[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-01-2016, 04:49 PM   #2381
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Mislim da tih 100 kn stvarno be bi treba predstavljat nikakav problem...
Old 06-01-2016, 06:19 PM   #2382
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

27 lipa dnevno nemože biti puno
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2016, 10:42 AM   #2383
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
Mislim da tih 100 kn stvarno be bi treba predstavljat nikakav problem...
jos da je moguce postat clanom samo Hajduka ... a sta se tih 100kn tice stvarno ih dat Hajduku, a ne samo posudit ... just sayin'
Old 07-01-2016, 11:41 AM   #2384
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
jos da je moguce postat clanom samo Hajduka ...

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
a sta se tih 100kn tice stvarno ih dat Hajduku, a ne samo posudit ... just sayin'
ovaj model sa otkupljivanjem dionica mi je zanimljiva ideja i stvarno se nadam da će se realizirat ali nerazumin zašto se DPH koji neidu istim putem uskraćuje pravo glasa na izborima? Svrha plaćanja članarine je da članstvom imaš neka prava (u ovom slučaju glasačka) a po ovom modelu NH imaš pravo dokapitalizicije. ispada da neko ko daje 100 kn iz "ljubavi" i praktički ne traži nikakvu dodatnu vrijednost nema pravo birat NO dok ovi drugi za 100 kn traže udio u klubu i usput da biraju ko će vodit taj klub dok oni ne skupe (posude) dovoljno love.
Old 07-01-2016, 12:37 PM   #2385
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

DPH koji ne podržaju model u kojem navijači postaju vlasnici kluba tribaju bit ugašeni.
Objašnjavanje zašto je suvišno.

Svatko tko imalo prati Hajduka i govori da mu je stalo do kluba ima je dosad 2 velika sastanka (čakula i zadnja skupština NH) i još niz manjih okupljanja u kojima je sve objašnjeno.
Ukoliko je neko bia lin ili spriječen ima od riči sve na internetu.

P.S

molim da ne kvotate kretena koji namjerno piše laži.
Ma koja posudba pička mu materina?!?!?!
Koga ti lažeš???

Od 2016. godine članarina će se knjigovodstveno voditi kao pozajmica klubu, ali koja se nikad neće potraživati od Hajduka već će se putem dokapitalizacije, pretvoriti u dionice u vlasništvu Udruge Naš Hajduk, koja okuplja tisuće Hajdukovih navijača.

iden ća s ovog foruma, ovi debil može šta oće i kako oće pisat. Bia je na ignoru la ga svaku malo neko qouta.
Old 07-01-2016, 01:33 PM   #2386
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

prije svega isprika Mass Sarru ... dakle nije posudba nego pozajmica (ili kako bi Petrov rekao nije koalicija nego suradnja )

belfast shvatio si bit ... jednostavno nije u redu da ne mozes biti samo clanom Hajduka i platiti 100kn tu iskaznicu nego to veze jos neke druge stvari s kojima se mozes slagati, a i ne moras; ali bit svega nametnute su ti
Old 07-01-2016, 01:51 PM   #2387
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

@mass sarr
Ma vidi, svrha foruma je da se raspravlja...
Apsolutno mi je jasno šta NH želi i plaćanjem članarine ih apsolutno podržavam. Nadam se da će u končnici i uspit i da ću ja to doživit. To je jedini model u kojem sebe mogu vidit kao navijača Hajduka. Nikakvo privatno vlasništvo, nikakvi Mamići, Abramovići ili politika ne dolazi u obzir.
Ali nerazumin zašto bi se ostala DPH koja ne žele tim putem trebala gasit ili gubit prava biranja članova NO? Kad klub postane vlasništvo NH kroz dokapitalizaciju ovih pozajmica onda NH može i ukinit mogučnost glasanja DPH-ima koja "nisu lojalna".
Svrha DPH da se u nekoj manjoj sredini/zajednici okupljaju navijači Hajduka, održavaju kontakte, skupa gledaju utakmice, organiziraju putovanja na iste, eventualno nekakve humanitarne akcije, pridonose popularizaciju kluba u njihovoj sredini i sa članarinom simbolično pomažu klubu. Oni sami se nemoraju izjasnit ni za socios model ni za privatizaciju (ako je tako demokratski odlučeno unutar svakog DPH) i nevidim razlog da im se ukida pravo glasa koje triba imat svaki član Hajduka bez obzira pripada li NH ili DPH. Nakon dokapitalizacije ako se ikad sprovede članovi NH će glasat za onoliko mandata koliko imaju dionica u portfelju a članovi DPH (ako tako još bude aktualno) za mandate koje ima grad.

Edit: bacija oko na Nogomet+ i članak Tko sve podržava novi model otkupa Hajduka?
i izdvojia bi rećenicu koju su i oni boldali
Quote:
Uskoro su predstavnici Našeg Hajduka i Hajduka potpisali ugovor o suradnji kojim se svakom članu kluba jamče jednaka prava od strane kluba, zabranjuje se pogodovanje ijednom članu na ime članstva, tj. svaki član u očima Hajduka mora biti jednako tretiran.

Last edited by belfast; 07-01-2016 at 02:29 PM.
belfast is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2016, 04:11 PM   #2388
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

DPH koja ne podržavaju ovaj model su ili neinformirani ili nemaju osobni interes pa ne žele podržati jer su naučili bit na nečijoj sisi sve ove godine. Znam to provjereno u više društava. Što se tiče glasanja, mislim da je Udruga Naš Hajduk izborila taj sistem i da nema smisla da ko tu udrugu ne podržava ima pravo glasa. Grad nije dao pravo izbora NO DPH-u nego Udruzi NH. Što se tiče projekta pozajmice u svrhu otkupa dionica u dokapitalizaciji nisam čuo bolju priču u ovoj državi već dugo godina. Nažalost mnogi u tome vide neku prevaru, što je i logično u ovakvoj državi, ali ja želim vjerovati da ovi momci imaju poštene namjere i da ćemo otkupiti Hajduka zajedničkim snagama i imati Naš Veliki Hajduk. Inače ne znam nikoga iz NH, nisam dio udruge, samo član od početka. Ako ima netko upućen kada će biti tribina na jugu Hrvatske jer sam zvao DPH DUbrovnik preko kojeg sam bio član, pa očito nisu dobro informirani o projektu, a mislim da se baza u Dubrovniku može proširiti barem duplo s pravim potezima.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2016, 06:01 PM   #2389
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

mislim da je 2000 ljudi u 7 dana dobar znak, a negdje sam pročitao da tek od ponedjeljka upisuju one šta su platili općim uplatnicama, znači da je broj čak i puno veći.
Old 08-01-2016, 05:23 PM   #2390
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

ja u ponedjeljak očekujem 5000 članova, sada smo na 2500, a nakon akcija za vikend po splitu i drugim mjestima, te nakon što provedu ove sa uplatnicama bit će bum!
svi po člansku!!!

edit: valjda drug reić neće dobit infarkt
ma u stvari ko ga jebe, neka ga i dobije
Old 14-01-2016, 11:23 AM   #2391
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Poštovani,

istina da se u Cro Fan Shopu trenutno ne može ni učlaniti ni produžiti članstvo. Prvenstveno jer nema dogovora u vezi toga između Hajduka i tvrtke koja je vlasnik Cro Fan Shopa, a koja je Hajdukov partner. Nadamo se da će se u mogućnosti i ta opcija dogovoriti kako bi učlanjenje bilo što dostupnije.

Hvala Vam na vašoj sugestiji.

Srdačan pozdrav,

Udruga Naš Hajduk
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2016, 01:27 PM   #2392
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Taj fanshop je posebna priča...na dan utakmice s Rijekom oni nemaju dresove veličine L XL, samo neke ogromne ili male
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2016, 01:44 PM   #2393
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
ja u ponedjeljak očekujem 5000 članova, sada smo na 2500, a nakon akcija za vikend po splitu i drugim mjestima, te nakon što provedu ove sa uplatnicama bit će bum!
svi po člansku!!!

edit: valjda drug reić neće dobit infarkt
ma u stvari ko ga jebe, neka ga i dobije
ipak ce ga strest
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules