[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 29-07-2010, 10:00 PM   #261
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

steta da nismo primili i 4 pogodak na kraju da sve bude gotovo.
a ovako cu se ko neki idiot jos necemu i nadat...

andric najgori na terenu, sjebo nekoliko dobrih prilika za kontru, krivac za 3. gol...
a za onog rezica nista cudno da ni u medjimurju nije prosao
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 10:00 PM   #262
DelmatST
Senior Member

DelmatST's Avatar

DelmatST is on a distinguished road

Onaj zadnji gol je Andrićev, ka pikica ulazi u obranu.
Režić katastrofa, Brkljača loš, Vejić bijedan, Strinić glup.
Bez napadača nemoš ni očekivat ništa bolje.
Pari mi da nisu bili na pripremama.

Odsad san i ja debelo kontra Poklempovića.
Old 29-07-2010, 10:03 PM   #263
Bili tić
aka "Torcida-Novska"

Bili tić is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bili tić View Post
Tri rijeci sazimaju cjelu igru Hajduka:

Jadan si Hajduce!!!!!

Meni osobno su dotaknuli dno dna.
U europi predvidam poraz tamo od min 2 gola.Na poljudu pocinjemo utakmicu sa ibricicem kao najisturenijim,drzimo nulu do 60-e,onda ulazi "spica" cop da probamo zabiti,u 65-oj primamo gol i onda cijela klupa moli boga da neprimimo jos jedan do kraja.

Lazem,cak ima jedna pozitivno stvar u odnosu na prosle godine. Buljat je pogodio okvir gola.
Moj komentar nakon superkupa.
Pola se obestinilo,a nakon ovog sta su veceras prikazali sve me strah da cemo izdrzat nulu do 60-e.
Subasic od kad je dosao svakim danom sve gori i gori.Jad i bijeda

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
steta da nismo primili i 4 pogodak na kraju da sve bude gotovo.
a ovako cu se ko neki idiot jos necemu i nadat...
X
Bili tić is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 10:04 PM   #264
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
vejiću ostavi se nogometa molim te
žalosno da je tomasov unio živost, žalosno

samo Vejić????????
a Špaco, a Andrić, a Strinić, a Brkljača????????
monkul is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 10:05 PM   #265
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Mislim da svi isto mislimo: uopće se ne nadamo prolazu, ali ćemo otići na utakmicu
Žalosno je da su oni ušli u susret s tolikim respektom prema protivniku, kao da su na Anfieldu, sa stavom "gledaj na sat i ne primaj gol".
Ovi nisu uopće bolji, ali su to iskoristili.
Vjerujem da će dobit u Splitu, ali hoće li biti dovoljno za prolaz, ne znam...
Old 29-07-2010, 10:06 PM   #266
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

jel Fani zadovoljena????
Old 29-07-2010, 10:06 PM   #267
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
samo Vejić????????
a Špaco, a Andrić, a Strinić, a Brkljača????????
špaco tako i tako leti uskoro
brkljača isto ide, a kako stvari stoje bolje prodati i strinića jer igra preko kurca odkad je došo do reprezentacije i odkad je "prerasto" HAjduk i HNL
sramite se
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 10:13 PM   #268
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Strinić nije ni sjena onog iz prošle sezone , a meni djeluje toliko umorno (i daleko od toga da je jedini) pa sam sve sigurniji da Hajdukove pripreme zapravo nikakvog smisla i koncepta nemaju , nego samo eto ... da se maknu par dana na svjež zrak.

Ali koliko god Strinić bio loš bar je imao onu pogođenu (slučajno) gredu , jedan vrlo dobar ubačaj u prvom poluvremenu i spašen gol na kraju (ne znam koliko je ovo dobro ... sklon sam Mauserovu razmišljanju po pitanju 4)

Vejić ... ovaj i ovakav ... Pandža je za njega Puyol.

Subašić i Andrić ... ne postoji riječ koja bi opisala koliko su ta dvojica očajni.

Sredinu terena mi apsolutno nemamo.

Ibro , kvalitetan igrač koji sam može riješiti utakmice protiv Sesveta , Istre , Mrduše Donje ... ali protiv ozbiljnih momčadi sam ne može ništa.

Ananas ... na licu mu se vidi kako razmišlja - a u pičku materinu što mi se danas ne igra ... i di mi je braco.

Špaco ... sjajan strateg koji je postavio igru s kojom bi se sigurno moglo proći ovaj Dinamo ... da je 1987.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 10:13 PM   #269
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Ma
Ionako samo jednu želju imam, moj živote ludi
Old 29-07-2010, 10:21 PM   #270
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
Strinić nije ni sjena onog iz prošle sezone , a meni djeluje toliko umorno (i daleko od toga da je jedini) pa sam sve sigurniji da Hajdukove pripreme zapravo nikakvog smisla i koncepta nemaju , nego samo eto ... da se maknu par dana na svjež zrak.

Ali koliko god Strinić bio loš bar je imao onu pogođenu (slučajno) gredu , jedan vrlo dobar ubačaj u prvom poluvremenu i spašen gol na kraju (ne znam koliko je ovo dobro ... sklon sam Mauserovu razmišljanju po pitanju 4)

Vejić ... ovaj i ovakav ... Pandža je za njega Puyol.

Subašić i Andrić ... ne postoji riječ koja bi opisala koliko su ta dvojica očajni.

Sredinu terena mi apsolutno nemamo.

Ibro , kvalitetan igrač koji sam može riješiti utakmice protiv Sesveta , Istre , Mrduše Donje ... ali protiv ozbiljnih momčadi sam ne može ništa.

Ananas ... na licu mu se vidi kako razmišlja - a u pičku materinu što mi se danas ne igra ... i di mi je braco.

Špaco ... sjajan strateg koji je postavio igru s kojom bi se sigurno moglo proći ovaj Dinamo ... da je 1987.

oćemo se složit da svaka čast za to šta navodiš al da bi il letio odma van il bi u poluvremenu dobio takvu remacinu da bi mu se mozak stresa nakon ona dva ( a i tri) propusta u početku kada mu se njihov napadač uvlačio takoreć u šupak i izbija sam pred golmanom???
Old 29-07-2010, 10:21 PM   #271
smijuljica
Senior Member

smijuljica's Avatar

smijuljica is on a distinguished road

Hajduk je, obzirom da je igra "bez napadača", stvorija više šansi i s više igrača dolazija u završnicu nego masu puta kad je nominalnom igra s 2, 3 napadača, tako da vam to pusto sranje po Špaci ne stoji.
Hajduka su u ovoj utakmici pokopali u najvećoj mjeri Vejić i Andrić, njihove reakcije i duel igra su bili takvi da je svaki balun odigran na njih bija polušansa Rumunja. A nemojmo zaboravit i "gol" Subašića, mrtve šanse Ibričića, Sharbinija i Tomasova, nije Špacina krivnja šta to nije zabijeno. Na stranu njegova starost, vitrenost i preseravanja s "penetracijom" i "impostacijom", ali defenzivni igrači su bili preloši u duelu, a to ih sigurno neće Špaco učit nakon što su došli u pozne igračke godine.
smijuljica is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 10:28 PM   #272
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

evo ovako
vec po ure razmisljan zasto je hajduk izgubija i dosa san do zakljucka da je glavni razlog gubitka neigranje duje copa
ima li jos optimista??? eh kad san ja govorija da ni ono protiv dinama u zg ne izgleda dobro
Old 29-07-2010, 10:32 PM   #273
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

@smijuljice...
zaboravljaš da u Marmontovoj do Pirije voda dolazi iz Šipka..dakle od Pirije: šipak.
Old 29-07-2010, 10:36 PM   #274
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

UEFA scum

Faca is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 10:37 PM   #275
smijuljica
Senior Member

smijuljica's Avatar

smijuljica is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
@smijuljice...
zaboravljaš da u Marmontovoj do Pirije voda dolazi iz Šipka..dakle od Pirije: šipak.
Broblem je šta je Vejić igra CWP i onda su CB-i, RB i LB mislili da će uvik neko drugi pokupit. Kolika god pirija bila uvik ima rupu na dnu!
smijuljica is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 10:44 PM   #276
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

zaključno iz Bukurešta, 3 ozljeđenih navijača Hajduka (1 TTO, 2 LTO), 20 preventivno privedenih, ostali gledali utakmicu na TV u ug. objektima gdje je sve bilo bez problema.
privedeni nakon utakmice bez prijava pušteni, ozljeđeni isto tako.
ide uzvrat i siguran prolaz Hajduka!
Old 29-07-2010, 10:46 PM   #277
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

špaco misli da su rumunji slaveni i da je mamić pošten, eto ko nam je trener...
ušli smo u utakmicu ko da igramo protiv neznam koga pa smo se usrali ko grlice...protiv ovih posranaca koji nisu ništa posebno igra piriju a oni nam naprave 3 mrtve šanse u prvih 5 minuta...pametnome dosta.
Pravi trener svojoj ekipi mora usaditi samopouzdanje i hrabrost, osjećaj da mogu dobiti protivnika koji nije ništa bolji, a on ih je još dodatno usra i pričom i postavom!
Pa on bi vako igra i protiv trećeligaša iz albanije, majko moja!
zile is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:02 PM   #278
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

Quote:
Trener domaćih Ioan Andone je rekao:

- Hajduk me iznenadio, jer sam očekivao da će igrati sustavom 4-2-3-1 i mislio sam da će igrati Čep u napadu. Nisam znao da je ozlijeđen.
opa..
znaju i rumunji odakle im prijeti najveca opasnost

Quote:
Anas Sharbini:

- Nije bilo lako igrati bez pravih napadača.
a zna i anas
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:06 PM   #279
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by smijuljica View Post
Hajduk je, obzirom da je igra "bez napadača", stvorija više šansi i s više igrača dolazija u završnicu nego masu puta kad je nominalnom igra s 2, 3 napadača, tako da vam to pusto sranje po Špaci ne stoji.
.................................................. .................................................. .......A nemojmo zaboravit i "gol" Subašića, mrtve šanse Ibričića, Sharbinija i Tomasova, nije Špacina krivnja šta to nije zabijeno.

Hajduk je s 3 napadača,pa makar nominalna igrao pije pola desetljeća,s 2 nije već dugo,a ako je dolazak u završnicu s puno igrača to što Anas probije stranu u recimo 16 minuti i nema kome dodat u sredinu,onda se više manje slažemo.

Gol Subašića je rezultat vrhunske taktike,greške golmana su svugdje moguće,taj drugi gol je primljen iz višeminutnog pritiska u kojem se naš najistureniji igrač,Anas, 15 sekundi prije gola nalazi na famoznih 25 metara od branke,u takvoj igri je samo bilo pitanje oće li Maloča zabit autogol,Vejiću pobić igrač ili će golman kiksati što se i dogodilo.

I ovo zadnje,naravno da nije ni Špacina krivnja što rumunji nisu zabili čisti gol u 92 minuti i što su još dva zicera i prilično šansi ispromašivali,to svakako nije dio taktike,ali prilike u kojima su se isti našli su dio taktike,promašene....

ima toga još,al nema smisla

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:07 PM   #280
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

da utvrdimo gradivo:
1.Anas Sharbini:

- Nije bilo lako igrati bez pravih napadača
2. UEFA scum
3.prolazimo dalje, jer ćemo: "Naravno da ćemo drukčijim sustavom igrati u revanšu, večeras sam apsolutno nezadovoljan, ali nije da ne možemo proći. I te kako ćemo se potruditi da prođemo. Bit će to drukčija utakmica – rekao je Poklepović"
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules