[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-05-2013, 08:36 AM   #2461
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Možemo mi volit ili ne volit Mišu, isto tako možemo mi volit ili ne volit Tudora. Šta je tu je, Tudor je novi trener moramo ga podržat i nadat se da je u ovom kratkom vremenu otkako se školuje ipak neki qrac naučio i da će uvesti nešto novo u ovu ekipu. Miši hvala za sve, Tudoru sretno dalje.
Old 01-05-2013, 12:16 PM   #2462
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Možemo mi volit ili ne volit Mišu, isto tako možemo mi volit ili ne volit Tudora. Šta je tu je, Tudor je novi trener moramo ga podržat i nadat se da je u ovom kratkom vremenu otkako se školuje ipak neki qrac naučio i da će uvesti nešto novo u ovu ekipu. Miši hvala za sve, Tudoru sretno dalje.
Slažem se, samo ipak jednu stvar triba napomeniti, a mi očigledno i dalje patimo od kompleksa zaborava.

Tonči Gabrić, Tudorov izbor za trenera vratara...

veliki, veliki minus....tom čoviku je tribalo zatvorit vrata kluba za sva vrimena, a zna se i zašto, no očigledno se zaboravilo kako je Kerumu kuca na vrata da se pusti Gabrić mlađi u Tursku....
Old 01-05-2013, 12:31 PM   #2463
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
Slažem se, samo ipak jednu stvar triba napomeniti, a mi očigledno i dalje patimo od kompleksa zaborava.

veliki, veliki minus....tom čoviku je tribalo zatvorit vrata kluba za sva vrimena, a zna se i zašto, no očigledno se zaboravilo kako je Kerumu kuca na vrata da se pusti Gabrić mlađi u Tursku....

I ne samo to. Za vrijeme Kvarnerske rivijere, u svojstvu predstavnika Hajduka, pregovara s čelnicima Rijeke oko prelaska sina u Rijeku
Old 01-05-2013, 12:50 PM   #2464
Trenerka stil
Member

Trenerka stil's Avatar

Trenerka stil is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aleština View Post

Amen!

Btw dok god imamo u opticaju 2 trenera vratara i 2 kondicijska trenera koji se samo minjaju kako se treneri zamine nećemo daleko...

Quote:
Originally Posted by Hajdukovac-RI View Post
I ne samo to. Za vrijeme Kvarnerske rivijere, u svojstvu predstavnika Hajduka, pregovara s čelnicima Rijeke oko prelaska sina u Rijeku
A da ne govorin kako je Hajduk, u suradnji s Balakovon, oštetija za puste pare. Naime, Drago je ima 5k€ fiksno i 5k€ po odigranoj utakmici (naravno niko nije očekiva da će ovaj uopće igrat). I onda je Gabrić praktički molija Balakova s kojin je bija dobar da stalno uvodi Dragu šta je ovaj i radija...
Tako se i stvorija onaj dug Gabriću koje je malo nezahvalno smeće ka fol oprostilo Hajduku. Btw Šta je sad sa malin smradon, nisan primjetija da se naigra za gubu riječku?
Trenerka stil is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2013, 01:24 PM   #2465
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

gabrice,andrijasevice i slicne treba za sva vremena najurit iz kluba.
dokle god se takvi "prijatelji" i "legende" motaju oko kluba necemo na zelenu granu.
Old 02-05-2013, 10:28 AM   #2466
MCML
Member

MCML's Avatar

MCML is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
Apsolutno san uz ovo razmišljanje.A ovi tipa Reić i ti šta stvaraju negativnu emociju,stari,u najcrnjoj sobi zapališ šibicu i osvitliš sve,a u osvjetljenoj sobi moš donit tri kamiona mraka,pusti seratore neka seru.Ne laje pas radi sela,nego radi sebe.A drug Reić je upravo to,džukela.Ljudi i znaju izvuć tu emociju,pa čisto samaritanski kažu nešto,ali psi....Znaš kolko je propatija radi Miše,nije spavat moga.
Mišo po mome napredova ne bi,ili bi jako malo,i nije trener za Hajduka.To san davno reka.Isto tako,da li zbog nikakvih očekivanja,da li zbog onog San Sira,da li zbog toga šta napokon osjećam da je ovo moj klub,da se imalo nekakvog žara tu,Mišo mi je bija drag.Ali nije sveta krava.Ja san reka da bi ga ostavija,prvo jer je ima nešto napravljeno iza sebe,drugo,jer je već tu,a kontinuitet je uvik pozitiva (mada i kontinuitet sam radi sebe nema smisla),i treće,možda i najbitnije,jer nisan vidija zamjenu.Tj.nisan tija da dođe opet neki hr trener koji sve zna,blabla,onda rađe neko ostane Mišo.Ali,kada san vidija izbor (Tudora),zadovoljan sam.Mlad,nov.Ne misli da sve zna.Spreman je učit.Mada ja Tudora osobno ne fermam baš,i ne smatram ga nikakvom legendom kluba (veća je legenda Juventusa,a pitajte njihove navijače koliko ga smatraju legendom),drago mi je da se dalo šansu tako nekome.Ja san,ako se ide u remont,uvik za mlade,iz masu razloga.Radi svega ovoga,tog izbora i to,san zadovoljan čak ovom smjenom.Ono,uprava je prelomila umisto mene .Jer meni je Mišo iša nenormalno na kuac sa svojim postavama,a onda i vođenjem utakmica.Njemu je najviše falio taj psihološki pristup.Ne znan,al baš bi volio popričat s nekim igračem u 4 oka kako su ga oni vidili.Opet ću ponovit,jedino šta san siguran je da se Mišo ne bi minja,ne bi napredova,i dan danas je siguran da zna sve,da naučit nema ništa,osim onako u hodu pokupit malo iskustva.A da ga pitaš Mišo šta je to iskustvo,šta se dobija time,ne znan bi li ti zna odgovorit.
Bumo vidli,šta se mene tiče,puna podrška i upravi i Tudoru.

PS.Baš pogleda presicu,drago mi je i da smo nakon dosta vrimena dobili trenera koji zna složit dvije prosto proširene rečenice.
prijatelju govoriš ka sveto pismo
Naš Hajduk MORA imat trenera gospodina čovika, koji će (uz svo trenersko znanje) znat nosit veštit i bit primjer svojim ponašanjem, zalaganjem inteligencijom i poštenjem. Igor Tudor je neokaljan i sad ima tu priliku. Poželimo mu puno sriće u radu!
MCML is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2013, 02:05 PM   #2467
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Tudor potpisao na godinu i po (ljeto 2014.)
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2013, 03:32 PM   #2468
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

To sa trenerima je isto ka i sa igračima.Pitanje je samo da li bi neko rađe gleda mladog i nepoznatog igrača za kojeg nema pojma koliko može,ili bi gleda nekoga za koga točno zna šta može očekivat od njega,ali isto tako zna njegove limite.
Ja san za prvu opciju.
Old 02-05-2013, 10:05 PM   #2469
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

http://m.slobodnadalmacija.hr/Sport/...5/Default.aspx

Mislim da bi i on i igraci dogodine bili bolji bar 25%. s njim i igracima bi se dogodine borili za vrh. Zaaaaaa mi. Uf, jeben ti pravdu... Ko ce se vaditi iz ovoga... Daj boze da je tudor bolji ali tesko, bojim se...
Old 02-05-2013, 11:03 PM   #2470
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

s kime ce biti bolji?
pola ovih igraca ce otici jer je besparica,uvjeti rada ce biti losi
a nemozes uvijek od nekoga nesto ocekivat a nedat mu nista

Imas problem evo sa glavnim igracem i ugovorom,pa ko ce u takvom neradu,6 kola prije kraja sezone,raditi?

Da ne pricamo da se opet prijeti arbitrazama,ali trener je kriv
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2013, 05:20 PM   #2471
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

http://www.igraliste.hr/kolumne/mari...o-otkaza/d478/

Sve sta trebate procitat od Marija Stanica
Toliko mi je zao sta je odbio posao u Hajduku sta zbog sebe,sta zbog stanja u Hajduku
Netko tko razumije nogometnu filozofiju i covik sa mudima

zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2013, 10:43 AM   #2472
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

ManUtd potpisa Moyesa na 6 godina. Debili bi odma dugoročno. To se tako ne radi. Dođite kod nas na edukaciju...
Old 31-07-2013, 10:54 AM   #2473
franema
Senior Member

franema is on a distinguished road
Default Ponos!

Quote:
Originally Posted by Alfa91 View Post
Ja sam Tudoru nosia kavu a i plaća kad ne bi ima za nju, njemu i Leki.On sad trener a ja di jesam
Vidit ćemo sutra šta će Krsto reći !?
Tudor ti je u dva miseca preobrazio momčad. -Najbolji Hajduk u poslijednih 5 godina", kažu neki simpatizeri Hajduka, zaboravljajući Inter iz Milana i igru i pobjedu Hajduka. Čini mi se da još nije nađena igra Hajduka iz tog vremena i da, naravno, barem neko vrijeme traje. Mislim da mediji svim snagama pušu u nekvaliteta balun, koji može svakog trenutka eksplodirati, pa će se onda trener s velike visine, ni kriv niti dužan sunovratiti u realnost.
Mnoge izjave u tisku meni dijeluju sarkastično, bez uvrede, ja tako osijećam
A ti Alfa 91 , budi strpljiv!
franema is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2013, 09:34 PM   #2474
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

majke ti isusove ko je tebe pustio iz ludnice
Old 02-08-2013, 12:45 AM   #2475
franema
Senior Member

franema is on a distinguished road
Default Pacjent je poznat

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
majke ti isusove ko je tebe pustio iz ludnice
Neznaš koje mene pustija iz ludnice!!?? Pa, ona ista osoba koja je tebe ostavlila, odnosno zadržala na promatranju. I čujem da ti je ta ista osoba. (doktor) odredila mjesto stalnog boravka (tj. do daljnjeg) na psihijatriji ili ludnici, mislim da je to isto. E, to je tako moj.
franema is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2013, 01:15 AM   #2476
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Pa di si franema, budaletino stara, već smo se poplašili da si posta normalan...
zile is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2013, 08:16 AM   #2477
sjor bocun
Junior Member

sjor bocun is on a distinguished road

sustav je opet zakaza
sjor bocun is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2015, 02:55 PM   #2478
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Ajmo malo i ovdje oživit temu.
Koga za trenera?
Da li je Reja dobar izbor?
Koga bi valjalo dovest tj. koga biste vi voljeli vidjet na klupi.
Ja smatram da je Reja preskup (pa koliko god da koštao) u trenutnoj situaciji. Po meni, Vukas nije kapacitet za vodit i ovog Hajduka, a ni Osibov.
Možda stvarno neko prelazni rješenje sa tandemom Vukas-Poklepović do kraja sezone.
A ni Karačić mi se ne čini kao loša opcija.
Di je Točka?
Old 17-02-2015, 02:59 PM   #2479
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

točka zarez

Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2015, 04:15 PM   #2480
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Ma kako može Reja biti preskup ako košta ko dvije Maloče. Dobar trener nam je sve sada, ako ćemo gradit momčad za budućnost. Najgore bi bilo sada neka privremena rješenja izmišljat zbog čega to? Kao nismo dovoljno vremena izgubili?
zile is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules