[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-09-2010, 11:12 PM   #121
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
ajde ne serite molim vas
tu su ljudi prvi put dosli na stadion,prvo poluvrijeme bili bolji,jedina greska je bila NAJISKUSNIJEG KOJI JE PAO!
jebate ,to su sve djeca sta se tice europskog nogometa

uz to sta je bulku igra prvu utakmicu,sta je ljubicic se tek vratio

sta ste ocekivali da cemo pregaziti aeka..imali smo sanse,nismo igrlai bunker,bilo je gresaka,ali bilo je i dobrih stvari

pa upravo ta djeca su u prvom dijelu pokazali da mogu, to si i sam reka. da nisu, reka bi nije se moglo i amen. ovako, vidim samno loše strane koje su isplivavale u drugom dijelu.
kakvo pregazivanje??? igranje baluna..samo to i ništa više.
na račun tih dobrih stvari ljute me loše i zato sam ljut ka pas..jer sam poluvrijeme prove na balkonu pripremajući se kako ču gledat nastavak još i boljeg izdanja ako ne istog ka i pri kraju prvog. a šta sam vidi???? K. a taj K nema veze ni sa djecom, ni sa buljkom, ni ljubčićem ( a ne protivuriječim da nije sve to tako).
nije ušlo, uć će drugi put.
Aj pusti bar večeras da se bude grintavo, već za dva tri dana je nova utakmica - treba nama preko rijeke.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 11:14 PM   #122
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

prevelike oscilacije imamo, kako u igri tako do pojedinih igraca.
iz krajnosti u krajnost, ja ne znam kakav bi tu trener mogao napravit pomaka u kratko vrijeme. igraci nam imaju talenta, vidjelo se da imamo puno talentiranije igrace od AEK i kako smo ih samo u par navrata u prvom dijelu izigrali, ma bilo je milina za gledat, ali isto tako u drugom dijelu mi je bila muka za gledat, toliko individualnih i pocetnickih pogresaka da ne vjerujes, pa iz auta smo njima dodavali loptu, oremus i maloca se dodaju pred njihovim 16tercom i dogovaraju tko ce nabacit, ibro igra svoju utakmicu...., kao da je neka druga momcad izasla na teren.
kao da smo se prepali ponudjenog, skinuli gace i cekali i onda da stvat bude gora dva ofsajda na nasu stetu u kljucnim trenucima.

ocekujem iskupljenje u rijeci, nista drugo osim pobjede me ne zanima, to nam je zbilja kljucna utakmica.
Old 16-09-2010, 11:16 PM   #123
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
ne pajdo! pokradeni smo u najbitnijem djelu utakmice!
ako to nisi vidio sta cu ti ja!

i igrali smo bez dva jako bitna igraca uslijed cega je igrao jedan van forme i jedan koji je prvi put zaigrao za Hajduk

u Hajduku usred sezone igra jedan van forme (?), a drugi igra po prvi put za Hajduk..pa taj šta igra po prvi put baš taj bi treba LETIT.

VIDIO-NE VIDIO PAJDO ISTI MI JE k. izgubli smo.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 11:16 PM   #124
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by abatenoj View Post
a Špaco je falija sa izmjenama, Trebotić je triba ranije uć umisto Bulkua koji je odigra odlično, a Oremuš umisto Vejića, jer uz Ibru, Tomasov i Anas su bili najopasniji, a da mi je samo znat kad će idioti svatit da je Vukušić kurac od igrača
jebo te trebotic, oprosti na izrazu ali jos sam trenutno vruc od svega i zivcan.
pa on je izravno krivac za treci gol.
navuce na sebe 3 aekova igraca i umjesto da doda samom oremusu koji je 2metra od njega ovaj se zabija i izgubi loptu.
oprosti ali ja nemogu shvatit taj mentalni sklop, sta je tom igracu u glavi, zar ona nema nimalo nogometne inteligencije??
a svi tvrde za njega da je onaj "fini" vezni igrac.
Old 16-09-2010, 11:19 PM   #125
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Nevjerovatno kakvih obrata će biti na ovom forumu, do kraja ove sezone...

Kad se i po drugim temama vikalo da se klub nije adekvatno pojačao, da ne možeš očekivat neki rezultat ( a opet ne možeš pobić od činjenice da je za ovakav Hajduk i ulazak u Ligu Uefe uspjeh ), onda je bilo svakavih riči, priča, da nam ne trebaju pojačanja.....
Ova uprava za 100 godina kluba, nije znala jer je mentalno nedorasla sportskom menagmentu, pojačati se pametno, da se napravi korak naprid...Sad ta politika lagano stiže na naplatu...

utakmica...očajan početak.....
Vejić, Šubašić....ne znam šta napisat za ovaj dvojac......pa za onu situaciju kad Trebotić nije da balun ( usput, pita bi špacu, šta je Trebotić sad dovoljno star za ovakvu utakmicu ?? ) Oremušu....Anas , na momente kao da je zaluta na stadion.....a trener...ne zna, nema takta, nema doduše ni fond igrača, ali ne zna kad triba minjat.... kažu neki da pod Špacom igramo moderno , ja tu "modernu" igru ne vidim.....

Da, zašto nemamo reklamu na dresovima ??
Ne tribaju nam šoldi, plivamo u njima ????

U nedilju utakmica sezone za nas.....

ne daj Bože da padnemo u Rijeci u nedilju, ne piše nam se dobro.....

Split 1-1, agregat 1-1, AEK poraz 3-1......
????????????
Old 16-09-2010, 11:20 PM   #126
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

... ovo je nazalost bila tipicna Hajdukova europska utakmica iz zadnjih par sezona (Sampdoria, Zilina) ... igras, blizu si, stvaras prilike i onda ovako sam sebe za*ebes ... kod prvog gola peh (pad Vejica) a i Subasic je bio lose postavljen ... drugo gol (nebitno jel bilo zalede) ide 100% na dusu Subasica ... Hajduk placa danak svojoj mladosti i neiskustvu i tu je sva mudrost ... skupit glave i pobjedit u Rijeci a protiv Anderlechta nas ceka utakmica biti ili ne biti jer u slucaju poraza definitivno otpadamo iz igre za prolaz skupine ... al ka sta je vec vise puta receno Europu triba igrat bez imperativa vec ovo shvatit kao skolu za vrimena koja dolaze
Old 16-09-2010, 11:20 PM   #127
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

kada ljudi svate da je nogomet 90 minuta rada i muke,bit ce svima lakse
nasi igraci nisu spremni igrat 90 minuta i zato igraju tek kada dodju do daha,a onda ih pokopa gol

mi smo i u drugom poluvremenu imali sansu Tomasova,imali smo jednu sansu di Tomasov ide dodat lijevom umisto desnom

a problem je sta nasa momcad ne moze pratiti visoki ritam u europi

danas je dinamo letio po terenu,ali nisu poletili klinci vec su poletili oni najiskusniji kao cufre,tonel,biscan pa su onda i klinci povukli

a nas vejic razjebe u 5oj minuti!! najiskusniji!! igrac sa nekim iskustvom ...to je problem!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 11:22 PM   #128
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

Jebiga, ja zadovoljan. Više je bilo previše za očekivati, mada su ovi bili spremni za berbu.
Prošli smo ka agregat zadnjih godina, na neiskustvo nas izigrali. Nadam se samo da sad neće svi pasti, Rijeka je na redu. Sad njima uvaliti 5 komada i to je to. Doći će AEK za 2 mjeseca na Poljud...

Od igrača bih samo istaknuo Bulkua. Jako dobra igra, stvarno me ugodno iznenadio. 0 para, jeftin a kvalitetan - na poziciji veznog smo pokriveni samo tako.

E i da. Ovaj Subašić nešto muti s mafijom 100%. Nemoš takve golove primat... morali su ga stisnuti za onu akciju namještanja malo jače a ne samo da bude jedva spomenut u jednom žutom tisku... Ma proda je 100% gol
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 11:24 PM   #129
zoranvulic
Senior Member

i vi bi pojacali momcad,a s kojim novcima,da pitamo Perosa da vrati ulaganja u Cernate,Serice,Vejice,Verpakovske

odakle da dovedemo pojacanja i s kojim novcima

najlakse je reci trebaju nam 4 pojacanja
to i ja vidim
ali eto..ako znate kako dovedite mi Krizanca,Neretljaka ili Simunica
kupite nekog dobrog desnog beka,i dogovorite se da ce balavac igrat 65 % utakmica

prva euro utakmica ovim momcima,sad smo mi favoriti protiv Aeka
Old 16-09-2010, 11:24 PM   #130
abatenoj
Senior Member

abatenoj's Avatar

abatenoj is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
jebo te trebotic, oprosti na izrazu ali jos sam trenutno vruc od svega i zivcan.
pa on je izravno krivac za treci gol.
navuce na sebe 3 aekova igraca i umjesto da doda samom oremusu koji je 2metra od njega ovaj se zabija i izgubi loptu.
oprosti ali ja nemogu shvatit taj mentalni sklop, sta je tom igracu u glavi, zar ona nema nimalo nogometne inteligencije??
a svi tvrde za njega da je onaj "fini" vezni igrac.
ma nema frke i ja san živčan i šta ćeš sad
jebat ga izgubili smo i amen, al ne moraju se puno trudit ni mislit šta će i kako će
neka samo pogledaju snimku utakmice Dinamo-Villareal i neka vide kako se igra europska utakmica
Old 16-09-2010, 11:25 PM   #131
Mister_NO
Member

Mister_NO's Avatar

Mister_NO is on a distinguished road

samo triba reć: Subašić + trener koji ga tolerira od utakmice sa HSV om....samo da ne fale ovi bodovi posli
Old 16-09-2010, 11:25 PM   #132
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Nije loše3 gola smo dali,Ibro i dva Subašić,a kad su neki prije mjesec dana govorili da je momak očito daleko van forme i da klupa nije sramota nego može i mora profesionalcu biti samo poticaj bilo je svakvih komentara,danas nas je čovjek stajao boda ako ne i sva tri.

NAKON primljenog gola potpuna dominacija Hajduka,cijelih 30 minuta,očito je da igrači mogu i znaju,ali negdje postoji problem.

Špaco očito ima nešto osobno protiv braće,jer Ćep umjesto Ananasa je katastrofalan potez,što smo mogli vidjeti do kraja susreta.

Vukušiću kapa do poda,Trebotić je lipo odigra kad je uša.

Nažalost večeras je ovo sve moglo puno bolje po nas završit,nadam se da se nećemo i dalje praviti slijepi.

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 11:25 PM   #133
Mister_NO
Member

Mister_NO's Avatar

Mister_NO is on a distinguished road

Quote:
ma nema frke i ja san živčan i šta ćeš sad
jebat ga izgubili smo i amen, al ne moraju se puno trudit ni mislit šta će i kako će
neka samo pogledaju snimku utakmice Dinamo-Villareal i neka vide kako se igra europska utakmica
jebote dinamo
Old 16-09-2010, 11:26 PM   #134
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Momci su pokazali da imaju muda. Što reći.

Vejića kaznit i od kazne mu kupit kopačke da se ne kliže na terenu (1. gol)

Subašića zamjenit Radoševićem (1. i 2. gol)

Više vjerovat u sebe i svoje mogućnosti (Tomasov je imao 3 VEEEEEEELIKE šanse samo traljavo puca).

Bit će bolje drugi put, šteta mogli smo barem bod izvuć. Ne bi bilo loše.
Old 16-09-2010, 11:29 PM   #135
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

e da skoro zaboravih,pored Subašića na klupi bi morao biti i Strinić,taj momak duže vrimena ima problema,preko 10 baluna je vratija nazad,a tako se ne igra,o njegovim centaršutevima više nema potrebe pričati,klupa kao poticaj.

Old 16-09-2010, 11:31 PM   #136
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

BenficaSplit is on a distinguished road

is that goalkeeper the nr 1?
he seems a little week, isnt he? 1st and 2nd goal he should done better..
BenficaSplit is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 11:33 PM   #137
Biliboy
Senior Member

Biliboy's Avatar

Biliboy is on a distinguished road

Nek tomasov *ebe sebe i svoje noge... Imao tri 100% udarca I sva tri u tri picke materine..
Egoistican nedodaje...Nista...neznam stvarno..otkad je dao golcinu dinamu bukarestu misli da je ronaldinho...
I anas JOOOOOOJ sta je promasio prvu poluvrijeme....Neznam stvarno sta da kazem..

Pustit ih da trcaju na marjanu cili dan, Onda zavrsnicu vjezbati... Nemogu iskoristiti ni jednu sansu...Nije ovo inter zapresic pa da imas 20 sansi...Imas 1-2-3-4 dobre.... I te moras zabit..
Biliboy is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2010, 11:33 PM   #138
zoranvulic
Senior Member

proklet bio dan kada je peros dao Vejicu 480 tisuca €..proklet bio dan
Old 16-09-2010, 11:35 PM   #139
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
da mi je samo znat kad će idioti svatit da je Vukušić kurac od igrača
evo jos jedan ... zakljucak je da za Hajduka igraju sve samo qrci osim Ibre iako je i on visio na pocetku sezone

nabijen vas sve katastroficare na qrac ... nikad nisam mislio da cu u ovo napisat al Hajduk fala Bogu vode pametniji ljudi od vas pa necemo sutra u Hajduku gledat razna pojacanja koja se ode prizivaju nego cemo istrpit ovu mladost jer dugorocno to je pravi put i donosi kontinuitet i rezultat
Old 16-09-2010, 11:35 PM   #140
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
proklet bio dan kada je peros dao Vejicu 480 tisuca €..proklet bio dan
ajde vuliću naporan si sa tim placenickim pamfletima,proklet bio dan kad je svaguša doveja Ahmada za 250 iljada,a tek oni kad je od Hajduka i hajdučke igre doveja trenera s pirijon.

I zašto igramo u bilin čarapama

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules