[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 18-09-2010, 04:13 PM   #1
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road
Cool Ahmad??

ne znam jel tema već digod obrađena pa se odma izvinjavam ako ponavljamiste stvari
Pitanja ima koiko oćete ali evo neka:
1. Jel moguće da taj mali čak ni na treningu ne pokazuje (današnja SD)agresivnost ni volju za pokretom na terenu.
2. Ako je ovo gore istina zašto ga uopće držimo i plačamo??Barem ga možemo posudit Zadru,Splitu, Karlovcu, Solinu, Dolu na Hvaru.....
3. Ako to nije istina, zašto ga Špaco ne stavi po 15-20 min pa neka se vidi šta će pokazat.
4. Sitimo se da je u Rijeci bio standardan i odlično bio uigran sa bratom?!Pa nismo ni mi neki svemirci da nam takav igrać ne može zadovoljit 10-15 min pokrivenosti terena,ako ništa drugo da neko jači, važniji predahne do sljedeče utakmice, skupi force za dalje.
(možda ja nerazumim ništa ola situacija je više nego glupa a plaća mu se 5-6-10 000 eura misećno)
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010, 04:35 PM   #2
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Torca-H is on a distinguished road

ma neznam...ono napocetku je kao bio lose otvorio ..onda je zabio istri i opet ga vise nema...i ja mislim da je bolje forsirat nase mlade ali nemoze vukusic odigrat 10 utakmica bez predaha ..nije on stroj...a i vukusic je vise brzi igrac a ahmad je jako dobar u 16-ercu..takav nama i igrac treba koji ce zabiti sve ono sto inace promasimo onda bi bili najjaci...on ako bude igrao kao i u rijeci i slagao se s bratom i s vukusicem u napadu zajedno snjim ..bio bi to super tandem ali spaco uvijek igra s 1 napadacem pa neznam....mislim uvijek se moze promijenit taktika
Torca-H is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010, 07:07 PM   #3
istok1950
Senior Member

istok1950's Avatar

istok1950 is on a distinguished road

Ja na Hajduka idem redovito 15 godina i samo ću reć da veću budaletinu i šarlatana od Špacova Hajduk nije ima za trenera, ne računajući na Ćiru jer takvog idiota svit nema.
Šta se Ahmada tiče, meni je već postala muka i loše mi dolazi kad vidim ko nam sidi na klupi.
Dovoljno je pogledat njegovu statistiku u Rijeci, a u Hajduka nije dobia pravu priliku, dosta mi je više Poklepovićevih pizdarija da on nije za ovaj ili onaj sustav, očita je stvar da kad Anas, Ibro pa i Tomasov lome suparnika na boku moraju ići u nepotreban još jedan dribling i udarac jer nemaju koga u glavu pogodit, svaka čast malom Vuku, ali nije on sidrun, nije!!!

Puna mi je neka stvar Duje Čopa da je on taj koji je isprid Ahmada, meni je muka od toga, muka od ove ušate budale Poklepovića, lipo odjebi i radi emisije sa Mamićem i Reićem i zabavljaj naciju!

Imamo igrača koji može trpat ali ne, 'on ne može moje nogometne i taktiče zamisli i vježbanja sa treninga predstavit na utakmici'

Ajde moj Špaco, lipo se uvati one svoje žene Kite i njoj puni glavu pizdarijama, a za mene napadač mora trpat, posebno kad ima 2-3 pakera poput Ibre i Anasa u ekipi, a ta vježbanja i floskule ostavi za dom umirovljenika!

ŠPACO ODLAZI!
istok1950 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010, 07:16 PM   #4
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

6 pogodaka,2 u Europi
samo da te podsjetim koji je igrac ispred njega

to da li zasluzuje minute ,ja ostavljam treneru,isto ne vidim neku zelju u Ahmadu
danas je smao izjavio sta me vodi na put ako na mene ne racuna,i to mi se ucinilo ka ono,trosim svoje dragocjeno vrijeme
nigdje nema,trudim se,trcim ko konj,on me ignorira
on je doveden u Hajduk vjerojatno u paketu i valjda tako i igra

da li treba dobit sansu,slazem se da treba,eto vec u nedjelju protiv Rijeke i obavezno u kupu pa neka se pokaze i dokaze
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010, 08:58 PM   #5
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

ja ne gledam trreninge Hajduka pa ni neznam trudi li se ili ne...
jedino o čemu razmišljam kada vidim ovakve teme je imal li kakve povezanosti između dva brata...očigledno je da je ahmad zapostavljen ( ne ulazim u razloge), a dali zbog toga ima i rekacije kod anasa, e to bi se već dalo priupitat.
al svi bi mi na svoj način vodili Hajduka, svatko po svom guštu, ne po tuđem....
sjetite se šta je netko od nas nedavno napisao..." pomalo ljudi, ćekajte da prođemo jedno dva kola u evropskoj ligi, da prođemo dinama i da prođe bar jedan kvarat naše lige..tek tada ćemo imati pravo napadati ili braniti špacu.."...kvarat je jako blizu...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010, 09:20 PM   #6
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

ma nikako on nesmije biti ispred vukusica..ali nemoze vukusic igrati 100 utakmice bez prestanka..nije on mašina..a ako vec neigramo s dva napadaca..onda nek se mijenjaju i tocka a ne da nonstop vukusic leta tamo vamo..crknit ce
Old 18-09-2010, 09:32 PM   #7
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Ahmad Sharbini je MORAO dobiti sansu da se vidi dali zasluzuje mjesto u Hajduku ili ne, da je netko drugi trener tako bi i bilo, ali Spaco tjera neki svoj inat...

Kod ovolikog broja meceva itekako ima mjesta da se Ahmadu da mnogo vise od 2min na svakoj petoj utakmici, Ahmad je u ovoj sezoni zasluzio da mu se da sansa, pa ako dokaze da je od koristi neka ga i dalje, a ako nije onda ga lijepo prodati/posuditi/pokloniti....
Old 18-09-2010, 09:33 PM   #8
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
Ahmad Sharbini je MORAO dobiti sansu da se vidi dali zasluzuje mjesto u Hajduku ili ne, da je netko drugi trener tako bi i bilo, ali Spaco tjera neki svoj inat...
ne tjera Špaco svoj inat, on je RASIST

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010, 09:34 PM   #9
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

...i ja ( al opet radi se o samo mom razmišljanju...) ni u ludilu sutra nebi stavio ahmada protiv rijeke... da je stvar malo malo drugačija onda možda i bi, ali ovako ne bih.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010, 10:30 PM   #10
che gevara
Member

che gevara is on a distinguished road

vulicu , govoris o ststistici vuka a ne o minutaži .... ko ti govori da ahmad ne bi dao više da igra.... ako ćemo tako... i koliko da zabije on s klupe

..i govoriš da ne vidiš kod njega želju na treningu a ja ti govorin da je to jedna najobičnija špacina laž koju je puno ekipe popušilo ( mislin da si reka da studiraš u zg i viruj mi da često pratin i treninge)....
protiv istre je odigro vrlo dobru utakmicu a u osijeku dok ga nije izvadio je bio ok - bio mi je brat na utakm. i baš smo tada pričali kako čovik sam izbori par lopti naprid , otvori se na stranu , primi loptu odigra , izbori par prekršaja , kornera...
... i nije ti lako igrat kad znaš kako god odigrao drugu igrat nećeš-sto posto-

i nisu u pravu oni sta govore da je ahmad spor jer je u nekom normalnom prosjeku ali stvarno nije extra brz - opet kad bi sve u brzini bilo onda bi Bolt bio najbolji nogometaš na svijetu a Carl Lewis u naj ikada... daj ahmadu loptu blizu ili u 16 -ercu i pusti sva ona trkanja vukušića okolo-naokolo za ništa( on bi treba možda u atletičare ,trčat može , loptu ne zna ionako štopat...)
mada je meni simpatičan i neka igra , naš je momak , ali starkelja bi trebo rotirat njih dvojicu a u nekim utakmicama u hnl-u bi trebali igrat oba , s čovjekom manje u defanzivi , pogotovo doma...
che gevara is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010, 10:36 PM   #11
abatenoj
Senior Member

abatenoj's Avatar

abatenoj is on a distinguished road

Ahmad je doša skupa u paketu u Hajduka sa Anasom
tribali su tako ić u Dinamo jer je njihov ćaća tako tija ali ovi su ih odjebali i tako su došli kod nas
oni Ahmada prcaju na sve moguće načine i ne daju mu igrat nebi li se ovaj sam skupija i otiša ća jer ako ga odjebu moraju mu dat lipe novce
a i bez toga je špaco kreten koji ga neće koristi jer naravno on zna najbolje ko valja a ko ne
Old 18-09-2010, 10:40 PM   #12
abatenoj
Senior Member

abatenoj's Avatar

Quote:
Originally Posted by che gevara View Post
vulicu , govoris o ststistici vuka a ne o minutaži .... ko ti govori da ahmad ne bi dao više da igra.... ako ćemo tako... i koliko da zabije on s klupe

..i govoriš da ne vidiš kod njega želju na treningu a ja ti govorin da je to jedna najobičnija špacina laž koju je puno ekipe popušilo ( mislin da si reka da studiraš u zg i viruj mi da često pratin i treninge)....
protiv istre je odigro vrlo dobru utakmicu a u osijeku dok ga nije izvadio je bio ok - bio mi je brat na utakm. i baš smo tada pričali kako čovik sam izbori par lopti naprid , otvori se na stranu , primi loptu odigra , izbori par prekršaja , kornera...
... i nije ti lako igrat kad znaš kako god odigrao drugu igrat nećeš-sto posto-

i nisu u pravu oni sta govore da je ahmad spor jer je u nekom normalnom prosjeku ali stvarno nije extra brz - opet kad bi sve u brzini bilo onda bi Bolt bio najbolji nogometaš na svijetu a Carl Lewis u naj ikada... daj ahmadu loptu blizu ili u 16 -ercu i pusti sva ona trkanja vukušića okolo-naokolo za ništa( on bi treba možda u atletičare ,trčat može , loptu ne zna ionako štopat...)
mada je meni simpatičan i neka igra , naš je momak , ali starkelja bi trebo rotirat njih dvojicu a u nekim utakmicama u hnl-u bi trebali igrat oba , s čovjekom manje u defanzivi , pogotovo doma...
točno tako kako zboriš
nije brz al čovik će sa igračem na leđima primit balun i bez puno trke će napravit sve šta triba napravit pravi napadač
a Vukušić puno zuji a malo meda daje
Old 18-09-2010, 10:43 PM   #13
che gevara
Member

[QUOTE=abatenoj;226830]
[U][SIZE="5"]oni Ahmada prcaju na sve moguće načine i ne daju mu igrat nebi li se ovaj sam skupija i otiša ća jer ako ga odjebu moraju mu dat lipe novce
a i bez toga je špaco kreten

GARANT , A JOŠ JE VEĆI GARANT DA JE ŠPACO KRETEN
Old 18-09-2010, 10:55 PM   #14
abatenoj
Senior Member

abatenoj's Avatar

[quote=che gevara;226834]
Quote:
Originally Posted by abatenoj View Post
[U][SIZE="5"]oni Ahmada prcaju na sve moguće načine i ne daju mu igrat nebi li se ovaj sam skupija i otiša ća jer ako ga odjebu moraju mu dat lipe novce
a i bez toga je špaco kreten

GARANT , A JOŠ JE VEĆI GARANT DA JE ŠPACO KRETEN
svaka njemu čast al ne možeš odjebavat nekoga samo zato šta ti se ne sviđa,a svi dobro znamo kakav je Ahmad napadač, jer ne može neko ko je dava u prosjeku gol po utakmici zaboravit igrat
dajte mu da igra 5-6 utakmica stalno pa ćemo oće li se pokazat ka neko šta ne zna ili ka golgeter šta on u biti i je

al u Hajduku su uvik znali kako igrat na napadače
npr. dok je Deranja bija onda su kendavali sviće na njega a on ima metar i čep, a sad na Ahmada umisto da igraju tako oni mu guraju balune u prostor da šprinta za njima nebi da je Rukarina
uvik naopako pa da ga jebeš
Old 18-09-2010, 11:28 PM   #15
che gevara
Member

[quote=abatenoj;226835]
Quote:
Originally Posted by che gevara View Post
svaka njemu čast al ne možeš odjebavat nekoga samo zato šta ti se ne sviđa,a svi dobro znamo kakav je Ahmad napadač, jer ne može neko ko je dava u prosjeku gol po utakmici zaboravit igrat
dajte mu da igra 5-6 utakmica stalno pa ćemo oće li se pokazat ka neko šta ne zna ili ka golgeter šta on u biti i je

al u Hajduku su uvik znali kako igrat na napadače
npr. dok je Deranja bija onda su kendavali sviće na njega a on ima metar i čep, a sad na Ahmada umisto da igraju tako oni mu guraju balune u prostor da šprinta za njima nebi da je Rukarina
uvik naopako pa da ga jebeš

istina,,, hajduk bi treba bit ispred osobnih simpatija ili nesimpatija,,,
i mislim ok. špaco odgovara ili će odgovarat ... ali mislim da bi mu neko moga doć od uprave ili svaguša pa reć slušaj stari sam odredi momčad ali ahmad ti mora bit među 16 jer smo ga doveli da bude u kadru 1.momčadi( bas ovi su ga doveli) i da ga se po potrebi loristi jer jedino ćemo ga tako prodat i okrenut neke novce...
Old 19-09-2010, 12:33 AM   #16
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

koji ste se kurac obrusili na malog vukusica?
pa zar vi uopce nemate srama?

ahmad bi trebao dobit sansu i ja vjerujem da ce ju dobit u ovom ritmu utakmica, ali zbog toga pljuvat po malom vukusicu je dno dna, naprosto je gadljivo citat neke upise.

dobro je rekao bodul, za vas su debreceni i shelbourni.

Old 19-09-2010, 08:25 AM   #17
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Ahmada triba poslat u NK Imotski!! Primjer je Romano Obilinović koji je tamo sazrija u vrlo dobrog igrača, šta pokazuje u NK Split!!
Old 19-09-2010, 09:41 AM   #18
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

ma dices ga slat...a jos ga nismo ni posteno isprobali...treba mu dati sansu pa vidjet kako ce ici
Old 19-09-2010, 10:50 AM   #19
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Dat mu šansu pa ako se vidi da mu ne ide , posudit ga negdi ako nam je već na plaći neka bude i od koristi, ovo je teško sranje!!
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2010, 11:17 AM   #20
abatenoj
Senior Member

abatenoj's Avatar

mila majko šta vi sve nećete napisat
da ga triba poslat negdi na posudbu da se kali
pa nema on 18 godina pa da ga triba slat na kaljenje u Imotski ili kojekakvu vukojebinu
triba pustit čovika da igra pa ćete vidit ko je i šta je Ahmad

a šta se tiče Vukušića neka maloga neka igra al je šlovaca i uvik će bit škovaca

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules