[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-02-2008, 07:39 PM   #3321
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Blago nama kad ste tako darežljivi. Međutim ne prihvaćamo novac nego samo obećanoga janjca.
Ako Totti do 100 i jo cu dat 100 eurih morete kupit 2 jancica i lipo se pasat!

A ca se tici neredih u Sucurju imon i jo iskustvih sa tin ka navijac, navijes za svoje ne vridos tuje i dobota te njihovi navijaci udredu! Ca se cudin!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 07:57 PM   #3322
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road
Default cudni slucaji

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
Mladost Sucuraj ne govor gluposti.Lone je na utakmici Vrisnik-Mladost u Jesi golman Mladosti u jednemu duelu skoci na igroca Vrisnika te mu je pri temu slomi ruku i napravi tri punta na arkadi.Ali to ni toliko bitno jer je to bilo slucajno.Ali ponosonje golmana Mladosti kojin je poce skokat i vikat *skocite na mene i udrite me,udrite me*.Temu igrocu nit se je skuzo niti nista.Niti jedon igroc Mladosti ni dosa do nasega igroca i skuzo mu se.Pa sad neka mi niko rece da je to KULTURNO.
a cijenjeni moj MLADOST SUCURAJ je ti znos za ovu situaciju.Koliko me pamcenje sjeca i ti si sudjelova u ovoj utakmici.
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 08:01 PM   #3323
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

DALMATINAC-VRISNIK-Dacemo sve od sebe da bude 2

JELSA-VATRA-2 ajmo godino

LEVANDA-VARBONJ-1 jaca je levonda-po meni, iako je varbonj neugdna ekipa

SOSK-MLADOST- 1

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 08:16 PM   #3324
Chelsea8
Member

Chelsea8's Avatar

Chelsea8 is on a distinguished road
Default Ajmo plavi

Quote:
Originally Posted by sinsin View Post
veliki pozdrav velikoj gomili i mladosti.Dodjite u nedjelju gledati potop Soška!
Potop S.O.Š.K.-a?...Nećeš tin film gledot ....- bar se jo tako nodon...
SOŠKovci će,u nediju,dat sve od sebe i pasat daje (ako bude broni naš novi-stari golman,ako budede nasponi i ako ne dojde do gvere ča se često na utakmicima SOŠK-Mladost dogodi....)
Dakle,prognoza :
DALMATINAC-VRISNIK 1 / imodu lipje dresove hahaha
JELSA-VATRA 1 / mislim da su boji . . .
LEVANDA-VARBONJ 1 / levanda mi je jedon fancy klub. . .
SOŠK-MLADOST 1 / ajmo naši
Old 08-02-2008, 10:03 PM   #3325
hello232
Guest

Default Prognoza.....

N.K.SOŠK-N.K.MLADOST:x-na penale pobjeda mladosti-u konačnici 2
N.K.LEVANDA-N.K.VARBONJ:Levanda kvalitetnija momčad pa zato čista 1
N.K.DALMATINAC-N.K.VRISNIK:srce govori 2,vidjet cemo....
N.K.VATRA-N.K.JELSA:Jelsa kvalitetnija momčad što i tablica prvenstva dokazuje,ali kup je druga stvar pa neka bude 1

Reply With Quote
Old 08-02-2008, 10:33 PM   #3326
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
a cijenjeni moj MLADOST SUCURAJ je ti znos za ovu situaciju.Koliko me pamcenje sjeca i ti si sudjelova u ovoj utakmici.
Slusaj, Dinkota znamo svi iz Sućurja(jedno vrime nam je čak nosia i poštu), priko tete je rodbinski vezan, i svima je bilo ža za to šta se desilo, ...ebiga, nije bilo namjere, al desilo se da su on i golman skočili na jedan balun, i u tome je golman nadskočia njega i pa po njemu.

A to da mu se nije niko ispriča možeš govorit maloj dici i starin judima koji već ne razume ništa, jer je Dinko posli utakmice doša do svlačiona i tu mu se golman ispriča, kao i ostali članovi kluba.

Ponekad dođe do ozljeda, ja svoje više i brojin, više puta san bia posjetit kiropraktiča, ali ne mogu ja sad svima pričat da mi je kriv neki igrač iz suparničke momčadi jer me je u duelu zakačia, te mi se pomakla tetiva u kolinu i sl. I da su zbog toga svi igrači toga kluba nasilini, samo im je cilj povreda suparničkih igrača, beštimaju, bacaju popovnice iako su zabranjene, prolaze kroz crveno na semaforu, ne plaćaju porez....

poštovanje
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2008, 10:47 PM   #3327
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zelena View Post
Ako Totti do 100 i jo cu dat 100 eurih morete kupit 2 jancica i lipo se pasat!

A ca se tici neredih u Sucurju imon i jo iskustvih sa tin ka navijac, navijes za svoje ne vridos tuje i dobota te njihovi navijaci udredu! Ca se cudin!
Vidi se da si još uvik malo zelena, pitaj starije u klubu, necemo mi pasat, nego vi morate ispeć janjce na Vidikovac i tamo nas počastit, jer je davnih 80-ih godina kad se otvara stadion u Sućurju, Grabljani su bili naši gosti na utakmici i večeri posli, bilo je jako lipo, harmonika do kasno u noć.....Te su oni ničim izazvani obećali kako će oni nas počastiti posli sljedeće utakmice protiv njih u Hvaru, još se prolazilo "Starom" cestom, te će se stat na Vidikovac, gdje ćemo se družiti....
Ali šta se desi......
Vaše obećanje, ludom radovanje....
A mi čekamo već 20-ak i nešto sitno godina

E sad kako možeš tako govorit debota te njihovi navijači uredu, ako ti se nije ništa dogodilo!!!!!! Npr. Gospodin predsjednik vašeg kluba, uredno sjedi svaku utakmicu u Sućurju na tribinama sa šalom i kapom od Levande, i biva uljudno primljen, iz utakmice u utakmicu

poštovanje

P.s. nije nama do Janjca, nego samo do karaktera!!!!!!
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 12:38 AM   #3328
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Jo ti govorin moje iskustvo u Sucurju di je jedon diga ruku na mene ali srica da me ni udri!
A ca se tice vase igre vrlo ste prgavi na teren i ni ni cudo da vos neki judi i ne vole!

Je tebi mozda palo napamet da se je mozda uprava N.K Levande prominila da ti judi vec nisu u klub, mozda u to vrime kad su to obecali nisu imali para..... ili imo 101 drugi razlog zasto to nisu ostvarili!
Poznavajuci Grobjane to su judi od rici! Ako ikad dojdes na njihovu festu u Velo Grobje neces ostat ni glodan ni zedan! A to ti jo znon iz iskustva! Jedon put son ti uletila u selo na festu i nison se sa nikin dogovorila sedila sam kraj crikve taman je bila ura od vecere, nison znala ni di cu ni kud cu. Uleti mi je jedon covik pito di son za veceru a jo njemu nindera, capo me je za ruku i odni me je u njega doma. I ni to somo meni napravi nego svima koji nisu imali di poc! Ni on mene zvo zato ca mu je prozna kuca i nimo nikoga na veceru (jo son isto to mislila dok nison vidila da imo priko 50 svita na veceru) nego me je zvo zato ca je covik i u Grobje niko nesmi poc ca glodan.
E moj sinko to su ti Grobjani!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 12:48 AM   #3329
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default tonka alujević - "samo moru virujem"

...samo moru virujem, a tehnici niti malo!!!!!
tehnika je ta koja večeras u zgradi čitovnice iz devetnaestog stoljeća na starograjskoj rivi izazvala omalovažavanje navedene pustolovke, te zbunjenost
malobrojne vjerne publike...
na laptopu sa spojenim projektorom leži sva krivica šta se glavni tehničar predviđene projekcije putopisa dotične nije snašao od ravno 18,00 do nekih 19,30/35, te nismo ni pogledali predviđenu projekciju. Sama je autorica pokušala riješti stvar odgovarajući na pitanja iz publike, al je žamor tehničara koji je mobitel linkom sa trećom osobom pokušavao shvatiti u čemu je problem u odnosu laptop-projektor-platno...,dakle, jebeni žamor je spriječavao ovog jeremiju da bolje čuje o čemu to autorica besjedi....
sve u svemu, sat i pol nepredviđenog programa, koji je bio besplatnog upada.
o samoj autorici "uživo", nakon pročitanih svih eseja u "otvorenom moru", pročitane knjige - nema se šta puno reći, osim da mi je žao što se neslavno okončalo predstavljanje putopisne reportaže, te da je molim da ubuduće pripazni na uzorak hulahopki, jer večeras prikazanim, u kombinaciji sa postolima tipa "moda 1950, uzorak step dancer,b/w.." - izgledala je kao djevojka iz sela podno Kopaonika iz vremena filmova " Slavica" ili "Misterija orgazma"....
inače..., vjerujem da je jako zanimljivo plovitzi u dvoje u brodiću od nekih niti ntri metra po cilemu Mediteranu, probavat sva mediteranska vina, sve mediteranske rakije, kušat sva mediteranska maslinova ulja, ribu i lokalne mesne specijalitete, te se opijat svim prirodnim opijatima....

@zelena, nisam provjerio..neznam kad ću.

............
dalmatinac-vrisnik ....sve šta znam je da ću tu utakmicu obavezno pogledati
sošk-mladost...........skužajte sućurjani al u ovom slučaju ipak su mi svirčonkice malo bliže...
levanda-varbonj.......sve dok levanda bude odlična kumpanija kvalitetnih nogometnih znalaca, a ne poluprofesionalci koji neznaju za pivu posli utakmice, bit ću za njih, a u ovom slučaju nikako ne oduzimam šanse varbanjanima jer uvik će netko imat loš a netko odličan dan....
jelsa-vatra........trebat će i više od zrna sreće vatri za prolaz dalje ali zašto ne?
.................................

nadam se da će ovoliko svita biti i na Hajdukovim utakmicama kao neku večer na reprezentaciji
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 10:37 AM   #3330
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

joker s klupe is on a distinguished road
Send a message via MSN to joker s klupe
Lightbulb Sucuraj vs. Grablje

Jo stvarno ne kapin zoc toliko prepironja oko Sućurja i judima iz sucurja i sve ca je povezono sa Sućurjen..oni su dil nasega lipega otoka i judi ko i mi i ne vidin razloga zoc njih tretirat drukcije nego ostale...a ca se tice baluna, oni igroju malo prgavije ali i to je dil utakmice ali u svemu treba bit umjeren pa tako i u temu...a ta vaša prepironja između Zelenih i Mladosti ostavte za na teren...

http://www.hnkjadran.bloger.hr/
joker s klupe is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 04:17 PM   #3331
hello232
Guest

N.K.Vrisnik-N.K.Dalmatinac:1-1 (penali 5-4)
Izjednačena utakmica ali Vrisnik bolji za nijasu.Vrisnik je poveo pocetkom drugog dijela a Dalmatincu su bila iskljucena dva igraca i u konačnici Dalmatinac izjednačuje iz dvojbene situacije u šesnestercu,sudac je svirao penal i igrac Dalmatinca nepropusta takvu priliku.......

Želio bih pohvaliti -josipa- i srednji red koji je obavio lavovski dio posla,ali tu je neizbježan golman mr.BIG koji je odlično branio....

KUP JE NAŠ!!!!!!

Last edited by hello232; 09-02-2008 at 05:31 PM.
  Reply With Quote
Old 09-02-2008, 04:20 PM   #3332
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road
Default Dalmatinac-Vrisnik

1:1
na penale je prošo Vrisnik,utakmica je bila čudna i možemo reć da ne bi bilo nezasluženo i da je Dalmatinac prošo(iako je pobjeda Vrisnika bez ikakve mrlje)dva crvena za dalmatinere,prvi čist ko suza a drugi....dolo bi se govorit.suđenje opčenito loše vidilo se da čovik ne zna.čestitke Vrisniku a posebno cunga lungi i mr.bigu i puno sreće u nastavku natjecanja
Old 09-02-2008, 04:23 PM   #3333
hello232
Guest

Evo par slika sa utakmice....

http://img177.imageshack.us/img177/865/p5070030gh3.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/6376/p5070031tk8.jpg

http://img177.imageshack.us/img177/8671/p5070039xm4.jpg

Eto toliko od mene....
  Reply With Quote
Old 09-02-2008, 06:00 PM   #3334
HIPERBOLA
Junior Member

HIPERBOLA's Avatar

HIPERBOLA is on a distinguished road

JELSA-VATRA 1:1 (penali 4:2)
zanimljiva utakmica i na kraju pobjeda jelse na penale.Parvo poluvrijeme jelsa je bila puno boja i povela nakon odličnog gola Vinka Peronje iz slobodnog udarca sa nekih 20m.U drugom poluvremenu vatra je bila boja. Parvo su falili penal a ubrzo nakon toga izjednačuju isto nakon slobodnog udarca. Kako se rezultat utakmice do kraja nije mijenjao odlučivali su penali gdje jelsa pokazala bolju mirnoću za razliku od vatre.
Iako je prije ove utakmice Jelsa bila veliki favorit danas je vatra još jedanput pokazala kako ne leži jelsi. Jer da ovako vatra igra ko danas svaku utakmicu siguro ne bi bili zodnji u prvenstvu
HIPERBOLA is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 06:18 PM   #3335
tisovec
Junior Member

tisovec is on a distinguished road

Jelsa će sigurno osvojiti kup i prvenstvo a vi luzeri se borite za drugo mjesto.
tisovec is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 06:22 PM   #3336
kampijun
Member

kampijun's Avatar

kampijun is on a distinguished road

Mene zanimo jedno kod Mladosti, di vi nabavite one "strance" koji se tako barzo prilagodidu
vasemu kretenizmu i zoc vi darzite jednu sirovina od Kićota u klubu ? Je mozda zbog tega da bude jos veca predstava.

I neka mi neko objasni kako Sucuraj moze dobit pehar za Fer play????
Po cemu ste ga sasluzili???
kampijun is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 08:39 PM   #3337
sinsin
Junior Member

sinsin's Avatar

sinsin is on a distinguished road
Default pozdrav KAMPIJUNU

Pitaj Kampijunu mamu di nabavljamo strance.Ona ce te odmah napasti i reci da nisu kreteni nego obdareni momci.!majmune nekulturni
sinsin is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 10:43 PM   #3338
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by kampijun View Post
Mene zanimo jedno kod Mladosti, di vi nabavite one "strance" koji se tako barzo prilagodidu
vasemu kretenizmu i zoc vi darzite jednu sirovina od Kićota u klubu ? Je mozda zbog tega da bude jos veca predstava.

I neka mi neko objasni kako Sucuraj moze dobit pehar za Fer play????
Po cemu ste ga sasluzili???

prijateju, molim te da ipak pripaziš na koji način komuniciraš na Forumu.
....( prijateljski savjet!!)

koliko znam još nitko nije dobio pehar za Fair Play iz jednostavnog razloga jer prvenstvo još uvijek traje, a vjerovatno će ga dobiti ( ako se uopće i bude davao takav trofej...) ona momčad koja bude imala najmanje kartona...
evo, provjerit ćemo kod povjerenika lige koja je to momčad u dosadašnjem tijeku sezone.

zbog smrtnog slučaja u Vrbanju, ekipa Varbanja je zamolila i dobila odgodu odigravanja sutrašnje utakmice protiv Levande.
U Hvaru sa početkom u 15,00 sati u prijateljskom ogledu sastaju se NK Hvar i NK Sloga....

danas su svoj prijateljski ogled imali Jadran i juniori Hvara, završilo je rezultatom 4-2 za Hvar.

prva dva polufinalista kupa su Vrisnik i Jelsa, čestitke - a pogotovo njihovim
golmanima.......
Sutrašnji susret između SOŠK-a i Mladosti nadamo se da će proći u nogometnom ozračju, i bolji nek pobijedi!!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 12:00 PM   #3339
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road

nemojte mi se svađot priko foruma,u Jesi u 14 30 u pelinje se nođite i to raspravte ako je potriba i potucte se ali meni ni ni na kroj pamenti čitat o vašin glupin svađama na ovemu forumu.
Old 10-02-2008, 08:49 PM   #3340
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road
Default SOŠK - Mladost 0:1

Mladost je u Jelsi pobijedila SOŠK i idemo u polufinale.
Svaka čast momci!!!
Kup ove godine ide u Sućuraj (nadan se i prvenstvo)!!!
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules