[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-01-2006, 11:13 AM   #1
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation
Angry Uprava odlazi !

vezano je i za dolaske-odlaske, jacinu klubova nekad i sad, mladost-iskustvo i ostale slicne teme o kojima se vec raspravljalo ..

ja, opet, tvrdim da ondasnja liga nije utjecala na jacinu klubova, a po meni ni na atraktivnost .. jer da su klubovi jaki, da se igra dobar i posten nogomet, da je pristup igraca na utakmicama upola onakav kakav je nekada bio u Hajduka, Dinama, Osijeka u onoj ligi i slicne stvari i danas bi stadioni bili puni, i danas bi bilo atraktivno i na terenu i na tribini ..

stvar je u vodjenu klubova i onoj gubi koja ih 'vodi' .. dok god nam mladi igraci nakon dvije tri godine budu odlazili vanka za sitnu lovu, a dovode se veliki 'talenti', ili na velika vrata ocekuju povratnici na 6 mjeseci, nema buducnosti, nema jakog Hajduka, nema jake lige, nema gledatelja ..

kako bi trebao izgledati Hajduk?
pa onako kako je uvijek izgledao .. kostur bi trebala sacinjavati proslogodisnja ekipa, uz dva, tri pojacanja bilo kao pojacanje bilo zbog pokrivanja rupa nastalih odlaskom najvise dvojice, trojice igraca, uz dva tri igraca iz juniora koji ce polako postajati oslonac, i ciniti kostur za koju godinu .. i tako dobijete i selekciju juniora, i adekvatne odnosno kvalitetne igrace sa strane, ono sto zovemo pojacanja .. ali ekipa u biti ostaje ista .. znaju se, klapa su, uigrani, mocni, ..

a kako se danas radi? ..
na kraju sezone nama ostane dva, tri proslogodisnja kakva-takva igraca i svaku sezonu igramo s novom ekipom, ciji kostur cine igraci koji ne mogu nigdje, skovace koji su falili zanimanje, uz trenera koji se mjenja iz sezone u sezonu .. pa jebate napravite to Juventusu i uz svu svoju lovu, navijace, i logistiku koju ima upast ce u govna ..

kako napraviti veliki klub kad i razred u skoli manje promjeni ucenika na pocetku 'sezone' nego mi igraca? kad imamo vise 'igraca' pod ugovorom nego Juvetus ljudi u klubu ukljucujuci i juniore?

nema love?
pa kako ce je i biti uz takav rad, ali bi vi kupili igraca koji ima 22 godine, odigra je jednu, dvije sezone u HNL-u za neku masnu lovu? .. ali da kupujes igraca od 25-26 godina sa 6 ligaskih sezona kao prvotimac i sa 6 europa (skupina kupa UEFE ili LP ili vise) jel' bi ga platili? ..

a dres kojega se ne bi postidio ni Mali oglasnik i s kojega ocekujem a ce uskoro skinuti i grb da bi oslobodili mjesto? to je dres jednog ozbiljnog kluba?

no ocito ovakva situacija u hrvatskom nogometu odgovara mnogima, od raznoraznih volontera bez primanja koji vozaju aute od pola milijuna eura, preko velikih biznisguba, novopecenih vitezova i ostalih dobrocinitelja hrvatskog nogometa pa sve do mocne i jake pravne drzave (koja to i je ako se usporedjujemo sa Somalijom) .. jer sve je legalno, ta nismo vise u socijalizmu pa da se pitamo sto to oni rade i otkuda nekima tolika lova ..

i zato nam je tako .. no kako to promijeniti? sto uciniti? .. kako vratiti Hajduk? kako maknuti gubu, spodobe, primitivne seljacine?

privatizacijom svakako ne? ucinit ce samo da to sto sad rade, rade jos legalnije? a i od koga ce ga kupiti?

Ponos i tradiciju voljenog kluba uništili su seljačine i guba.

UPRAVA ODLAZI!

Old 21-01-2006, 11:29 AM   #2
Luca
Interceptor

Luca's Avatar

Luca is on a distinguished road
Send a message via MSN to Luca

Teško ali istinito....
Ali opet ne vrijedi ovdje samo pisat i prosipat pamet(bez uivrede pegula govirm općenito) treba pokušat nešto organizovat nešto poduzet...
Ja nazalošt nisam ni blizu splita pa teško da ja mogu šta učiniti.
Ali ima vas pun qrac ozbiljnih ljudi u u splitu i okolici pa dajte nešto napravite...
Nekakav skup, prosvjed, javno tražit odlazak uprave, izjave ,razloge davat u novine, palit im vatru pod guzicom i ako nakon svega toga ostanu onda ću im ja u večernjem na naslovnici jebat mater pedersku!!!!!

No uvjek OČEKUJ NAJGORE!!!
Luca is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 12:49 PM   #3
Jabuka
Ulalalala jupi je...

Jabuka is on a distinguished road

Potpisujen...

UPRAVA ODLAZI!
Jabuka is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 12:52 PM   #4
BACO
plavuša

BACO's Avatar

BACO is on a distinguished road

Takodjer potpusijuem!!!
Old 21-01-2006, 01:03 PM   #5
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

sto potpisujete?
laprdanje jednog forumasa?

recite Vi meni kako to promijeniti? sto uciniti? ..
kako vratiti Hajduk?
kako maknuti gubu, spodobe, primitivne seljacine?

ali legalno, a ne .. Hajduk zivi vjecno, a vi dok vas ne uhvatimo?

Last edited by pegula; 21-01-2006 at 01:38 PM.
pegula is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 02:14 PM   #6
Raspašoj
Žak Hudek - moj idol

Raspašoj is on a distinguished road

Ja ne toptisujem , Pegula imaš pravo!
Raspašoj is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 02:16 PM   #7
Luca
Interceptor

Luca's Avatar

Luca is on a distinguished road
Send a message via MSN to Luca

Quote:
Originally Posted by pegula
sto potpisujete?

kako vratiti Hajduk?

Daj nemojte me ozbiljno shvaćat jel vidite vi kad sam ja to napiso!??!!

No uvjek OČEKUJ NAJGORE!!!
Luca is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 02:46 PM   #8
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road

Uprava Odlazi , Makedonijo Dolazi ¨!
Forza Vardar !

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"
ADEMA is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 03:30 PM   #9
ivo3003
nezapažen

ivo3003's Avatar

ivo3003 is on a distinguished road

ma najbolje da svi odu pa da navijači zaigraju, barem bi bili u ligi 6.....
ivo3003 is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 04:26 PM   #10
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

a šta reć posli pegule?
možda da bi trebalo razbucat sve na poljudu..od čistaćice do predsjednika.dat dionice kluba na tržište uz zabranu da iste kupuju hrvatski biznismeni, jer bi opet nakon nekog vremena sve došlo na isto ka i sad šta je.
neka bude jedan vlasnik kome će sportski direktor odgovarat za donošenje i prodaju igrača, a trener ima da stvara ekipu i da odgovara za njen rezultat.i treba bi neko odgovarat za ova pusta "pojačanja", brate ako ne zadovoli taj šta si ga pustija na probu u hajduka onda ni ti ne zadovoljavaš i potraži sreću na drugom mjestu a ne ovdje.
i ne bi se događalo da dvadesetak dana pred početak prvenstva hajduk igra pripremnu utakmicu među sobom, pa šta će se tu uigrat (o tom uigravanju sam već negdi nešto laprda..), to mi nikako ne ide u glavu da nisu mogli natirat igraće da po cijeli dan se znoje i da im obezbjede bar tri jače utakmice pa da se vidi ko je u kosturu ekipe a ko će na klupu...ali ne, važno da se bilo na zimovanje i skijanje, važno da se od vučka dobilo nešto para, da se čačića škartalo,da se igračima poniklim u hajduku dovođenjem igrača sa strane otvara put u druge klubove...ma neznam šta bi pisa...moga bi to ujutro pisat al neman volje ni vrimena..a i moran tražit beštijici omot od CD-A...
i di je taj el chino????????????????????????????????????????????? ????????????????????????

Last edited by pegula; 17-06-2006 at 11:14 AM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 04:27 PM   #11
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

asti koje se ovo ludilo dogodilo gore????????
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2006, 08:07 PM   #12
Visoka
Visoka

Visoka's Avatar

Visoka is on a distinguished road

mudro zboris pegula
Old 21-01-2006, 08:54 PM   #13
Torcida Frankfurt
BIG CITI

Torcida Frankfurt's Avatar

Torcida Frankfurt is on a distinguished road
Send a message via MSN to Torcida Frankfurt

po mome triba skupit ekipu i obisit cilu upravu na sri rive, pa neka ih ljudi rigaju.
Old 21-01-2006, 09:01 PM   #14
Kacunar
kežval

Kacunar's Avatar

Kacunar is an unknown quantity at this point

A šta reć nakon ovog posta pegule

UPRAVA ODLAZI!!!
Old 21-01-2006, 09:20 PM   #15
ToNi
I´m a Bosnian, jeah!

ToNi's Avatar

ToNi is on a distinguished road

Pegulu za predsjednika Hajduka
Old 22-01-2006, 12:40 AM   #16
Bili 11
kanadska lican u srca

Bili 11's Avatar

Bili 11 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ToNi
Pegulu za predsjednika Hajduka

I monkula za sportskoga direktora...

i Raspasoja za trenera...

ps: i nekog makedonca ili njemu slicnoga da prevodi za sve ove koje dolaze na trening Ajduka...
Old 22-01-2006, 12:51 AM   #17
drugi
Bez trećeg

drugi's Avatar

drugi will become famous soon enoughdrugi will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Torcida Frankfurt
po mome triba skupit ekipu i obisit cilu upravu na sri rive, pa neka ih ljudi rigaju.
ka sta oni govoi na cd-u s navijackin pismama.
obisit ih na sri rive na one palme da visu ka tici
ali nazalost mislin da split sveukupno nije briga za hajduk ka sta je nekad bilo, da je 80-ih i 90-ih bila ovako nesposobna uprava, mislin da bi se ova nasa zajebancija ostvarila.
uglavnom cua san da je stimac dobija batine sinoc u tropica
Old 22-01-2006, 01:19 AM   #18
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by pegula
sto potpisujete?

kako vratiti Hajduk?

nemoze to posteni puk prominit.

slika gori govori miljun rici.
dok svi ti mocnici ne svate da bez navijaca, nema para, nece se sta ni prominit.
neka poljud ostane prazan par utakmica, nece im bit drago. vidit ce da nema vise para, nema koristi, pa ce se pokupit ca.
al problem je da ce ostavit klub u sranju bez izlaza.

al cinjenica je da sve dok neko ne pljune pare i makne cili dug iz hajduka, nema nam naprid. kako oni mogu obecat igracu da ostane 4 godine, za male pare?? nemogu! a niko nije budala da ga vucu za rogove, pa tako i igraci zele vanka.

sve mi se cini da bi se lako moga proglasit bankrot, i brisanje dugova, pa onda iz cistog racuna krenit iz druge lige. NAZALOST
dogadjalo se talijanima, pa zasto se nebi moglo i nama!
Old 22-01-2006, 02:13 AM   #19
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

Nije stvar samo u vodstvu Hajduka. Nije sve u Hajduku niti loše, zapravo nije trenutno ni bitno je li loše. Stvar je u vlasniku Hajduka, a svi znamo kako on (ne)funkcionira. Ukoliko bi se naša takav autoritet od strane današnjeg vlasnika koji bi uredio trgovinu igračima, poslovanje menadžera, ligu tada bi sve krenilo nabolje i brzo bi se vidili rezultati. Ako bi ljudi prominili pristup poslu, znajući da će za obaveze koje su prihvatili odgovarat ovisno ostvarenju zadanog vrlo brzo bi stvari krenile nabolje. Nije se zaboravio igrat balun na ovin prostorima.
E sad kako natrat vlasnika da posveti pažnju na Hajduk, odnosno nogomet. Radnici kad dobiju otkaz idu prosvjedovat, gladni se iđu naist i malo toga in može stat na put, seljaci se provozaju u traktorima. E nakon nekog vrimena se ti radnici, seljaci i ostali koji se bune ne čuju više, zato šta su oni glasovi na izborima, koji dok se bune preko MEDIJA utječu na glasove drugih, ovisno o tome kako se prezentiraju preko medija. Ne triba niko visit po palmama.
Mislim da triba širu javnost upoznat s problemom na način da i njima bude bitan. Mislin da se dosta emocija prema Hajduku odnosno klupskom nogmetu u cijelini krije kod velikog broja ljudi koji trenutno ne prate toliko zbivanja u nogometu ili kod ljudi kojima triba samo malo inicijative da se pokrenu. A dok mačke nema, miševi kolo vode...
digitron is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2006, 01:15 PM   #20
bobo
Junior Member

bobo's Avatar

bobo is on a distinguished road

uprava odlazi slazem se s pegulom!
bobo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules