[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-02-2008, 12:10 AM   #3401
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

[QUOTE=Velika-Gomila;124859]Mi, navijači Mladosti, ne tučemo nikoga, a kamoli ženske.
Ako ti je neko i reka nešto male žešće, siguran san da je to bilo u navijačkome duhu, i da mu ni na kraj pameti nije bilo dignit ruku na tebe. QUOTE]
Da si bi tote onda bi vidi na svoje oci ali ovako mi ovo ne mores komentirat!
Ovo drugo ca si napiso necu komentirat jer se ne zelin nastavijot sa vami, pasat ce svaku miru a ni potriba!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 12:16 AM   #3402
zelena
Member

zelena's Avatar

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Što se mene osobno tiče, ja in želin da osvoje taj kup Dalmacije (kad već neće osvojit kup otoka Hvara)
Ha ha samo se ti tjesi! Kup otoka je nas!
Old 16-02-2008, 02:53 AM   #3403
For United
Junior Member

For United's Avatar

For United is on a distinguished road
Default Ajmo Vodeni!

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
ne bi se bas slozi sa tebon jer mislin da ce ovako kad pasojedu somo dvo pasat ekipe koje to potpuno zasluzijedu.Onako kad su pasovali tri pasovale su ekipe sa jednin remijen ili somo jednon povjedom.Neka iz ove nase skupine pasodu oni koji to zasluzidu.
TO CE SIGURO BIT VODENJACA
AJMO VODENI
VODENI su najbolji, nema euforije...
For United is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 11:47 AM   #3404
omeyer
Senior Member

omeyer's Avatar

omeyer is on a distinguished road
Default moja procjena

poskok-jelsa 1 jelsa nema šanse
vrbanj-vatra 1 domaci teren, ajmo grgo
sloga-dalmatinac 2 trenutno je dalmatinac u boljoj formi
vrisnik-sošk x
mladost-južnjak x bilo je i neki dan
maestral nema šanse protiv konobe
omeyer is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 11:56 AM   #3405
omeyer
Senior Member

omeyer's Avatar

omeyer is on a distinguished road

mr. BIG, slažem se s tobom da je skupina c najteža, ali ni skupina b nije baš lagana.
omeyer is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 12:48 PM   #3406
eukaliptus
Junior Member

eukaliptus is on a distinguished road
Default hehe

živili mi vi svi skupa zajedno sa menom, a sad prgnz:

poscock- jesa 0:6 dakle sigurna pobjeda ješana
varboonj- vatrostalni 0:0 bez golih, stoga truba
sloga i jedinstvo- dalmoši 4:2 zar se to bude složni dečki
vrisik- šošk 1:5 forza izrael!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mladost united- jugo 1:0 i tako umjesto poljica izgori sv. nedija
bevanda- jaran .............................. a kad bi bude 3:2

samo da napomenem da se prijave za malonogometni turnir u brusju primaju svakog radnog dana od 10 do 12h u prostorijama nk hvara. turnir počinje početkom 4 miseca! stoga hitro!!!

srdačno vaš

EUKALIPTUS
eukaliptus is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 01:53 PM   #3407
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

nadam se pobjedi poskoka sutra

AJMO VODENI
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 04:37 PM   #3408
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

primio sam informaciju da je levanda izgubila na penale u kup dalmcije,i da je utakmica bila dobra i zanimljiva do kraja,inace regularni dio zavrsio je 1:1
Old 16-02-2008, 05:13 PM   #3409
Taramut
Junior Member

Taramut's Avatar

Taramut is on a distinguished road

Levanda nažalost poražena u kupu Dalmacije na jedanesterce, iako su nakon treće serije izvođenja jedanesteraca bili u prednosti sa golom više, nisu uspjeli iskoristiti prednost i meč loptu u petoj seriji.....
Utakmica dobra, iako je Levanda kroz utakmicu na momente izgledala malo izgubljeno, mogu reći da je pokazala više od razvikanog Omiša.....
U regularnom dijelu rezultat je bio 1:1, prvo poluvrijeme 1:0 za goste....
Nekoliko sudačkih grešaka na kraju je koštalo Levandu ispadanja, npr. poništen gol Levande u drugom poluvremenu radi kao nekakvog zaleđa, a tog zaleđa ljudi moji ni za lika..... Ka neki pasivni offsajd, iako taj igrač radi kojega je sviran offsajd niti je utjecao na igru niti je imao namjeru utjecati bilo kako pošto se kretao u suprotnom smjeru od linije napada....
Druga po meni možda ne tako velika greška desila se nekih deset minuta prije kraja, kade je levanda nakon izvedenog kornera pucala i lopta je ispucana sa same crte..... Nemam pojma možda sam u krivu, iz pozicije sa koje sam ja pratio utakmicu ( na teraci odmah iznad gola ) meni se cinilo da je lopta barem nekih 20-30 cm bila u golu..... Ali eto, momcima iz Levande svaka čast borili su se kao lavovi....

*Bublilius Syrus
Taramut is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 06:15 PM   #3410
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Cool

SOŠK - Vrisnik 2:1
Varbonj - Vatra 1:2
..........................

opet sve kontra Sloge...., sutra će se trebat dobro pomučit za bijeg iz zone ispadanja.
..........
Hvar, Križna Luka...Levanda-Omiš:
vrijeme nenadebivo puhajuće. vjetar iz pravca malo sa sjevera malo sa zapada učinio je spektakl malo manje spektakularnim iako rezultat regularnog tijeka utakmice ide na čast Levandi. Tijekom utakmice Omišani su u prvome dijelu imali, ako ne više od igre - onda 3-4 mrtve šanse, a pošto su bile mrtve znaći da nisu uspjele, s druge strane Šime je imao jednu polupriliku kad je loptu umjesto da je plasira u livi kantun poslao u gol aut, no lako je nama sa tribina phizdit!!!! Uglavnom Levanda kao da se prvo poluvrijeme čuvala, i samo jedan primljeni gol davao je šanse Levandi za povoljan konačan ishod. U drugom poluvremenu Levanda je stajala puno bolje na terenu, sa više borbenosti i dosta boljom igrom nego šta je to bilo u prvom dijelu, rezultat toga je i u nekim trenucima smušenost gostujuće obrane, što je u konačnici i rezultiralo pogodkom Levande za izjednačenje ( Dane!!!). Levanda je u tim trenucima imala i šanse za postizanje drugog gola, no neiskoristivši šanse koje se u ovakvim utakmicama ne propuštaju, jer se do prilika teško dolazi - došli smo do penala, di je najzvučnije ime Levande nažalost, sa bijele točke - traljavo pucao i omogućio golmanu Omiša da s lakoćom zaustavi udarac. Nakon toga igrać Omiša svoj udarac pretvara u gol, a slijedeći izvođać Levande balun šalje pokraj stative i tu je bio kraj svim nadama Levande da će prirediti iznenađenje prvog kola kupa Dalmacije. No, ostaje utjeha ( koliko toliko al ipak utjeha...) da je Levanda pružila dobar otpor renomiranijem protivniku, te da se od daljnjeg natjecanja oprostila tek izvođenjem penala koji su uvik lutrija.
O eventualnom golu nakon kornera nema rijeći jer lopta nije prešla zamišljenu liniju, a ostaje žal zbog označenog ofsajda kada je Levanda postigla drugi gol - a taj ofsajd nikako nije triba bit dosuđen jer ga jednostavno nije bilo, bar ne za onog igraća Levande koji je dao gol. AMEN.
Primjećeno je i evidentno proljepšanje glavne sudkinje utakmice u odnosu na prošle godine kada je sudila u forskoj ligi, i nismo nažalost uspijeli ćuti razgovor između igraća Levande i glavne sudkinje u momentu kada je igrać Levande ležao oko centra i držao se za mjesto za koje sasvim sigurno, glavna sudkinja ne bi voljela da je morala opipat dali se radi o ozlijedi ili simuliranju....
VESNICA LJEPOTICA.

Oko stadiona u Križnoj luci primjećeni su i igraći Marsonie koji su odmah nakon završetka utakmice odradili trening.....

za rezultate sa malonogometnog turnira u Jelsi ufamo se da će nas izvještavati mlade forumske snage iz Vrisnika, Jelse, Pitava, Svirača.......
Attached Images

monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 06:47 PM   #3411
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Levanda - Omiš 1 : 1 ( jedanaesterci u korist Omiša)

Utakmica je bila odlična di je Levanda u parvemu dili igrala respektirajući Omiš, koji se ipak ni dobro snoša na umjetnoj travi ali je u prvom poluvremenu bio bolji i spretniji.
U drugom dilu Levanda okreće formaciju igre u 4-4-2 i to rezultiro napadačkoj igri koja puno bolje leži zelenim vragovima.
Dobra igra rezultira golom Daneta i Levanda uspjeva zadržat neodlučeno do isteka 90. min.
Najbolji igrač drugog dila je golman Levande Žuka koji skida par mrtvih šansi.

Iako je Levanda imala priliku za senzaciju, jedan od najboljih napadača Hvarske lige ne uspjeva pogodit i tu je stvar bila gotova.

Suci su bili na visini zadatka.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 07:00 PM   #3412
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zelena View Post
Vidin da se nisu ostvarile moje želje i da nećete osvojit kup Dalmacije. Kako izgleda, Levanda će ostat bez trofeja ove godine. Baš šteta.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 07:08 PM   #3413
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Napomena: Omiš je u sredini tablice 3.HNL, a kao napomena da je NK Hvar u 5. HNL
Totti is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 07:31 PM   #3414
zelena
Member

zelena's Avatar

Quote:
Vidin da se nisu ostvarile moje želje i da nećete osvojit kup Dalmacije. Kako izgleda, Levanda će ostat bez trofeja ove godine. Baš šteta.
Parvo procitaj ca san ja napisala pa komentiroj!
Nison napisala kup dalmacije nego kup otoka!
Old 16-02-2008, 07:36 PM   #3415
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

u svakome slučaju..još jedan dobar rezultat Levande!!! Dokaz tomu je sasvim sigurno i trenutno mjesto di se nalaze igraći Levande - ZA KOMINOM!!!!!
SVAKA ČAST MOMCI.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 08:08 PM   #3416
zelena
Member

zelena's Avatar

U parvemu poluvremenu izgledalo je da igraci Levande nisu bili siguri u sebe, ali u drugo poluvrijeme sve se okrenilo. Steta da su izgubili u penalima! Svaka im cast!
Utakmicu necu realizirat jer je to vec Monkul napravi!
Old 16-02-2008, 08:35 PM   #3417
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Parvo procitaj ca san ja napisala pa komentiroj!
Nison napisala kup dalmacije nego kup otoka!
Vidin da ti se sve triba nacrtat. Ti si napisala da ćete osvojit kup, a ja da nećete.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2008, 01:15 AM   #3418
zelena
Member

zelena's Avatar

Ne znam kome se treba nacrtat!
Quote:
Što se mene osobno tiče, ja in želin da osvoje taj kup Dalmacije (kad već neće osvojit kup otoka Hvara)
U niti jednemu mojemu postu ne pise da ce mo mi osvojit kup Dalmacije nego i to citiram iz prijasnjeg posta

Quote:
Zao mi je ali malo boje procitaj ca ja pisen!
Old 17-02-2008, 11:29 AM   #3419
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

guba je izgbuila 7:1 od majte jo mislin,dvd jelsa je dobila farabute,budimo realni i jos niki neznan koji su igrali 3:3,vrisnik konoba humac je dobila 4:2 jo mislin maestrala i to je to jo mislin
Old 17-02-2008, 11:33 AM   #3420
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

fali san napisat guba je izgubila od eis caffe 7:1 a budimo realni sa majton 3:3
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules