[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 31-03-2008, 10:14 AM   #4301
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road
Default zmoj

Quote:
Originally Posted by Chelsea8 View Post
Nison bila danas na utakmici S.O.Š.K. vs. Mladost pa neću ništa ni komentirat,pritpostavijola san da će bit crvenih,i bome i bilo je heh.Krakozija,zanimljiv izvještaj ...Ništa od bodovih,ali eto gremo daje...Pokušot ostat ode di jesmo,a ne hodit nižje na tablici - sad protiv Levande (ako se skupi 11 svita za igrat,haha)...
Oće se uspit skupit 11 igročih neznon, jer smo ostali bez 4 jako važna prvotimca. A sad koliko će ih klupa uspit pokrit vidit ćemo.

btw. ye se zno kad ko igro drugo kolo
thanks
Old 31-03-2008, 01:11 PM   #4302
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
VRISNIK - JADRAN
e. ovu bih utakmicu volio pogledat jer osjećam nešto u zraku...., mali hendikep je na strani gostiju zbog kartona i ozljeda, al ni domaćini nisu baš fit, navodno neće biti organizatora obrane???
I jo ću napisat koju rić nakon dugega vimena. Vidilo se sve na ooj utakmici. Do mene su sidili oni koji inače prigovorodu i govorili: ni Vrisniku niko cilu sezonu do veće od 2 gola kad je josip igro a sad poskok3 (igro 35 minutih i do tad Vrisnik ni bi primi gol) vatra2 dalmatinac3 i starograjani5 bez njega. Sad san pinku varti se po ovin stranicima i nošo da u parvemu dilu je bilo ovako poskok1 vatra1 dalmatinac1 storigrod2. 4 utakmice ipak pokazijedu niko stanje. ni to jedna utakmica.
Ništa drugo nego josipe oporav se ča prin i ne jid se na naše jude. takovi su kakovi su a i ti si vrisničanin po materi pa sve i som znoš.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2008, 04:05 PM   #4303
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

je sucko skroz si u pravu. zamisli da u obrani Vrisnika umisto mene i još nekoga igraju nesta i canavaro, sigurno bi vrisnik bio prvi i još u napadu umjesto Mišota Drogba, ma tko bi nam stao na kraj, a da svi ostali klubovi budu u ovim sastavima.
Ajde sucko, nek ljudi govore što hoće na utakmici ili po rivi, ali na ovom forumu je meni glupo hvaljenje pojedinaca, bolje hvaliti dobre ekipe, dobre poteze, fairplay ponašanje, ne pojedince.
i ne razumijem ovo da se ljutim na naše ljude i da znam kakvi su jer da sam iz Vrisnika po majci... Hm što je pjesnik time htio reći?
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2008, 04:15 PM   #4304
mm21
Junior Member

mm21 is on a distinguished road

Ajme izgleda da sam ja imam najviše informacija, igralo se u Poljica, Visoka iz Gdinja je prvak ( jupi jer moj tata igra tamo, i stvarno su najbolji:-) ) u finalu su dobili 7:5 Malu bandu, i mislim da je najboljim igračem proglašen Joško Radovanović iz Gdinja.:-) A samo moram reć šta se tiće malog baluna da mi je žao šta je ispa dvd hvar, ali balun je okrugli, a i Gubaći (od dragosti) su bili super!:-)
Old 31-03-2008, 04:16 PM   #4305
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road
Talking Ajmo Mladost!!!

Svaka čast našin momcima na pobjedi protiv SOŠK-a. Sljedeća 2 kola za nas bi mogla bit ključna. Prvo Poskok dolazi u nas, a onda mi idemo u Jelsu protiv Jelse. Očekujen 2 teške utakmice (neće bit lako) i 2 velike pobjede! I onda je sasvin realno da budemo prvaci!
A sasvin je realno i da osvojimo kup: u goste Varbonju i onda finale u Sućurju.
Dupla kruna!
Ajmo naši!!!
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2008, 04:23 PM   #4306
mm21
Junior Member

Cestitka Veloj gomili na osvojena tri boda, al imam mali prigovor ja znam da svak voli svoj klub i da misli da je najbolji, ali koliko god sam gledala ovaj forum večinom se ti hvališ, i mislim da jedva čekaš da ti ko odgovori da se uvatite svađat. Ja vam i dalje želim sve najbolje u nastavku prvenstva i kupa (sorry ako sam falila šta se igra,jer baš ni ne pratim), i da budete prvi ako ste zaista najbolji,al mislim da nekad i pretjeraš.
Old 31-03-2008, 04:28 PM   #4307
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
Originally Posted by mm21 View Post
Cestitka Veloj gomili na osvojena tri boda, al imam mali prigovor ja znam da svak voli svoj klub i da misli da je najbolji, ali koliko god sam gledala ovaj forum večinom se ti hvališ, i mislim da jedva čekaš da ti ko odgovori da se uvatite svađat. Ja vam i dalje želim sve najbolje u nastavku prvenstva i kupa (sorry ako sam falila šta se igra,jer baš ni ne pratim), i da budete prvi ako ste zaista najbolji,al mislim da nekad i pretjeraš.
Nije mi se uopće namjera svađat i ne hvalin se ja, nego hvalin ekipu Mladosti (s razlogon). I dok in ovako dobro ide hvalit ću ih i dalje. Bravo naši!!!
Old 31-03-2008, 04:35 PM   #4308
mm21
Junior Member

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Nije mi se uopće namjera svađat i ne hvalin se ja, nego hvalin ekipu Mladosti (s razlogon). I dok in ovako dobro ide hvalit ću ih i dalje. Bravo naši!!!
Ok, ja Vas nisam gledala, i volila bi a je ovo šta sam rekla samo moj krivi osjecaj.Sretno Vam do kraja prvenstva. A s tobom se slažem da se prema nekim djelovima otoka imaju bez razloga neke predrasude, a onda to stvara određene tenzije za bezveze. Ja inače navijam za Levandu, a drugi su mi svi jednaki tako i vi. pozdrav.
Old 31-03-2008, 05:48 PM   #4309
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Cool Mala usporedba, tablica, raspored, prognoza, pitanje

Jedna mala usporedba - lani je Sloga sa 33 boda na kraju prvenstva bila 4., a Mladost je danas sa 33 boda peta 6 kola prije kraja.

Tablica nakon 16. kola:
1. Poskok 35
2. Levanda 34 (-1)
3. Jelsa 34
4.Južnjak 33
5. Mladost 33

6. SOŠK 19
7. Jadran 18 (-1)
8. Vatra 15
9. Varbonj 14
10. Sloga 14
11. Vrisnik 11
12. Dalmatinac 10

Raspored utakmica 17. kola:
Vatra – Sloga
SOŠK – Levanda
Mladost – Poskok
Varbonj - Jelsa
Južnjak - Vrisnik
Jadran – Dalmatinac

Moja prognoza:
Vatra – Sloga x
SOŠK – Levanda x
Mladost – Poskok 1
Varbonj - Jelsa 2
Južnjak - Vrisnik 1
Jadran – Dalmatinac 1

Također prognoziran da će pobjednik susreta Južnjak - Mladost u 22. kolu postat prvak otoka Hvara. Ako bude neriješeno prvak će postat pobjednik susreta Jelsa - Poskok (koji se također igra u 22. kolu). Ako i ta utakmica završi neriješeno prvak će bit Levanda, pod uvjeton da pobijedi ekipu Jadrana u zadnjen kolu. Ako utakmice Južnjak - Mladost i Jelsa - Poskok ne budu imale pobjednika, a Levanda ne pobijedi Jadrana, prvak će bit Južnjak (ako s Mladosti odigra 0:0 - zbog bolje gol razlike) ili Mladost (ako ne bude 0:0 s Južnjakon, nego neki drugi neriješeni rezultat - zbog gola ili golova u gostima).

Koliki bi mi koeficijent dali na ovakav rasplet prvenstva?
Old 31-03-2008, 09:00 PM   #4310
br27
Member

br27 is on a distinguished road

mm21 hvala na informacijama za balote! Lani su moji bili 1 pa sam stavila slike na forumu ako imos koju sliku stav je!
Evo malo slikih sa utakmice Sloga-Levanda i na kraju sto se vidi iz prilozenog bila je zabava do ranih jutarnjih sati!
Name:  sloga-levanda.jpg
Views: 409
Size:  69.8 KB

Name:  sloga-levanda1.jpg
Views: 397
Size:  71.2 KB

Name:  sloga-levanda3.jpg
Views: 397
Size:  77.6 KB

Name:  sloga-levanda7.jpg
Views: 400
Size:  60.4 KB

Name:  sloga-levanda8.jpg
Views: 395
Size:  77.6 KB

Name:  sloga-levanda6.jpg
Views: 392
Size:  65.4 KB

Name:  Sloga-Levanda4.jpg
Views: 389
Size:  64.5 KB

Name:  sloga-levanda5.jpg
Views: 383
Size:  62.4 KB
br27 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2008, 10:39 PM   #4311
br27
Member

br27 is on a distinguished road

evo i stranice di mozete vidit festu Levande koja je trajala do ranih jutarnjih sati.

http://www.youtube.com/watch?v=al2ZNW80F1g
br27 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2008, 11:08 PM   #4312
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

Vatra – Sloga
SOŠK – Levanda
Mladost – Poskok
Varbonj - Jelsa
Južnjak - Vrisnik
Jadran – Dalmatinac

Vatra - Jadran
Južnjak - Dalmatinac
Vrisnik - Varbonj
Jelsa - Mladost
Levanda - Poskok
Sloga – SOŠK

SOŠK - Vatra
Poskok – Sloga
Levanda – Jelsa
Mladost – Vrisnik
Dalmatinac – Varbonj
Južnjak – Jadran

Vrisnik – Levanda
Jelsa – Sloga
Vatra – Južnjak
Jadran – Varbonj
Dalmatinac – Mladost
Poskok - SOŠK

Poskok - Vatra
SOŠK - Jelsa
Sloga – Vrisnik
Levanda - Dalmatinac
Mladost - Jadran
Varbonj – Južnjak

Vatra – Varbonj
Vrisnik – SOŠK
Južnjak - Mladost
Dalmatinac – Sloga
Jelsa – Poskok
Jadran – Levanda

......evo raspored do kraja!!! crveno su označeni klubovi koji se nalaze među prvih pet na tablici( njihovvi međusobni susreti, te susreti sa ekipama iz "donjeg dijela tablice" ), pa ko se voli igrat i kalkulirat - samo naprijed.
POSKOK:-(osvojit će po meni do kraja 16 bodova)
mladost, levanda,sloga,sošk,vatra,jelsa
LEVANDA(17)
jadran(zaostala),sošk,poskok,jelsa,vrisnik, dalmatinac,jadran
JUŽNJAK:(16)
vrisnik,dalmatinac,jadran,vatra,varbonj,mladost
JELSA: (10)
varbonj,mladost,levanda,sloga,sošk,poskok
MLADOST:(11)
poskok,jelsa,vrisnik,dalmatinac,jadran,južnjak

nije navedeno tko gdje s kime igra, a to ipak igra ulogu, jer npr. protiv Varbanja ili Mladosti igrati "doma" ili na njihvoim terenima niti jednoj ekipi neće biti svejedno. Zatim nikako ne smetnuti s uma da će ekipe: SOŠK,JADRAN,VATRA,SLOGA,VARBONJ,DALMATINAC,VRISNIK ..
uzeti nekima važne bodove, u to budite sigurni.

A da će biti do kraja zanimljivo, hoće sigurno, Ova moja predviđanja sa bodovima su čisto onako, da pokrenem priću, uopće ne sumnjajući da će raspored na kraju biti sasvim drugačiji.....
FER I POŠTENO DO KRAJA PA KO KOGA ZAJEBE.....

(neznam dali je definitivna odluka da se finale kupa igra u Sućurju, bez obzira hoće li Mladost biti u finalu ili ne...- smatram da bi logično bilo da se finale igra na " neutralnom" terenu, ako takovo uopće i postoji...)
monkul is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2008, 11:15 PM   #4313
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by br27 View Post
evo i stranice di mozete vidit festu Levande koja je trajala do ranih jutarnjih sati.

http://www.youtube.com/watch?v=al2ZNW80F1g
iskreno se nadam da će u slijedećoj velikoj zelenoj fešti iz zvučnika biti manje narodnjaka......
Old 31-03-2008, 11:20 PM   #4314
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
(neznam dali je definitivna odluka da se finale kupa igra u Sućurju, bez obzira hoće li Mladost biti u finalu ili ne...- smatram da bi logično bilo da se finale igra na " neutralnom" terenu, ako takovo uopće i postoji...)
Ja mislin da to nebi bilo pošteno.
Old 31-03-2008, 11:26 PM   #4315
omeyer
Senior Member

omeyer's Avatar

omeyer is on a distinguished road

Quote:
I jo ću napisat koju rić nakon dugega vimena. Vidilo se sve na ooj utakmici. Do mene su sidili oni koji inače prigovorodu i govorili: ni Vrisniku niko cilu sezonu do veće od 2 gola kad je josip igro a sad poskok3 (igro 35 minutih i do tad Vrisnik ni bi primi gol) vatra2 dalmatinac3 i starograjani5 bez njega. Sad san pinku varti se po ovin stranicima i nošo da u parvemu dilu je bilo ovako poskok1 vatra1 dalmatinac1 storigrod2. 4 utakmice ipak pokazijedu niko stanje. ni to jedna utakmica.
Ništa drugo nego josipe oporav se ča prin i ne jid se na naše jude. takovi su kakovi su a i ti si vrisničanin po materi pa sve i som znoš.
koje to ima veze koliko ste ih primili kad ste medu zodnjima. a koliko ste ih doli
omeyer is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2008, 11:46 PM   #4316
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Quote:
iskreno se nadam da će u slijedećoj velikoj zelenoj fešti iz zvučnika biti manje narodnjaka......
...ova ekipa šta je ostala - da neznam ko je sviro isto bi bilo!!! ...
...trebalo je snimit pisme posli utakmice na igralištu i u konobi "pit stop"...posramila bi se bilo koja klapa !....kakva cajka - KO SLUŠA CAJKU _EBEMO MU ...

...usput ne da reklamiram...ali ova navedena konoba ili šta je već ima vrhunsku spizu po pristojnim cijenama....svaka čast još ćemo koji put svratit!!

Monkule "vriujen ute....." ?!
Old 31-03-2008, 11:51 PM   #4317
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...klupe u na igralištu dolci su fenomenalne...prvi put da su se igrači otimali za klupu....pohvala investitoru a i iniciatoru....

mala zanimljivost sa nedjeljne utakmice....

presvlačili smo na gornjem parkingu...di su dvo zoga od baloti...i u natkrivenom prostoru (kućici) di je stol za marende održali smo zadnji dogovor prije partije...

nakon dogovora išo sam se olakšat (mala nužda) odma iza te kučice...kad ono ogromna guja (pomisli sam da nije jedan od suigrača sa druge strane - sa svojom "dugom cijevi")...pobigo sam ko od vraga -....

tad me je "smiri" jedan od balotera rekavši pa to je naš Roko - debel je ko ruka...on ti je naš ljubimac....
...uf odma mi je bilo lakše a i ni mi se već pišalo...

...e Roko - Roko....

Last edited by Batistuta; 01-04-2008 at 12:05 AM.
Batistuta is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2008, 12:02 AM   #4318
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post
razumim tvoj ushit i oduševljenost svojom ekipom i njenim položajem na ljestvici. možda bi jo bi jednako (ako ne i više) uzbuđen da je moja ekipa dvo boda iza parvega na ljestvici, šest kolih pri kraja. ali nemožeš još prognozirat rasplet, jer to sad djeluje pomalo smišno - puno je bodovih još u igri, a ove godine više no ikad svak može svakoga dobit: jadran 4:2 jelsa, sloga 3:1 poskok, vrisnik 2:2 južnjak, u kupu je levanda jedva izvukla 4:4 protiv varbanja, kasnije su izgubili na penale. ča hoću reč, niko već ni sigur da če bilo koga dobit. do kraja je praviše bodova, a ko bude razmišljo o njima izgubit če prvenstvo. pametni će ić utakmicu po utakmicu, pri temu ne pensajuć ni na trenutak, mi smo drugi ako ovi izgubidu, mi ćemo bit treći ako ovi iksaju, bla bla. jedino ča je siguro, je to da će ovo bit jedno od nojuzbudljivijih završnica FNL-a u povijesti. šest kola pri kraja pet ekipih imo podjednake šanse da budu parvi. moj savjet svima je da uživoju u balunu, i neka griedu na utakmice, ili slušoju radio. kasnije cete o ovemu prvenstvu provjat generacijima i generacijima. a pobjednik če imat zoč slavit, ma koji on bi
Baš zato šta djeluje smišno ja prognoziran da će bit upravo tako kako prognoziran. U svakon slučaju prvenstvo je skroz zanimljivo i virujen da će prvak bit nepoznat sve do kraja zadnjega kola.
Old 01-04-2008, 12:06 AM   #4319
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

da, zadnje kolo:
južnjak-mladost
jelsa-poskok
jadran-levanda

.....
užarit će se radio prijamnici, i gorit će Hvar,Jelsa i Stari Grad......
Old 01-04-2008, 12:16 AM   #4320
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

.................
Attached Images

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules