[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-02-2008, 10:12 AM   #3281
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

znaci ipak ce bit radio prijenosa.To mi je bas drogo cut jer bi bila steta da se onako nisto ukine
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 11:36 AM   #3282
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Post stats

Jelsa 3:1 Jadran
('11, '39, '53 - '87)

udarci: 8/7 - 3/3,
prekršaji: 15 - 18,
korneri: 3 - 3,
zaleđa: 6 - 0,
ž.kartoni: 0 - 2.
-------------------------------------

Sloga 0:0 Varbonj (p.p. 5:6)
(penali: o,o,o,o,x;o;x - o,o,o,o,x;o;o)

udarci: 8/4 - 10/1,
prekršaji: 15 - 16,
korneri: 2 - 7,
zaleđa: 1 - 7,
ž.kartoni: 1 - 1.

po meni su sloga i varbonj odigrali jednu izjednačenu utakmicu. obje ekipe su imale par izglednih šansi, ali ni jedna momačad nije imala raspoloženog pojedinca, koji bi loptu gurnuo preko crte u protivnički gol.
Old 05-02-2008, 02:54 PM   #3283
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

"Oboj Jure karnovale, di su tvoje tuste pinjate, pali su mi u gustirnu, plakot ću ih svu korizmu......."

čitan da se štrumpfovi iz ko zno kojega mista paričojedu sutra na Poljud na utakmicu...a da se starogrojski LANCUNI ormodu??.. ma boje nej, jerbo tuo je starogrojsko i ni gušt dat drugima da guštaju.
večeras su tonci u helijosa, posli puol noći nema već bumbit alkohola, ni žerat paršuta!!!! jedino ako se dobro maškarote, onda vos niko nijeće pripoznat pok morete činit ća guod hoćete, morete pipot maškarice koliko von duša pito, a morete se i NAMAZOT pok blesit uokolo..
monkul is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 04:50 PM   #3284
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Danas je 18 rodjendan jednoj od nojvecih nada koje gaze nasin gobovin forskin terenima,velikoj nadi Nk Vatre nasem dragom
Draganu
Godino , zelin ti puno srice,zdrovja,jubavi,puno zenskih(ni stroha za ovo),bezbroj provih provodih i da zives jos puno puno godisc...

Godino godino...

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 07:15 PM   #3285
top10
Junior Member

top10 is on a distinguished road
Angry pozdovvvvvvvv

Ljudi nimi ovo nimalo drago rec al mislim da je Mladost po meni mozda i glavni favorit za duplu krunu.Gledo sam ih protiv Juznjaka u kupu i par utakmic prvenstva i zakljucio da znadu sta hocedu.Takticki su savrseno poslozeni,malo golova primaju a puno daju.Ako pogledate broj primljenih golova do sad onda cete shvatit zasto ih se bojim.A usto i jedna su od najubojitih kontri na otoku.Ljudi trgnimo se nemojmo da nam divlji istok vlada nogometnim prvenstvom.
top10 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 07:48 PM   #3286
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

prikjucijen se cestitkama cunge lunge.Godino sve nojboje.

top10 jo se ne strasin za to jer mislin da Mladost nema sanse za to.Mozda i bi da nema onako savrsene Levande.Niki don su igrali protiv nos i ti momci 90minutih igrodu isto.Cujen da vec 15 don svaki don tarcidu 10-15 km.Pa judi moji koce takov stroj fermat.Takoder san cu da Levanda sad gre 5 don na pripreme u Makarsku.Ali to da ce du bit ozbiljne pripreme a ne da se nikuda ide somo reda radi.Isto mslin da Mladost nema sanse protiv SOSK-a u Jesi.
Old 06-02-2008, 02:34 AM   #3287
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by top10 View Post
Ljudi nimi ovo nimalo drago rec al mislim da je Mladost po meni mozda i glavni favorit za duplu krunu.Gledo sam ih protiv Juznjaka u kupu i par utakmic prvenstva i zakljucio da znadu sta hocedu.Takticki su savrseno poslozeni,malo golova primaju a puno daju.Ako pogledate broj primljenih golova do sad onda cete shvatit zasto ih se bojim.A usto i jedna su od najubojitih kontri na otoku.Ljudi trgnimo se nemojmo da nam divlji istok vlada nogometnim prvenstvom.
Posebno me dojmila ova zadnja rečenica. Znači nije uopće bitno ko je na Hvaru najbolja ekipa, ko će osvojit kup, a ko prvenstvo, samo je bitno da to ne bude Mladost. Stvarno jadno!
Po meni bi bilo normalno da većina otočana navija za to da prvak otoka bude klub u kojemu su otočani u većini. Ali dobro...
Stvar je u tome da mi Sućurani razumimo da ovako razmišlja dosta naših otočana, i baš zbog toga se stvara jedan veliki dišpet, zbog kojega možete bit sigurni da će naši igrači dat 120% u nastavku prvenstva i kupa.
Istina je da ove godine primamo malo golova, ali nije baš istina da puno golova dajemo. To ćemo nastojat popravit.
Sućuraj je jedno malo, ali vrlo ponosno misto (samo da podsitin, misto koje se nalazi na otoku Hvaru), i svin silama ćemo se trudit uzet baren jedan trofej ove godine.
To bi bija najbolji poklon za 60. rođendan našeg najdražeg kluba.

Last edited by Velika-Gomila; 06-02-2008 at 11:23 AM.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008, 11:25 AM   #3288
hello232
Guest

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Posebno me dojmila ova zadnja rečenica. Znači nije uopće bitno ko je na Hvaru najbolja ekipa, ko će osvojit kup, a ko prvenstvo, samo je bitno da to ne bude Mladost. Stvarno jadno!
Po meni bi bilo normalno da većina otočana navija za to da prvak otoka bude klub u kojemu su otočani u većini. Ali dobro...
Stvar je u tome da mi Sućurani razumimo da ovako razmišlja dosta naših otočana, i baš zbog toga se stvara jedan veliki dišpet, zbog kojega možete bit sigurni da će naši igrači dat 120% u nastavku prvenstva i kupa.
Sućuraj je jedno malo, ali vrlo ponosno misto (samo da podsitin, misto koje se nalazi na otoku Hvaru), i svin silama ćemo se trudit uzet baren jedan trofej ove godine.
To bi bija najbolji poklon za 60. rođendan našeg malog, ali najdražeg kluba.

A je mozes navest koliko je igraca iz Sucurja sto igraju za Mladost,odnosno koliko imate igraca koji nisu iz Sucurja (kopno)???
  Reply With Quote
Old 06-02-2008, 11:28 AM   #3289
hello232
Guest

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
To bi bija najbolji poklon za 60. rođendan našeg malog, ali najdražeg kluba.

A je mozes navest koliko je igraca iz Sucurja sto igraju za Mladost,odnosno koliko imate igraca koji nisu iz Sucurja (kopno)???
  Reply With Quote
Old 06-02-2008, 11:31 AM   #3290
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by hello232 View Post
Bože moj da mogu. Trenutno imamo 4 stranca u klubu, od kojih jedan vjerojatno budući Sućuranski zet. Svi ostali su Sućurani.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008, 11:39 AM   #3291
hello232
Guest

Nije red da se vrijeđa ali činjenica je da nitko nevoli igrati sa Mladosti,a utakmice koje se odrzavaju na vašem stadionu Emil Lenko Slavić su na rubu incidenta.A vasi igrači neću ih sad imenovat,ali znamo svi o kojem je igraču riječ uvijek ima nešto za prigovorit ili protivničkom igraču ili sucu.Eto zbog toga vas je top10 nazvao "divljim istokom",a ima jos tih raznih razlog zbog čega ste tako odbojni.....

A i mislim da ove godine zeleni uzimaju krunu prvaka otoka.....
  Reply With Quote
Old 06-02-2008, 12:01 PM   #3292
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

slozen se sa hello 232
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008, 12:20 PM   #3293
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

Quote:
Originally Posted by hello232 View Post
Nije red da se vrijeđa ali činjenica je da nitko nevoli igrati sa Mladosti,a utakmice koje se odrzavaju na vašem stadionu Emil Lenko Slavić su na rubu incidenta.A vasi igrači neću ih sad imenovat,ali znamo svi o kojem je igraču riječ uvijek ima nešto za prigovorit ili protivničkom igraču ili sucu.Eto zbog toga vas je top10 nazvao "divljim istokom",a ima jos tih raznih razlog zbog čega ste tako odbojni.....

A i mislim da ove godine zeleni uzimaju krunu prvaka otoka.....
mislin da ni bas sve to tako.Jo san dobar sa nekolicinon igrocih Mladosti i oni su skroz OK momci.Necemo sad govorit jer jedon covik skoro uvik donosi cilu igru do incidentih.Mislin da ni njega da i ekipa bila skroz drugacija.Ali tu su zapravo posli ekipe Mladosti a ne nasi i njihova je stvor ko ce igrat za njih a ne nasa.
Old 06-02-2008, 02:26 PM   #3294
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by top10 View Post
Slažem se sa svim što si reka, nego mi nije jasno u pogledu koliko bi to bila katastrofa da mi "divjaci s istoka" osvojimo duplu krunu. Istina je da imamo par igrača sa strane, ali gro ekipe drže naši momci, koji u sebi imaju onaj ratnički gusarski dišpet, vole svoje i ginu na terenu za svoje. To su prihvatili i naši igrači koji dolaze s kopna, te im ovim putem zahvaljujem i čestitam na svesrdnoj pomoći našem malom klubu.

A vi niz otok uvik tvrdite o nekakvim incidentima, o provokacijama, o vrućem terenu.... samo me zanima kad je kome opala dlaka s glave od naših judi. Nama na početku prvenstva nije bio cilj ni prvenstvo ni kup, nego samo da guštamo u balunu i da nas niko ne nadigra, U tome smo uspjeli cijelo jesenje prvenstvo, čak smo neke utakmice izgubili iako smo bili bolji(Vatra, Poskok), jedina momčad na otoku šta nas je nadigrala bila je Jelsa, i tu smo sritno izvukli bod.

Sad bi vam samo tia poručit, kad se otvorila prilika, naravno da ćemo se potruditi i usmjeriti napore u osvajanje duple krune, a ti pošto pratiš našu ekipu,i sam znaš da mi na proljeće uvijek polučimo bolje rezultate, te mogu svima poručiti da vas čeka pakleno proljeće.

P.s. Ove godine nam je 60 obljetnica osnivanja(1948.), te nam je to dodatni motiv za osvojit neku od kruna, ja se nadam obje, na vašu žalost!!!!! i naravno našu RADOST!!!!!!!
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008, 02:34 PM   #3295
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
prikjucijen se cestitkama cunge lunge.Godino sve nojboje.

top10 jo se ne strasin za to jer mislin da Mladost nema sanse za to.Mozda i bi da nema onako savrsene Levande.Niki don su igrali protiv nos i ti momci 90minutih igrodu isto.Cujen da vec 15 don svaki don tarcidu 10-15 km.Pa judi moji koce takov stroj fermat.Takoder san cu da Levanda sad gre 5 don na pripreme u Makarsku.Ali to da ce du bit ozbiljne pripreme a ne da se nikuda ide somo reda radi.Isto mslin da Mladost nema sanse protiv SOSK-a u Jesi.
A što se tiče njih, fermali smo ih ovu sezonu, lani 2 puta, kup nam je lani protiv njih odnia sudac, jednostavno ta mala ekipica izbjeglica iz Grablja s trenutnim prebivalištem u Hvaru, leži našem tipu igre.

P.s. Naravno ono što nas najviše pali kod njih pa čak kad smo i zadnji je jedan mali jančić(100 €) koji su oni obećali davnih godina da će ga ispeć na vidikovcu za nas počastit, ali od toga ništa. Boje bi im bilo da su dio novca ostavili u fondu za Janjca, možda bi igrali malo blaže protiv njih, i pustili im nekad da nas pobijede!!!!
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008, 07:27 PM   #3296
HIPERBOLA
Junior Member

HIPERBOLA's Avatar

HIPERBOLA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by MLADOST SUĆURAJ View Post
Slažem se sa svim što si reka, nego mi nije jasno u pogledu koliko bi to bila katastrofa da mi "divjaci s istoka" osvojimo duplu krunu. Istina je da imamo par igrača sa strane, ali gro ekipe drže naši momci, koji u sebi imaju onaj ratnički gusarski dišpet, vole svoje i ginu na terenu za svoje. To su prihvatili i naši igrači koji dolaze s kopna, te im ovim putem zahvaljujem i čestitam na svesrdnoj pomoći našem malom klubu.

A vi niz otok uvik tvrdite o nekakvim incidentima, o provokacijama, o vrućem terenu.... samo me zanima kad je kome opala dlaka s glave od naših judi. Nama na početku prvenstva nije bio cilj ni prvenstvo ni kup, nego samo da guštamo u balunu i da nas niko ne nadigra, U tome smo uspjeli cijelo jesenje prvenstvo, čak smo neke utakmice izgubili iako smo bili bolji(Vatra, Poskok), jedina momčad na otoku šta nas je nadigrala bila je Jelsa, i tu smo sritno izvukli bod.

Sad bi vam samo tia poručit, kad se otvorila prilika, naravno da ćemo se potruditi i usmjeriti napore u osvajanje duple krune, a ti pošto pratiš našu ekipu,i sam znaš da mi na proljeće uvijek polučimo bolje rezultate, te mogu svima poručiti da vas čeka pakleno proljeće.

P.s. Ove godine nam je 60 obljetnica osnivanja(1948.), te nam je to dodatni motiv za osvojit neku od kruna, ja se nadam obje, na vašu žalost!!!!! i naravno našu RADOST!!!!!!!
jo protiv mladosti nimon ništa i po meni je mladost ko svaki drugi klup iz otoka., a to ča dosta vos njih ne voli zbog incidentih i drugih stvori to je vaša stvor. Čak su niki govorili da se ukine gostovanje u sućurju (da mladost ne bude domaćin u sućurju) zbog lošeg terena i incidentih koje budedu tamo ča je meni skroz glupo i bezobrazno.Istina mladost ima dvo,tri igroča koji često činidu incidente (neču ih sada nabrojit ali pretpostavljan da znote koji su) ali ostatak ekipe je skroz korektan i ok. Jo se također i divim njima jer njin je stalo do baluna i mladosti. Nama je teško hodit jedon put na godišće u sućuraj ,a kako je onda njima svaku drugu utakmicu hodit u jelsu,stori grod,for.
isto tako drogo mi je ča si prizno da vas je jelsa nadigrala u sućurju jer ste tu utakmicu trebali izgubit nojmanje 4:1 ili 5:1.
jo son gledo mladost par putih ode u jelsi i nisu me nešto igron impresionirali. Ne igraju nešto posebno ali se boridu i tarčidu za svaki balun ča bi se svi mi trebali tako borit za svoj klub.
HIPERBOLA is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008, 08:07 PM   #3297
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road

Quote:

Ovu smo priću prošli već 4-5 putih i ne bi se tornovo na tu raspravu,Sućurani su malo incidentniji i to stoji ali ne puno veće od nikih drugih klubovih pa prem tome ne vidin zoć su tako stigmatizirani.fala Bogu,ako osvojidu prvenstvo treba in dat ruku a ne dizat uzbunu jer su "divjoci"osvojili prvenstvo.jo ih isto ne simpatiziran previše ali ih poštijen ko i svaki klub u ovoj ligi i ne vidin zoć je to problem ako oni osvoje ćogod.Jedino ti ne stoji ta da ste boji u primaliće jer ako se ne varan zodnja dvo godišča ste dobro poćinjali pa biste pali.i btw poskok vas je nadigro.
Old 06-02-2008, 08:13 PM   #3298
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Svaka cast mladosti na borbenosti koja granici sa fanatizmom,svaka cast na dobrin rezultatima,ali meni je protiv mladosti uvik neugodno igrat.Ponosonje dila igrocih mladosti priko utakmice je neljudsko.Vjerojatno je svaki klub nikad skrivi niku gveru,nas klub isto,al broj incidentih koji su skrivili igroci mladosti je daleko isprid svih.To tebi (mladost sucuraj) (velika-gomila)nece bit drogo cut,al to je tako.To znomo svi, pa tako i vi.Normalno je da svak broni sebe,tako bi i mi svi bronili svoj klub.
I jo san par putih bi svidok(dok jo jos nison igro) divljackog ponosonja nikih vasih igrocih kad smo igrali u sucurju.To nison dozivi sa nijednin drugin klubon.Somo protiv Nk Sucurja.Voli bi da i drugi na forumu recedu svoja iskustva i misljenja.Mozda somo jo tako mislin...

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008, 09:30 PM   #3299
šarafciger
Member

šarafciger's Avatar

šarafciger is on a distinguished road
Send a message via AIM to šarafciger Send a message via Skype™ to šarafciger

ove sucurane niko ne voli jer su najgrublji igraci na otoku. nikad nije ugodno igrat u sučurju jer se suci boje iz opravdanih razloga.zbog toga su nepobjedivi na svom terenu. zbog cinjenice da im je tamo dopusteno da budu drvosječe.dok se ne unjme 4 zaštitara sokol-marića za suce do tad niti jedna pobjeda sučurja doma nece biti realna.
šarafciger is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008, 11:41 PM   #3300
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Quote:
A što se tiče njih, fermali smo ih ovu sezonu, lani 2 puta, kup nam je lani protiv njih odnia sudac, jednostavno ta mala ekipica izbjeglica iz Grablja s trenutnim prebivalištem u Hvaru, leži našem tipu igre.

P.s. Naravno ono što nas najviše pali kod njih pa čak kad smo i zadnji je jedan mali jančić(100 €) koji su oni obećali davnih godina da će ga ispeć na vidikovcu za nas počastit, ali od toga ništa. Boje bi im bilo da su dio novca ostavili u fondu za Janjca, možda bi igrali malo blaže protiv njih, i pustili im nekad da nas pobijede!!!!

dragi prijatelju po ovemu sta pises vidi se da nisi bas napusta Sucuraj, a posto nisam ni izbliza bezobrazan kao ti, evo malo objašnjenja iz predmeta: "Poznavanje života na otoku"

Niti jedan igrač NK Levanda nije se rodio u Velom Grablju, a za to selo koje broji 5 stanovnika sadašnji igrači imaju ili familijarne, prijateljske ili dobronamjerne veze.
Bilo da su grobjani (uobičajni naziv za osobu koja vuče porijeklo iz sela Velo Grablje) ili iz ne znam kojeg dila zemljine kugle oni su tu radi ljubavi prema sportu, kumpaniji (naziv za društvo), ili iz drugih dobronamjernih razloga i nitko ih nemože nazivati izbjeglicama. Nadam se da ti taj pojam ne treba objašnjavat. Većini je od rođenja prebivalište grad Hvar.

Dio od fonda o kojem govoriš darovat ćemo vama za ublažavanje tuge i stresa nakon sto slijedeći put odmjerimo snage.
Nadam se u sportskom, a ne u uličnom tonu.

Preporuka: Poraditi na igračima koji na igralištu zamijene sport za prijetnje, tuču i sl.

U taj vaš novi fond odma ulažem 100 eura.

Pozdrav !

Ponosni Grobjanin
Totti is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules