[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 18-02-2008, 08:19 PM   #3461
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Svak ima pravo na svoje mišljenje..

...ali generaliziranje je već nešto sasvin drugo!

E sad i ti omeyer, ne bi da si otkrija toplu vodu. Naravno da nitko ne radi ono šta mi radimo! Svi vi koji ste zaboravili, ili koji možda niste ni pročitali o strahotama s istočne punte Hvara, molin kliknite na ovi link.

E sad malo ozbiljnosti. Evo jedan tipičan primjer kako od muve nastane slon. Siguran san da se ovako nešto dogodilo u Jelsi, Vrbanju, Staron Gradu ili Hvaru da se ne bi niti spomenilo. Čini mi se kao da neki jedva čekaju da se bilo šta desi u Sućurju samo da mogu govorit protiv Sućurja, protiv Sućurana i protiv Mladosti. Ne mora se niti bit tamo, ne mora se niti dogodit, dovoljno je "čut", i to je dovoljno za bit pametan i donosit zaključke.

U biti šta se dogodilo: Nakon utakmice, kada je većina svita bila otišla sa igrališta, Kićo je na parkiralištu igrališta ogreba auto, napravija manju štetu, ispriča se čoviku čije je auto ogreba i ponudija platit štetu.

Po onome šta san ja vidija titulu za fair play je u dosadašnjen dilu prvenstva definitivno zaslužila Mladost, nadan se da će i u sljedećih 11 kola ostat ekipa sa najmanje žutih kartona.

Pozdrav svima.
mozda imate nojmanje zutih ali imate nojvece carvenih,i najvise pravite nereda
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 08:21 PM   #3462
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

Quote:
Originally Posted by omeyer View Post
ajmo konoba humac. idemo do finala
dragi omeyer nemate puno sansi za proc dalje,dobili ste jednu utakmicu ali to ne znaci da s tom jednom utakmicom ste dobili sve stoga ne ocekujte previse,je ko zno ko igra sljedece kolo na veli balun?poskok sa vrisnikon jo mislin
Old 18-02-2008, 08:43 PM   #3463
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink neka naših.......

Futsal U-21 u Sloveniji!

Hrvatski Futsal U-21 reprezentativci odigrat će dvije prijateljske međunarodne utakmice u susjednoj Sloveniji početkom sljedećeg tjedna a gradovi domaćini bit će Celje i Rogaška Slatina.

Prijateljske međunarodne utakmice između U-21 Futsal reprezentacija Slovenije i Hrvatske odigrat će se u Celju, u ponedjeljak 18.2.2008. u 19.00 sati, odnosno u Rogaškoj Slatini u utorak, 19.2.2008. u 15.00 sati.

Hrvatski reprezentativci okupit će se u nedjelju, 17. veljače u 12.00 sati u hotelu Laguna u Zagrebu a nakon zajedničkog ručka na rasporedu je odlazak u Sloveniju. Povratak se planira nakon druge utakmice koja, kako smo i kazali, počinje 19. veljače u 15.00 sati

Izbornik Mladen Perica za predstojeće susrete odabrao je sljedeće igrače:

1. Herceg Mario Vrgorac Pivac, Vrgorac
2. Luketin Žarko Zvonik, Split
3. Hasanović Denis Square, Dubrovnik
4. Morina Baton Sokoli, Samobor
5.Pavlović Marko Orkan, Zagreb
6.Protega Alen Kijevo, Knin
7. Štorga Zoran Novi Marof
8. Marinović Dario Square, Dubrovnik
9. Repinc Damir Dobovec, Slovenija
10. Vidović Darko Uspinjača, Zagreb
11. Bugarija Mate Uspinjača, Zagreb
12. Kovačec Ivan Uspinjača, Zagreb
13. Martinac Duško Vrgorac Pivac, Vrgorac
14. Lucić Josip UHBDDR, Dugopolje

STRUČNI STOŽER

1. Perica Mladen Izbornik
2. Martić Mićo Trener
3. Jurić Mario Tajnik
4. Ostrunić Davor Liječnik
5. Kuharić Čedomir Fizioterapeut
6. Nešković Ivica Ekonom
7. Erceg Zlatko Član stožera
Attached Images

monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 08:58 PM   #3464
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

joker s klupe is on a distinguished road
Send a message via MSN to joker s klupe

ajmo Žare!!!

http://www.hnkjadran.bloger.hr/
joker s klupe is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 09:48 PM   #3465
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

Raspored utakmica 12. kola:

(23. i 24. veljače 2008.)
Poskok - Vrisnik
Mladost - Varbonj
Južnjak - Levanda
Sloga - Jadran
SOŠK - Dalmatinac
Vatra – Jelsa
Old 18-02-2008, 10:01 PM   #3466
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI UTAKMICA XI KOLA

N.K.MLADOST-N.K.JUŽNJAK 0:0

N.K.VARBONJ-N.K.VATRA 1:2

N.K.SLOGA-N.K.DALMATINAC 2:1

N.K.SOŠK-N.K.VRISNIK 2:1

N.K.POSKOK-N.K.JELSA 0:1

N.K.LEVANDA-N.K.JADRAN ODGOĐENO

TABLICA

1.LEVANDA 10 7 1 2 27 10 22
2.POSKOK 11 7 1 3 25 11 22
3.JELSA 11 6 4 1 21 14 22
4.MLADOST 11 6 3 2 14 8 21
5.JUŽNJAK 11 6 2 3 23 11 20
6.SOŠK 11 5 0 6 17 19 15
7.JADRAN 10 4 2 4 20 22 14
8.VARBONJ 11 4 0 7 19 21 12
9.SLOGA 11 3 1 7 13 27 10
10.DALMATINAC 11 3 1 7 14 31 10
11.VATRA 11 2 3 6 11 25 9
12.VRISNIK 11 1 4 6 11 16 7

RASPORED XII KOLA 23 i 24 VELJAČE 2008

N.K.POSKOK-N.K.VRISNIK nedjelja 24.02.2008 igralištePelinje u14.30h
N.K.MLADOST-N.K.VARBONJ nedjelja 24.02.2008 igrališteEmilLenkoSlavić u14.15h
N.K.SLOGA-N.K.JADRAN nedjelja 24.02.2008 igrališteDolci u14.30h
N.K.VATRA-N.K.JELSA nedjelja 24.02.2008 igralištePelinje u12.30h
N.K.SOŠK-N.K.DALMATINAC subota 23.02.2008 igralištePelinje u14.30h
N.K.LEVANDA-N.K.JUŽNJAK subota 23.02.2008 igrališteHvar u14.30h

MOLIM KLUBOVE N.K.JADRAN;N.K.LEVANDA I N.K.VARBONJ DA SE DOGOVORE OKO TERMINA ODIGRAVANJA ZAOSTALIH UTAKMICA I DA ME OBAVIJESTE. UKOLIKO SE NE DOGOVORE I NE IZVIJESTE ME DO KRAJA TJEDNA ODREDITI ĆU SAM TERMINE ODIGRAVANJA ZAOSTALIH UTAKMICA.

POVJERENIK ZA NATJECANJE

Last edited by monkul; 18-02-2008 at 10:03 PM. Reason: ajhme majko ća smo mi primili ovoliko goli???
Old 18-02-2008, 11:04 PM   #3467
omeyer
Senior Member

omeyer's Avatar

omeyer is on a distinguished road
Default dradi nadal

Quote:
Originally Posted by nadal5252 View Post
dragi omeyer nemate puno sansi za proc dalje,dobili ste jednu utakmicu ali to ne znaci da s tom jednom utakmicom ste dobili sve stoga ne ocekujte previse,je ko zno ko igra sljedece kolo na veli balun?poskok sa vrisnikon jo mislin
da dobili smo parvu, ali ako si gledo sa ovakom igron moremo dobit sve
omeyer is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2008, 11:51 PM   #3468
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

u-21 futsal reprezentacija je dobila slovence pogotkom daria marinovica(square) u 27moj minuti.
jo ko zno u koju uru igro hajduk u subotu protiv rijeke?
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 06:35 AM   #3469
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

u koju uru je Hajduk.......

baš me zanimo je vi posjećijete i druge topice i podforume na Forumu????
ili ste somo na "forskoj ligi"????
Old 19-02-2008, 08:50 AM   #3470
hello232
Guest

Quote:
Originally Posted by nadal5252 View Post
dragi omeyer nemate puno sansi za proc dalje,dobili ste jednu utakmicu ali to ne znaci da s tom jednom utakmicom ste dobili sve stoga ne ocekujte previse

Možda i nimomo šanse,ali ćemo se trudit da to uspijemo ostvarit svi zajedno!!!!Ova pobjeda nas je približila cilju da pasomo u drugi krug,ali do drugog kruga je još puno tako da trebamo ic utakmicu za utakmicom.A nadal na ovemu turniru su skoro sve ekipe jake tako da se svaku ekipu more dobit,ali se može i izgubit utakmicu,tako da se mora biti 100% koncentriran na ono šta želiš ostvarit i trudit se da to uspiješ.....

Toliko od mene lijep pozdrav.....

Last edited by hello232; 19-02-2008 at 09:45 AM.
  Reply With Quote
Old 19-02-2008, 10:46 AM   #3471
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
u koju uru je Hajduk.......

baš me zanimo je vi posjećijete i druge topice i podforume na Forumu????
ili ste somo na "forskoj ligi"????
Ovaj topic je posta forum za sebe (di ste to vidili topic koji ima više od 170 stranica). Virujen da se većina sudionika ovog foruma upisuje samo ili gotovo samo tu.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 10:56 AM   #3472
daniel
Member

daniel is on a distinguished road
Default mladost-južnjak

Quote:
Svak ima pravo na svoje mišljenje..

...ali generaliziranje je već nešto sasvin drugo!

E sad i ti omeyer, ne bi da si otkrija toplu vodu. Naravno da nitko ne radi ono šta mi radimo! Svi vi koji ste zaboravili, ili koji možda niste ni pročitali o strahotama s istočne punte Hvara, molin kliknite na ovi link.

E sad malo ozbiljnosti. Evo jedan tipičan primjer kako od muve nastane slon. Siguran san da se ovako nešto dogodilo u Jelsi, Vrbanju, Staron Gradu ili Hvaru da se ne bi niti spomenilo. Čini mi se kao da neki jedva čekaju da se bilo šta desi u Sućurju samo da mogu govorit protiv Sućurja, protiv Sućurana i protiv Mladosti. Ne mora se niti bit tamo, ne mora se niti dogodit, dovoljno je "čut", i to je dovoljno za bit pametan i donosit zaključke.

U biti šta se dogodilo: Nakon utakmice, kada je većina svita bila otišla sa igrališta, Kićo je na parkiralištu igrališta ogreba auto, napravija manju štetu, ispriča se čoviku čije je auto ogreba i ponudija platit štetu.

Po onome šta san ja vidija titulu za fair play je u dosadašnjen dilu prvenstva definitivno zaslužila Mladost, nadan se da će i u sljedećih 11 kola ostat ekipa sa najmanje žutih kartona.

Pozdrav svima.

Nisi spomenija da je Kićin brat iza utakmice iz čista mira uhvatija za vrat igrača Južnjaka i počeo ga daviti. I kada su ljudi to išli spriječiti( a bila su i dvojica iz Sućurja, ), onda je Kićo skočio na auto pa na toga istoga igrača urličući: Ne dirajte mi brata ubit ću vas. A njegov brat od 120 kg davi igrača Južnjaka od 75 kg. To nisi spomenija. Srećom pa je dobro završilo po igrača Južnjaka.
daniel is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:33 AM   #3473
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road
Default sučuraj

da napravimo jedon topic "za i protiv Sučuranih" pa da tamo pišete o temu a ne da mi svi moramo sulšat o temu?ili kako Balunjer govori korajte se priko PM-a
Old 19-02-2008, 11:46 AM   #3474
hello232
Guest

Quote:
Originally Posted by 101 dalmatinac View Post
da napravimo jedon topic "za i protiv Sučuranih" pa da tamo pišete o temu a ne da mi svi moramo sulšat o temu?ili kako Balunjer govori korajte se priko PM-a
Čase vi vajote tote mišat i ulizivot,imodu odredjene osobe koje mogu sankcionirati nedolično ponašanje tako da se mi namamo šta tu mješati ako ti smeta ili neželiš to komentirat onda to nemoj.....
Ono kao se sucko izrazi ni bilo lipo ali Sucko imo prov u svemu čaje reko usim u beštimima....
  Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:54 AM   #3475
omeyer
Senior Member

omeyer's Avatar

omeyer is on a distinguished road
Default da

[QUOTE=hello232;125587]Možda i nimomo šanse,ali ćemo se trudit da to uspijemo ostvarit svi zajedno!!!!Ova pobjeda nas je približila cilju da pasomo u drugi krug,ali do drugog kruga je još puno tako da trebamo ic utakmicu za utakmicom.A nadal na ovemu turniru su skoro sve ekipe jake tako da se svaku ekipu more dobit,ali se može i izgubit utakmicu,tako da se mora biti 100% koncentriran na ono šta želiš ostvarit i trudit se da to uspiješ.....

hello 232 u potpunosti se slažem s tobom. a ovaj nadalov komentar na pobjeduje vjerojatno je potaknut ljubomorom
omeyer is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 12:12 PM   #3476
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

obično se na kunju mortvi brojidu...a nojboje da ne bude takvih...

ako netko ima informaciju neka stavi rasporede malonogometnog turnira..dobit će kilo gir amaka.

vremenska prognoza za danas:
Vruće, kolera tarmuntona, bote do murode, od Babe do punte Plivne tarmuntona do podne jaka, posli podne u popuštanju, al izlazak na more nije preporučljiv naročito Ivanu Klasniću u plastičnim brodicama do 5 metara, zbog mogučih skakanja i doskakivanja na valove......
od Molega Stupišča do pod Pluoč loša mogučnost ribolova zbog filonih mreža.
Kurenat uglavnom gornji, loše za gire. Stanje: ošeka na pasja kola, očekuje se lagano naoblačenje te mogučnost padalina u sridu ili četvortak.....
po poljima moguće najezde kosića i malih plavica, preporuća se ili napinjanja ploća sa smokvima ili nošenje vatrenog oružja u obliku zraćne puške.
Old 19-02-2008, 12:12 PM   #3477
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

citamo i druge forume.
pise da se igro u 3 ure, ali znos i som da se dogodadu izmjene u zodnji momenat pa san misli da si boje informiran.
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 12:30 PM   #3478
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Kako stvari stoje igra se u 3 ure....taman za poć do Splita, izist, popit - pogledat - navijat i tornat se doma!!!!!!

Danas je liga prvaka!!!!!
Old 19-02-2008, 12:43 PM   #3479
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by daniel View Post
Prvo poluvrijeme u Sućurju kao i zadnji put Mladost nije prešla centar a zatim su drugo poluvrijeme imali dvije dobre prilike. Nama nije pošlo za rukom dati gol mada smo i na onakvom kvrgavom terenu bili bolja ekipa. Južnjak ide dalje.
Ja stvarno ne znan jesmo li ti i ja gledali istu utakmicu. Prvo poluvrime ste vi bili možda malo bolja ekipa (to da mi nismo prošli centar je glupost). Drugo poluvrime smo mi bili puno bolja ekipa od vas, apsolutno smo vas nadigrali i pravo je čudo kako van u one dvi prilike nismo zabili gol, tako da apsolutno nije istina da ste vi bili bolja ekipa. Prije bi reka da ste se izvukli. Inače, držin van fige da u subotu budete bolji od Levande.

Quote:
Originally Posted by daniel View Post
Nisi spomenija da je Kićin brat iza utakmice iz čista mira uhvatija za vrat igrača Južnjaka i počeo ga daviti. I kada su ljudi to išli spriječiti( a bila su i dvojica iz Sućurja, ), onda je Kićo skočio na auto pa na toga istoga igrača urličući: Ne dirajte mi brata ubit ću vas. A njegov brat od 120 kg davi igrača Južnjaka od 75 kg. To nisi spomenija. Srećom pa je dobro završilo po igrača Južnjaka.
S obziron da san nakon utakmice (zajedno sa većinon svita) napustija igralište, nisan vidija šta se nakon utakmice događalo.
Međutin, ono šta ja znan je da je spomenuti igrač Južnjaka, koji je inače Splićanin, nedavno oženija prvu rodicu dva igrača Mladosti, curu kojoj je mater iz Sućurja.

Postojala je mogučnost de se taj igrać prebaci u Mladost, ali je transfer propao. Priko utakmice dija publike mu je dobaciva da je moga sad igrat za Mladost, na šta je on uvredljivo publiku (tj. spomenutog Kićina brata od 120 kg) posla u k.... i to nekoliko puta.

Publika ima pravo govorit šta god želi, ali igrači se nemaju šta raspravljat sa publikon dok traje utakmica! Dakle, šta je bilo da je bilo, nije bilo iz čista mira.

Ja san osobno pacifist i ne opravdavan bilo kakvi oblik nasilja. Također, ne opravdavan ni psovke ni uvrede. Isto tako smatran da svak ima odgovarat za svoje postupke, a u tom smislu san siguran da na igraču Južnjaka leži dobar dija odgovornosti (iako, složićemo se svi, momak nije zaslužija da ga se davi).

Detalji mi nisu poznati, ali koliko san ja čuja radilo se o običnome naguravanju i o malo vike, a ne o davljenju. U našen malon mistu sve se zna, a posli utakmice kada san doša u misto o ovome nije bilo rići, pa virujen da to ipak nije bilo tako strašno. Osin toga, i policija je bila tamo i ostala iza mene, a nisan čuja da su reagirali, ili da ih je iko zva.

Last edited by Velika-Gomila; 19-02-2008 at 03:09 PM.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 03:14 PM   #3480
daniel
Member

daniel is on a distinguished road

Quote:
Ja stvarno ne znan jesmo li ti i ja gledali istu utakmicu. Prvo poluvrime ste vi bili možda malo bolja ekipa (to da mi nismo prošli centar je glupost). Drugo poluvrime smo mi bili puno bolja ekipa od vas, apsolutno smo vas nadigrali i pravo je čudo kako van u one dvi prilike nismo zabili gol, tako da apsolutno nije istina da ste vi bili bolja ekipa. Prije bi reka da ste se izvukli. Inače, držin van fige da u subotu budete bolji od Levande.

S obziron da san nakon utakmice (zajedno sa većinon svita) napustija igralište, nisan vidija šta se nakon utakmice događalo.
Međutin, ono šta ja znan je da je spomenuti igrač Južnjaka, koji je inače Splićanin, nedavno oženija prvu rodicu dva igrača Mladosti, curu kojoj je mater iz Sućurja.

Postojala je mogučnost de se taj igrać prebaci u Mladost, ali je transfer propao. Priko utakmice dija publike mu je dobaciva da je moga sad igrat za Mladost, na šta je on uvredljivo publiku (tj. spomenutog Kićina brata od 120 kg) posla u k.... i to nekoliko puta.

Publika ima pravo govorit šta god želi, ali igrači se nemaju šta raspravljat sa publikon dok traje utakmica! Dakle, šta je bilo da je bilo, nije bilo iz čista mira.

Ja san osobno pacifist i ne opravdavan bilo kakvi oblik nasilja. Također, ne opravdavan ni psovke ni uvrede. Isto tako smatran da svak ima odgovarat za svoje postupke, a u tom smislu san siguran da na igraču Južnjaka leži dobar dija odgovornosti (iako, složićemo se svi, momak nije zaslužija da ga se davi).

Detalji mi nisu poznati, ali koliko san ja čuja radilo se o običnome naguravanju i o malo vike, a ne o davljenju. U našen malon mistu sve se zna, a posli utakmice kada san doša u misto o ovome nije bilo rići, pa virujen da to ipak nije bilo tako strašno. Osin toga, i policija je bila tamo i ostala iza mene, a nisan čuja da su reagirali, ili da ih je iko zva.

S obzirom na ove tvoje neistine moram se opet javiti. Kažeš da je naš igrač trebao doći igrati za Mladost. Nije trebao, bilo je govora o tome ali je ostao kod nas. A da je on slao u k.... nekoga zato jer je ovaj htio da dođe u Mladost to je glupost. Pa njemu je drago da ste se zanimali za njega. I svakom igraču godi kad drugi klub pokaže zanimanje za njega. Zato nađi drugi razlog za onakav napad kakav nam se dosad dogodio samo u vašem lijepom malom mistu. Ali bez laži.
daniel is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules