[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-11-2007, 02:07 PM   #2481
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

joker s klupe is on a distinguished road
Send a message via MSN to joker s klupe

Quote:
Originally Posted by SVAKAKO View Post
Bravo naši bili ste izvrsni sinoć a i navijači

Ča mislite
SLOGA-SOŠK

Sloga - Sošk

Sloga se počela budit i mislin da je po igri i satavu dosta kvalitetnija od Soška i mislin da će zasluženo odnit bodove
joker s klupe is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 02:35 PM   #2482
igrac
Junior Member

igrac is on a distinguished road

smo da se vrati na ono sta ste me napali da neznan iz kojeg je mista poskok,ja vfrlo dobro znan odakle je al je nisto tuzno a to je da 50% igraca poskoka uopce neznaju di su pitve,mozda su in jedino sa terena u pelinje pokazali di je to malo misto
igrac is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 02:35 PM   #2483
Bambi
Senior Member

Bambi's Avatar

Bambi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by joker s klupe View Post
Sloga - Sošk

Sloga se počela budit i mislin da je po igri i satavu dosta kvalitetnija od Soška i mislin da će zasluženo odnit bodove
jedon veliki X
Bambi is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 02:35 PM   #2484
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

CESTITKE HRVATSKIM REPREZENTATIVCIMA I HRVATSKIM NAVIJACIMA NA ONEMU SINOC CA SU NAN PRUZILI!!!!!!

Vec san iti prin pitat o temu kako se u nasoj lizi u svako doba igroc more registrirat.To me stvarno zanimo.Kako ce Sime moc igrat sljedecu utakmicu i kako ga se je moglo registrirat da vec sljedecu utakmicu igro.Neznan kad je dobi ispisnicu iz N.K. HVAR ali to je kako san jo shvati tek niki don dobi.Pa bi voli da ako ko more da mi to objasni.Voli bi da ti Batistuta na ovo napises dvi rici jer si ti ipak u temu klubu pa si boje upucen.
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 03:00 PM   #2485
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by hello232 View Post
SUCKO,SUCKO!!!!!!!!!
SUCKO JAVI SE,SUCKO JAVI SE,SUCKO JAVI SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Quote:
Originally Posted by cunga lunga View Post
Sucko Vrati Se!!

Falidu mi tvoji komentari o nasemu NK VRISNKU.
Nikad se slozen s njima, nikad ne, ali mi je uvik bilo interesantno prostit tvoje komentare.

VRATI SE , VRATI SE,VRATI SE, VRATI SE
Skoro svaki don proštijen ća se ode piše. Velika većina ni u redu zbog tega ća vriđo ničihovo mišljenje a to se i meni i to nojveće dogodilo. Jo i daje gledon Vrisnika i gledot ću kad god mogu jer ih pratin puno puno godišć i to mi niko neće fola bogu zabronit. a pisat ode neću već jer se sve krivo protumaći. o igri i igroćima vrisnika neću pisat. a druge ekipe me ne zanimodu. tako da ni o ćemu pisat. jo san već reko da mi je ono prin misecipo bilo zodnje pisonje na ovemu o vrisniku. sad morete bit mirni i ne morate se strašit ća ću obo nikome ništo napisat i da mu to neće bit drogo a more bit miran i nojpametniji presjednik na svitu, presjednik Sloge iz Dola koji je pun sebe i kojemu ne odgovorodu svaćihova pisonja.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 03:10 PM   #2486
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

SUCKO jo znon da bi te i jo dogod bi izvrido ali mi je zbog tega bilo i zol. Navijemo za istu ekipu pa mi je bilo drogo prostit tvoje komentare ,digod mi se oni svidili ili ne svidili,ali uvik bi ih bi prosti.
ZATO TE I JO MOLIN DA PONOVO POCNES PISAT!!!!!!
Old 22-11-2007, 03:11 PM   #2487
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
CESTITKE HRVATSKIM REPREZENTATIVCIMA I HRVATSKIM NAVIJACIMA NA ONEMU SINOC CA SU NAN PRUZILI!!!!!!

Vec san iti prin pitat o temu kako se u nasoj lizi u svako doba igroc more registrirat.To me stvarno zanimo.Kako ce Sime moc igrat sljedecu utakmicu i kako ga se je moglo registrirat da vec sljedecu utakmicu igro.Neznan kad je dobi ispisnicu iz N.K. HVAR ali to je kako san jo shvati tek niki don dobi.Pa bi voli da ako ko more da mi to objasni.Voli bi da ti Batistuta na ovo napises dvi rici jer si ti ipak u temu klubu pa si boje upucen.
Mi smo registrirani pod HNS, ali smo registrirani kao amateri tako da se možemo prijavljivat kad god hoćemo (ili eventalno ima neko vrime....al ja kad god idem u savez, a to je ovaj period 9 10 11 12 mjesec - nikad nema problema!),
Šime je dobi ispisnicu iz NK Hvar u pon. poslana je u Split, prijavljen je sutradan te je odmah knjižica poslana na For....

U slučaju da klub neda ispisnicu, mora se čekat 6 mj. te si onda slobodan igrač (nisam 100% siguran)
Uz prijavu u savez, moraš imati i lječnički pregled...

...ipak mislim da nisam kompetentna osoba za ove stvari...mislim da će monkul ili josip znat bolje.....

Pozdrav!
Old 22-11-2007, 03:24 PM   #2488
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

a za kojin ti bastituta klub naviješ?
Old 22-11-2007, 03:27 PM   #2489
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Quote:

Jo mislin da kad gres iz kluba iz visega ranga u klub iz nizega ranga prijelazni rok ni vazan .
Jo mislin tako...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 03:27 PM   #2490
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

Hvala steta da taka igracina sidi na tribine zbog tega ca ne zeli igrat za neki klub.A Batistuta je ti sad selis na klupu

Cujen da se je promini raspored odigravanja utakmica malonogometnog turnira u foru,pa bi voli ako ko zno novi raspored neka napise.UNAPRIJED ZAHVALJUJEM!!!
Old 22-11-2007, 03:31 PM   #2491
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Za koga bi volili igrat na otoku da ne igrote za svoj klub?????????????????
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 03:32 PM   #2492
njanka4
Member

njanka4's Avatar

njanka4 is on a distinguished road

Veliki ispit u najakustičnijem hramu europe pozitivno je adiciran,zaogrnut u crno nakon maestralne prezentacije crveno-bijele garniture koja je ostavila,uložila,usvojila poslijednji atom snage kako bi se izbrisao trag jedne od najmoćnijih nogometnih ekipa koja svojom snagom mobilizira,tjera neizmjeran strah u kosti suparnika.Momci su uspješno položili ispit(misiju),koju im je u samom začetku urezao naš izbornik.Pred prepunim auditorijem prvi je nišanske sprave odmjerio Kranjčar koji je ažurirao vodstvo.Uzdrmani Englezi stojeć su zurili jedni u drugog propitkujući se:»Zar se zbilja ovo nama događa i to još kod kuće».Osvrt na sam čin odigrane utakmice dao je zoomirati velik rezultat.Ni petnaesta minuta nije još prošla,a na semaforu bijeli labud za podcijenjene Balkance kako nas od milja zovu pokisli Englezi drhte o svojoj kompenzaciji i sudbini koja im je po prvi put okrenula leđa time ih otjeravši s jedne veoma važne smotre koja je po mojoj procijeni i jača od one svijetske,jer nema slabih i nemoćnih.Sudac je prvi dio odradio bravurozno,dok u drugom dijelu morao je potapšati nemoćne Englezesvojom rukom udijelivši im jedanaesterac koji je kasnije okrunio(urodio) preokretom.Naši nisu odustajali,svu svoju energiju,nogometnu inteligenciju na bojnom polju usmjeravali su k pozitivnom pravcu.Izbornik Bilić pravovremeno uvodi pokrpanog Petrića koji plasira neobranjiv mat udarac umornim Englezima.Wambley se prazni,naši zasluženo slave.Za dušu odigrana predstava s potpisom samopouzdanja za Europsku smotru slijedeće godine.

Jednom riječju:

«DRAMA»

no Hrvati uvijek na kraju slave sa vama.
njanka4 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 04:16 PM   #2493
hello232
Guest

Svaka cast Hrvatskoj reprezentaciji,posebno Slavenu Bilicu,igracima i navijacima koji su sjajno navijali

P.S. Draze mi je da su Englezi ispali nego da san dobi miljun kn......
  Reply With Quote
Old 22-11-2007, 04:25 PM   #2494
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

nemoj govorit gluposti milijun kun uvik bi dobro doslo
Old 22-11-2007, 04:30 PM   #2495
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

Quote:
Originally Posted by cunga lunga View Post
Za koga bi volili igrat na otoku da ne igrote za svoj klub?????????????????
Da ne igron za svoj klub, voli bi igrat za neki klub za kojega son sigur da se ne ulazi u ekipu somo po stažu i di je trening i ponašanje jedno od glavnih mjerila za uc u ekipu. a sad koji klubovi imoju takve uvjete......neznon
Old 22-11-2007, 05:01 PM   #2496
hello232
Guest

Quote:
nemoj govorit gluposti milijun kun uvik bi dobro doslo

Ma to son jo somo tako reko......ali miljun kun bi dobro doslo ali isto tako mi je drogo da su Englezi ispali........
  Reply With Quote
Old 22-11-2007, 05:11 PM   #2497
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by sucko View Post
Skoro svaki don proštijen ća se ode piše. Velika većina ni u redu zbog tega ća vriđo ničihovo mišljenje a to se i meni i to nojveće dogodilo. Jo i daje gledon Vrisnika i gledot ću kad god mogu jer ih pratin puno puno godišć i to mi niko neće fola bogu zabronit. a pisat ode neću već jer se sve krivo protumaći. o igri i igroćima vrisnika neću pisat. a druge ekipe me ne zanimodu. tako da ni o ćemu pisat. jo san već reko da mi je ono prin misecipo bilo zodnje pisonje na ovemu o vrisniku. sad morete bit mirni i ne morate se strašit ća ću obo nikome ništo napisat i da mu to neće bit drogo a more bit miran i nojpametniji presjednik na svitu, presjednik Sloge iz Dola koji je pun sebe i kojemu ne odgovorodu svaćihova pisonja.
....

brate drogi o čemu ti to????
.....
da son nojpametniji bi bi vjerovatno Župan ili direktor brodogradilišta, a pošto pišeš u svjetskim razmjerima onda bi vjerovatno bi na čelu FIFE ili UEFE..,
pun sebe? nastojim šta kraće biti pun sebe, pa obično dvaputa povučem vodu jer toliko toga bude da se ponekad zamislim di mi to sve stane?
ne odgovorodo mi svaćihova pisonja? postoje moderatori na stranici..stoga na krivoj si adresi...
eto šaljem ti na pm svoj broj mobitela pa se najavi kod predsjednika da popijemo piće pa da vidimo kakvim argumentima braniš ove svoje stavove,,bit će mi drago čuti ih jer će mi pomoći da budem manje nojpametniji, manje pun sebe i više demokratičan....

Last edited by monkul; 22-11-2007 at 05:32 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 05:53 PM   #2498
astral
Junior Member

astral is on a distinguished road

pratin ovo koronje dosta dugo ali son friško poče pisat (ko ča se vidi) ali bi odma sto u obranu predsjednika sloge, jer za nekoga kritizirat mislim da bi ga ipak tribalo bar malo upoznat a poznavajuć dotičnoga ne bi se uopće složi sa tin da je pun sebe jer da je sigurno nebi odvojo ovoliko vrimena za klub
astral is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 06:01 PM   #2499
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by SVAKAKO View Post
Bravo naši bili ste izvrsni sinoć a i navijači

Ča mislite
SLOGA-SOŠK
SOŠK - SLOGA......Sloga je još uvik nepotpuna i nikako ne smi doć u goste Svirćanima sa unaprid upisanim povoljnim rezultatom..utakmica se igra 90 minuta i sve je moguće, mi ćemo se skupit i oni koji dojdu virujen dat će sve od sebe..
A SOŠK, kad je kompletan ( onakav kakav je bi loni), je ekipa za koju NITKO nema pravo reć da će ih lako pobijedit......
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 06:38 PM   #2500
astral
Junior Member

astral is on a distinguished road

gotova je večera treba prekinuti ovo ugodno druženje
astral is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules