[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 29-07-2010, 11:08 PM   #281
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

ako još uvik postoje ljudi, koji brane ovo šta stari uhljeb Špaco radi od kluba, onda nije ni čudo da smo tu di jesmo...
Čovik je taktički doveja hajduka na najgore grane u 99 godina povijesti...
a o ostavci i ne razmišlja, jer naravno on nije kriv....
jad, tuga i čemer...
Ja se samo pitam, dokle....
Još jedna promašena sezona, a još nije ni kolovoz...
Špaco hvala !!
Old 29-07-2010, 11:11 PM   #282
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by suzanaoko View Post
zaključno iz Bukurešta, 3 ozljeđenih navijača Hajduka (1 TTO, 2 LTO), 20 preventivno privedenih, ostali gledali utakmicu na TV u ug. objektima gdje je sve bilo bez problema.
privedeni nakon utakmice bez prijava pušteni, ozljeđeni isto tako.
ide uzvrat i siguran prolaz Hajduka!

jebaiga.. al: TTO ozlijeđenom navijaču želimo da sve bude ok, a LTO navijačima da šta prije i lakše dođu doma i odmore se na miru.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:26 PM   #283
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

BenficaSplit is on a distinguished road

http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=216419

Check it, use google traductor, news about the torcida split... portuguese press...
BenficaSplit is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:28 PM   #284
splico
Senior Member

splico is on a distinguished road

Možemo govorit o individualnim greškama, ali od igrača treba izvuć maksimum,a ne ih prisilit na minimum...nema smisla pričat stare teze, zna se ko je skuha ovu kašu...
splico is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:47 PM   #285
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by splico View Post
Možemo govorit o individualnim greškama, ali od igrača treba izvuć maksimum,a ne ih prisilit na minimum...nema smisla pričat stare teze, zna se ko je skuha ovu kašu...
Fani !!!!!
Old 29-07-2010, 11:52 PM   #286
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
ako još uvik postoje ljudi, koji brane ovo šta stari uhljeb Špaco radi od kluba, onda nije ni čudo da smo tu di jesmo...
Čovik je taktički doveja hajduka na najgore grane u 99 godina povijesti...
a o ostavci i ne razmišlja, jer naravno on nije kriv....
jad, tuga i čemer...
Ja se samo pitam, dokle....
Još jedna promašena sezona, a još nije ni kolovoz...
Špaco hvala !!

nakon pirije u bukureštu slijedi lumbrela u Splitu..to je ono kad se cijela napadačka linija iz jednog položaja ka " špica", - lepezasto rastvori na sve strane pa protivničku branku pokrijemo ka lumbrela, u toj situaciji gol je neizbježan.
dvi tri lumbrele i eto evrope.
Old 30-07-2010, 12:02 AM   #287
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
oćemo se složit da svaka čast za to šta navodiš al da bi il letio odma van il bi u poluvremenu dobio takvu remacinu da bi mu se mozak stresa nakon ona dva ( a i tri) propusta u početku kada mu se njihov napadač uvlačio takoreć u šupak i izbija sam pred golmanom???
Hoćemo. I nemam ja namjeru , ni najmanju , braniti Strinića nego samo istaknuti da se njega bar takvog očajnog vidjelo. Dok npr. Andrića nigdje ... do trećeg gola

Igramo bez napadača. Igramo sa dva defanzivna vezna. Veze nigdje

Ništa specijalno ovaj Dinamo nije. I od pustih najava i zastrašivanja Kalinićevih ja sam očekivao da lete i vezu. Al jebiga kad njihovi vezni bez problema na sredini mogu primiti loptu , popit kavu , pa fino naciljat kroz sredinu i Vejićeve uši ili otvorit po krilu.

Quote:
Originally Posted by smijuljica View Post
Hajduk je, obzirom da je igra "bez napadača", stvorija više šansi i s više igrača dolazija u završnicu nego masu puta kad je nominalnom igra s 2, 3 napadača, tako da vam to pusto sranje po Špaci ne stoji.
Hajduka su u ovoj utakmici pokopali u najvećoj mjeri Vejić i Andrić, njihove reakcije i duel igra su bili takvi da je svaki balun odigran na njih bija polušansa Rumunja. A nemojmo zaboravit i "gol" Subašića, mrtve šanse Ibričića, Sharbinija i Tomasova, nije Špacina krivnja šta to nije zabijeno. Na stranu njegova starost, vitrenost i preseravanja s "penetracijom" i "impostacijom", ali defenzivni igrači su bili preloši u duelu, a to ih sigurno neće Špaco učit nakon što su došli u pozne igračke godine.
Primarni zadatak (i moglo bi se reći prirodna pozicija) Anasa i Ibre jeste da kreiraju prilike. I oni to , pazi apsurda , čak vrlo dobro rade ... pa se samo pitam , zašto li nama treba milijun prilika za jedan gol?

A na kraju , kako je uvaženi kolega zile mudro sažeo

Quote:
Originally Posted by zile View Post
špaco misli da su rumunji slaveni i da je mamić pošten, eto ko nam je trener...
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 12:16 AM   #288
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
Hoćemo. I nemam ja namjeru , ni najmanju , braniti Strinića nego samo istaknuti da se njega bar takvog očajnog vidjelo. Dok npr. Andrića nigdje ... do trećeg gola

Igramo bez napadača. Igramo sa dva defanzivna vezna. Veze nigdje

Ništa specijalno ovaj Dinamo nije. I od pustih najava i zastrašivanja Kalinićevih ja sam očekivao da lete i vezu. Al jebiga kad njihovi vezni bez problema na sredini mogu primiti loptu , popit kavu , pa fino naciljat kroz sredinu i Vejićeve uši ili otvorit po krilu.

Primarni zadatak (i moglo bi se reći prirodna pozicija) Anasa i Ibre jeste da kreiraju prilike. I oni to , pazi apsurda , čak vrlo dobro rade ... pa se samo pitam , zašto li nama treba milijun prilika za jedan gol?

A na kraju , kako je uvaženi kolega zile mudro sažeo

zato jer nema egzekutora da finaliziraju kreacije, a nema ih zato jer piriju na koju god stranu da okreneš pušta.
sad idemo leć. i vjerujemo u uspješan povratak iz slavonske ravnice...- za slijedeću utakmicu.

ps. ćekamo da na piriji u marmontovoj osvane grafit: 4-4-2
Old 30-07-2010, 12:40 AM   #289
brainsn
Senior Member

brainsn's Avatar

brainsn is on a distinguished road

je da je stari redikul...stvarno mi je zao sto gospodina poklepovica tako moran nazvati...ali mislim sam je kriv sta se nije penzionira i uziva....ali nije niti on zasluzija da mu se ovo napravi:

samo toliko o organizaciji UEFA
Attached Images

Old 30-07-2010, 12:43 AM   #290
DelmatST
Senior Member

DelmatST's Avatar

DelmatST is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by suzanaoko View Post
privedeni nakon utakmice bez prijava pušteni, ozljeđeni isto tako.
ide uzvrat i siguran prolaz Hajduka!
To zato šta je borba bila fair, 25 na 25?

p.s.
Rumunji su za nas aviJon, koliko su fizički moćniji, jači, brži... daleko od toga da ih se boljon taktikon nije moglo ukrotit... ali nadoknadit dva gola sa Poklempovićen... nemoguće. Da je Vulić tu... triba jurnit od prve minute, a sa Špacon ćemo opet - polako, ima vrimena.
I kad bude 80. minuta i dalje sa dva gola zaostatka, Strinić će lagano šetuckat za balunon da bi izvea aut.

Eto, bit će i poluprazan Poljud. Ni meni se ne gleda nova agonija.
Old 30-07-2010, 01:43 AM   #291
abatenoj
Senior Member

abatenoj's Avatar

abatenoj is on a distinguished road

kratko i jasno - AJ ĆA propala i ova sezona
Old 30-07-2010, 01:57 AM   #292
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

jebate zivot zalostan li je hajduk ako mu je ljubicic(do izlaska je bia i najbolji)
medu boljin igracima,a nista ovo je hrvatska realnost i odraz stanja u klubu i hrv nogometu
Old 30-07-2010, 07:02 AM   #293
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by DelmatST View Post

p.s.
ja imam drugačije informacije o ovom sukobu ali nećemo sad o tome.
na Poljudu će sigurno biti 25 000, a osobno virujen i u 30 000 navijača, Rumunji će ući će u grotlo i izgubiti, rezultat 3-0 za Hajduka!
šta ste tako pesimistični, jučer nije bilo dobro, sutra možda bude bolje!
Hajduk ide DALJE!!!!

"do finala i Japana zgazit ćemo i Milana"
Old 30-07-2010, 07:09 AM   #294
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Quote:
Originally Posted by DelmatST View Post

p.s.
Rumunji su za nas aviJon, koliko su fizički moćniji, jači, brži... daleko od toga da ih se boljon taktikon nije moglo ukrotit... ali nadoknadit dva gola sa Poklempovićen... nemoguće. Da je Vulić tu... triba jurnit od prve minute, a sa Špacon ćemo opet - polako, ima vrimena.
I kad bude 80. minuta i dalje sa dva gola zaostatka, Strinić će lagano šetuckat za balunon da bi izvea aut.

Zato sam ja i uzea godišnji slijedeće 2 sedmice da nebuden blizu Splita i da ne odem na Poljud.... Ovo jučer je bilo pravo mjerilo snage... Koji budale rade pripreme na Pohorju..

Dajte ih meni jedno lito na pripremama pa će letit po terenu svih 90 minuti... Kako bi ih upregnia da na +30 trče po Marjanu a ne na hladnom Pohorju......

Dok o samoj igri netriban trošit riči sve se jučer vidilo. Jedina svjetla točka je komentator na Novoj i uživa sam gledat i slušat prijenos. Nadam se da će i u budučnosti Nova prenosit koju utakmicu Hajduka...

Faca is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 08:04 AM   #295
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Faca View Post

Dajte ih meni jedno lito na pripremama pa će letit po terenu svih 90 minuti... Kako bi ih upregnia da na +30 trče po Marjanu a ne na hladnom Pohorju......
Zaboravljaš jednu stvar...ove prve protivnike ćemo lako proć,a onda dolazi malo hladnije vrijeme kad se igra u skupinama,zato je bolje da se nauče igrat i trčkarat po hladnijem vremenu...

Šalu na stranu,zašto se nije izašlo u postavi kao što je bilo protiv Istre?OK,ako je netko ozlijeđen ovo ono bla bla...ali *ebemu nemožeš svaku utakmicu igrat u drugačijoj formaciji...pa ako dobro funkcionira 4-4-2 ili tako nešto,pa zašto onda ko p*čka igrat 5-5-0 ili kako već...nemože se igrat bez napadača (ili dva)...šta Ahmad radi na klupi?Pa vidi se kako su igrali protiv Istre (ok,nije da je nešto jak protivnik,ali svejedno...),sjetimo se dok su braća Sharbini igrali u Rijeci,najbolje partije su davali dok su bili skupa na terenu.OK,za *urac je kad ti izvedba jednog igrača ovisi o tome jel mu igra brat,pa je psihički bolje raspoložen...ali ako to funkcionira,pa daj onda igraj tako.Umjesto jednog obrambenog staviš napadača i odmah si opasniji,koliko toliko.Od onih silnih obrambenih,ajme meni,ispali nekoliko puta u prvih 10 minuta.Onaj Režić ako zaigra sljedeću (i Osijek i europu),onda ga moš *ebat,treneru,lud si...Vejić,uh...
Vidi se da nam fali Rubil,što god vi mislili o njemu

Nikad ti nećemo okrenut leđa mi....ali brate mili,daj da sačuvam bar malo živaca....
Old 30-07-2010, 08:16 AM   #296
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Dobro je

Dobivamo Osijek i na Spacinim krilima prolazimo d.inamo.
Sta je nama uvalit dva-tri komada doma nekom tamo d.namu? Alooooo! Sitite se 3:0 iz maksimira preklani. Bolje je 3:1 nego 2:0. A poznavajuci nase bolje i 3:1 nego da je zavrsilo 2:2

Amo nasi!

Pozdrav Z.V. di god bio. Nesto mi je siptomaticno da njega nema u isto vrime kad S.A. ima naramak obaveza u SD?
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 08:17 AM   #297
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

Jebiga, opet ista utakmica ko protiv Dinama u superkupu. Imamo sanse, ima se cak i igre (a bez napadaca ), i onda par crnih rupa i eto 3 komada u mrezi, a moglo je biti i 4-5.

Subasic katastrofa, ali ajde svatko ima pravo na los dan - steta sta je bas to jucer bilo... mozda je sudjelovao i u nekoj kladionicarskoj akciji jer je 2. gol presmjesan da se samo tako primi.
Rezic puno bolji nego u svim prijasnjim utakmicama, steta sta je to i dalje na nivou Međimurja... igri apsolutno nista ne pridonosi, ni prema naprijed ni odozada. Nema pas, nema brzinu, podsjeca me osobno na Petra Šutu
Vejic katastrofa - toliko bespotrebnih faulova da je to strasno, u obrani trom i u svakom duelu kasnio. Najgore je da se cini kak buljat 2 puta losije igra kad je Vejic u igri, kao da osjeca da mora ovome prepustiti autoritet u obrani jer je stariji i onda to izgleda kao svicarski sir. Jedan Jonjic ce trunuti na klupi sad, steta sta se nije Vejica uvalilo Dinamu ili kome vec
Andric.... bez komentara. Onaj 2-3 godine stariji crnac je avion prema sadasnjoj formi kapetana. Sljedecu utakmicu bi dao Brkljaci prednost prije njemu
Ostatak ekipe solidan ili dobar, jedino je Maloca imao par gafova ali i isto toliko dobrih intervencija.

Nista, na poljudu se ide na pobjedu 3:0
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 08:31 AM   #298
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

Da je u Dinamu Špaco bi letio isti tren, međutim u Hajduku treba čekati da zajebe i uzvratnu utakmicu i da ispušimo europu kao superkup i ostalo. Može nas posrati pa da zabijemo 2-3 gola i prođemo, ali ja ovdje nevidim nikakvu taktiku, nevidim igru, nevidim ništa. Znam da se konstantno sere po Miši sa Žilinom, kako je bio zadovoljan kad nas je zapala, ali Miše nije izgubio od Žiline, nego Kalinić i to u Splitu. I sijećam se da su svi volili Mišu dok je bio na klupi, neznam zašto su sad svi protiv njega.Trenutno iz hrvatske jedini koji bi mogli donjeti neku taktiku u Hajduk su Katalinić ili Miše,i možda još tko, možda se varam ali meni tako nekako izgleda. Po Kerumu se isto sralo da je čoban jer hoće Radoševića na golu, nedaj bože da je bio pa da je popušio drugi gol kao Subašić, neznam šta bi to bilo..ovako je sve ok! Mislim neznam ni šta bi on napravio mogao je eventualno isto tako zajebati, ništa više. Dobro skinuo je Subašić jedan,dva zicera ali vidilo se da je cijelu ekipu razjebao onaj 2 gol, a ionako su odkurac igrali. Anas falio čisti zicer šta bi tek bilo da se nebavi cijeli život nogometom i da nije profesionalac? Doduše on je vjerojatno navikao igrati s bratom kao dvojac, ali s obzirom na našeg vrlog taktičara Špacu i igru 5-5-0 koja nikad nije bila Hajdukova igra, nema potrebe za napadaćem jer kad igraš protiv Rumunja treba čuvat gol, tako da smo ga uspijeli obraniti sa samo 3 popušena gola, a moglo je komodno biti još 3 da ovi nisu ispromašivali. Zato za Poljud treba igrati 10-0, bunker do jaja i u 89 uvesti Ahmada, ili bolje ofenzivnog veznog ili stopera pa da zabije 5 golova do 92 minute, jer ćemo s bunkerom 10-0 primiti samo 2 gola. Usput jeli itko ikad vidio da se Subašić kod izvođenja jedanesterca bacio u pravu stranu? Svaka čast treneru golmana kako ga je naučio tj nije naučio.Tonči Gabrić kao golman je bio pravi golman za Hajduka koji je skidao nemoguće, a ne ovi danas koji popuše nemoguće. Ovaj gol koji smo dali je bila izvrsna reakcija i okret koja u 95% slučajeva nebi uspjelo tako da nevidim ništa, ni od igre ni od taktike. Ima ih još koji su zasrali ali mi se neda pisati..sve u svemu totalno sranje od igre bez obrane bez napada, a za sredinu neznam jel itko uopće zna šta je njezina zadaća bila.
P.s. Sva sreća da je onu rumunjsku 22 zamjenila 8 jer bi inače 100% spušili još bar 1-2 gola…

Last edited by sptp; 30-07-2010 at 08:58 AM.
sptp is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 09:09 AM   #299
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road
Lightbulb

Ima li uefa neki mail?
Tija bi im poslat onu sliku sa one dvije prekrasne djevojke
zile is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 09:12 AM   #300
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

hajduk je tako očajan da čak i ovi rumunji koji su isto očajni pokraj njega izgledaju ka real u pičkumaterinu...najgore od svega je šta nismo materijalizirali prednost kad smo dominirali većinom 1.poluvrimena, andrić ajme majko očajan ja neznan ko njega drža u hajduka, režić u pičku materinu ne zna di goni, a oremuš je posta ka tomasov pa u duel ulazi ka pičkica...nikad nisan mislio da ću ovo reć al ljubičić nam je najjači igrač sredine terena po prikazanom na početku sezone, a ja mislin da sam time sve reka... a špaco umri sutra i odvedi nas u iduće pretkolo

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules