[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-04-2008, 10:22 PM   #4361
mm21
Junior Member

mm21 is on a distinguished road

Možda je moj prijedlog i odgovor skroz nevažan,al ovako je skroz zanimljivije kad su turniri, jer svit se zasiti tega baluna, pa se to baš kasnije i ne prati.
Old 02-04-2008, 10:23 PM   #4362
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Meni je draže da se Mladost bori samo za prvaka
Inače mi se ideja o cipanju otočke lige na dva dila uopće ne sviđa. Liga je po mnogo čemu jedinstvena i neka takva i ostane. Zajedno smo jači.
....liga i jeste jedinstvena i takva će i ostat - a vratimo nli se nekoliko godina unazad vidit ćemo da su postojale i A i B liga...vrati se negdje na počletak foruma pa češ pronaći upise, uglavnom o Slogi kao učesniku B lige u borbi za ulazak u A ligu..
Naprotiv, mišljenja sam da bi ovo npodiglo kvalitetu i napetosti takmičenja...
Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
drogo mi mi je ca se je nacela ova tema o dvi lige.Da se malo cuju razmisljonja svi suucesnika ovega foruma

Kako cujen utakmica Južnjak-Vrisnik odgođena je za nediju u 15.15h.Utakmica je odgođena zbog ženidbe jednega od funkcionera NK Vrisnika.Kad buden zno sto posto kad se igra utakmica napisat cu.
...naravno, svrha upisa je i bila da malo "obradimo" ovu temu, da vidimo kako mi dišemo na tu temu - daleko smo mi od donošenja bilo kakvih odluka, no priću treba zakotrljati, raspravljati i na kraju bude li se uopće razmatrala na nivoima zaduženima da raspravljaju o ligi - odluka će biti na njima.
Quote:
Originally Posted by KRAKOZIJA View Post
Ni ritko da delegat dojde u zodnji čas ali i da se sudce čeko za početak utakmice,ali ni svi igroči ne dohodidu uru prin.Tote bi se moro uvest nikin red..!

ali...mene muči nikin drugi problem već veće vrime....!!!
Zoč su somo turniri molega baluna...?! zoč nimo prvenstvo molega baluna ča bi bilo po meni isto zanimljivo! nemora bit baš subotu i nediju. Zoč nebi bilo priko šetemone nevečer ionako nimoš di poć a na televiziji ni ničega interesantnega, uglavnom sve stori filmovi...!

Monkule ča govoriš..?
...znam da je postojala takva ideja, o pokretanju lige molega baluna i to sastavljena od svih klubova lige. Al isto tako znam da je dosta trenera bilo protiv toga ( kad kažem dosta mislim na trojicu s kojima son govori o temu...), a bili su protiv toga jer ipak moli balun je moli balun, a veliki je veliki.
Pokrenuti prvenstvo molega baluna može svak ako se malo ozbiljnije ćapo lavura, e sad ko bi se prijavio tuo bi vidili....iskreno, meni bi više odgovaralo da su i dalje turniri kad su u pitanju igraći velega baluna, a prvenstvo bi se moglo organizirat i mogli bi igrat i igroći koji nisu nužno igroći velega baluna...dovoljno bi bilo da nose ime kluba kojeg predstavljaju. Ne bi baš to bilo jednostavno realizirat gledajući veliki balun...termini, di bi se igralo,ko bi sudi, delegati..ma neznon....nison baš sigur.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2008, 10:24 PM   #4363
mm21
Junior Member

mm21 is on a distinguished road

[QUOTE=Bambi;129533]
Quote:
Ni ritko da delegat dojde u zodnji čas ali i da se sudce čeko za početak utakmice,ali ni svi igroči ne dohodidu uru prin.Tote bi se moro uvest nikin red..!

Kako tio mislis da cedu igroci dohodit uru vrimena prin utakmice kad su vecina
bili pijani cilu vecer prin pa se tukaju naspat.
Ko in kriv kad volidu sisat hahahah
Baš super i to treba znat bančit pa sutra igrat......
Old 02-04-2008, 10:55 PM   #4364
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Bančimo uglavnom svi pa sutra....ni lipo igrat,ali mladost ludost...
još je ovo u nediju bilo i vruće pa te je ili bolila glova ako si igro ili ti se spolo na klupi ako si moli Boga da te ne stavi u igru!

a ča se tiče molega baluna to i je zajeb..no jer svi klubovi (velega baluna) možda i nebi itili.
ali siguro bi se većina (moje mišljenje) klubovih ča su sad igrali prijovila za neko eventualno prvenstvo, pa da ode onda bude ovo viša i niža liga.!?.
Old 02-04-2008, 11:03 PM   #4365
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
još je ovo u nediju bilo i vruće pa te je ili bolila glova ako si igro ili ti se spolo na klupi ako si moli Boga da te ne stavi u igru!

a ča se tiče molega baluna to i je zajeb..no jer svi klubovi (velega baluna) možda i nebi itili.
ali siguro bi se većina (moje mišljenje) klubovih ča su sad igrali prijovila za neko eventualno prvenstvo, pa da ode onda bude ovo viša i niža liga.!?.
uglavnom nakon alkoholnih subota kad sve prokuho, igroči doju sve od sebe - bar tako zno bit kod naših, a neznon koji je tin ća je na klupi a moli Boga da ga se ne stavi u igru...jer ma koliko bi nenaspon ili mokar - tuot je radi baluna, kumpanije i tega kluba za koji igro.....
Old 02-04-2008, 11:29 PM   #4366
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

Quote:
kako te ni srom ovako nisto rec da molis Boga da te trener ne stavi ihrat.Pa kako mores tako nisto rec.Onda ca igras za tin klub.

evoga konacna odluka
NK Južnjak-NK Vrisnik,nedjelja,06.04.2008.godine,igraliste Križna luka u Hvaru
Old 03-04-2008, 12:50 AM   #4367
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

@kladionica je greš sa non u petak u zagreb???
gremo da ne bi hrvatska šaptom pala.....
Old 03-04-2008, 01:00 AM   #4368
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Thumbs up

InaČe..potvrĐeno Je Da Bob Dylan 13.lipnja Dolazi U VaraŽdin Te Će Imat Koncert Na Varteksovom Stadionu..

Ebiga, Da Ste Ovako Stori Ka Jo, Znali Bi Da Se To Ne Smi Propustit.....
Old 03-04-2008, 11:22 AM   #4369
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road
Default 2 lige

ta ideja o dvi lige mi se čini apsurdnon jer:diliš klubove na jače i slabije,u drugoj ligi bi se vjerovatno izgubi natjecateljski naboj(recimo da su 3 kluba izgubila šansu za uć u 1. ligu zoć bi oni igrali),uskraćiješ navijačima "malih" klubova prov da navijedu za svoje protiv Poskoka,Južnjaka etc.....,jo mislin da je bit ove lige u zaj****ciji i druženju svih momčadi a ne da npr. Jadran i Sloga odigraju 2 utakmice u 10 godišć,rađe igrimo onda ala NBA.podilmo se u dvi konferencije i onda play off.tako doješ svima veče šanse
Old 03-04-2008, 04:13 PM   #4370
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Unhappy

zbog tragične smrti mladog nogometaša Zadra Hrvoja Čustića iduće kolo Prve HNL-e je odgođeno kompletno.
.....

Vjerujem da će na svim utakmicama naše otočke lige utakmice početi sa minutom šutnje, ako se već ne odlući da sva nogometna događanja budu odgođena....

R.I.P.
Old 03-04-2008, 06:28 PM   #4371
beara
Member

beara is on a distinguished road

Poskok Šampion
beara is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008, 09:02 PM   #4372
hello232
Guest

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
zbog tragične smrti mladog nogometaša Zadra Hrvoja Čustića iduće kolo Prve HNL-e je odgođeno kompletno.
.....

Vjerujem da će na svim utakmicama naše otočke lige utakmice početi sa minutom šutnje, ako se već ne odlući da sva nogometna događanja budu odgođena....

R.I.P.

................................................. R.I.P. ...........................................
  Reply With Quote
Old 03-04-2008, 10:10 PM   #4373
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

neka se odogi ovo kolo tako je nojboje,,,,

....RIP....
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008, 11:12 PM   #4374
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by 101 dalmatinac View Post
ta ideja o dvi lige mi se čini apsurdnon jer:diliš klubove na jače i slabije,u drugoj ligi bi se vjerovatno izgubi natjecateljski naboj(recimo da su 3 kluba izgubila šansu za uć u 1. ligu zoć bi oni igrali),uskraćiješ navijačima "malih" klubova prov da navijedu za svoje protiv Poskoka,Južnjaka etc.....,jo mislin da je bit ove lige u zaj****ciji i druženju svih momčadi a ne da npr. Jadran i Sloga odigraju 2 utakmice u 10 godišć...
Upravo tako. Slabiji klubovi ne bi se uopće imali priliku susrist sa malo bojin klubovima, B liga bi bila toliko slaba, nezanimljiva i nekvalitetna da bi se neki klub možda i ugasija nakon šta npr. nekoliko godina zaredon nije moga uć u A ligu.

Poznato je meni Monkule vrlo dobro da je postojala A i B liga. I onda se odlučilo da se lige spoje - sigurno takva odluka nije donesena niti bezveze niti bez razloga.

Inače, i da se podili liga na A i B ligu sa po 6 klubova u svakoj, mislin da nema smisla da od 6 klubova 2 ispadaju i 2 ulaze. Po toj logici bi npr. u prvoj hrv. nog. ligi (koja ima 12 klubova) tribalo 4 kluba (svi od 9. - 12. mista) ispast u 2. ligu. Kako znate, iz prve hrv. lige ispada samo 1 ili 2 kluba. Želin reć da se hvarska liga opet sastoji od A i B lige iz A lige bi triba ispast samo posljednje plasirani klub, a u A ligu bi triba uć samo prvak B lige (tako je i prije bilo).

Još jedanput - po meni je puno bolje da se format natjecanja u hvarskoj ligi ne minja.

Zadarska tragedija definitivno zaslužuje baren minut šutnje prije početka svih utakmica hvarske lige, ako ne i odgodu cilog kola.

Počivao u miru.

Last edited by Velika-Gomila; 03-04-2008 at 11:54 PM.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008, 11:23 PM   #4375
nn User
Member

nn User's Avatar

nn User is on a distinguished road

kad vec svi odgadaju utakmice bio bi red da se tako odgodi i u forskoj ligi...
ovo je rezultat spleta nespretnih okolnosti a podsjecan da ima i
stadiona i na Hvaru kojima je mir odma do auta...

......R.I.P......
nn User is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008, 11:46 PM   #4376
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

...po meni je za preminulog momka minuta šutnje u znak solidarnosti vrijednija (premda ništa nemože nadoknadit bolni gubitak za njegovu fameju) nego odgoda cijelog kola...

Počivao u miru!
Old 04-04-2008, 12:40 AM   #4377
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkule ovo monkule ono...

ma on je samo dao temu...da pričamo, raspravljamo....pišemo.
a ne da su nam upisi samo:

- "sloga" prvak !!! -

svaka ideja je dobrodošla, ne mora to bit strogo podijela lige..može to biti i npr. da se svi vlasnici igrališta potrude pa da izmuzu lovu i sagrade npr. svlačione sa tuševima, kad tad da varbanjani ili sućurjani donesu struju na igrališta, da na igrališta imamo male semafore, ne nužno elektronske pa da se vidi rezultat....
i bla bla bla....

kapimo se??? tuko provjat....
šta se mene tiće naša nogometna liga je stvarno jedinstvena, ako ništa - onda je to jedina poveznica između naših mistih na otoku, promislite koliko bi se manje poznavali da ni baluna?????..ionako se svi začahurujemo u svoja mola mista i grodimo kineske zidove.
rođeni smo na otoku, živimo na otoku i otok volimo, samim time dilimo otok jedni sa drugima, jer kako ono pisma gre?..."otoče, volim te otoče...."

....

a povodom smrti nogometaša Zadra, i ja se slažem i predlažem da svi u svojim klubovima predložimo,- i pri početka utakmica slijedećeg kola rećemo sucima da ćemo svi skupa minutom šutnje odat mu počast i spomen.....

.................................................. .........
Old 04-04-2008, 12:53 AM   #4378
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

ŽENSKI MALONOGOMETNI HUMANITARNI TURNIR - JELSA

GRUPA 1.:

Tarantele
Špicaškondal
Lude Koke
Mizarole

GRUPA 2.:

Mila Majka
Majta
Ganadores
Ploča 85

Turnir starta već ovu subotu.......
znam za moje kad igraju, a cijelokupni raspored stavit ću nakon povratka iz metropole, ukoliko netko prije ne dozna pa nek stavi.....
Old 04-04-2008, 01:06 AM   #4379
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

Monkule,
što god drugi mislili, meni se tvoja ideja sviđa. Sad da li bi je trebalo nekako drukčije oformiti ili baš kako si napisao, ne znam, iskreno nisam ni razmišljao.
Umjesto da čovjeku kažemo: bravo, imaš ideju, mi odmah odbacujemo. Sve novo što dolazi ili se predlaže ne mora biti bolje, ali može nešto promijeniti, potaknuti nas sve na razmišljanje. Eto npr.meni se Monkulova ideja super i u svemu tome ne gledam svoj klub, nego interesantnost natjecanja. Sad kako bi se to izrealiziralo, bi li uopće moglo takovo nešto oformiti, nemam pojma, ali meni se ovo čini privlačnim.
Također netko je ovdje napisao da se oforme lige po principu konferncija u NBA. NI to nije loše i o tome se da pričati pa napraviti nekakav play off.
Ili može ostati sve kako je sada i ovakva liga ima svoju draž.
U svemu ovome pitanje je što misle treneri, predsjednici, tajnici i najzad mi igrači klubova.

A što se tiče smrti igrača Zadra, najbolje ništa ne komentirati. Riječ tragedija nije dovoljna da se iti približno dočara razočaranje, nespokoj, nemir, tuga i opće nerapoloženje svih nas običnih ljudi. Teško je nekoga optuživati, jer tek kada se dogodi tragedija onda shvatimo svoje propuste i tako je u svemu, ali mislim da netko mora odgovarati za ovo. Je li je to Marković, Srebrić, Štimac, komisija ova ili ona, ili pak svi, ali ovo se nije smjelo dogoditi.
Minuta šutnje i crni flor oko ruke svih igrača svih klubova naše lige je najmanje što možemo učiniti u spomen na još jedan izgubljeni mladi život... Tuga velika...
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2008, 01:41 AM   #4380
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road
Question Da li se zna?

Zašto je i kada ugašen NK Ribar iz Vrboske?
Zašto Vrboska danas nema svoj nogometni klub?
Zanima li uopće nogomet ljude iz Vrboske?
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules