[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

View Poll Results: Treba li prodati Kalu i Vlašića dinamu?
Da i s tim novce riješiti se dugova 0 0%
Ne, ponos nema cijenu 3 100.00%
Voters: 3. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 26-08-2016, 09:55 PM   #1
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough
Default (Ne)moralna ponuda dinama!!!

Dakle zanima me glas naroda na navodnu ponudu Glave za Kalu i Vlašića.

10 milja je velik novac i mnoge stvari bi riješio

s druge strane radi se o mrskom neprijatelju

opet,budimo realni i priznajmo si da Hajduk trenutno nije sposoban dobiti 10 milja za nevedene igrače,ako ova uprava odbije ponudu i proda iste igrače za 5-6 milja tko će biti odgovoran

sad se ne zajebajen ali da je jedan gazda on ima pravo odjebati Glavu jer sa svojom imovinom odlučuje kako ga volja,u ovom narodnom modelu nema mjesta navijačkim emocijama i uprava kluba mora donijeti odluku koja je u najboljem interesu kluba jer nekakvim "navijačkim" odbijanjem bi se osim štete društvu eventualno podlijegalo i kaznenoj odgovrnosti za nanošenje financijske štete društvu.

Naravno sve ovo vrijedi ako ponuda uistinu postoji,možda je najobičnija patka i bilo bi dobr da je tako,jer ako uistinu postoji Glava je nije dao tek tako nego je ovako drsko išao samo ako ima informaciju da je stanje u klubu panično,barem ja tako mislim.

Uglavnom,ponos nema cijenu za mene no ako se potvrdi da je Glava stvarno ponudio tu cifru od Uprave očekujem da za iste igrače uprihode najmanje iznos koji je sada izvišen.

Sve u svemu slijede burna vremena

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2016, 03:11 PM   #2
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

ne slijede nikakva burna vrimena

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet...---448090.html

ponude nije bilo niti će je bit.
novinari ka i obično štrapaju gluposti kako bi napravili pritisak na legalno izabranu upravu i prikazali projekt nedoraslim. Svi zanamo za čiji račun pišu. karte su odavno otkrivene.
A ti i takvi slobodno radite ankete po kafićima i prozivajte upravu za svaku glupost napisanu u novinama.
Old 29-08-2016, 03:33 PM   #3
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

jasno je ko dan da se radi o novinarskoj patki ... uostalom to ti govori cista logika; ako Hajduk najboljeg igraca prodaje za 2 mil.€ zasto bi onda bilo tko ponudio 10 za Kalinica i Vlasica

naravno ne radi se o nikakvoj belosvetskoj zaveri Ilije Cvorovica i njegovih jataka protiv Uprave Hajduka vec jednostavno se radi o zelji novinara za senzacijom; uostalom sjecamo se da su se i postovi sa ovoga foruma prenosili u raznim medijima

al mene nesto drugo zanima; kaze Kos u ovom tekstu sta je belfast kopirao
Quote:
"Mi kao Hajduk radimo u interesu Hajduka, a bojim se da ne možemo postići interes Hajduka ako pričamo u tom smjeru"
da je rekao nesto u stilu ne zelimo poslovati sa dinamom, neka mamic odje*e od Hajduka ili nesto slicno OK, ali zasto nije interes Hajduka teoretski dobiti 10mil.€ od dinama ili bilo kojeg drugog kluba za ovu dvojicu. Mi dinamu nismo konkurencija u niti jednom smislu; OK eventualno bi postojala opasnost da dinamo tu dvojicu prosljedi Lokomotivi pa onda donekle izjava Kosa i drzi vodu.
Old 29-08-2016, 04:08 PM   #4
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
jasno je ko dan da se radi o novinarskoj patki ... uostalom to ti govori cista logika; ako Hajduk najboljeg igraca prodaje za 2 mil.€ zasto bi onda bilo tko ponudio 10 za Kalinica i Vlasica

naravno ne radi se o nikakvoj belosvetskoj zaveri Ilije Cvorovica i njegovih jataka protiv Uprave Hajduka vec jednostavno se radi o zelji novinara za senzacijom; uostalom sjecamo se da su se i postovi sa ovoga foruma prenosili u raznim medijima

Ne radi se o novinarskoj patki nego o čistoj zloći novinara koji valjda na dnevnoj bazi štrapaju ovakve gluposti.
Pogledaj samo članke posli hajdukovih pobjeda:
Maskirni dresovi opet sretni (Lokomotiva)
Hajduk se provukao u Vinkovcima

svaka naša pobjeda je sretna, 6 pobjeda za redom: sreća prati bijele!

Jučer Dinamo protiv Istre koja valjda nije pobijedila zadnjih 30 utakmica:
DINAMO SUVERENO PROŠAO KROZ VRUĆU PULU !

O reklamiranju Dinamovih i ruganju sa Hajdukovim transferima neću.

I onda dođe Vokri i pita se di je 11 000 navijača protiv Maccabija?

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
al mene nesto drugo zanima; kaze Kos u ovom tekstu sta je belfast kopirao
da je rekao nesto u stilu ne zelimo poslovati sa dinamom, neka mamic odje*e od Hajduka ili nesto slicno OK, ali zasto nije interes Hajduka teoretski dobiti 10mil.€ od dinama ili bilo kojeg drugog kluba za ovu dvojicu. Mi dinamu nismo konkurencija u niti jednom smislu; OK eventualno bi postojala opasnost da dinamo tu dvojicu prosljedi Lokomotivi pa onda donekle izjava Kosa i drzi vodu.
Možda je mislija da nije interes Hajduka komentirat svaku budalaštinu koju debilni novinari napišu?
JA nemogu virovat da ti vadiš ovakve stvari iz konteksta kao neki argument kako su ovi nesposobni. Šta sad Kos triba svaki drugi dan odgovarat na neutemeljene pizdarije? Nema dovoljno posla? I šta da je odgovorija? Pa mu sutra dođu sa pitanjem: Bili prodali Juranovića za 200 000e? prekosutra izmisle ponudu za Jeffersona od 1.3M eura. gospodine predsjedniče, može komentar? Bili ga dali za te novce??

Bija si mi draži dok si zaziva Žužula... eno proda Rebića, Roga i Cikaleshija za 15M eura a igrači godinu dana bez plaće. Priko veze sredija igranje u prvoj lizi iz koje će vrlo vjerojatno dogodine ispast.
Ali 1 gazda, on odlučuje šta će sa svojom imovinom. I sad će se tuć sa drugim Gazdom ko će prije ispast iz lige.
Old 29-08-2016, 04:58 PM   #5
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

belfast ti stvarno postajes paranoican ... i nemoj se uvridit jer ovo ti stvarno govorim u najboljoj namjeri; prihvati savjet, sidni malo i na miru procitaj svoje zadnje postove i vidit ces da si skroz otisa u qrac ... naljutio se ili ne ja ti to moram rec

Pa sta sam ja izvadija iz konteksta?! Covik lipo kaze da teoretski prodaja Kalinica i Vlasica dinamu nije interes Hajduka, ja pitam zasto?! Sta je tu vadenje iz konteksta, ko je to koristio kao argument bilo cije sposobnosti ili nesposobnosti, odakle sad odjednom Zuzul u ciloj prici?! Uostalom nedavno smo prodali i dinamu i Rijeci igraca pa su tada reakcije bile potpuno razlicite koliko se ja sicam

bilo je smisno jedno vrime, al puka si stari totalno, a kulminiralo je ispadanjem od Izraelaca; sve nas je to pogodilo al sorry ti si puka skroz nakon toga
Old 29-08-2016, 05:20 PM   #6
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Ma šta ću se ljutit... nisan paranoičan, nego neman više volje odgovarat na vaše pizdarije... evo još ove pa se na dugo vrimena mičen sa ovog foruma jer nevidin neki smisao. makli se niste milimetar u razmišljanjima...
Žužul je random štrapanje ka šta i vi štrapate non stop sa glupostima, pa kontan zašto nebi i ja. Evo sad je Osijek aktualan i moramo bit sritni i zadovoljni jer ce bit zanimljiva borba za 3. misto s njima. Do prije dvi godine si isto pisa o Splitu, njihovim ulaganjima i transferima. kad je glover uša u istru, ista prića... A di su sad ti klubovi? sve se prominilo samo vi još štrapate.
nego vratimo se na bit...
Quote:
"Može pisati tko god i što god hoće. Nemam tih informacija, možda ih oni imaju. Tako netko može napisati i da u Hajduk dolazi Lionel Messi", izjavio je Kos za Dalmatinski portal.
Na upit bi li Hajduk prihvatio takvu ponudu da ju Dinamo pošalje, Kos je odgovorio:"Vlašić i Kalinić su već rekli novinarima da nisu zainteresirani. Mi kao Hajduk radimo u interesu Hajduka, a bojim se da ne možemo postići interes Hajduka ako pričamo u tom smjeru"
evo ti si iz ovoga pročita da prodaja dinamu nije interes Hajduka. Ja san iščita da odgovaranje na svaku novinarsku pizdariju nije u interesu Hajduka.
KOs je predsjednik Hajduka. Kad ga novinar pita za ovakve pizdarije njegov odgovor je služben i on postaje STAV KLUBA. Interes kluba nije odgovaranje na ovakve gluposti. Nema veze sa Dinamom i ton prodajom.
Aj sad bog...
Old 29-08-2016, 10:08 PM   #7
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by belfast View Post
I onda dođe Vokri i pita se di je 11 000 navijača protiv Maccabija?
što fali tom pitanju???

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules