[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25-04-2013, 08:57 PM   #2381
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
Koliko ja znam,radilo se o Galatasarayu i 6 milijuna € ali u ratama bez garancija
a prodan je za godinu dana za 5 milijuna €

Kada se pogleda njegov razvoj u Europi,onda mozemo sada s odmakom reci da je to bio odlican posao..Grbiceve vece zaslugu su proslava,ono sranje s Krizancem ,bogovski ugovor itd
kakve veze ima njegov daljnji razvoj sa tadašnjim transferom? jel to znači da smo ga prodali i za milijun eura, da bi to bio sjajan posao s obzirom da je škartan i iz moskve i iz prvog turskog kluba?
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2013, 10:02 PM   #2382
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Prvo si iznio netocne cinjenice da bi dobio veci razmak,a radilo se o razlici od milijun € s time da je kod jednih lova sjela odmah,a kod drugih pogledaj slucaj Anas danas,iako vjerujem da Galatasaray ne bi toliko zajebavao

A ovo drugo je moje glediste,jer on ipak u Europi slabo kotira zbog nacina svoje igre gdje se i ocekivalo da ce malo kaskat
ali eto,bolje da sam ti odgovorio da ne iznosis netocne cinjenice i tu stao
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2013, 11:11 PM   #2383
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

moguće je da sam se zabunio oko tih 8 milijuna eura. svašta se pričalo bilo. meni je tada, a i sada neshvatljivo da smo mi igrača koji nas je sezonu prije nosio kroz prvenstvo, zabio dosta golova, pokazao raznovrsnost. uveo nas u europaligu sa odličnim partijama protiv rumunja.dao gol aeku, probio se čak i među 11 u reprezentaciji koja se dizala i koja je već tad napravila velike stvari. meni je to premalo.

a ovo tvoje mi i dalje nema smisla
Old 26-04-2013, 12:15 AM   #2384
zoranvulic
Senior Member

Da ne odemo sa teme,posto je aktualan Misin odlazak od strane glavesina kluba
mene bas zanima sta oni misle ponuditi novom treneru

Klub mora vratiti kredit od 4 milijuna €,kad tada ce morat uplatiti 0,6 mil € za Sibenik
uz to gdje je tekuce poslovanje,ali ajmo reci samo na transferima treba uprihoditi 5 milijuna € uz to treba naplatiti potrazivanja,jer ako ne dodje taj novac bit ce problema i tekuce obveze servisirati

Ukoliko prodajemo automatski nemamo za odstete igracima koje zelimo,osim ako prodaje ne bude ono VAU,pa zaradimo puno vise od ocekivanog

Znaci realnije je ocekivat,da place jos moraju ici dolje,da su svi na prodaju
ali eto mi trazimo novog trenera,a imamo starog koji se dokazao radeci u takvim nehumanim uvjetima i to sa Separovicem za 50 tisuca kuna mjesecno

Mislim da ljudi u klubu bezveze pricaju o novom treneru,bez da realno sagledaju stanje,kratkorocno stanje kluba u narednim mjesecima,mislim da bi im trener sa ovom placom i ovim rezultatom bio zadnji kojeg bi mjenjali..
Old 26-04-2013, 07:25 AM   #2385
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Ja npr mislim da se previše ljudi miša u sve u klubu,i da previše ljudi misli da zna ko ima koliku plaću, da previše ljudi iznosi poluistinite informacije, da previše ljudi misli da zna vodit ekipu, klub i financije odjednom...
Isto tako mislin da su ljudi zaboravili da je Hajduk bia na milimetar od bankrota prije po godine i da su se sad okuražili pa jednu utakmicu jebaju sve Miši,drugu upravi, treću navijačima...
Old 26-04-2013, 08:27 AM   #2386
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

ja se jos uvik ne mogu zacudit da je ova tema aktualna ... ne mislim na sam topic nego na cinjenicu da se u Hajduku uopce razmislja, a kamoli razgovara i planira novi trener
Old 26-04-2013, 08:40 AM   #2387
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
ja se jos uvik ne mogu zacudit da je ova tema aktualna ... ne mislim na sam topic nego na cinjenicu da se u Hajduku uopce razmislja, a kamoli razgovara i planira novi trener
Mislim da je Mass Sarr u sredini prvog pasusa prosle poruke dovoljno precizno odgovorio
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2013, 08:44 AM   #2388
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Ma negA, mater in njihovu...
Kad se samo sitin vrimena kad bi se na sastancima naša trust mozgova koji je Hajduk zamalo svojim naprednim idejama dovea do krova europe.
Al šta ćeš, okrutni ovi svijet...banda uličarska ih je otirala i sad montirala uhljebe, linčine i neradnike koji su dotukli Hajduka..
Ah ta zlatna vrimena....
Attached Images

Old 26-04-2013, 07:26 PM   #2389
zoranvulic
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Ja npr mislim da se previše ljudi miša u sve u klubu,i da previše ljudi misli da zna ko ima koliku plaću, da previše ljudi iznosi poluistinite informacije, da previše ljudi misli da zna vodit ekipu, klub i financije odjednom...
Isto tako mislin da su ljudi zaboravili da je Hajduk bia na milimetar od bankrota prije po godine i da su se sad okuražili pa jednu utakmicu jebaju sve Miši,drugu upravi, treću navijačima...
Pa oni koji smjenjuju trenera su upuceni u sve ove finese koje ti spominjes

Ovo sta je Hajduk na rubu bankrota,ili jos uvijek je,takoder je i jedan alibi onima koji donose odluke

Ali eto,brzo ce doci i taj sesti mjesec pa cemo vidjeti kakve su se odluke donijele
Old 27-04-2013, 12:01 AM   #2390
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Baš da vidin kako će to prominit trenera,baš san znatiželjan.A pogotovo koga će dovest.Daj ljudi kalmajte,niko nije reka da će Mišo otić.
Iako se ništa nije reklo "oficijalno",ko imalo razmišlja,vidljivo mu je i jasno sve.

Dakle,stanje je sljedeće:u klubu se uprava premišlja oko toga,to je sigurno.Vidljivo iz toga što mu nisu ponudili novi ugovor,kao i iz nekih "poluinformacija" koje dolaze van,off the record izjava u novinama,itd.Zašto je do toga uopće došlo je također jasno.I nema nikakve veze sa rezultatom,pa čak mislim ni sa stavljanjem/nestavljanjem pojedinih igrača.Jedini razlog je isključivo Mišin karakter,te međuljudski odnosi unutar kluba.Ja se duboko nadam,ako već razmišljaju o smjeni trenera,da razmišljaju ozbiljno.Ne kažem da je karakter (čitaj: odnosi) nebitan,ali puno bi više volio da kontaju šta Mišo donosi/odnosi na stručnom planu,jer to je puno bitnije.Također,ko je potencijalna zamjena,i šta može ponuditi.Na kraju,jedini logični zaključak će biti-Mišo ostaje.Jedino šta bi moglo pretegnut ovu odluku jest neosvajanje kupa,i nekakvo 4.-5.misto u prvenstvu.Pod pretegnuti,mislim na ovaj scenario:nakon razmišljanja shvatili smo da je najbolje da Mišo ostane,ali debakl sa rezultatom je stvorio pritisak,pa pošto smo ionako kontali o smjeni,ajmo ga smjenit.

Ako su ljudi u upravi/NO-u ozbiljni i pametni,ja se nadam da Mišo ostaje,bez obzira.
Jer,šta možemo dobit/izgubit smjenom?U nekakvom najboljem scenariju,da dovedu nekakvo ime,ali baš ime?

Ako bi ova ekipa ostala na okupu,tu mislim na Maloču,Limu,Milovića,Jozinovića,Andrijaševića,Cakt aša,Kouassia,Sušića,Maglicu,pa i Gigu,to ime od trenera bi mogao eventualno osjetno unaprijedit igru.Šta bi tom igrom dobili?Trenutno ništa,možda onaj pozitivni šok.Dakle,što se tiče instant napretka,eventualne Europe sada,ništa.Dugoročno?Prvi nećemo biti,dakle,jedino što se može pozitivno očekivati jest nekakav dugoročni (opet ću reć,EVENTUALNI) napredak u igri.
A šta ako mu odu dva (da ne pričam o više) bitna igrača?Ništa,to ime od trenera bi kretalo iz puno teže pozicije,trebalo bi mu ponovo koji mjesec da isprofilira zamjene za te bitne igrače,pa onda i zamjene za te zamjene.
Šta bi odnila ta smjena?Odnila bi prvenstveno pare,jer ime od trenera ne bi došlo za siću.Odnilo bi Mišu koji je dokazao da ima nešto,i koji je sada godinu iskusniji.Koji bi možda drugu sezonu radio (vodio) ekipu bolje,jer je nešto naučio (mada,da budem iskren,sumnjam u ovo,prvo,jer je Mišo dosta star,drugo jer je takav karakter,a treće jer mislin da on,kao i 99% trenera,a pogotovo hrvatskih,misli da zna sve.Zato san,btw,uvik za mladog trenera,i onda mu pokazat povjerenje i držat ga masu vrimena).Gubili bi Mišu koji je dokazano radnik,koji radi za "sitnu" lovu (pod navodnicima jer to nije sitna lova),koji pozna igrače,i koji je na kraju krajeva zaslužio da dobije još jednom povjerenje.

E,sada nakon svega,pošto mi NE MOŽEMO dovest ime od trenera,sve ovo pada u vodu.
Old 27-04-2013, 09:58 AM   #2391
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
Pa oni koji smjenjuju trenera su upuceni u sve ove finese koje ti spominjes

Ovo sta je Hajduk na rubu bankrota,ili jos uvijek je,takoder je i jedan alibi onima koji donose odluke

Ali eto,brzo ce doci i taj sesti mjesec pa cemo vidjeti kakve su se odluke donijele
Samo sta Brbicu bankrot nijednom nije bia alibi za rezultat i omalovazavanje trenera..sta se u suprotnom nebi moglo rec..
Old 27-04-2013, 01:19 PM   #2392
zoranvulic
Senior Member

Ima vise nacina spasavanja od bankrota,od prodaje juniora do prodaje vecine seniora
A sama cinjenica da se to mora napraviti govori da ce momcad koju ces dobiti na ljeto biti onako upitna jer svako malo ce neko otici cim dodje iole ozbiljnija ponuda
Moje misljenje je da su se zaletili s mjenjanjem trenera i da jos imaju vremena povuci rucnu
I ostaviti Misu koji se dokazao u takvim uvjetima,a onda kada se stvore uvjeti za neki razvoj,onda neka se ide i na boljeg trenera
Old 28-04-2013, 11:17 AM   #2393
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Ma ljudi moji mi u Hrvatskoj ne mozemo naci boljeg trenera, odnosno trenera koji ce napraviti puno vise od ovoga s ovim kadrom. Nek ovi u upravi shvate da treba stabilizirati klub, stvoriti uvjete da mozemo zadrzati najbolje igrace, odnosno prodat eventualno jednoga da odrede put kojim ce klub ici, sto bi Spaco reko planska reprodukcija. Miso to moze odraditi samo mu treba dat povjerenje i uvjete.
Off topic ali sta je Liminim ugovorom ako ko zna, steta bi bila tog momka pustit.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2013, 05:07 PM   #2394
zoranvulic
Senior Member

Kako sada stoje stvari,Brbic pokusava,ali Lima vec ima odlicne po njega ponude izvanka
Old 28-04-2013, 06:42 PM   #2395
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

A gdje su tu principi i kakva je to poruka drugim igracima
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2013, 10:01 PM   #2396
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
Ma ljudi moji mi u Hrvatskoj ne mozemo naci boljeg trenera, odnosno trenera koji ce napraviti puno vise od ovoga s ovim kadrom.
ne znam na temelju čega ovo tvrdiš ??
Stvarno misliš da npr. jedan Vulić, Katalinić, od "splitskih" trenera imali manje bodovoa od "mesije" Krstičevića ???
evo rezultati ne lažu, zbroj konto ove ekipe u proliće pod Mišom, i reci mo koji je trener Hajduka u povjesti imao takav kredit ??
neke su micali nakon poraza, neke nakon dva remija, neke nakon ispadanja iz kupa....
ali Mišu nedodirljivog vjerovatno ni gubitak kupa neće maknuti, jer on je čovjek iz naroda sa vizijom , jel tako ??

pa tako jebeš i što vjerovatno ovo lito nećemo igrat Evropu...bitno da je Mišo tu...
ka šta san reka, Mišo Krstičević, mesija, spasitelj Hajduka
Old 29-04-2013, 01:10 AM   #2397
zoranvulic
Senior Member

Vjerojatno necemo igrat Europu

Nakon ovoga mislim da ti nitko ne treba odgovarat
pa neki to zarko zele,da bi mogli poduprijet svoju teroiju protiv trenera

dalje o tvom postu GATARSKOM ni ne treba
svi su bolji od Mise,jer ti tako kaze i jer si objektivan
Sagledao si sve cinjenice i donio sud,treba se s njime slozit
necemo igrat Europu jer eto,Lokomotiva ce nas razvaliti
jedva cekam tu utakmicu,kada svi otpisu Hajduka mislim da je onda najbolji
Old 29-04-2013, 04:46 PM   #2398
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Tudor...

Tribalo je Sticu dovest da dogovori i uzme kup
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2013, 04:49 PM   #2399
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Talking

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Tudor...

Tribalo je Sticu dovest da dogovori i uzme kup

Levanda miriše s vrha pa se ti pensaj šta je pjesnik htio reć..
monkul is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2013, 05:09 PM   #2400
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

nemogu vjerovat da je mišo dobio otkaz, i onda dovedu tudora, pa da sjebemo i kadete koji su igrali dosta dobro u posljednje vrijeme.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules