šta san doživija di god san bija.
A ka da san ja ikad minja sličice,ja san uvik samo ono igra,kako li se to doli kaže....Ono,triba osvojit to,jel,poslat ovoga doma uplakanog šta je upravo izgubija možda i nešto najvridnije šta je ima,priuštit čoviku prvi susret sa kockarskin demonima i onin usamljenim putem kući kad sam sebi govoriš "jesi kreten".Ko je vidija minjat se za sličice.Ka i za klikere.
Old 19-10-2012, 04:48 PM   #50
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
Evo malo starijih priča
http://www.youtube.com/watch?v=1BUCk...yer_detailpage
Respekt za one kojima je sve bilo ravno!
evo sad sam po tko zna koji put gleda ovaj "filmić"...
dakle Vele, Ušo, Prle, Jela...sve likovi koje znam osobno.... Ušo s Kmana, ali mu je draže bilo u Radunici odakle je bija Prle, i u koju je dolazila još jedna navijačka legenda, Trepča, te isto s Kmana, Čola, e taj četverac, Prle, Ušo, Trepča, Čola, plus Ičo Purger koji je također visija u Radunici ( a kako san ja dite radunice, to mi je bilo obavezno štivo ) te nešto posli Armando, u ex-Matasa, su me dobrim djelom "navijački odgojili"....sićan se i danas kako bi Ičo Purger zna užgat bengalku, ili dimnu, a u onako uskoj kali, dim nikako ne bi tija vanka
Je bilo je još likova koji su nam bili amo reć, navijački uzori, kao Raso, Maslo, Neđo, Dugi, posli malo Panđa, ali ovaj peterac su bili nešto posebno, i privatno su se družili.....
....njihova prepričavanja gostovanja iz Beograda, Sarajeva, Zagreba, Torina, Marseilla, Londona, Skoplja su nama bile važnije od ičega, koliko san zna "picavat" iz škole za otić s njima na "ispračaj" ( da, dobro ste pročitali, na ispračaj ko ono prije kad se išlo u "armiju" ) na vlak, bus....pa bi mi mlađi na kolodvoru užgali bengalku, uložak......

dobra, stara vrimena....
Old 05-12-2012, 08:05 PM   #51
ForcaTorca
Member

ForcaTorca's Avatar

ajmo malo oživit temu...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules