[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-03-2012, 07:30 PM   #2301
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

moze li neko pokusati ovo objasniti da ima barem nekakvog smisla i logike ... dakle Balakovu su uprava i NO izasli u susret jer je on imao "veliku zelju" i time su ostetili klub za cca. 280.000 eura ...
Old 22-03-2012, 07:42 PM   #2302
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
ne kontam ja Vas .. ali dobro ..

dobar put? .. iako im je otisa usred ugovora koji i nije tako mali.. i to kako se cini bez i kune odstete? a tek da je osta .. bili bi kako on sam kaze prvaci .. ma da prvaci .. sampioni .

pegula , taj "dobar put" se odnosi na njegov rad s momčadi. E sad , aleština je već fino objasnio to s govnima ... moje govno je takvo da mi se čini kako se trenerska ruka na ovom Hajduku itekako počela primjećivati i da se nešto dobro radila ... a pri tom je isto tako činjenica da je bilo još masu stvari za poboljšat i napravit.

U suprotnosti s tim je gomila naših trenera koji su Hajduka vodili tako kako ga je i moja pokojna prababa mogla vodit ... sjedeći na klupi bez ikakve ideje i ambicije.

A taj ugovor koji nije mali.
Tebi pegula meni se čini bježi iz vidokruga jedna iznimno bitna sitničica - taj ugovor je mogao biti i 100 puta veći , ali zajeb je u tom što ga naši već tri mjeseca nisu isplaćivali

A to je ujedno i objašnjenje kako je mogao otići bez odštete. Ne znam šta vam tu nije jasno.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2012, 07:50 PM   #2303
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
Mišo Krsticevic MORA dobiti podrsku UPRAVE NA 3 godine,jasno stati uz trenera radi toga i toga,najednostavniji razlog je npr smanjenje troskova i okretanje oml. skoli a on je jako dobro upucen i ima jako dobar rad
A kako će to u praksi izgledat? Izgubit ćeš uspješnog trenera u juniorima, a postavit ga za trenera prve ekipe. Za 6 miseci ga više nećeš imat nigdi. Ako se neko pokaza uspješnim na nekom mistu, zašto ga ne ostavit tamo da radi i dalje, pogotovo kad znaš kako kod nas prolaze treneri prve ekipe?
Old 22-03-2012, 07:53 PM   #2304
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
asanovic-bilic, ugovor na 3-4 godine bez mogucnosti odlaska
Oni su nakon Čačića.
Old 22-03-2012, 08:00 PM   #2305
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
.. zajeb je u tom što ga naši već tri mjeseca nisu isplaćivali ... A to je ujedno i objašnjenje kako je mogao otići bez odštete. Ne znam šta vam tu nije jasno.
dakle kad uzmemo Inohu, Tomasova i Balakova (OK svaki slucaj je zaseban) ova uprava i nadzorni odbor su ostetili Hajduk za debelo priko milion eura ... kako ide onaj vic; bitno da je moving
Old 22-03-2012, 08:07 PM   #2306
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Quote:
Posto gledam juniore sta uzivo sta na tv-u mogu reci da je ostanak Mise do ljeta NAJVECA GLUPOST!! Pojasnit cu to ovako- Covik je pokaza kvalitet za ono sta nama treba i sta ocekujemo od Hajduka i sada kakva je to njemu poruka,ostani 8 utakmica,pa ce rezultati ovisit o momcadi koju nisi selktira,vodio i neznam sta

Mišo Krsticevic MORA dobiti podrsku UPRAVE NA 3 godine,jasno stati uz trenera radi toga i toga,najednostavniji razlog je npr smanjenje troskova i okretanje oml. skoli a on je jako dobro upucen i ima jako dobar rad

Prenese li Mišo ono sta radi sa juniorima na seniore,Hajduk ce dobiti vrhunskog trenera
Sada naravno postoji pitanje kako ce se zvijezde tome prilagodit ,kako ce se Mišo snaći jer je lakse mulcu zapovjedat nego Andricu
ali Mišo samo mora nastaviti raditi kako radi sa juniorima

a to je agresivan i napadacki nogomet,da cim se lopta izgubi ide se u oduzimanje,blizu igraca
Miso je specifican i po tome sta naprimjer ne libi se igraca izvaditi nakon poluvremena ili cak i za 10 minuta ako mu nije po volji
Ne dopusta da igraci iskacu iz kolektiva,glume zvijezde,igraci treniraju po 3,5 sata
i na fejsbuku stalno kukaju kada ce u krevet

Cesto je bio okovan ozljedama,problemima,pa je Balkov uzeo neke igrace,ali igra Hajduka se nije mjenjala

Sretno Mišo
Pa nitko nije rekao da je on samo privremeno rješenje
Old 22-03-2012, 08:07 PM   #2307
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Ne bih znao ... samo zaključujem na osnovu pročitanog u medijima , kao i vi.

Nije teško zbrojit 2 i 2 ... ako nije bio plaćen tri mjeseca , a po svemu sudeći nije , onda je mogao naprosto otići ... što je i napravio
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2012, 08:16 PM   #2308
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Mislim da je Balakov čak i imao u ugovoru da ga se pušta ako dobije ponudu iz Bundeslige. Kao da sam to negdje pročitao davno
Nadam se da nije istina
Old 22-03-2012, 08:53 PM   #2309
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

Koliko se ja siječam kao x puta prije trener (u ovom slučaju Balakov) i tko zna tko još, zasrali su ove sezone; Europu, kup, prvenstvo i ako ima još šta, sve pod parolom slijedeće godine je to uhodana momčad i trener. I što sada?

Da li se u Hajduka ciljano dovode treneri koji će zasrati da Hajduk ništa neosvoji ili je to slučajno uhodavanje za sezonu koja nikada nedođe. Mogu li dolaziti treneri koji su u stanju odmah nešto napraviti i osvojiti bez da prije zaseru par sezona i onda se naravno pokupe.
sptp is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2012, 09:50 PM   #2310
argentinac
bilos über alles

argentinac's Avatar

argentinac is on a distinguished road

novi trener nesmi bit domaći jer je podložan sredini iz koje dolazi
novi trener nesmi bit stranac jer će otić za prvom ponudom
novi trener nesmi bit bivši jer je već potrošen
po meni ako će odrišit kesu obavezno kranjčar
ako će škrtarit karačić
a ako postave mišu onda ga nesmiju potrošit već ga podržat i bez imperativa par sezona
rad rad i opet znoj i rad i srušit ćemo hrvatski partizan
Old 22-03-2012, 11:02 PM   #2311
bahrija
Senior Member

bahrija's Avatar

bahrija is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by argentinac View Post
novi trener nesmi bit domaći jer je podložan sredini iz koje dolazi
novi trener nesmi bit stranac jer će otić za prvom ponudom
novi trener nesmi bit bivši jer je već potrošen
po meni ako će odrišit kesu obavezno kranjčar
ako će škrtarit karačić
a ako postave mišu onda ga nesmiju potrošit već ga podržat i bez imperativa par sezona
rad rad i opet znoj i rad i srušit ćemo hrvatski partizan
nema se na čemu škrtariti-realnost je da u klubu nema love-i sad da se ide kupovati trener usred izgubljene sezone je čista glupost..neka mišo obavi svoje najbolje kaj zna..a na rezultatima se bu vidjelo dali če i dalje voditi prvu momčad hajduka i druge sezone....
bahrija is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2012, 11:14 PM   #2312
roso
Senior Member

roso's Avatar

roso is on a distinguished road

Zasto skrtariti na treneru? Pa dobar trener je pola ekipe. Treba naci sredstva za dobroga trenera i posteno ga platiti. Bolje je imati 20 igraca na platnom spisku i dobroga trenera nego 30+ igraca u prvoj ekipi i loseg trenera. Dakle otpustiti, prodati, posuditi visak igraca i te novce uloziti u dobrog trenera.

Dobro odvagnuti i izabrati najboljeg trenera i neka mu ostatak ovog prvenstva bude uigravanje za slijedece i europu.
Old 22-03-2012, 11:59 PM   #2313
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

Prije svega tribamo bit svjesni da će ekipa za iduću sezonu bit slabija od ove ekipe. Morat ćemo prodat najbolje igrače, ne da bi ulagali, nego da bi preživjeli. A do tada ćemo živit na dug. Ako preživimo. Pročitajte šta kaže Paladino.
http://slobodnadalmacija.hr/Hajduk/t...7/Default.aspx

Kod nas para sve manje i manje, igrački kadar sve siromašniji, a pred trenera i klub dolaze očekivanja koja su uvik ista, ako ne i veća. Ko god da bude trener neće mu bit lako. Očekuju se čuda, a nikakvog pokrića nema za to. Mislin da je realnost da ćemo slijedećih godina bit još lošiji igrački i rezultatski nego sad.
Old 23-03-2012, 12:18 AM   #2314
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by osvomposlu View Post
A kako će to u praksi izgledat? Izgubit ćeš uspješnog trenera u juniorima, a postavit ga za trenera prve ekipe. Za 6 miseci ga više nećeš imat nigdi. Ako se neko pokaza uspješnim na nekom mistu, zašto ga ne ostavit tamo da radi i dalje, pogotovo kad znaš kako kod nas prolaze treneri prve ekipe?
Zato sta covik zeli trenirat prvu momcad,zeli priliku
i ovo mu je nagrada,a i Vukas je uspjesan u radu s mladima,pa cak i taj Separovic
tako da mislim da nece tu biti previse oscilacija jer igraci su vezani stipendijama do 2014. i treneri u obje konkurencije imaju dobro podlogu
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2012, 12:21 AM   #2315
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by osvomposlu View Post
ista stvar ka i sa Vučevićen kad su smjenili špacu... pa šta je toliko teško učit na svojin greškama?? Ako je čovik dobro radija svoj posal u juniorima, drži ga tamo. Ovako će ga stavit u 1., neko će preuzest juniore, mišo će bit škartan 10.9 jer je ispa iz europe i prosuja bodove protiv Splita u gostima i Dinama doma u tjedan dana i Dinamo nam biži u 8. kolu 7 bodova + šta se neće moć vratit u juniore jer tamo već neko radi ...

Ekipa dogodine?
Vukušić može ić ča jer imamo Lendrića i evo ovog Kiša pa se njegov izostanak neće "toliko" osjetit (nadam se).
Anas je jedina udavača koja može poć a da se donekle teško može zamijenit.
Maloča je propustija cilu polusezonu i vjerojatno neće nigdi.
Ostali?? Lima bi nam falija. Ostali su zamjenjivi..
Old 23-03-2012, 12:21 AM   #2316
zoranvulic
Senior Member

NO je kriv sta sa Tomasovim nije u ljeto potpisan ugovor,NO je kriv sta imamo stozer,igrace koje ne mozemo placat,NO je kriv sta je Males izgubio Tomasova,Inohu,Balakova

od NO ocekujem smjenu Balakova,jer trener ti ne moze otici na ovakav nacin jer negdje vise zeli

Svaki igrac vise zeli otici u Premiership,Bundesligu nego igrat u HNL-u
Old 23-03-2012, 12:25 AM   #2317
zoranvulic
Senior Member

Cemu cilo vrime negativa,pa i Balakov je ispa supak(barem po meni)
i vise mi je pun kurac stranaca koji jedva cekaju zov svoje lige,znaci ovo im je usputna stanica
domaci treneri su kako bi se reklo pod utjecajem menagera
Spaco i Peruzovic su senilni starci
neznam stvarno sta ocekujete,da mogu ja Murinja ne bi uzeo u Hajduka

Treba pronaci realno rjesenje za 3 godine,okrenut se omladini,pogodit 3 igraca tipa Mato,jednog fantazistu ala Ibro,Kranjcar,Anas i raditi

Balakov je isto krneuo katastrofa u najmanju ruku,a ko stranac je ima kredit
MIšo nije ni poceo već mu se pisu porazi!
Old 23-03-2012, 07:34 AM   #2318
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Quote:
Cemu cilo vrime negativa,pa i Balakov je ispa supak(barem po meni)
i vise mi je pun kurac stranaca koji jedva cekaju zov svoje lige,znaci ovo im je usputna stanica
domaci treneri su kako bi se reklo pod utjecajem menagera
Spaco i Peruzovic su senilni starci
neznam stvarno sta ocekujete,da mogu ja Murinja ne bi uzeo u Hajduka

Treba pronaci realno rjesenje za 3 godine,okrenut se omladini,pogodit 3 igraca tipa Mato,jednog fantazistu ala Ibro,Kranjcar,Anas i raditi

Balakov je isto krneuo katastrofa u najmanju ruku,a ko stranac je ima kredit
MIšo nije ni poceo već mu se pisu porazi!

I što je tu čudno? Eto u cilju im je ostanak u HNL-u i vođenje ekipe po HNL livadama. Čovijek koji dođe iz lige petice, jedna od boljih liga svijeta, infrastruktura, što je najbitnije nekasne plaće, i vi zamjerate što odlazi iz Hajduka, smiješni ste, i vi bi pobjegli da vam se nudi bolja prilika, shvatite da on nije nikakav navijać Hajduka, koja mu je bila želja preuzimanje Hajduka, kao životni san. Čovijek koji je proveo karijeru u najboljoj uređenoj ligi, došao u vukojebinu, GDJE ništa nevalja, i vi očekujete da ostane? Nije profesionalan, eto u klubu su toliko profesionalni da čovjek nije dobio tri mjeseca ni plaću.
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2012, 08:22 AM   #2319
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by franema View Post
Ako netko želi ključ uspjeha
Misliš da bi gore prošli!?
U Hrvatskoj ima vrlo mali broj kvalitetnih trenera, zato imamo puno onih koji se svojim rezultatima ne mogu baš pohvaliti, pa jedan drugoga štite sačinjavajući čvrst, zatvoreni krug, , da bi se osjećali sigurnijima
Izvrsni i tolerantni ljudi, koji surađuju bez barijera dođu prije do pravog rješenja problema, od onih, koji se do cilja kreću sami. Za to bi moj izbor bio Španjić i Šećer ili... Šečer i Španjić Uvjeren sam, da je navedeno, u ovom trenutku, najbolja solucija za klub.
Franema,
Daj molim te za cijenjeno mišljenje da li postoji kakva veza izmedju ovog neprirodnog pomcanje sata (ljetno/zimsko vrijeme) sa skromnim rezulatatima nasih prvotimaca odnosno slijedno tome i zamjenama trenera?
Hvala!
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2012, 09:39 AM   #2320
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Nije mi jasno zasto plakanje za bratkom, covjek je otiso u zadnji klub Bundeslige, vjerovatno ce dogodine bit trener u drugoj ligi, Hajduk s njime je odigrao mozda 5 utakmica kako treba, igraci nisu nesto posebno napredovali individualno, nije imo igru ni s loptom, ni bez lopte, a covjek je kosto previse. Omjer ulozeno, dobiveno debelo prelazi ulozeno, ispali smo iz Europe odmah, ispali iz kupa, drugi u prvenstvu debelo zaostajemo. Mislim da nema razloga za plakanjem.

Ko god da bude trener treba mu pruzit podrsku ko sto se velicalo Balakova, mislim da je Miso bolji trener za Hajduka, zna kako treba Hajduk igrat.

Dalje sto se tice transfera, prodat Vukusica, nek uvali jos koji gol ove sezone i pokusat postic 5 mil eura cijenu, i onda imamo Lendrica, Kisa, Tokica, Dzonija, Jelavica, Sacera, promovirat Barisica, pokusat zadrzat Ozobica, afirmirat Andrijasevica, Caktasa, Mujana, Kusetu, Eleza, Milica, Radosevica, pokusat dovest Leku, i uz Blazevica, Limu, Mata, Malocu, Anasa, Gabrica, Andrica, Vukovica mozemo imat sasvim solidnu ekipu sa ako Bog da pravim trenerom.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules