[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-05-2008, 10:28 PM   #5101
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Sad je 21.27 i igrači i navijači Levande još su na igralištu u Foru.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2008, 10:47 PM   #5102
You'll never walk alone
Senior Member

You'll never walk alone's Avatar

You'll never walk alone is on a distinguished road

Čestitke Levandi Na Osvojenom Prvenstvu
You'll never walk alone is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 12:07 AM   #5103
JASMINA
Member

JASMINA is on a distinguished road

N.K.LEVANDA-N.K.DALMATINAC 7:1
N.K.MLADOST-N.K.JADRAN 1 ajmo LUPATO
N.K.SLOGA-N.K.VRISNIK 1
N.K.POSKOK-N.K.VATRA x
N.K.SOŠK-N.K.JELSA 2
N.K.VARBONJ-N.K.JUŽNJAK 2

ČESTITKE LEVANDI
JASMINA is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 12:19 AM   #5104
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up zaboravi son napisat sve strijelce...a ko će to sve zapisat..?? hehe

JEDNOSTAVNO:

ČESTITKE LEVANDI - A SLOGI NEKA DOĐU BOLJI DANI....
Dakle, u unaprijed odigranoj utakmci pretposljednjeg kola Forske nogometne lige Levanda je ubjedljivo stavila pečat na osvajanje titule, sa 7-1 pobijeđen je Dalmatinac. Oko igrališta u Križnoj luci okupilo se po slobodnoj procjeni nekih 200-ak gledatelja, uglavnom navijaća Levande...uz neizostavne navijačice iza gornje branke ispod mirića., na jugoistočnoj tribini najglasnija skupina predvođena Makijem i Tomičkom, na sjeveru transparenti i Velo Grabjani ponosni na svoj klub..
Levanda je odmah krenula onako kako se i očekuje od budućeg prvaka otoka Hvara, te na samom početku čast da "otvori špinu" ima naravno kapetan Ćurin, koji iz drugog pokušaja iz blizine savladava golmana Dalmatinca...Dalmatinac upućuje prvi udarac prema golmanu Levande tek u osmoj minuti utakmice...
Da sad ne prepričavamo cijeli tijek utakmice, jer najbitnije se zna: LEVANDA JE PRVAK, spomenuti ću samo neke detalje....
slobodni udarac za Levandu: Matko i Jadranko pored baluna, u situacija koje sam gleda na tv-u obično bi jedan od igraća preskočio balun i otrća u stranu, no ovdje obadvojica stoje pored baluna. Matko se priprema izvest udarac i radi to na način da samo podigne balun u ariju a Jadranko ka iz topa opaljuje...pored gola...
Matko i Jadranko ( kao i uostalom cila EKIPA LEVANDE) danas znaju šta hoće i to rade na najbolji mogući način.
da citiram samoga sebe u radio prijenosu: "volio bih biti sa igraćima levande na nekom kominu a da me poslužuju Matko i Jadranko, da me poslužuju upravo ovako kako to danas rade svojim suigraćima - sigurno ne bih ostao gladan"....
Matko izvodi slobodnjak u stilu kako su to nekad radili npr. Šušak ili Kekica ili Karković i zabija golčinu...
Šime možda neprimjetan kad nema baluna, no to je samo varka...Šime je strijelac i po i šteta šta je tek pri kraju sezone oslobodio "svoj duh" te proradio....Saša, Lukša - jedan iskustvom drugi visinom suvereno vladaju obranom, Žuka unatoć par nesigurnih intervencija izrasta u golmana...a di su svi drugi...svi ostali iz obrane i sredine Levande, di su momci sa klupe koji u drugome poluvremenu unose dodatnu forcu suigraćima, Elvis i Dane....Elvis je danas utakmicu završio kao kapetan momčadi koja je potvrdila osvajanje prvenstva, zamijenivši Ćurina - neumornog, da se ne naljuti - veterana Levande.
Prijatelji Ivo Grande i Banjoš sigurno sada već prepuštaju se maliganima, al neka im bude - imaju pravo!!!!!
Zadovoljstvo PICANA ćini i moje zadovoljstvo još većim jer gušt je vidjeti nekoga koji toliko voli i vjeruje svom klubu.
Lori je profesor, al daleko od hladnokrvnosti jednog Ivankovića za kojeg kažu da je također profesor..Lori je prije svega rob onoga što radi i od svih koji ga slijede očekuje u najmanju ruku isto, naravno ne postavljajući se iznad nikoga ali autorativno i sa znanjem ipak će biti zapisan u Velo Grabjanskim kronikama kao trener ekipe koja je osvojila prvenstvo otoka Hvara..
a di su još Tudor Stjepko,Buzolić Nikola, Bilić Josip, Petrić Danijel, Dmitri, Marko, Nikša, Ljubomir, Dejan koji je također danas upisa se u strijelce..i da ne nabrajm dalje jer sam sada već sigurno nekoga izostavi....da se ne naljute.
evo ukratko sa današnje utakmice:
2' - matko pokušava lobom...
4' - MATKO I JADRANKO VEĆ OPISANI SLOBODNJAK
5' - Kapetan kapetanski 1-0....
8' - golman Levande u prvom kontaktu sa balunom
11' - i dalmatinac preko broja 11 opasno prijeti, preko gola
12' šime show, golmanu balun ispada i obrana šalje balun u korner
14' kapetan levande s live strane...balun ka da po gredi ide, odlazi skroz na drugu stranu
17' slobodni za dalmoše..u živi zid
20' šime glavom na nabačaj s live 2-0...
21' žuki ispada balun i odlazi u korner
22' dalmatinci traže penal nakon duela lukše i drnasina u 16-ercu
25' korner, šime glavom....ništa
32' božen centrira odlično, žuka izbija van 16
33' opet šime 3-0..
36' šime volej, golman brani
42' kontranapad, kapetan i šime..šime u golmana
45' ubačaj sa desne pred vrata levande, točno na glavu drnasina goal, 3-1

pa malo o drugome poluvremenu:
3' levandina 6-ica ima jak udarac..preko grede
11' matko idealan balun u 16 za grandeta..grande lobom ne uspijeva....
13' matko opet ubacuje u 16, golman brži od ivota...
14' slobodni za dalmatinac, lukša skaće nebu pod oblake i nosi balun
18' sada levanderi traže 11. metara, srušen šime...
21' opet drnasin iz slobodnog..u živi zid
23' matko iz slobodnog, nije euro već forgol..
25' matko i elvis dupli pas..matko pored branke
28' šime namješta za jadranka, jadranko gađa mene iza žice pored korner zastavice umisto da zakuca u branku...
29' elvis pogađa golmana
30' divković goal
40' drnasin probija se kroz obranu i upućuje šut..golman brani
47' jeličić šime...točka na i - 7:1 !!!!
LEVANDA SLAVI...POČASNI KRUG PO IGRALIŠTU U KRIŽNOJ LUCI, BAKLJE, HARMONIKA, PISMA, PIVA, MOJA PRIJATELJICA GROBAJKA KOJOJ OSTAJEM DUŽAN PIVU, RADOST NA LICIMA SVIH OKO I NA TERENU, IMA IH I ONAKO NAIZGLED NEZAINTERESIRANIH, NETKO SE MISLI U GLAVI: KAD MOGU ONI, ZAŠTO NE BI MOGLI I MI, TARMUNTONA DERE SA ŠKOJIH, BEZIĆ STAVIJE FILET NA LEUT, TOTTI NA RADNOME MJESTU JEDVA ĆEKA DESET URI I KRAJ RADNOG VRIMENA, COACH SLOGE TRAŽI BROJ MOBITELA TRENERA LEVANDE DA ČESTITA, NA RFF-u OČI BOJE LEVANDE....SV. MIHOVIL MOJ ZAŠTITNIK DANAS IMA SVOJ DAN........
KONIEC....
na samome kraju uz cestu na putu doma pozdrav prijateljici iz Mile Majke...
povratak u raskopani Stari Grad gdje tu i tamo izviruju čudni ljudi zvani turisti
.....mir i tišina i spokoj ispijanja kafe na Tvardoju, uz zadovoljstvo što su prijatelji iz Levande od danas i teoretski postali PRVACI OTOKA.
na kraju....oni onamo vikend kada Jadran i Levanda u međusobnom susretu promoviraju prvake, pozivam vas sve na tribine stadiona Dolci da pozdravite

Š A M P I O N E
Nikako neću zaboraviti spomenuti i igraće Dalmatinca..doživjeli su poraz koji zvuči kao katastrofa, no danas su se jednostavno namjerili na boljeg protivnika, raspoloženijeg protivnika i meni ostavili da prenesem svojima kako u zadnjem kolu nikako ne očekuju pobjedu bez truda i natopljenog crvenog dresa.
Attached Images

monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 12:39 AM   #5105
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

svaka čast
Old 09-05-2008, 12:53 AM   #5106
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road

Ćurin D., Jeličić x4, Zaninović M., Divković
Old 09-05-2008, 01:14 AM   #5107
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

karmelo, senko i rudinjski intrernacionalac suad bili su dijelitelji pravde na današnjoj utakmici...glavni je sudac zaboravio u svlačioni penkalu i notes, tako da je prvo poluvrijeme prošlo bez kartoniranih.

hvala balunjeru...
btw..
ima li netko od forumaša zainteresiran za odlazak u Split na uzvrat finala kupa napišite pa da tražimo trajekt ukoliko vrijeme odigravanja utakmice bude u neskladu sa redovnim Jadrolinijinim linijama....
ostalo je samo ime - ali ipak Hajduk živi vječno!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 02:37 AM   #5108
inter_eterno_amore
Junior Member

inter_eterno_amore's Avatar

inter_eterno_amore is on a distinguished road

Čestitke Levandi... Najjači ste, svaka čast!!
inter_eterno_amore is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 03:28 AM   #5109
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by sucko View Post
i ovo je finilo. glatko je levonda prigazila dalmatinca i konaćno nakon ko zno koliko godišć (biće nikud oko6-7 siguro barž i veće) pehar ostaje na otoku.
još da vrisnik čapo kup i jedna prova sezona.
A ako (tj. kad) Mladost osvoji kup onda neće bit prava sezona?
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 04:50 AM   #5110
br27
Member

br27 is on a distinguished road

Evo malo slika od utakmice Levanda-Dalmatinac 7-1
Monkule nisi ti duzan pivu, jo son tebe zvala da dojdes a to je drugi por postoli ca si isa ca!

Name:  sampioni10.jpg
Views: 387
Size:  56.1 KB

Name:  sampioni9.jpg
Views: 512
Size:  72.3 KB

Name:  sampioni8.jpg
Views: 348
Size:  60.9 KB

Name:  sampioni7.jpg
Views: 555
Size:  69.4 KB

Name:  sampioni6.jpg
Views: 338
Size:  51.8 KB

Name:  sampioni5.jpg
Views: 346
Size:  65.5 KB

Name:  sampioni4.jpg
Views: 384
Size:  69.9 KB

Name:  sampioni3.jpg
Views: 311
Size:  61.4 KB
br27 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 04:53 AM   #5111
br27
Member

I jos slika

Name:  sampioni2.jpg
Views: 442
Size:  67.8 KB

Name:  sampioni1.jpg
Views: 452
Size:  79.6 KB

Name:  sampioni.jpg
Views: 389
Size:  59.8 KB

Name:  levanda.jpg
Views: 368
Size:  56.5 KB

Name:  bakljada.jpg
Views: 377
Size:  57.0 KB

Dva videa cu provat stavit popodne!

ZELENA JE NASA BOJA I MI SMO PRVACI SKOJA
Old 09-05-2008, 09:10 AM   #5112
daniel
Member

daniel is on a distinguished road

Iskrene čestitke Levandi na zasluženo osvojenoj tituli prvaka otoka Hvara!
daniel is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 09:32 AM   #5113
Totti
Senior Member

... malo san lista po oven forumu i evo nisto od Monkula napisono prin dvo godišća.

evo malo priče o tome kako rade u nogometnom savezu županije splitsko dalmatinske..i tako ti ja neki dan odoh u spalato odnit knjižice igrača na pečatiranje jer treba sve da bude po propisu i ja to poštujem...e, a nisan ima pra sa sobom pa san knjižice ostavije u kancelariji kod čouka a tajnica mi je ispisala na papiru broj računa na koji ću uplatit iznos od toliko i toliko kuna pa će netko doći predignuti knjižice. I tako ja i uradijeh, lipo san kopira uplatnicu i faksira je na nogometni savez ka dokaz da je lova uplačena e da bi netko moga ić dignit knjižice jer mi se ne ide samo radi toga u split.i zove mene danas moj majstor: ej šjor presidente, evo me u savezu.. jesi diga knjižice?, ovdi ih nema!..A ja sav u čudu pitan se tko li je to moga bez mog odobrenja dignit knjižice (ebiga, jesan li ja ipak presidente??), okrenija san par telefona po splitu i ovdi i niko nema pojma o čemu im govorim...Zovem ti ja opet u savez mog majstora koji još uvik ćeka da mu javim jel ih ko uzeja ili nije, i govorim mu da niko od nas nije ni primirisa u savez pa nek taj činovnik pogleda malo bolje po škafetima jer, ebiga mi u nedjelju imamo prvenstvenu utakmicu i šta oni misle kako ćemo nastupit bez knjižica....A progovara činovik saveza: e a neman ja pojma di su vaše knjižice, bile su tu na stolu, a biće da ih je neko uzeja, šta ja znan? ovdi nisu...A meni dimi sve u šesnaest, najradije bi naručija helikopter i sletija u split na rivu pa sa kalašnjikovim redom capa capa..., eto dragi moji forumaši, a mi se čudimo na poteze vrha Hns-a i ljutimo se na njih, pa kako će oni bit ok kad im je baza ovakova, briga njih (da ne kažen - boli njih) za nas šta plačamo desetak tisuća kuna po sezoni, imaju oni sigurna radna mjesta i boli njih jel sloga iz dola ili sloga iz mravinaca..važno da se uplatilo..I sad san na kraju dobija informaciju od našeg povjerenika lige da možemo nastupit i sa osobnim kartama ili putovnicama i da će nam biti oprošteno..majko moja????još jedan od dokaza kavo nam je društvo, nažalost u qurcu!!!!!
i na kraju zvali su me iz još jednog otočkog kluba da jesan li možda ja prediga njihove knjižice jer su i oni nekidan poslali knjižice na ovjeru a danas su ustanovili da ih nema u nogometnom savezu a da nikoga nisu poslali po njih???
tribat će zvat martija misteriju da to riješava......
jel ono neko govorija da je monkul puka po šavu??da, da!!!!!!
i zato dragi spličani i ostali ako sretnete knjižice igrača dva otočka kluba sa fora molim vas da obavijestite monkula ili najbližu policijsku stanicu....a mi ćemo igrat sa osobnim kartama???!!!!
živija monkul.
ps. dajte napišite bar "A" da vidin da bar neko čita ove moje postove ovdi da se ne osjećan ka pale sam na svijetu..
Old 09-05-2008, 10:22 AM   #5114
br27
Member

Evo kako je to izglrdalo za vrime utakmice a i posli!!!!

Bravo nasi!!

http://www.youtube.com/watch?v=wrLtfzqUF2I

http://www.youtube.com/watch?v=ROGlae-pkKA
Old 09-05-2008, 12:22 PM   #5115
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Judi, fola Von na čestitkama....u ime svih igrači.....ovo je fenomenalno!

Jo san danas zatvori firmu jer mi je praznik LEVANDA JE PRVAK OTOKA!
A taj bi praznik mogo potrajot do daljnjega....

Cili svoj život živem za ovaj klub, 10 godišć igron balun i ovo mi je najveći sportski uspijeh.....i zato ću to pošteno proslavit....

Kad vidim ovu zelenu energiju...poželi bi je svim klubovima....Forskim a i Hajduku...za to se treba živit...

...piton se, kako mi uvik feštomo....kad sam poče igrat gubilo se...mi smo feštali...dobijalo se mi smo feštali....znali smo bit na 9., 4., 2. mistu....a mi smo uvik isti...skromni i dostojanstveni u svojoj ljubavi spram balunu, "zelenom dresu" , i našem malom mistu...

Mi smo grobjani al nemogu ne spomenit ostale suigrače koji su došli u naš klub a nemaju grobajske korjene...oni su htjeli doć u Levandu jer ih je privuklo to naše zajedništvo, to su prepoznali... i izvrsno su se uklopili i dali jednu veću dimenziju...dali nam tu kvalitetu koja nas je dovela do kraja....
....bilo je problema i bit će ...tako je u svakom klubu na otoku (vlast oporba,minutaža,itd.)....ali treba biti doslijedan...tradicionalan ali suvremen...nova su vremena....to moramo prihvatit svi...mlade igrače treba znat animirat...treba raširit obzore...nove ideje nesmidu kočit stariji...

...nadam se da smo bili na primjer svima ove godine...
dogodine vidim još par klubova prijavljenih na Kup Dalmacije, vidim koji trening više, vidim šivani grb na dresu, gledam na bolje....
Old 09-05-2008, 12:51 PM   #5116
Totti
Senior Member

Nadovezat cu se na prijateja Batistutu.

Ova priča o prvaku otoka u ovoj sezoni počela je prije tri godine i to dolaskom nove uprave. (Ivica Tomičić Tajnikov - predsjednik kluba, Prošper Zaninović, Lorenco Tudor, Đorđe Tudor i Nikša Budrović Frio).
Na našem parvem sastanku dogovorili smo se kako ovin klub treba izgledat i kako mora bit ustrojen. Zatvorili smo jednu stranicu povijeti kluba i odlucili otvorit novu, moderniju i dat svakome svoje misto pod klupskim suncem.

Bilo je i teskih i veselih momentih, ali se uvijek znalo tko je igrač, tko trener a tko je član uprave.

.... naravno da je tribalo dvi godine da sve sjedne na svoje misto. U tome vrimenu počeli su dohodit novi igrači ( Joško Bilić, Žuka, Saša Poznanović, Mimi, i dr.) i vidjelo se negdi u daljini da ova ekipa ima potencijal za skalinu više.
Vraća se Matko Zaninović i počinje "administrativna borba" sa Nk Hvar (hvala i vama) za jednog 17 godišnjeg igrača imenom Šime Jeličić..... i mjeseci nakon toga Šime oblači zeleni dres. ( koliko je on htio doc u Levandu vidilo se odma kada je prije svake utakmice i posli svakog gola koji je dao poljubio grb na dresu.).

Treba istaknuti i donošenje Pravilnika o ponašanju i obavezama kojega je uprava donijela i kojega su svi igrači potpisali i kojeg se mora pridržavat ako hočeš bit član Levande.

... i na kraju da ne duljim ima u Levandi jedan dragi gospodin koji je stao na čelo momčadi i bez kojega ovo sigurno nebi došlo. On je Lorenco Tudor, trener sa vizijom i željom. Njemu hvala i čestitka.
Old 09-05-2008, 01:17 PM   #5117
ruppa
Senior Member

ruppa is on a distinguished road

[QUOTE=Totti;133256]
Bilo je i teskih i veselih momentih, ali se uvijek znalo tko je igrač, tko trener a tko je član uprave.

Slažen se u potpunosti!!
Čestitke Levandi!!!
Ipak, htio bi samo posebno izdvojiti igrače NK Levanda, zato šta su u svakoj utakmici davali sve od sebe, ponekad i 110 % mogućnosti, oni najbolje znaju da nije bilo lako, trebalo je sve te GLAVE dovest u red, jer kako je moj prijatelj govorio "Najvažnije je kad ŠUFIT štima, onad je sve uredu"...
Htio bi još pohvalit ostale klubove, koji su odmah nakon utakmice poslali čestitke i brzojave, jedan od prvih je bio Južnjak, šta me posebno veseli!!
Bravo Lori, sad će ti svi govorit da si legenda!!!
ruppa is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 01:31 PM   #5118
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Ljudi Levanda je prvak otoka!

Zelim cestitati svima koji su omogucili Levandi da dode do ovog uspjeha, igracima, trenreu, upravi i svima koji su sudjelovali u ovaj klub, navijacima koji su vjerovali u Levandu! (ako sam koga izostavila ni namjerno)

Bravo nasi!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 04:08 PM   #5119
tikvan
Junior Member

tikvan is on a distinguished road

ova titula je uspijeh cijelog kluba.svaka cast.cekali smo titulu deset godina.voli bi da svi klubovi osvoje prvenstvo,da vide taj osjecaj.bancilo se sinoc,i jos ce se do daljnjega bancit.alimoram lorija istaknit u svemu na kraju...malo je zivcih izgubi sa nami.u niku ruku kad malo pogledas,pari se da je on i trener,i prijesednik i sve moguce ca postoji.da bog da uvik ostane trener.a igraci su zakon ovega klubo.ni lako imat u ekipi igrace koji su veliki znalci baluna,vec su slozni prijatelji.svi za jednoga,jedan za sve.i vanka terena su super.i pofoli bi Vlatkota kao glavnog vanjskog suradnika.previse je napravi za klub.bravo Vlatko.i sad je pred nama nova sezona.sad ulazimo kao branitelji titule,i nista drugo ne ostaje nego vazet duplu krunu. ...........pozdrav.VIVA LEVANDA
tikvan is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2008, 04:11 PM   #5120
dinko
Senior Member

dinko is on a distinguished road

[QUOTE=ruppa;133259]
Quote:
Originally Posted by Totti View Post

Slažen se u potpunosti!!
Čestitke Levandi!!!
Ipak, htio bi samo posebno izdvojiti igrače NK Levanda, zato šta su u svakoj utakmici davali sve od sebe, ponekad i 110 % mogućnosti, oni najbolje znaju da nije bilo lako, trebalo je sve te GLAVE dovest u red, jer kako je moj prijatelj govorio "Najvažnije je kad ŠUFIT štima, onad je sve uredu"...
Htio bi još pohvalit ostale klubove, koji su odmah nakon utakmice poslali čestitke i brzojave, jedan od prvih je bio Južnjak, šta me posebno veseli!!
Bravo Lori, sad će ti svi govorit da si legenda!!!
Juznjak je veliki klub i zno podnit poraze,bas mi je drogo da si nasu
cestitku spomeni.
Jos jednom LEVANDI iskrene cestitke,i svaka Von cast pobjedilo je vase
zajednistvo i nogometno znanje.
ZIVILI
dinko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules