[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 11-02-2008, 10:54 PM   #3361
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

REZULTATI IX KOLA

PLOČA 85 – MIZAROLE 1 : 2
CO TO MAŠ – MAJTA 0 : 5
ŠPICAŠKONDAL – LAMPEDUSA 8 : 0
LUDE KOKE – GANADORES 0 : 2
MILA MAJKA – TARANTELE 3 : 1

KONAČNA TABLICA

1. MILA MAJKA 9 8 1 0 28: 5 25

2. ŠPICAŠKONDAL 9 6 2 1 29: 6 20
3.TARANTELE 9 6 1 2 32:10 19
4. GANADORES 9 5 3 1 14: 5 18
5. LUDE KOKE 9 5 1 3 16: 7 16
6. MIZAROLE 9 4 0 5 13:22 12
7. MAJTA 9 3 2 4 13: 8 11
8. PLOČA 85 9 2 0 7 8:30 6
9. LAMPEDUSA 9 1 0 8 7:27 3
10.CO TO MAŠ 9 0 0 9 1:41 0

NAJBOLJA VRATARKA: VIOLETA BABIĆ – LUDE KOKE
NJABOLJA IGRAČICA: IVANA VISKOVIĆ – MILA MAJKA

Lista strijelaca:

18 golova Ivana Visković – MILA MAJKA

9 golova Darija Šadić – LUDE KOKE
Ena Carić - MIZAROLE

8 golova Rajka Grgičević – TARANTELE
Nikolina Makjanić – TARANTELE

6 golova Suzana Matković – LUDE KOKE
Ana Milatić – TARANTELE
Margarita Milevčić – TARANTELE
Ivana Kovačević - ŠPICAŠKONDAL
Marija Bibić – ŠPICAŠKONDAL
Karolina Barbarić - MAJTA

ITD.....
vidimo se u slijedećim akcijama ženskog malog baluna....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008, 11:18 AM   #3362
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Post opet mi po istome...

i ponovono se vracamo na najučestaliju temu, kada je otočki balun u pitanju. tisucu puta prepricana, tisucu puta komentirana, razglabana tema je ponovno na tapetu. i ko ce kome sa ovime nesto dokazat. niko nikome, nista. pa ajmo onda to dokazivanje, nazvat argumentiranom raspravom, a ta bi tomu bilo tako izostavimo ružne rijeci i beštime..

Quote:
Originally Posted by sucuraj View Post
...Ali, uskoro je nastupilo razočarenje. Reporter (izvjesni Matko, čini mi se) javio se s igralšta Pelinje nekoliko puta. U svim javljanjima nije popraćena (ili prepričana) niti jedna akcija, niti bilo što vezano uz igru. Ali zato smo mogli čuti kako Mladost uvik igra grubijanski, kako će napraviti incident ako budu gubit, kako im se sudac ne usudi dat kartone jer se boji...itd..poznato...
ajde reci mi šta tu nije istina? grubijanski ili kako većina mladostaša voli kazati muški - muška igra; zar nije svima poznato da je incidenata bilo, narocito na utakmicama ove dvije ekipe (ko je poceo, ne želim govoriti jer neznam, zadnji puta, ako se ne varam svircani); budi realan pa reci koliko je Kićo trebao dobiti kartona u dosadašnjem dijelu prvenstva i kupu, zbog grube igre, potezanja igraca za dres, a narocito zbog prigovora sucu i psovanja uže i daljnje rodbine sucu ili možda sucima.

Quote:
Originally Posted by sucuraj View Post
Voditelji iz studija prilikom svakog uključenja pitali su ima li nereda, činilo se kao da su želili da ga bude. Komentator je svaki put podrugljivo odgovarao da incidenta nema jer Mladost ne gubi.
to što vas vecina ljudi doživljava na nacin kako vas doživljava i voditelj, to ste si sami krivi, jer da on nije vidio i cuo događanja sa terena, onda tako nebi mislio. vi na terenu sami sebe predstavljate, ne vecina, ali dosta cesto u losem svjetlu. ne kažem da su ostale ekipe na otoku ista kulturnije, ali cast iznimkama koje potvrđuju pravilo.
Old 12-02-2008, 12:37 PM   #3363
sucuraj
Member

sucuraj's Avatar

sucuraj is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post
i ponovono se vracamo na najučestaliju temu, kada je otočki balun u pitanju. tisucu puta prepricana, tisucu puta komentirana, razglabana tema je ponovno na tapetu. i ko ce kome sa ovime nesto dokazat. niko nikome, nista. pa ajmo onda to dokazivanje, nazvat argumentiranom raspravom, a ta bi tomu bilo tako izostavimo ružne rijeci i beštime...
E bravo, baš su mi grube riči, odnosno uvride smetale. Zato san se i javija, ne bi inače pisa ništa. Ali kad se napiše divji istok, divjaci, kreteni i sl., e to sigurno nije u redu. Pogledaj malo prethodne upise pa ćeš vidit ko koristi grube rići i ko vriđa.

A što se tiče komentara Free-For radija, oni su priznali grešku i obečali da će ubuduće biti objektivniji. Ovo možeš vidit na njihovom forumu: http://freefor.forumotion.com/sve-o-...liga-t4-15.htm

Da je Mladost najučestalija tema, kada je otočki balun u pitanju to virujen. Isto tako virujen da se o Mladosti nije puno govorilo prije par godina kada je gubila od svakoga. E, neka se samo prića...

P.S.
Jeli i drugima u zadnje vrime ovi forum često zapinje, ili je to samo meni?

Last edited by sucuraj; 12-02-2008 at 01:06 PM.
sucuraj is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008, 02:42 PM   #3364
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
i ponovono se vracamo na najučestaliju temu, kada je otočki balun u pitanju. tisucu puta prepricana, tisucu puta komentirana, razglabana tema je ponovno na tapetu. i ko ce kome sa ovime nesto dokazat. niko nikome, nista. pa ajmo onda to dokazivanje, nazvat argumentiranom raspravom, a ta bi tomu bilo tako izostavimo ružne rijeci i beštime..
U vezi ovoga sve je reka Sucuraj i ja se s njim potpuno slažen.

Quote:
ajde reci mi šta tu nije istina? grubijanski ili kako većina mladostaša voli kazati muški - muška igra; zar nije svima poznato da je incidenata bilo, narocito na utakmicama ove dvije ekipe (ko je poceo, ne želim govoriti jer neznam, zadnji puta, ako se ne varam svircani); budi realan pa reci koliko je Kićo trebao dobiti kartona u dosadašnjem dijelu prvenstva i kupu, zbog grube igre, potezanja igraca za dres, a narocito zbog prigovora sucu i psovanja uže i daljnje rodbine sucu ili možda sucima.

to što vas vecina ljudi doživljava na nacin kako vas doživljava i voditelj, to ste si sami krivi, jer da on nije vidio i cuo događanja sa terena, onda tako nebi mislio. vi na terenu sami sebe predstavljate, ne vecina, ali dosta cesto u losem svjetlu. ne kažem da su ostale ekipe na otoku ista kulturnije, ali cast iznimkama koje potvrđuju pravilo.
Pobijaš sam sebe svojin tvrdnjama. Prvo kažeš da smo sami krivi šta nas se doživljava kako nas se doživljava, a onda kažeš da nisu ni ostale ekipe ništa kulturnije od nas. Zbog čega bi se onda uvik i samo nas doživljavalo na način koji nas se doživljava, kako ti kažeš?

E sad malo o Kići, da se ne bi reklo da mi u Sućurju tu temu izbjegavamo. Istina je da je naš Kićo vrlo temperamentan igrač i da mu često na utakmici popuste živci. Isto tako je istina da naš Kićo uopće nije iznimka i da sličnih igrača ima i po drugim klubovima.

Međutin, činjenica je da se na ovon forumu spominje samo njegovo ime, i to vrlo negativno (čita san na ovome forumu do sada da je ljigavac, da uvik radi nesportske prekršaje, uvik viće, beštima, suci ga se boji pa mu ne daju ni žute ni crvene kartone što frustrira protivničke igrače).

O drugin igračima naše lige iz drugih klubova koji su također vrlo temperamentni i kojima također često popuste živci nikad se ništa ne piše, a kamoli da se spominje njihovo ime.
Naravno, kad se vi skoro svi poznajete međusobno, pa da neko nešto protiv nekoga napiše, odma bi se znalo ko je taj koji je protiv toga nekoga nešto napisa. Kako nas poznajete puno slabije (kao i mi vas), onda nije nikakav problem pisat protiv nas i protiv Kiće.

Kićo je čovik ko i svi mi ostali. Ima svoje mane, ali i svoje prednosti. Da ga poznate, znali bi da je to tako. A ako je istina to šta vi uvik govorite da mu se suci boje dat kartone, kažite vi meni di je tu naša ili njegova odgovornost? Nismo mi ti koje se može krivit za način suđenja. To se obratite sucima.
Svi vi vrlo dobro znate ko je reka "Ne sudi jer će ti bit suđeno". A kako se vi sa donjeg dila otoka uvik deklarirate ko veliki katolici, mislin da bi malo češće o ovome tribali vodit računa!

Pozdrav svima.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008, 02:47 PM   #3365
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road
Default Opet Isto

Ca judi stvarno ne planirate pisat o ovemu.Vec san jedon put napiso da je svakome puNa ona stvor ovega pisonja o Sucuranima i Kicotu i sl.Zamoli bi vas da prestanete pisat o temu i da ne misate NI VIRU NI BOGA NA OVIN FORUM
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008, 04:07 PM   #3366
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
Ca judi stvarno ne planirate pisat o ovemu.Vec san jedon put napiso da je svakome puNa ona stvor ovega pisonja o Sucuranima i Kicotu i sl.Zamoli bi vas da prestanete pisat o temu i da ne misate NI VIRU NI BOGA NA OVIN FORUM
Zašto se uvik javiš nakon šta mi Sućurani nešto napišemo u svoju obranu, a nikad kad se nas napada? Znači dok nas vi (pod to vi ne mislin na tebe Mr Big, nego na one koji imaju izrazito negativne stavove o našem klubu) bezrazložno napadate to je dobra tema, ali kad se mi argumentirano branimo onda je svima puna neka stvar te teme. Osin toga tema je vezana uz Forsku ligu, i ne vidin razloga zašto se o tome ne bi pisalo. Kada pristanu bezrazložni napadi vezani uz naš klub, pristat će i naša argumentirana obrana.

A ovo "ne sudi jer će ti bit suđeno" je napisano u kontekstu, i baš mi se nekako čini da je spomenuto u pravo vrime na pravon mistu, iako mi nije bila namjera mišat viru sa ovin forumom.
Old 12-02-2008, 09:54 PM   #3367
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

Poštovanje svima

Drago mi je što ste svi bili protiv nas na utakmici SOŠK - Mladost, jer je to iz nas izvuklo dodatni motiv za pobjedu, tj. pobudilo u nama naš dišpet, te smo sačuvali mrežu netaknutu do kraja utakmice.

Mi obožavamo igrat utakmice u gostima, jer znamo da je publika subjektivna, pa nije čak ni važno protiv koga mi igramo, bitno je navijat samo protiv Sućurana.

Zamolio bih vas da nas idalje ne volite, govorite protiv nas.....

A mi ćemo nastojat pobjeđivati iz utakmice u utakmicu, kako bi hranili vaše svađalačke ambicije, i netrpeljivosti prema S od Sućurana, ili kako vi volite kazati "divljaci s istoka". Valjda je to jedina dodirna točka o čemu zajednički možete pričati, pa neka vam bude!!!!!!

Naravno da idemo na duplu krunu!!!!!!!!!

P.S. ajme zaboravia san spomenuti da će nam treći pokal biti onaj za Fair-play igru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008, 10:04 PM   #3368
sinsin
Junior Member

sinsin's Avatar

sinsin is on a distinguished road
Default pozdrav

Koliko se ja znam povjest,a vjerojatno i oni s manjim naobrazovanjem znaju da je Istok uvjek bio daleki ili bliski.Divlji je sinomim za zapad (kauboji i indijanci).MI na vasu zalost nismo na zapadu nego na istoku pa smo vam samo bliski....
sinsin is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008, 10:10 PM   #3369
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

ovo stvarno postaje bit zalost.Ako se tako zelite svadat onda lipo onemu sa kojin se zelite svadat posajta lipo PRIVATNU PORUKU
Old 12-02-2008, 10:13 PM   #3370
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Talking Posljednji Mohikanac (marokanac...) - monkul

sad i ti govoriš napamet.......
asti, ka da ste neznam odakle????
svaki naš otočki klub ima svoju "vidljivu" i "nevidljivu" stranu, dobre i loše strane, pristojne i nepristojne pojedince, dobre i loše nogometaše.....niti je Mladost izuzetak niti su to svi ostali.....
.................
ja neću kontra sućurjani, ni kontra ikoga drugog....
budem li smatrao opravdanim, reći ću: taj i taj me "zajeba", al generalizirat sigurno neću!!!!
i predstoji nam vruće i virujem zanimljivo proljeće na terenima hvarske nogometne lige, vjerujem objektivno suđenje i isto takvo prenošenje utakmica na radiju, nadam se da ćemo i mi ovdje pratiti svako kolo prvenstva i kupa..i sve ostalo šta ima veze sa životom na otoku - samo da nisu dnevnopolitička događanja ( o tome šta su dnevno politička događanja samio ćete odlučivati...bolje nego da to rade moderatori....), pratiti ćemo Hajduka, a na lito nam dolaze i olimpijske igre u Pekingu pa se nadam da neće biti potrebno zaključavati Forum o forskoj ligi....

Danas su trebali utakmicu odigrati Hvar i Marsonia - zna li netko rezultat?????
Odgođena utakmica kupa između Levande i Varbanja - zna li se termin odigravanja????
.........

veseli i zdravi bili!!!!!!
Old 13-02-2008, 01:21 AM   #3371
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by monkul View Post
....Danas su trebali utakmicu odigrati Hvar i Marsonia - zna li netko rezultat????? Odgođena utakmica kupa između Levande i Varbanja - zna li se termin odigravanja????.........
hvar je izgubi 2:0,
ili ti ga hvar - marsonia 0:2;
varbanjani neznoju kad ce se igrat, te njima termin priko setemone kako cujem ne odgovara..
Old 13-02-2008, 11:32 AM   #3372
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
ovo stvarno postaje bit zalost.Ako se tako zelite svadat onda lipo onemu sa kojin se zelite svadat posajta lipo PRIVATNU PORUKU
Ne želimo se mi uopće svađat, samo se nadamo da će se oni koji su vriđali ispričat. Inače nemamo ništa protiv toga da oni koji su protiv Mladosti i dalje budu protiv Mladosti, ko i dosad. Kako kaže MLADOST SUĆURAJ, slobodno navijajte kontra nas, jer to i je ono šta nama odgovara. Ali uvridama na ovon forumu stvarno nije misto.

Zna li netko zašto je odgođena utakmica Lavanda - Jadran?

Poštovanje
Old 13-02-2008, 12:47 PM   #3373
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Default Raspored utakmica drugog dila prvenstva

12. kolo
Poskok - Vrisnik
Mladost - Varbonj
Južnjak - Levanda
Sloga - Jadran
SOŠK - Dalmatinac
Vatra – Jelsa

13. kolo
Mladost - Vatra
Varbonj - Levanda
Jadran - SOŠK
Dalmatinac - Poskok
Vrisnik - Jelsa
Južnjak – Sloga

14. kolo
Vatra - Vrisnik
Jelsa - Dalmatinac
Poskok - Jadran
SOŠK - Južnjak
Sloga - Varbonj
Levanda – Mladost

15. kolo
Jelsa - Jadran
Mladost - Sloga
Varbonj - SOŠK
Poskok - Južnjak
Levanda - Vatra
Dalmatinac – Vrisnik

16.kolo
Sloga – Levanda
Vatra – Dalmatinac
Vrisnik – Jadran
SOŠK - Mladost
Južnjak – Jelsa
Poskok – Varbonj

17. kolo
Vatra – Sloga
SOŠK – Levanda
Mladost – Poskok
Varbonj - Jelsa
Južnjak - Vrisnik
Jadran – Dalmatinac

18. kolo
Vatra - Jadran
Južnjak - Dalmatinac
Vrisnik - Varbonj
Jelsa - Mladost
Levanda - Poskok
Sloga – SOŠK

19.kolo
SOŠK - Vatra
Poskok – Sloga
Levanda – Jelsa
Mladost – Vrisnik
Dalmatinac – Varbonj
Južnjak – Jadran

20. kolo
Vrisnik – Levanda
Jelsa – Sloga
Vatra – Južnjak
Jadran – Varbonj
Dalmatinac – Mladost
Poskok - SOŠK

21. kolo
Poskok - Vatra
SOŠK - Jelsa
Sloga – Vrisnik
Levanda - Dalmatinac
Mladost - Jadran
Varbonj – Južnjak

22. kolo
Vatra – Varbonj
Vrisnik – SOŠK
Južnjak - Mladost
Dalmatinac – Sloga
Jelsa – Poskok
Jadran – Levanda

Izvor:
http://www.island-hvar.info/fnl/rezultati.htm
Old 13-02-2008, 01:56 PM   #3374
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Ne želimo se mi uopće svađat, samo se nadamo da će se oni koji su vriđali ispričat. Inače nemamo ništa protiv toga da oni koji su protiv Mladosti i dalje budu protiv Mladosti, ko i dosad. Kako kaže MLADOST SUĆURAJ, slobodno navijajte kontra nas, jer to i je ono šta nama odgovara. Ali uvridama na ovon forumu stvarno nije misto.

Zna li netko zašto je odgođena utakmica Lavanda - Jadran?

Poštovanje
Levanda je već na izvlačenju parova kupa najavila da će u terminu odigravanja drugog kola kupa, biti spriječena odigrati utakmicu - zbog unaprijed određenog termina odigravanja utakmice kupa Dalmacije između Levande i Omiša, koja će se odigrati u Hvaru, 17-og ovog mjeseca.
Old 13-02-2008, 02:14 PM   #3375
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
Levanda je već na izvlačenju parova kupa najavila da će u terminu odigravanja drugog kola kupa, biti spriječena odigrati utakmicu - zbog unaprijed određenog termina odigravanja utakmice kupa Dalmacije između Levande i Omiša, koja će se odigrati u Hvaru, 17-og ovog mjeseca.
E, i to me zanima. Kako to da Levanda igra i u kupu Dalmacije i u kupu otoka Hvara? Šta triba napravit za igrat u kupu Dalmacije, da li se dovoljno samo prijavit ili triba imat još neke uvjete? Zašto NK Hvar, kad već ne igra u našoj ligi, ne nastupa baren u kupu otoka Hvara?
Old 13-02-2008, 02:22 PM   #3376
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

pa iskreno - neznam!!!!

al koliko sam upoznat trebalo je uplatit lovu ( koliku - neznam...) NS ŽSD, te se prijavit da želite učestvovati u tom takmičenju....

Kako i zašto je to Levanda znala,a mi ostali više-manje ne, nemam pojma ...no u svakome slučaju složiti ćemo se da Levandi želimo sve najbolje u toj utakmici i da budu dostojni ove naše otočke lige.....čak i bolji!!!!

o uvjetima....aaaaaaaa, vjerovatno se traži da klub domaćin ima bar svlačione sa tuševima?????? U prvome kolu kupa Dalmacije momčad NK Hvara je slobodna, što vjerovatno znaći da je bilo još otvorenih mjesta za prijaviti se.
Old 13-02-2008, 03:01 PM   #3377
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
pa iskreno - neznam!!!!

al koliko sam upoznat trebalo je uplatit lovu ( koliku - neznam...) NS ŽSD, te se prijavit da želite učestvovati u tom takmičenju....

Kako i zašto je to Levanda znala,a mi ostali više-manje ne, nemam pojma ...no u svakome slučaju složiti ćemo se da Levandi želimo sve najbolje u toj utakmici i da budu dostojni ove naše otočke lige.....čak i bolji!!!!

o uvjetima....aaaaaaaa, vjerovatno se traži da klub domaćin ima bar svlačione sa tuševima?????? U prvome kolu kupa Dalmacije momčad NK Hvara je slobodna, što vjerovatno znaći da je bilo još otvorenih mjesta za prijaviti se.
Što se mene osobno tiče, ja in želin da osvoje taj kup Dalmacije (kad već neće osvojit kup otoka Hvara)
Old 13-02-2008, 03:21 PM   #3378
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

je ko zno termin odigravanja utakmice NK LEVANDA-NK OMIS
Old 13-02-2008, 05:44 PM   #3379
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Quote:
je ko zno termin odigravanja utakmice NK LEVANDA-NK OMIS

Levanda - Omiš

Subota, 16.02. u 14.00 (Igralište "Križna luka) Hvar
Totti is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2008, 07:30 PM   #3380
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

sutra je zdrijeb u dvorani u jelsi za malonogometni turnir koji ce se odrzati u jelsi od subote,svim ekipima zelim srecu na turniru..
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules