[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-02-2008, 01:52 AM   #3301
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

tužni povratak sa Poljuda koji je večeras bio jadniji od najjadnijeg.....

ne valja Vam se ljudi pichkarat!!!!diljuete balavo..........

najbolje da ostatak otoka i Mladost istupe iz lige - onda su moji sigurni prvaci.
a vi se i dalje mislite oćete li u Sućuraj ili obrnuto? mi hoćemo. i naravno, nećemo izgubit!!!
Attached Images

monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2008, 08:35 AM   #3302
daniel
Member

daniel is on a distinguished road

Ma nije toliko stvar u igračima Mladosti. Mi smo izgubili na penale prvo kolo kupa. Ali penali su lutrija. Sudac je taj koji kroji sve. I kad Kićo koji ima žuti karton u 60.-oj minuti vuče moga igrača za dres bar 5 metara i ne pušta, sudac svira faul a od straha ni ne pomišlja na drugi žuti karton. I to je najgore. I onda nekad stvarno pomisliš da ne dođeš na utakmicu protiv njih. A nekad i bude žestokih startova. Ali rijetko izvan granice dopuštenoga.
daniel is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2008, 11:47 AM   #3303
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

HVAR-POSKOK krizna luka 10.02.2008 nedjelja u 15h.dodite pogledajte zajamcena je sigurno prava prijateljska utakmica
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2008, 12:48 PM   #3304
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

Mladost Sucuraj ne govor gluposti.Lone je na utakmici Vrisnik-Mladost u Jesi golman Mladosti u jednemu duelu skoci na igroca Vrisnika te mu je pri temu slomi ruku i napravi tri punta na arkadi.Ali to ni toliko bitno jer je to bilo slucajno.Ali ponosonje golmana Mladosti kojin je poce skokat i vikat *skocite na mene i udrite me,udrite me*.Temu igrocu nit se je skuzo niti nista.Niti jedon igroc Mladosti ni dosa do nasega igroca i skuzo mu se.Pa sad neka mi niko rece da je to KULTURNO.
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2008, 04:32 PM   #3305
sucuraj
Member

sucuraj's Avatar

sucuraj is on a distinguished road
Default Divji Istok!!!

Pozdrav svima.

Ka šta san već napisa, ritko pišen na ovon forumu, ali ga odavna redovito čitan. To je zato jer mislin da za sve napisano triba promislit, a ne da mi se uvik mislit.
Quote:
Originally Posted by top10 View Post
...nemojmo da nam divlji istok vlada nogometnim prvenstvom.
E, dragi moj top10, virova ti ili ne na "divjem istoku" ima i telefon i kompjuter (a+b=internet). Mislin da nije u redu bilo koga vriđat pogrdnin nazivima (ili tebi možda "divji istok" izgleda normalno?). Imamo i mi (još od davnih vrimena) pogrdni naziv za stanovnike središnjeg dila otoka, ali mislin da nije kulturno upotrijebiti ga ovde. Bogu fala, vidin da taj naziv niko od forumaša iz Sućurja nije napisa. A mogli bi koristit i novi, poznat iz američke povijesti (i kaubojskih filmova), pa ga opet niko ne koristi.

Ali nema veze. Upisi najviše govore o onima koji ih napišu. Zato me žalosti logika nekih drugih forumaša. Npr:
Quote:
Originally Posted by hello232 View Post
Nije red da se vrijeđa ali činjenica je da nitko nevoli igrati sa Mladosti,a utakmice koje se odrzavaju na vašem stadionu Emil Lenko Slavić su na rubu incidenta.
ili:
Quote:
Originally Posted by nadal5252 View Post
slozen se sa hello 232
ili:
Quote:
Originally Posted by cunga lunga View Post
...al broj incidentih koji su skrivili igroci mladosti je daleko isprid svih.To tebi (mladost sucuraj) (velika-gomila)nece bit drogo cut,al to je tako.To znomo svi, pa tako i vi...
ili:
Quote:
Originally Posted by šarafciger View Post
ove sucurane niko ne voli jer su najgrublji igraci na otoku
Niko je reka da sto puta izrečena laž postaje istina, valjda se niki nadaju da će tako biti s gornjim tvrdnjama. Čudno, kad ja gledan utakmicu, a gledan skoro svaku u Sućurju, incidenta nikad nema. A "na rubu incidenta" je ka i "zamalo san se sudarija, ali nisan". A i ti "rub incidenta" nisan doživija.

Balun nije šah, pravi balun je muška igra. Sudac je tu da odluči ko je u pravu. Je da ovi suci ne vajaju, ali kad su bili s otoka bilo je još puno gore. Inaće, mi mislmo da nas puno kradu kada gostujemo, a i kad smo doma (to koji put mislin i kad igra Hajduk ili Hrvatska).

Uvik se govori kako Mladost grubo igra i kako je incidentna. Prava istina je da je Mladost momčad s najmanje kartona u ovon prvenstvu, a veliki incident nismo izazvali odavna. U međuvrimenu "vi doli" redovito mlatite suce i činite svašta, dobijate po par crvenih i kelate nogon stol na kojem stoji pehar (nije u redu makar bili u pravu).

Još jedna logika nikih na forumu me žalosti. Otprilike ovako:
Znan jednoga čovika iz mista "A" koji mi nije drag, a znan dva čivika iz mista "B" koja su dobri. Zaključak: svi iz mista "A" su divjaci, a oni iz mista "B" kulturni. Pametno!!!

Judi nisu svi isti, svak ima svoje mane i prednosti. Vi ste blizu pa se poznajete, pa ćete kome i štogo oprostit. Mi smo malo daje (nama je je brže i lakše doć do Makarske nego do Jelse i do Splita nego do Hvara) pa se baš i ne znamo. Ali to nije razlog da se ikoga vriđa. Žalosno je da niki razmišljaju ka da je par kilometera oko njih cili svit.

Ili je najveći problem to šta Mladost igra dobro? Ako je to, nadam se da će problema bit još dugo vremena.

PS:
Ova tema se svako malo pojavi na forumu i stvarno nema smisla uvik tupit isto. Mislija san mučat ali "divji istok" mi je puno zasmetalo. Evo već uru vrimeno ovo pišen, ne mogu više, zakasnit ću na rabotu.

Pozdrav svim dobrim ljudima na cilon otoku (većini svita).

Last edited by sucuraj; 07-02-2008 at 07:29 PM.
sucuraj is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2008, 09:08 PM   #3306
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

svrha pokretanja ovog dijela Foruma bila je i još bolje upoznavanje svih nas na otoku, nije valjda da smo jedino na Velebitu, Novigradu...bili svi skupa otočani??? da me se ne bi krivo razumilo - tada je to bilo upravo to i sve drugo bilo bi upitno.
nije li glupo i u krajnju ruku bezobrazno da netko spominje kako najradije ne bi igra finale ako dođe dotle jer je u Sućurju???...nažalost čuo sam i takva razmišljanja i to ne samo da nije sportski, već nije ni ljudsk.
da je teren u Sućurju "vruć teren" to svi znamo i nema nam druge nego biti bolji od Mladosti kada gostujemo tamo...a upitajmo se kakvi smo mi??? koliko beštimi i prijetnji čujemo i na ostalim terenima na otoku...jebate kad lubina počme bogavat meni izgleda ka da će sad treći svjetski rat.
Prvo i osnovno, ajmo se posvetiti balunu, i sućurjani i njihovi igraći koji znaju isprovocirati, i tako redom svi mi ostali.
Old 07-02-2008, 09:09 PM   #3307
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

svrha pokretanja ovog dijela Foruma bila je i još bolje upoznavanje svih nas na otoku, nije valjda da smo jedino na Velebitu, Novigradu...bili svi skupa otočani??? da me se ne bi krivo razumilo - tada je to bilo upravo to i sve drugo bilo bi upitno.
nije li glupo i u krajnju ruku bezobrazno da netko spominje kako najradije ne bi igra finale ako dođe dotle jer je u Sućurju???...nažalost čuo sam i takva razmišljanja i to ne samo da nije sportski, već nije ni ljudsk.
da je teren u Sućurju "vruć teren" to svi znamo i nema nam druge nego biti bolji od Mladosti kada gostujemo tamo...a upitajmo se kakvi smo mi??? koliko beštimi i prijetnji čujemo i na ostalim terenima na otoku...jebate kad lubina počme bogavat meni izgleda ka da će sad treći svjetski rat.
Prvo i osnovno, ajmo se posvetiti balunu, i sućurjani i njihovi igraći koji znaju isprovocirati, i tako redom svi mi ostali.
Old 07-02-2008, 09:51 PM   #3308
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

tema o kojoj bi se moglo puno govorit.

JUDI HOMO O BALUNU I OSTAV MO SE JEDNI DRUGIH
Old 07-02-2008, 09:58 PM   #3309
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

Prognoza cetvrtfinala kupa
DALMATINAC-VRISNIK
jo mislin da ce bit kruto dobra utakmica.Opca cinjenica da Dalmatinac nikad ni uze bod Vrisniku.Ne bi iti rec da je Vrisnik stopostotni favorit jer je Dalmatinac izhiti Poskoka iz kupa.Dabogda ni ovin vikend Dalmatinac ne uze bod Vrisniku.FORCA VRISNIK 2

JELSA-VATRA
Vatra je niki don u prijateljskoj utakmici prigazila Jesu.Moje je misljenje da je Jesa ipak favorit ove utakmice iako bi voli da Vatra dobije.2

LEVANDA-VARBONJ
Varbonj je dobar ali mislin ne dovoljno da dobije Levondu u Foru.Jednostavno mislin da je Levonda jaca 1

SOSK-MLADOST
vrlo izjednacena utakmica ali ipak bi do molu prednost SOSK-u.SOSK ima po mome misljenju boje pojedince a i pojacali su se sa strasnim golmanon.dok Mladost vece igra ko ekipa ali ipak je moje misljenje 1
Old 07-02-2008, 10:04 PM   #3310
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

ne ne!!

nemojmo se ostavijot jedni drugih jer ća češ onda jedon bez drugega???

čapojmo se mi, ma ne na ruke..............
dakle osim kup utakimica tko još igra??? hvar-poskok i ???

južnjak je odbio ponudu sloge da odigraju prijateljsku, pa će moji se podilit u dvi ekipe i nanpravit jedan kvalitetan trening u starome gradu, a možda i u vrbanju..
Old 07-02-2008, 10:21 PM   #3311
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

novi trener nove navike.Bas mi je drogo cut da ste i poceli trenirat.Ko ce van sad stat na kroj
Old 08-02-2008, 01:31 AM   #3312
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Totti View Post
U taj vaš novi fond odma ulažem 100 eura.
Totti bit cu i jo darezljiva pa cu i jo ulozit 100 eurih u novi fond Sucurju somo neka priloze ziro racun!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 09:50 AM   #3313
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road
Default kup

Dalmatinac-Vrisnik:1
vrime je za prekid tradicije iako je Vrisnik dobra ekipa i bit će vrlo teško
Vatra-Jelsa:2
U ovoj utakmici navijen za Vatru ali Jelsa je veliki favorit
SOŠK-Mladost:1
Ovo će bit dosta vatreno i šanse su 50:50.jedinicu san stavi da se Chelsea8 ne najidi na mene
Levanda-Varbonj:2
ode komentar ni potreban,sigura pobjeda Levonde
Old 08-02-2008, 11:07 AM   #3314
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

vrisnik-dalmatinac cista jedinica 1
vatra-jelsa 2
sosk-mladost 2
levanda-varbonj 1
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 11:25 AM   #3315
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zelena View Post
Totti bit cu i jo darezljiva pa cu i jo ulozit 100 eurih u novi fond Sucurju somo neka priloze ziro racun!
Blago nama kad ste tako darežljivi. Međutim ne prihvaćamo novac nego samo obećanoga janjca.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 12:17 PM   #3316
sinsin
Junior Member

sinsin's Avatar

sinsin is on a distinguished road
Cool pusaa

a bidni Šošk ce tuzan s terena u nedilju.Aj nece im bit sramota pa izgubit ce od boljeg!
sinsin is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 12:59 PM   #3317
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by sinsin View Post
a bidni Šošk ce tuzan s terena u nedilju.Aj nece im bit sramota pa izgubit ce od boljeg!

Dobro nan doša sinsine. He, he, gotovi su u nediju.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 01:05 PM   #3318
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Totti View Post
dragi prijatelju po ovemu sta pises vidi se da nisi bas napusta Sucuraj, a posto nisam ni izbliza bezobrazan kao ti, evo malo objašnjenja iz predmeta: "Poznavanje života na otoku"

Niti jedan igrač NK Levanda nije se rodio u Velom Grablju, a za to selo koje broji 5 stanovnika sadašnji igrači imaju ili familijarne, prijateljske ili dobronamjerne veze.
Bilo da su grobjani (uobičajni naziv za osobu koja vuče porijeklo iz sela Velo Grablje) ili iz ne znam kojeg dila zemljine kugle oni su tu radi ljubavi prema sportu, kumpaniji (naziv za društvo), ili iz drugih dobronamjernih razloga i nitko ih nemože nazivati izbjeglicama. Nadam se da ti taj pojam ne treba objašnjavat. Većini je od rođenja prebivalište grad Hvar.

Dio od fonda o kojem govoriš darovat ćemo vama za ublažavanje tuge i stresa nakon sto slijedeći put odmjerimo snage.
Nadam se u sportskom, a ne u uličnom tonu.

Preporuka: Poraditi na igračima koji na igralištu zamijene sport za prijetnje, tuču i sl.

U taj vaš novi fond odma ulažem 100 eura.

Pozdrav !

Ponosni Grobjanin
Dragi moj sportašu,

sto se tiče sportaskog i fair play ponašanja navea bi samo kako ste se vi ponili lani u kup utakmici protiv nas, dok je naš igrač krvaria u vašem šesnaestercu vi ste nastavili igru i postigli gol dok su svi naši igrači stajali i nije im bilo jasno kako nije penal, ili barem prekid da se našem igraču pomogne. takav slučaj nisan vidia nigdi na otoku, dalje ni u hrvatskoj, da ne govorimo o svjetskom nogometu. Valjda si ponosan i na to, već kad si ponosan na sve.

Poštovanje, svjetski putniče
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 01:25 PM   #3319
hello232
Guest

Quote:
Originally Posted by MLADOST SUĆURAJ View Post
Dragi moj sportašu,

sto se tiče sportaskog i fair play ponašanja navea bi samo kako ste se vi ponili lani u kup utakmici protiv nas, dok je naš igrač krvaria u vašem šesnaestercu vi ste nastavili igru i postigli gol dok su svi naši igrači stajali i nije im bilo jasno kako nije penal, ili barem prekid da se našem igraču pomogne. takav slučaj nisan vidia nigdi na otoku, dalje ni u hrvatskoj, da ne govorimo o svjetskom nogometu. Valjda si ponosan i na to, već kad si ponosan na sve.

Poštovanje, svjetski putniče

Eto vidiš,govoriš da to nisi vidio nigdje u Hrvatskoj a ni u svijetu.Eto baš zato je ova naša mala lipa i unikatna liga samo na našem otoku.A takvih situacija ima mnogo,ali ima i lijepih situacija.Ja se nadam da se svi slažemo da bi lijepih situacija trebalo biti više a onih manje lijepih trebalo biti što manje,ali ih isto treba imati jer to daje draž i određeni naboj u određenim utakmicama.

Neznam za tu situaciju jer je nisam gledao,ali često sam vidio u nekim utakmicama da kod takvih situacija sudac prekine igru,bez obzira jeli lopta u terenu ili vanka......
  Reply With Quote
Old 08-02-2008, 05:35 PM   #3320
sinsin
Junior Member

sinsin's Avatar

sinsin is on a distinguished road
Default pozdrav

veliki pozdrav velikoj gomili i mladosti.Dodjite u nedjelju gledati potop Soška!
sinsin is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules