[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 19-02-2008, 05:06 PM   #3481
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road
Default idemo u sucuraj

cijenjeni forumasu VELA GOMILA.Vec san nekoliko puta napisao da se ne volin misat u ove rasprave.Kad si ti tako tvrdoglav i stalno upires po ovoj temi onda ti evo.Ca bi tribalo kad igroc igroca posaje u kur..(ca jo nikako ne opravdan)da svak svakoga capo zavrat.Jo mislin da na ovin dogadaj nemas kako je ti zoves*argumentiranu* obranu.
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 05:46 PM   #3482
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
...Priko utakmice dija publike mu je dobaciva da je moga sad igrat za Mladost, na šta je on uvredljivo publiku (tj. spomenutog Kićina brata od 120 kg) posla u k.... i to nekoliko puta.

Publika ima pravo govorit šta god želi, ali igrači se nemaju šta raspravljat sa publikon dok traje utakmica! Dakle, šta je bilo da je bilo, nije bilo iz čista mira.

Ja san osobno pacifist i ne opravdavan bilo kakvi oblik nasilja. Također, ne opravdavan ni psovke ni uvrede. Isto tako smatran da svak ima odgovarat za svoje postupke, a u tom smislu san siguran da na igraču Južnjaka leži dobar dija odgovornosti (iako, složićemo se svi, momak nije zaslužija da ga se davi)...
ako je sve ovo ča si reka točno (nemam razloga ne virovot), izuzetno mi je čudno kako Kićotov brat burno reagiro kad se njega pošalje u neku stvor, dok na terenu njegov brat suca pošalje jedno mali miljun putih u više stvorih, tj. i suca i njegovu užu i širu rodbinu. drogo mi je ča si napiso ovin drugi dil texta, zno som da imo OK igročih koji ne opravdavaju grezune na terenu. somo bi voli da ih nadglasate!

Last edited by pegula; 19-02-2008 at 08:27 PM.
balunjer is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 06:53 PM   #3483
kampijun
Member

kampijun's Avatar

kampijun is on a distinguished road

Provjereno

Sezona 2006/2007 N.K. Mladost iz Sucurja dobije pehar za fer play ekipu,
jer je imala najmanje zutih i crvenih kartona. Svaka cast Mladost vidi se iz prilozenog da to zasluzijete nema

Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kampijun is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 07:07 PM   #3484
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
cijenjeni forumasu VELA GOMILA.Vec san nekoliko puta napisao da se ne volin misat u ove rasprave.Kad si ti tako tvrdoglav i stalno upires po ovoj temi onda ti evo.Ca bi tribalo kad igroc igroca posaje u kur..(ca jo nikako ne opravdan)da svak svakoga capo zavrat.Jo mislin da na ovin dogadaj nemas kako je ti zoves*argumentiranu* obranu.
Ne upiren nego odgovaran drugima na forumu koji su me pitali. Dakle, nisan počeja, a mislin da nije u redu ne odgovorit na pitanje. I nije igrač igrača posla u niku stvar nego igrač gledatelja. I nisan opravdava nego san reka da i nije baš iz čistoga mira kako je prije napisano.

Quote:
Originally Posted by daniel View Post
S obzirom na ove tvoje neistine moram se opet javiti. Kažeš da je naš igrač trebao doći igrati za Mladost. Nije trebao, bilo je govora o tome ali je ostao kod nas. A da je on slao u k.... nekoga zato jer je ovaj htio da dođe u Mladost to je glupost. Pa njemu je drago da ste se zanimali za njega. I svakom igraču godi kad drugi klub pokaže zanimanje za njega. Zato nađi drugi razlog za onakav napad kakav nam se dosad dogodio samo u vašem lijepom malom mistu. Ali bez laži.
Nemoj mi, molin te, govorit da pišen neistine, jer se vidi iz mog upisa kojega si citira da nisan napisa da je triba doć igrat u Mladost, nego da je postojala mogućnost. To si i ti napisa. Znači, pišemo isto. I za drugi dija upisa, molin te boje pročitaj šta san napisa. Ne znan zašto si odma reagira na moj upis, a onda napisa istu stvar ka i ja. A da je vaš igrač vriđa publiku to san čuja na svoje uši. Nažalost, nisan vidija šta je bilo posli utakmica, a ža mi je da se išta dogodilo.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 08:23 PM   #3485
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

malo sam zaosta s forskom ligom no nemojte me .. s medjusobnim
vrijedjanjem i prepucavanjem jer onda ovaj topic nema smisla ..

e i ove prognoze LP mozete nastaviti u podforumu Kladionica ..
http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=3090

For je Vama mila majka, For je moja Jamajka

Last edited by pegula; 19-02-2008 at 08:41 PM.
pegula is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 09:03 PM   #3486
For United
Junior Member

For United's Avatar

For United is on a distinguished road
Default moli balun

Je ko more stavit raspored molega baluna za ovin vikend, bi bi vrlo zahvalan!
For United is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 10:33 PM   #3487
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

možemo staviti raspored al čim ga dobijemo...živimo u neznanju..isto kao i vi.
.......
prioritet je ipak veli balun di imamo sigurna dva derbija....jedan za sam vrh tablice, a drugi - za njegove učesnike značajniji od ovog prvog...
Sloga ulazi u derbi sa par otkaza ( do daljnjeg..) bitnih karika, novim trenerom, a Jadran standardno dobar, pogotovo kada je gradski derbi u pitanju, vjerovatno pojačan budućim budesligašem...uglavnom sve miriše na dobru i kvalitetnu utakmicu, na dobru posjećenost ( ovaj put sa ulazom i na sjevernoj strani stadiona!!) - i naravski da priželjkujemo lijep, sunčan dan.
Levanda - Južnjak...zasigurno DERBI, ja vjerujem da je Levanda svjesna svoje snage i da vrlo dobro znaju da ove utakmice moraju riješavati u svoju korist žele li biti među prve tri momčadi, a prvenstvo će Levanda osvojiti ili izgubiti na tzv. malim utakmicama...Južnjak nakon gostovanja u Sućurju i iksa također ne bi smio kiksat u Križnoj Luci.

..............
Brz oporavak želimo Mr.Big-u...neka što prije opet zauzme svoje mjesto na vratima Vrisnika.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 10:53 PM   #3488
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

prenosimo vijesti iz drugih medija:
"u subotu akcija čišćenja izvora Vira - svi su pozvani".
počinje se u devet uri, nakon jutarnje kafe.
Old 19-02-2008, 11:00 PM   #3489
orbit
Member

orbit's Avatar

orbit is on a distinguished road

Ma moram napisat par riječi, jer me iritira ovi navodi o tome kako će Mladost bit dobitnik pehara za fer play ili kako su bili dobitnici. Ja sam jedan od onih koji je dosada dosta puta odigrao utakmice u Sućurju i mogu reći uvjek sa nekim guštom. Naime ovakve utakmice mene inspiriraju i volim ih jednostavno igrat, pogotovo kad se igra muški i jako. Moram isto reći da smo znali dosta puta doć iz Sućurja sa bodovima, i nismo nikada imali problema, osim jednom davno kad nam je autobus osta bez žmigavaca.
No ako želite pobjediti u Sućurju morate prije svega pobjediti sudce ,jer su oni pod pritiskom i publike a nadasve igrača.
I što me iritira vezano za fer play. Naime bio sam mnogo puta svjedok kada su igrači Mladosti znali dobiti po 3-4, pa i 5 žutih kartona, a kad na kraju u zapisniku se nalazi zapisan samo jedan igrač ili eventualno 2 . Pa naravno delegat je u Sućurju uvjek njihov čovjek. Tako je bilo onda , a tako je vjerojatno i danas. Tako možete postati pobjednici fer playa.
orbit is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2008, 11:31 PM   #3490
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Wink polkuletovopotarmuntonipolivatupitnik

Quote:
Originally Posted by orbit View Post
Ma moram napisat par riječi, jer me iritira ovi navodi o tome kako će Mladost bit dobitnik pehara za fer play ili kako su bili dobitnici. Ja sam jedan od onih koji je dosada dosta puta odigrao utakmice u Sućurju i mogu reći uvjek sa nekim guštom. Naime ovakve utakmice mene inspiriraju i volim ih jednostavno igrat, pogotovo kad se igra muški i jako. Moram isto reći da smo znali dosta puta doć iz Sućurja sa bodovima, i nismo nikada imali problema, osim jednom davno kad nam je autobus osta bez žmigavaca.
No ako želite pobjediti u Sućurju morate prije svega pobjediti sudce ,jer su oni pod pritiskom i publike a nadasve igrača.
I što me iritira vezano za fer play. Naime bio sam mnogo puta svjedok kada su igrači Mladosti znali dobiti po 3-4, pa i 5 žutih kartona, a kad na kraju u zapisniku se nalazi zapisan samo jedan igrač ili eventualno 2 . Pa naravno delegat je u Sućurju uvjek njihov čovjek. Tako je bilo onda , a tako je vjerojatno i danas. Tako možete postati pobjednici fer playa.
a kako inspirirati igraće da i na drugim utakmicama budu inspirirani....??,
da sve protivničke ekiipe igraju upravo tako ? - " muški i jako"......?
svaka utakmica je podjednako inspirirajuća, jer igraš za svoj klub - nikad loše, uvik sa sto posto svojih mogučnosti.................., a opet svaka je utakmica događaj sam za sebe, jer se niti jedna utakmica ne može uspoređivati, bar ne po naboju za njih.
gledaj nas - protiv Jadrana se nema šta ni dodat ni oduzet, to je uvik isto, Jelsi nikako da uzmemo skalp, Urok Dalmatinca smo skinuli, Levanda je ove godine veeeeliki izazov, Južnjak će vjerovatno u svojim redovima imati igraća kojem smo se nadali, Varbonj je dužnik od prvog dijela i turnira, Poskoku smo mi dužnici, Vatra je jedna od onih malih utakmica koje je najteže odigrati, Sošk niti Vrisnik ne bi voljeli biti poraženi od nas, Mladost nam je ipak dužnik iz prvog dijela ma koliko njihov domači teren bio " vruć".........

inače, Sloga - ako nema osvojenih prvenstava i kupova..ipak ima u svojim klupskim prostorijama pehar za fair-play..
.................

off....
nije li divlji zapad upravo ulica od Sv. Petra prema Tvrdalju i prema Ferandinu????...tko pozna tu ulicu znat će i za žarulje javne rasvjete koje se nalaze ugrađene u zid od ulice..al ugrađene tako da svako dijete može bez problema čačkati po struji....??naravno da će , ne daj Bože nekakvog zla - za to biti krivi roditelji koji djecu puštaju sami a ne onaj koji je postavljao žarulje i onaj ko mu je tako nešto odobrio a da nije provjerio kako je taj to napravio...
o tepera o more naše jadransko...

veseli i zdravi bili!!!
hmmm, nema nitko iz općine kome bi dobro došlo 50 kuna??????
Old 20-02-2008, 12:24 AM   #3491
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by monkul View Post
...a kako inspirirati igraće da i na drugim utakmicama budu inspirirani.......
vrhunski ili (da ne pretjerujem) dobar trener zna kako, prvo treba poznavati svoje igrače, u dušu što se ono kaže

Quote:
...off....
nije li divlji zapad upravo ulica od Sv. Petra prema Tvrdalju i prema Ferandinu????...tko pozna tu ulicu znat će i za žarulje javne rasvjete koje se nalaze ugrađene u zid od ulice..al ugrađene tako da svako dijete može bez problema čačkati po struji....??naravno da će , ne daj Bože nekakvog zla - za to biti krivi roditelji koji djecu puštaju sami a ne onaj koji je postavljao žarulje i onaj ko mu je tako nešto odobrio a da nije provjerio kako je taj to napravio...
o tepera o more naše jadransko......
sve si spomeni, somo ne ono nojbitnije, da je niko iz samo njemu znanih razloga sve to porazbijo!!!
Old 20-02-2008, 10:51 AM   #3492
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

joker s klupe is on a distinguished road
Send a message via MSN to joker s klupe

Quote:
možemo staviti raspored al čim ga dobijemo...živimo u neznanju..isto kao i vi.
.......
prioritet je ipak veli balun di imamo sigurna dva derbija....jedan za sam vrh tablice, a drugi - za njegove učesnike značajniji od ovog prvog...
Sloga ulazi u derbi sa par otkaza ( do daljnjeg..) bitnih karika, novim trenerom, a Jadran standardno dobar, pogotovo kada je gradski derbi u pitanju, vjerovatno pojačan budućim budesligašem...uglavnom sve miriše na dobru i kvalitetnu utakmicu, na dobru posjećenost ( ovaj put sa ulazom i na sjevernoj strani stadiona!!) - i naravski da priželjkujemo lijep, sunčan dan.
Levanda - Južnjak...zasigurno DERBI, ja vjerujem da je Levanda svjesna svoje snage i da vrlo dobro znaju da ove utakmice moraju riješavati u svoju korist žele li biti među prve tri momčadi, a prvenstvo će Levanda osvojiti ili izgubiti na tzv. malim utakmicama...Južnjak nakon gostovanja u Sućurju i iksa također ne bi smio kiksat u Križnoj Luci..
nison monkule zno za to...evo pri 5 minuti son to cu od diteta iz osnovne skule...jo mislin da je to dobro a sad cemo vidit....

http://www.hnkjadran.bloger.hr/
joker s klupe is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2008, 11:02 AM   #3493
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

kojin je to ako bi se moglo znat

nodan se da ce uskoro osvanit rspored za sljedece kolo molega baluna
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2008, 11:33 AM   #3494
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

joker s klupe is on a distinguished road
Send a message via MSN to joker s klupe

Quote:

to je bio mlada nada Jadrana koja se odlucila na bavljenje nogometom izvan našeg otoka...prvo je krenuo na sjever drzave pa se odlucio za inozemne pobjede ali evo na kraju se vratio u svoj prvi klub, a ko zno ca ce bit daje...nadamo se uspjesnoj karijeri....

http://www.hnkjadran.bloger.hr/
joker s klupe is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2008, 11:43 AM   #3495
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road
Default Moja prognoza za 12. kolo

SOŠK – Dalmatinac 1
Južnjak – Levanda x
Vatra – Jelsa x2
Mladost – Varbonj 1
Poskok – Vrisnik 1
Sloga – Jadran 2
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2008, 12:11 PM   #3496
omeyer
Senior Member

omeyer's Avatar

omeyer is on a distinguished road
Default prognoza

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
SOŠK – Dalmatinac 1
Južnjak – Levanda x
Vatra – Jelsa x2
Mladost – Varbonj 1
Poskok – Vrisnik 1
Sloga – Jadran 2

točno tako!
omeyer is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2008, 01:37 PM   #3497
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

popodne cu stavit raspored molega baluna jer jutros nison imo kad prepisat.
uglavnon skupine koje su igrale pasonu nediju igraju u subotu , a ko je igro u subotu igro u nediju.
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2008, 03:22 PM   #3498
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:

vidi si ga..igrom za retaje - mislim da si me čak pito koji je to???

navodno ostaje tri četiri mjeseca pa - gastarbajterijada...
Old 20-02-2008, 05:56 PM   #3499
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

siouxi-noburje 17.00
si vu ple-co abe 17.50
vasas-vodenjaca 18.40
majta-visoki napon 19.30
galapagosi-dvd jelsa 20.20

nedjelja
guba-budimo realni 17.00
dvd hvar-maestral 17.50
eis caffe-demizona 18.40
varbonj-skartoni paiz 19.30
Old 20-02-2008, 06:07 PM   #3500
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

ipak izgledo da se igro hajduk-rijeka u subotu u 20.05 sa izravnim prijenosom.
izgledo monkule da se nece ipak moc poc i tornat kako si ti bi lipo planiro
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules