[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 29-07-2010, 06:33 PM   #201
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Evo izgleda da je počeo fajt ...
zile is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:44 PM   #202
splico
Senior Member

splico is on a distinguished road

Čitam da je naš navijač zatražia medicinsku pomoć, ali ne piše o kakvoj ozljedi se radi:

http://translate.google.com/translat...tm&sl=ro&tl=hr
splico is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:48 PM   #203
splico
Senior Member

splico is on a distinguished road

Još malo:

http://translate.google.com/translat...romaneste.html
splico is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:01 PM   #204
ostalo je samo ime...
Junior Member

ostalo je samo ime... is on a distinguished road

Mislim da je nakon ovog vrlo vrlo izvjesno da će Hajduk svoj 100-i rođendan dočekati izbačen iz Europe... Negdje mora puknuti, a nakon što smo dobili 2 utakmice kazne i u 2 godine napravili nova 2 sranja (Slovačka veliko, a danas zasad barem malo..) - očito bude sad "puknulo". Mi nažalost nemamo HNS i sl. da lobiraju za nas ko za ove cigane iz "metropole" i HNS će sa zadovoljstvom poduprijeti istragu UEFE o ovome danas. Letimo mi van, bez brige...

Toliko o KODEKSU... svaka utakmica sranje a onda mi tražimo kodeks...

ostalo je samo ime... is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:05 PM   #205
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Pričaš pizdarije ... i to velike.

Ne postoji apsolutno nikakav način da Hajduk bude kažnjen od UEFA-e zbog bilo čega što se događa u gradu Bukureštu.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:09 PM   #206
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by ostalo je samo ime... View Post
Mislim da je nakon ovog vrlo vrlo izvjesno da će Hajduk svoj 100-i rođendan dočekati izbačen iz Europe... Negdje mora puknuti, a nakon što smo dobili 2 utakmice kazne i u 2 godine napravili nova 2 sranja (Slovačka veliko, a danas zasad barem malo..) - očito bude sad "puknulo". Mi nažalost nemamo HNS i sl. da lobiraju za nas ko za ove cigane iz "metropole" i HNS će sa zadovoljstvom poduprijeti istragu UEFE o ovome danas. Letimo mi van, bez brige...

dobar nick,još da je ostalo pinkicu pameti,al dobro,da se i s imenom preživit

Napravili dva sranja???

Koja,brutalno premlacivanje od strane slovačke policije za što smo na slovačkom sudu oslobođeni odgovornosti

i sada koliko vidim,sranje je što smo bili napadnuti.............auuu sranja

nisu nama problem navijači,jer i druge navijačke skupine diljem europe rade sranja na utakmicama u organizaciji UEFA-e,naši predstavnici od vlasti do nogometnih vlasti i klupske ŠUTE,zato je UEFA vidjela da može,pa glumi oštrinu.
Pred godinu dvi,mislim da su navijači Ateltico Madrida napravili veliki dernek,pa ih je UEFA kaznila s dvi utakmice praznim stadionom i pred prvu utakmicu kaznu posušila,LOBI,pokazivanje zubi i mali miljun sitnica se tu još može napravit,jer ovakva "sranja" kao ovo u Rumunjskoj,ima na svakoj drugoj europskoj utakmici.

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:12 PM   #207
Redikul
Junior Member

Redikul is on a distinguished road

Ma to se Kerum javlja iz Bukurešta
Redikul is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:15 PM   #208
Pa e
young force

Pa e is on a distinguished road

Quote:

Ma šta sereš mater ti jeben šugavu šta ti misliš da je ljudima drago potrošit 1500kn za doć do tamo i onda ne možeš uć na stadion ili te usput ubije ona četnička policija u slovačkoj. Ja san osobno jučer potrošija 500kn a sve šta san uspija je poist čevape u sarajevu kretenu i mora se vratit jer mi vozač neće da vozi kad je čua šta je škot reka. Tu sidiš u fotelji i sereš pročita si šta piše na nekom portalu i odma si počea srat. Kako znaš da nisu napadnuti idiote pa ljudima su živci na miljon tamo jeli ti uopće znaš koliko ima do tog bukurešta i koje su to ceste pa da sruše sve tamo ne bi nikoga krivija nakon ove uefe šugave dabog da se srušija avion ovom škotu.
Old 29-07-2010, 07:19 PM   #209
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

uefa se nasla provodit svoje propise nad nama, tj. nad malima, a mi im takodjer dajemo povoda za tako nesto.
nebi sad ulazio u ove dogovorene sukobe u rumunjskoj, nama je to ovdje mozda i "normalno" jer znamo kako to funkcionira u navijackom svijetu, ali njima je to jos jedan plusic u njihovima odlukama i zakonima.
kao da nismo nikad citali novine i nismo gledali vijesti pa ne znamo kako ce se o tome pisati. naravno da nikoga nece biti briga tko je sukob zapoceo i zasto i kako je doslo do njega; njima ce biti samo bitno da je Torcida radila nerede u rumunjskoj i slovackoj i da se to treba sprijecit.
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:35 PM   #210
ostalo je samo ime...
Junior Member

Quote:
Originally Posted by Pa e View Post
Ma šta sereš mater ti jeben šugavu šta ti misliš da je ljudima drago potrošit 1500kn za doć do tamo i onda ne možeš uć na stadion ili te usput ubije ona četnička policija u slovačkoj. Ja san osobno jučer potrošija 500kn a sve šta san uspija je poist čevape u sarajevu kretenu i mora se vratit jer mi vozač neće da vozi kad je čua šta je škot reka. Tu sidiš u fotelji i sereš pročita si šta piše na nekom portalu i odma si počea srat. Kako znaš da nisu napadnuti idiote pa ljudima su živci na miljon tamo jeli ti uopće znaš koliko ima do tog bukurešta i koje su to ceste pa da sruše sve tamo ne bi nikoga krivija nakon ove uefe šugave dabog da se srušija avion ovom škotu.

auuu, kako si ti fino odgojen ))

jel čitaš što pišeš?

6. Moralnost i zakonsko nekažnjavanje čelnika i svih djelatnika Hajduka

Svaki čelnik i djelatnik kluba mora se u svom privatnom i profesionalnom životu, kako za vrijeme obnašanja dužnosti u Hajduku, tako i prije angažmana u klubu, ponašati u skladu s javnim moralom i potvrditi neupitne karakterne vrijednosti koje dolikuju dostojanstvu kluba. Isto tako, kao jedan od temeljnih preduvjeta za obnašanje dužnosti u klubu svaki djelatnik mora predočiti potvrdu o nekažnjavanju.

gdje ti tu spadaš? Ti koji tražiš KODEKS od drugih ovim svojim postom samom sebi sereš u usta (da se spustim na tvoj nivo komunikacije) Seremo po našim čelnicima dok se di vani potuku ili sl., pa makar ih neko izazove, oni su krivi... A dok mi razbijamo europu, prekidamo utakmice i sl. onda je to OK...

btw. da ponovi - hebote kak si ti fino odgojen
Old 29-07-2010, 07:38 PM   #211
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

BenficaSplit is on a distinguished road

people, i dont understand anything what are you talking about, but im seeing that your ultras are fighting...

anyone here got stream to the match?
BenficaSplit is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:39 PM   #212
ostalo je samo ime...
Junior Member

da se razumijemo - zaboli me kita za svaguše, šurjake, štimce i sl. AL nemojmo srat po svima a zatvarat oči pred svime što smo sami skuhali, od malte pa i puno prije i puno poslije. Tek kad mi prihvatimo svoj kodeks - onda imamo pravo tražiti druge da rade isto a ne licemjerno tražit nešto od drugih a sami se toga ne pridržavamo..

Svako malo pametan zna o čemu pričam...

EOD
Old 29-07-2010, 07:44 PM   #213
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Nažalost, gledano iz UEFA-ine perspektive, opet su Hajdukovi navijači napravili sranja. Svi mi znamo istinu, pogotovo o Žilini, ali oni koji odlučuju vide samo ovo: "Hajdukovi navijači opet rade nerede"
Old 29-07-2010, 07:47 PM   #214
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

people, link stream, have?
is passing on HRT2? to search on google
Old 29-07-2010, 07:49 PM   #215
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Da , i?

Partizanovi navijači su ubili Francuza u sred Beograda - Partizan nije snosio nikakve sankcije.

UEFA-i se živo jebe šta se događa van stadiona. Bitno je samo da se ne ugrozi kokičarsko-kazališno okruženje i nedajbože profit.

A i te priče - mi smo mali , ovo , ono , pa se na nama iskaljuju - ne stoji baš.

Quote:
Originally Posted by BenficaSplit View Post
people, link stream, have?
is passing on HRT2? to search on google
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=82092&part=sports
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:50 PM   #216
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

try this....i dunno weather they'll put stream or not, just try

http://www.novatv.hr/net/
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 07:53 PM   #217
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

Hvala lijepo, torpedo
Old 29-07-2010, 08:02 PM   #218
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

Quote:
da se razumijemo - zaboli me kita za svaguše, šurjake, štimce i sl. AL nemojmo srat po svima a zatvarat oči pred svime što smo sami skuhali, od malte pa i puno prije i puno poslije. Tek kad mi prihvatimo svoj kodeks - onda imamo pravo tražiti druge da rade isto a ne licemjerno tražit nešto od drugih a sami se toga ne pridržavamo..

Svako malo pametan zna o čemu pričam...

EOD
zaki nam se vratio uouououo al si ga mislio da te nećemo skontat ?!!

DEBILU
Old 29-07-2010, 08:04 PM   #219
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

Channel - 80621

in sopcast, HD... ty people..
FUck damn it, penalty to dinamo
Old 29-07-2010, 08:05 PM   #220
Bobika