[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-09-2016, 02:12 PM   #8101
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
kakvu su to konkretno katastrofu sprijecili ovi iz NOa ... je*ote sto su nam pala ocekivanja jer ako 8 komada u mrezi na Poljudu nisu katastrofa onda ja ne znam :
Ovo je tragicna istina.
Old 05-09-2016, 02:19 PM   #8102
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Al da se nadovezem na to. Kad odigras 1/3 utakmicu sa mudima,ne moze se vratiti. Svaki trener je imao moju podrsku dok nije odmarao momcad (buric u puli,pusnik protiv rijeke). Od trena kad pocnu odmarat gube je automatski. I to nakon 10 utakmica.
Old 05-09-2016, 03:35 PM   #8103
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
sad citam ovo i mogu samo rec koja jeftina demagogija ... iskreno cudi me belfast da ti padas na ovakve gluposti

ako cemo biti iskreni ovo je momcad koju je Gogi ostavija

GOLMANI: Kalinic, Grbic, Stipica
D.BEKOVI: Basic, Juranovic,
L.BEKOVI: Milic, Pejic
STOPERI: Nizić, Simić, Ismajily, Billy
VEZNI: Jefferson, Bašić, Kalik, Susic
KRILA: Vlašić, Tudor, Vojković, Maloku, Radcenko
NAPADACI: Ohandza, Velez, Maganjic

znaci bili smo kao i sada duplirani na svim pozicijama ... a jeli momcad bolja ili losija nego ove godine?! ... iskreno ja bi reka isti qrac sto dosadasnje utakmice i rezultati uostalom i pokazuju
Koji rezultati to pokazuju? Dinamo je da 3 neregularna gola a igračima su se tolerirali fauli na rubu crvenih. Jedina zamjerka protiv Dinama mi je pičkasti pristup i šta su pustili da ih ovi pribiju. Rijeka 4-1 sa drugom ekipon između dvi najvažnije utakmice sezone? (inače slažen se sa Psihijatrijom oko odmaranja i odgađanja utakmica).
Inače, malo glupo mi je napadat ove sa retorikom kako su imali solidan roster od prošle sezone a glavni argument je poraz u kojem je sudjelovalo (boldani) 9 od 11 igrača iz prošle sezone.

Da vidimo i ostale rezultate ekipe koju nam je Gogi ostavija:
Hajduk Inker 0:2
Osijek Hajduk 2:1
Hajduk Rijeka 1:2
Slaven Belupo Hajduk 0:0

da ne nabrajan gubitak bodova još i protiv Splita, Osijeka doma, Inkera... poraze od Lokomotive i opet od Rijeke... sve prošlo proliće sa ekipon koja je valjda isti kurac ka i ova.

neko je ovdi pokuša poentirat kako se dobilo i dinamo 1:0 ali realno, puno se više izgubilo nego šta se dobilo sa ta 3 boda.

Quote:
naravno da bi pa se postavlja logicno pitanje koji qrac nam tribaju Maganta, Hamze, Savvasi, Futacsi, Saidi ... iako slazem se 5 po 5 posto skupi se za svakoga po malo

a koga molim te tribas rotirat za jednu utakmicu sedmicno ili si to mislija rotirat za Jalzabet
A jebiga... možemo do sutra raspravljat. Ako su tebi Mastelić, Pejić, Bašić ili Vojković bolji od Saida, Memolle, Savvasa ili Hamze (kojeg istina još i trebamo vidit uživo) onda nemamo šta puno pričat.
eto prošle godine je Burić sa nikad prežaljenim Caktašom, Kišom, Mikanovićen, Balićen ima ulaz u prvenstvo: 2-4-2, a ovi danas 4-1-2.
Old 05-09-2016, 04:21 PM   #8104
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by belfast View Post
Ako su tebi Mastelić, Pejić, Bašić ili Vojković bolji od Saida, Memolle, Savvasa ili Hamze (kojeg istina još i trebamo vidit uživo) onda nemamo šta puno pričat.
krivo si me shvatio ovdje; ja uopce ne tvrdim da su bolji nego da bi krajnji rezultat bio isti pa se postavlja logicno pitanje cemu ova "pojacanja" kada ne nude apsolutno nikakav napredak ... imas momcad sastavljenu od likova koji su dosli na posudbe, na postotak ili na nekakve seme da klub uopce nije vlasnik nego neka agencija, a znas da ces i sa njima bit 3 ili 4 kao sto bi bio sa ovim mladim igracima koje imas u klubu ... meni nema logike; al evo mozda me Hamza demantira
Old 05-09-2016, 04:48 PM   #8105
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
krivo si me shvatio ovdje; ja uopce ne tvrdim da su bolji nego da bi krajnji rezultat bio isti pa se postavlja logicno pitanje cemu ova "pojacanja" kada ne nude apsolutno nikakav napredak ... imas momcad sastavljenu od likova koji su dosli na posudbe, na postotak ili na nekakve seme da klub uopce nije vlasnik nego neka agencija, a znas da ces i sa njima bit 3 ili 4 kao sto bi bio sa ovim mladim igracima koje imas u klubu ... meni nema logike; al evo mozda me Hamza demantira
O.K. sorry ako san krivo shvatija. Ovakav prijelazni rok smo mi tribali odradit na zimu a ne se okrećat unutrašnjim rezervama. Uigrat ekipu do lita i pojačat slabe točke (desni bek, krilo...) i napast skupine europa lige i imat širinu za prva dva miseca kad igramo svako 3 dana. Ovako nas je Gogi dovea u situaciju da nam triba 10 igrača samo da bi imali kakav takav roster a igrači su s aerodroma upadali u prvu ekipu. Iz uz sve te pretumbacije falija nam je penal za skupine a bodovno smo bolji nego lani.
Ovi transferi će se isplatit jedino ako se igrači pokažu kroz sezonu i budemo imali 16 zacementiranih koji će krenit na pripreme sljedeće sezone. Ako se opet bude rasipalo ka sa Bukvama, Iluridzeima, Velezima i sl. onda možemo govorit o istom qrcu.
Ti misliš da bi sa igračima iz prolića bili isto 3. ili 4. a ja mislin da bi se borili za ostat u lizi. Dovoljno je pogledat rezultate iz prolića i vidit učinak jednog Mastelića ili Pejića. Uostalom, možemo povuć i paralelu sa Rijekom. Zašto su oni doveli 3-4 igrača ako će bit sigurno drugi?
Old 06-09-2016, 10:06 AM   #8106
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Iz uz sve te pretumbacije falija nam je penal za skupine a bodovno smo bolji nego lani.
vec tri godine nam fali gol za skupine; i to nesto govori ... a sta se tice ovoga da smo bodovno bolji to stoji (7 ut. lani 10 bodova, ove sezone 13 bodova), ali kad tome dodas 8 komada na Poljudu dok je lani Hajduk u to vrime sa dinamom i Rijekom odigrao X i to u gostima, pa da smo lani nakon 7 kola bili na -3 ove smo na -6, s druge strane lani 4 komada u Istri dodes vise/manje na isto ... iako kad bi teoretski morao birat puno mi se vise svida ucinak Hajduka lani u prvih 7 kola nego ove sezone
Quote:
Uostalom, možemo povuć i paralelu sa Rijekom. Zašto su oni doveli 3-4 igrača ako će bit sigurno drugi?
nekako mi je tesko usporedivati stihijsko dovodenje 10 igraca (od kojih je vecina upitne kvalitete i vjerovatno su dovedeni samo zbog tih famoznih 5%) i prodaje najboljeg igraca lige za 2mil.€ i najboljeg kadeta za 1 mil.€ naspram planske prodaje igraca u vrijednosti 8 mil.€ i dovodenja adekvatnih zamjena ... iako nisam bas uvjeren da nisu mogli bolje od Prskala na golu (to psihijatrija moze najbolje rec) i misto Martica bi po meni napravili puno bolji posa da su doveli livog beka tj. alternativu za Zutu ... ovdje vec ima smisla usporedivati bodovni ucinak od lani i ove sezone pa vidis da je Rijeka nakon 7 kola lani imala 11 bodova, a ove ima 19 bodova plus uspjesno odraden Poljud i Gradski vrt ... iako naravno mjerilo ce biti 9 kolo kada im stize dinamo
Old 06-09-2016, 11:59 AM   #8107
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
vec tri godine nam fali gol za skupine; i to nesto govori ... a sta se tice ovoga da smo bodovno bolji to stoji (7 ut. lani 10 bodova, ove sezone 13 bodova), ali kad tome dodas 8 komada na Poljudu dok je lani Hajduk u to vrime sa dinamom i Rijekom odigrao X i to u gostima, pa da smo lani nakon 7 kola bili na -3 ove smo na -6, s druge strane lani 4 komada u Istri dodes vise/manje na isto ... iako kad bi teoretski morao birat puno mi se vise svida ucinak Hajduka lani u prvih 7 kola nego ove sezone
Pa normalno da ti se više sviđa učinak od prošle sezone kad ti ove nevalja ništa. isto tako ti se virujem više sviđa učinak Tudora nego od Burića ... i tako unedogled... uvik moraš imat neki razlog zašto ti se baš ovo danas ne sviđa i zašto baš ovo danas nevalja. Uvik kontra, takva sorta...
Istina, lani smo izvukli dva remija protiv Dinama i Rijeke u gostima ali i doma protiv Splita i Belupa (jedva se vratili nakon 0:2) uz poraz protiv Istre koja valjda nikoga više nije dobila prošle sezone. To je bila i odlika Burićevog nogometa, čvrsto zada a naprid šta napraviš. Realno možemo reć da je bod protiv Dinama na otvaranju bija jeben uspjeh, da smo bili bolji uz standardni sudački kriterij ali sve posli je bija užas. Utakmica protiv Splita je bila nemoguće loša, protiv Istre isto (Liberec je valjda bija šlag na kraju) a o bodu protiv Rijeke sa igračem više bez udarca na gol uru vrimena je glupo raspravljat kao o nekom uspjehu. već san napisa da mi poraz Dinama nije neuspjeh, neuspjeh mi je pičkasti pristup i šta su pustili da ih ovi pribiju. Na kraju bi uz ono suđenje ionako izgubili ali kad primiš 3 neregularna gola teško je tu pričat o nogometu. Rijeka sa rezervnom momčadi je isto promašaj klupske politike iz prošle sezone. Hajduk bi triba imat koliko toliko ujednačenijih 22 igrača a ne da rezerve izgledaju ko jebeni amateri. Uz to, Rijeka je došla rasterećena europskih obaveza nama između dvi najvažnije utakmice.

Quote:
nekako mi je tesko usporedivati stihijsko dovodenje 10 igraca (od kojih je vecina upitne kvalitete i vjerovatno su dovedeni samo zbog tih famoznih 5%) i prodaje najboljeg igraca lige za 2mil.€ i najboljeg kadeta za 1 mil.€ naspram planske prodaje igraca u vrijednosti 8 mil.€ i dovodenja adekvatnih zamjena ... iako nisam bas uvjeren da nisu mogli bolje od Prskala na golu (to psihijatrija moze najbolje rec) i misto Martica bi po meni napravili puno bolji posa da su doveli livog beka tj. alternativu za Zutu ... ovdje vec ima smisla usporedivati bodovni ucinak od lani i ove sezone pa vidis da je Rijeka nakon 7 kola lani imala 11 bodova, a ove ima 19 bodova plus uspjesno odraden Poljud i Gradski vrt ... iako naravno mjerilo ce biti 9 kolo kada im stize dinamo
normalno da je sve šta Rijeka napravi transparentno i lišeno nekih sitnih interesa za razliku od ovog korumpiranog Hajduka... to smo vidili i na transferima kombija igrača iz Dinama a ćakule da igrači dobijaju i lovu ispod stola ćemo ostavit za uz kavu kad se vidimo .

Slažem se da je dovođenje igrača bilo stihijsko. o razlogu i rosteru kojeg je grogi ostavija smo već pisali pa nema smisla opet po toj temi. Rijeka za razliku od Hajduka zadnjih par godina ima relativno izbalansiranu ekipu pa i kad naprave neki transfer točno znaju koji tip igrača moraju dovest. To je odlika i financijske neovisnosti koju nažalost još nemamo ali i stručnosti kadra koji vodi klub. Mi smo imali grogija koji je ostavija to ša je ostavija.
10 igrača upitne kvalitete u odnosu na možda DInamo da, ali u odnosu na ono šta smo imali na proliće virujem da je kod većine kvaliteta neupitna. A to šta nam je najbolji igrač otiša na jedinu ponudu za 2M eura više govori o kvaliteti igrača nego o nesposobnosti kluba. Uostalom, ako su za Maganjića koji je skupija 30min seniorskog nogometa procjenili da će izdvojit više od 1M eura sumnjam da su baš toliko slipi pa da in je promaka dragulj Sušić.
Old 06-09-2016, 03:27 PM   #8108
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Mi smo imali grogija koji je ostavija to ša je ostavija.
eh da je barem hrabrosti i morala pa kazati ZAJEBALI SMO i bacili 4 jebene godine u vitar

jer grogija je odabrao Brljo,a Brlju je odabrao NO a NO ste odabrali VI,dakle zajebali smo i bacili 4 godine u vitar

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2016, 03:41 PM   #8109
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

belfast ti si kralj jebes mi sve ... tako ces nam i na kraju ove sezone kao i svake do sada objasnjavat kako je super sto je Hajduk 3 i da dogodine sigurno napadamo na sva tri fronta (prvenstvo, kup, europa) jer imamo dovoljno velik roster ... a ako budemo 4 iza Osijeka kao sto govori i trenutno stanje na tablici onda ces nam ti objasnit kako je i to super jer imamo kolo vise u Europi
Quote:
A to šta nam je najbolji igrač otiša na jedinu ponudu za 2M eura više govori o kvaliteti igrača nego o nesposobnosti kluba
al ovo mi je super ... dakle najbolji igrac kluba lani, ne kluba nego najbolji igrac lige prema svi objektivnim pokazateljima, prema navijackom, novinarskom, stucnom kriteriju odlazi otprilike za isti novac za koji su otisli Rahmani iz Splita u dinamo, Mocinic u Rapid, Leskovic u dinamo, Samardzic u Kinu i tvoj komentar (valjda misleci da tako stitis interes naseg Hajduka kao sto si do nedavno iz istih razloga rukama i nogama branio Brbica danas poznatijeg kao Brbljo) je da igrac sigurno i ne vridi vise od toga
Quote:
A to šta nam je najbolji igrač otiša na jedinu ponudu
Kos: Za Sušića imamo tri ponude
Old 06-09-2016, 04:00 PM   #8110
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
eh da je barem hrabrosti i morala pa kazati ZAJEBALI SMO i bacili 4 jebene godine u vitar

jer grogija je odabrao Brljo,a Brlju je odabrao NO a NO ste odabrali VI,dakle zajebali smo i bacili 4 godine u vitar
Realno nismo zajebali 4 godine nego možda zadnjih 6 miseci. Zajeb je počeja otprilike kad je Tommy počeja okrupnjivat svoj udio. Izabran je novi NO koji je većinom (od naroda biranih) bija protiv produžavanja ugovora Brblji koji je solidno odradija svoj posal do tada. Nažalost su mu podršku dali Jako, Tommy, LJPV i Kosor dok mu je Santini da probni rok. Kad je postalo očigledno za čiji račun su počeli radit ekspresno je smjenjen tako da možemo govorit eventualno o zadnjih 6 miseci. Tragedija bi bila da ih se pustilo još jedan prijelazni rok, ili neki prijelazni period kako se ovdi čak zagovaralo ili nedaj bože mandat do kraja.

Ali i to je prednost ovog modela, ako neko ne radi kako triba ili nema kapaciteta za iskorak, smjeniš ga i pokušaš sa drugim. Zamisli kako je bilo navijačima Istre gledat "bogatog" rusa ili danas Mr. Glovera uz spoznaju da je to to. Da moraju trpit jer nema načina da ih se makne? Da moraju molit boga da dođe druga budala koja će otkupit klub prije nego stvarno bankrotira i da im obeča nova brda i doline?

P.S. e da je bilo hrabrosti i morala među navijačima iz 90tih ka ovima danas klub nam nebi bija ovdi di je i nebi isti ti navijači iz devedesetih prosipali pamet dok su njihovi suborci sa tribine gledali uništavanje kluba iz prvog reda a svoju šutnju naplatili miston u svečanoj loži i kojin gostovanjem sa avionom. Ova govna koja ova generacija sad čisti su govna koja su ostala iza tovje generacije moj Vokri...
Old 06-09-2016, 04:27 PM   #8111
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
belfast ti si kralj jebes mi sve ... tako ces nam i na kraju ove sezone kao i svake do sada objasnjavat kako je super sto je Hajduk 3 i da dogodine sigurno napadamo na sva tri fronta (prvenstvo, kup, europa) jer imamo dovoljno velik roster ... a ako budemo 4 iza Osijeka kao sto govori i trenutno stanje na tablici onda ces nam ti objasnit kako je i to super jer imamo kolo vise u Europi
ahaha jebate ovako kad napišeš ja i ti smo ustvari isti. I ti ovako na početku svake sezone objašnjavaš kako je sve u kurcu i kako ćemo završit iza SPlita, Lokomotive, Istre, evo sad i Osijeka... i kad nam na kraju ti klubovi kako nam iskustvo kaže budu gledali u leđa ti češ izvuć novog asa iz rukava i dogodine ćemo bit iza Cibalije.

Quote:
al ovo mi je super ... dakle najbolji igrac kluba lani, ne kluba nego najbolji igrac lige prema svi objektivnim pokazateljima, prema navijackom, novinarskom, stucnom kriteriju odlazi otprilike za isti novac za koji su otisli Rahmani iz Splita u dinamo, Mocinic u Rapid, Leskovic u dinamo, Samardzic u Kinu i tvoj komentar (valjda misleci da tako stitis interes naseg Hajduka kao sto si do nedavno iz istih razloga rukama i nogama branio Brbica danas poznatijeg kao Brbljo) je da igrac sigurno i ne vridi vise od toga

Kos: Za Sušića imamo tri ponude
ja nikad ništa u život nisan kupija a da nisu uz mnene bile barem još 3 ponude

ove transfere u i iz Dinama je smišno i komentirat, stvarno te nerazumin kad njih navodiš kao argument.
Old 06-09-2016, 04:37 PM   #8112
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
P.S. e da je bilo hrabrosti i morala među navijačima iz 90tih ka ovima danas klub nam nebi bija ovdi di je i nebi isti ti navijači iz devedesetih prosipali pamet dok su njihovi suborci sa tribine gledali uništavanje kluba iz prvog reda a svoju šutnju naplatili miston u svečanoj loži i kojin gostovanjem sa avionom. Ova govna koja ova generacija sad čisti su govna koja su ostala iza tovje generacije moj Vokri...

ka prvo siguran san da to ima dublje korijenje i da su za današnje stanje Hajduka krivi ustaše i partizani

ka drugo velik dio "elite" iz 90-ih je partija tako da nema smisla sada ih prozivati,oni preživjeli o kojima pričaš i koji su sidili u loži i zbog kojih sam upozoravao kuda i kako će završiti priča s navijačima u upravljačkim strukturama kluba i dan danas s besplatnim kartama gledaju utakmice sa zapada toliko o toj vašoj čistki.

ka trece prestani se za ime božje više blamirati jer u zadnjih 20-30 postova imam dojam da ti je račun hakiran jebote.
Pa 2008. Hajduk je imao čisti start i love ka u priči i zajebi priču o nekakvoj odgovornosti navijača iz 90-ih u 8 godina Hajduk je ogoljen do kože i s tim stvarno nikakve veze nemaju navijači iz 90-ih ....ej 8 godina je tek prošlo,čisti start,hrpa love i vidi gdje smo...al krivi su naravno oni koji su 2008g. već bili pokojni.......ma ne ustaše i partizani.....ili car Dioklecijan

Old 06-09-2016, 04:38 PM   #8113
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
ahaha jebate ovako kad napišeš ja i ti smo ustvari isti. I ti ovako na početku svake sezone objašnjavaš kako je sve u kurcu i kako ćemo završit iza SPlita, Lokomotive, Istre, evo sad i Osijeka... i kad nam na kraju ti klubovi kako nam iskustvo kaže budu gledali u leđa ti češ izvuć novog asa iz rukava i dogodine ćemo bit iza Cibalije.
nestalo argumenata ... u sljedecem postu spominjes Reica?!

ja vec unazad par sezona tvrdim da nas ceka 3 misto i bez lazne skromnosti u pravu sam ... na kraju ove, a pogotovo u sljedecoj sezoni cemo vidit jesam falio sa Osijekom ... druga je stvar sto postoje navijaci Hajduka koje veseli sto nam u leda gledaju Istra i Lokomotiva, a poraze na Poljudu od dinama i Rijeke sa 4 komada u mrezi nazivaju iskorakom i dobrim ulaskom u sezonu ... ili da se ispravim to nisu navijaci Hajduka to su navijaci naseg Hajduka
Quote:
ove transfere u i iz Dinama je smišno i komentirat, stvarno te nerazumin kad njih navodiš kao argument.
ma cak se i slazem ... kad igrac klase Susica ode za 1.7 mil.€ tu ti stvarno ne triba niti jedan argument da dokazes da je to katastrofalan posao nesposobnog managementa ... jos ako je i Brancovih 5% u tih 1.7mil.€
Old 06-09-2016, 04:47 PM   #8114
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
ka prvo siguran san da to ima dublje korijenje i da su za današnje stanje Hajduka krivi ustaše i partizani

ka drugo velik dio "elite" iz 90-ih je partija tako da nema smisla sada ih prozivati,oni preživjeli o kojima pričaš i koji su sidili u loži i zbog kojih sam upozoravao kuda i kako će završiti priča s navijačima u upravljačkim strukturama kluba i dan danas s besplatnim kartama gledaju utakmice sa zapada toliko o toj vašoj čistki.

ka trece prestani se za ime božje više blamirati jer u zadnjih 20-30 postova imam dojam da ti je račun hakiran jebote.
Pa 2008. Hajduk je imao čisti start i love ka u priči i zajebi priču o nekakvoj odgovornosti navijača iz 90-ih u 8 godina Hajduk je ogoljen do kože i s tim stvarno nikakve veze nemaju navijači iz 90-ih ....ej 8 godina je tek prošlo,čisti start,hrpa love i vidi gdje smo...al krivi su naravno oni koji su 2008g. već bili pokojni.......ma ne ustaše i partizani.....ili car Dioklecijan
Keš je izvukla politika kroz transfere i nerealne ugovore sa igračima.

ako je Hajduk ima čist start zašto su plaćali sve ove dugove?

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...-u-Hajduk.html

http://www.slobodnadalmacija.hr/spor...prijeti-stecaj

http://novilist.hr/novilist_public/S...n-dug-Sibeniku

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/...-eura/4202544/

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/...-kuna/4228194/

a ovo je samo ovako na brzinu iz glave...
Old 06-09-2016, 04:57 PM   #8115
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Keš je izvukla politika kroz transfere i nerealne ugovore sa igračima.
i kakve veze s tim imaju navijači iz 90-ih???

glede navedenih kostura iz ormara i čistog starta.....vjerojatno nema smisla ali valjda sam mazohist

svi navedeni "kosturi" su pri preoblikovanju bili jasni i poznati te su se po njima uglavnom vodili sudski sporovi i u knjigovodstvenoj bilanci postoje rezervirana sredstva za takve sporove

dakle i spor s Bakom,Tipurićem,menađerem od Mornara i pdv-a oko Rukavine su bili poznati 2008g.,evidentirani u bilanci,sredstva za iste rezervirana i preko 80 milja kuna na računu

malo je nekorektno ne navesti i 200-300 tisuća potraživanja Hajduka od Mornara ili 1,8 milja eura koje je Brlju ni krivog ni dužnog zapalo od Anasa,trajalo je kao i spor s Bakom,ovdje prihod ondje rashod no ponavljam sve što si naveo je bilo poznato 2008g. i bilo je love na računu i sve je to gamad iz 90-ih uništila jel te

Old 06-09-2016, 05:41 PM   #8116
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
nestalo argumenata ... u sljedecem postu spominjes Reica?!

ja vec unazad par sezona tvrdim da nas ceka 3 misto i bez lazne skromnosti u pravu sam ... na kraju ove, a pogotovo u sljedecoj sezoni cemo vidit jesam falio sa Osijekom ... druga je stvar sto postoje navijaci Hajduka koje veseli sto nam u leda gledaju Istra i Lokomotiva, a poraze na Poljudu od dinama i Rijeke sa 4 komada u mrezi nazivaju iskorakom i dobrim ulaskom u sezonu ... ili da se ispravim to nisu navijaci Hajduka to su navijaci naseg Hajduka
ma cak se i slazem ... kad igrac klase Susica ode za 1.7 mil.€ tu ti stvarno ne triba niti jedan argument da dokazes da je to katastrofalan posao nesposobnog managementa ... jos ako je i Brancovih 5% u tih 1.7mil.€
Ahaha a tvoji postovi pršte sa argumentima... ti pišeš samo o lošim stvarima ja pišem samo o dobrim... reka san ti da smo u jednu ruku isti. Ako ćemo gledat samo po buđetu kluba i ulaganjima u ekipu zadnjih par sezona za predvidit 3 misto nemoraš bit nostradamus. Iako i to ti je napredak jer obično nas vidiš iza Lokosa, Splita Istre, evo opet taj Osijek... Realno smo 3. u državi po svemu. ulaganjima i rezultatima. osim po veličini kluba. tu smo prvi. ali neživi se od veličine nego od love. Svako sezone se napomene da smo iza Rijeke i Dinama ali sportski je virovat da ih se može ugrozit.

Šta se tiće mega klase Sušića stvarno neznam da li je to malo ili puno. Nisan ni menađer ni scout. Nisan nikad ni forsira priću da je to turbo uspješan posal. Ali ti uporno žuljaš po tome i svađaš se kako je sramotno malo za najboljeg igrača dobit 2M eura. Sad zamisli koliko nesposobnih klubova u ovoj europi ima kad se za tu klasu nisu potukli i doveli ga praktično mukte. Ali ponudu je posla samo Genk. sramotno malo je bilo i kad je otiša radošević za 3M pa ga je lani napoli nudija Rijeci za 1M, ili Balić kojeg sad nude Osijeku. Sramotno malo je bilo i poklonit Vukušića koji eto posli Hajduka nije ni zaigra... sramotno malo je jedino transfer Pašalića koji je valjda jedini u zadnjih 6 godina ima uzlaznu karijeru nakon Hajduka.
I sad imaš igrača koji izbjegava reprezentaciju, iz prosječnog kluba čiji igrači vanka nigdi ne čine prevagu, iz slabe lige koji neigra ozbiljna europska natjecanja, igra samo jednom nogom i to samo naprid jer ga ovi iz obrane vide samo na treningu... koliko realno on po tebi vridi?
Daleko od toga da on i kao takav za ovaj Hajduk je u većini utakmica bija igrač prevage...

@Vokri
Quote:
prvo, do preoblikovanja je došlo zbog svih tih dugova iz 90tih i 2000tih.
drugo, naravno da nisu krivi oni koji su 2008. bili pokojni ali nisu ni ovi sada. Hajduk je krenija sa čistim startom i hrpom love daleko od NH, po istom sustavu koji je jašija i do 2008. Kad se lova potrošila, kad su se stvorili novi dugovi a stari koji nisu naplaćeni počeli ispadat iz ormara onda je isti taj sustav gurnija klub da umre u rukama navijača. I sad je tebi NH kriv šta se nema love za plaće i pojačanja...
Old 06-09-2016, 06:21 PM   #8117
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Ahaha a tvoji postovi pršte sa argumentima... ti pišeš samo o lošim stvarima ja pišem samo o dobrim...
cekaj cekaj koji argumenti?! ... da napises da Hajduk ima preko 41000 clanova ili u prosjeku 15000 ljudi na stadionu, dobar co-marketing to je pisanje o dobrim stvarima i to su argumenti ... Iskorak nije argument to je baljezganje ... Kad uporno optuzujes sve druge za lose stanje u klubu osim onih koji vec 5 godina upravljaju klubom to nisu argumenti to je laprdanje

kada usporedujemo ovu i proslu sezonu onda su ovo argumenti
Quote:
a sta se tice ovoga da smo bodovno bolji to stoji (7 ut. lani 10 bodova, ove sezone 13 bodova), ali kad tome dodas 8 komada na Poljudu dok je lani Hajduk u to vrime sa dinamom i Rijekom odigrao X i to u gostima, pa da smo lani nakon 7 kola bili na -3 ove smo na -6, s druge strane lani 4 komada u Istri dodes vise/manje na isto
vidis razliku izmedu ovoga i Iskorak?! Sta su tu argumenti, a sta baljezganje?!
Quote:
Realno smo 3. u državi po svemu. ulaganjima i rezultatima. osim po veličini kluba. tu smo prvi. ali neživi se od veličine nego od love. Svako sezone se napomene da smo iza Rijeke i Dinama ali sportski je virovat da ih se može ugrozit.
Ako je sportski virovat da mozemo ugrozit Rijeku i dinamo u cemu je onda problem kad ja kazem da se bojim da ce nas Osijek skinut sa tog treceg mista ka sta nas je Rijeka skinula sa drugog?! Mogu te samo podsjetiti da si tada pisao o Rijeci kao sto danas pises o Osijeku.
Quote:
Šta se tiće mega klase Sušića stvarno neznam da li je to malo ili puno. Nisan ni menađer ni scout.
I ne tribas znati niti bit manager ili scout ... samo pogledaj argumente ; najbolji igrac kluba, najbolji igrac lige i onda ga usporedi sa drugim transferima pa sam zakljuci jeli puno ili malo
Old 06-09-2016, 06:31 PM   #8118
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
prvo, do preoblikovanja je došlo zbog svih tih dugova iz 90tih i 2000tih.
drugo, naravno da nisu krivi oni koji su 2008. bili pokojni ali nisu ni ovi sada. Hajduk je krenija sa čistim startom i hrpom love daleko od NH, po istom sustavu koji je jašija i do 2008. Kad se lova potrošila, kad su se stvorili novi dugovi a stari koji nisu naplaćeni počeli ispadat iz ormara onda je isti taj sustav gurnija klub da umre u rukama navijača. I sad je tebi NH kriv šta se nema love za plaće i pojačanja...

i kao što su naguženi navijači tada,naguzit će ih se i sada ako glasno i na vrijeme ne reagiraju na anomalije a što su već odavno trebali uraditi i to je sve što ja cijelo vrijeme govorim

jer onomad,tih 90-ih o kojima pričamo Hajduk je love imao od pohoda na LP 93-94-95 godine,nakon toga lova se rasula i onda su političari spašavali guzicu pa vruci krumpir i već poharanu blagajnu uvalili navijačima primivši ih u NO tamo negdje 97-98 godine.........na kraju je netko nešto i ušičario tu od navijača, no njihovim obrazom je plaćena i zamračena višegodišnja pljačka,a bilo je tu i ljudi koji su i otukli uz Hajduka i naivno upali u igru a popišani izašle iz nje,pa i danas evo neki novi klinci još seru po njima

isto je i danas,2008 godine Hajduk pun ko brod,politika poharala i 2012g. uvalili navijačima,opet jednako vruc krumpir i opet će neki novi klinci pišati po ovoj današnjoj generaciji jer opet će Hajduk biti i velik i imati love,no tad će navijaci opet biti odjebani

Quote:
I sad je tebi NH kriv šta se nema love za plaće i pojačanja...
NH je kriv što je tolerira jednak broj zaposlenih danas kao i prije 4 godine,jednake ili veće troškove nego na početku priče otkad je NH uključen,razvaljen omladinski pogon koji je u krajnjoj liniji i potpuno nepotreban jer ne može proizvesti igrača za prvu momčad,dovođenje legije stranaca i hrpu sitnica na koje se moralo reagirati jer će u protivnom završiti kao i oni iz 90-ih iskorišteni i popljucani i od politike i od kolega navijaca a velika većina ih je tu s dobrim namjerama,baš kao i 90-ih

al predrasude su zajebane,a još će zajebanije biti kad za 20 godina budeš nekim novim mulcima objašnjava da to i nije bilo baš tako i da su navijaci tada imali dobre namjere ali češ ispadat debil ....viruj mi znam o čemu pričam

Old 06-09-2016, 07:42 PM   #8119
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
NH je kriv što je tolerira jednak broj zaposlenih danas kao i prije 4 godine,jednake ili veće troškove nego na početku priče otkad je NH uključen,razvaljen omladinski pogon koji je u krajnjoj liniji i potpuno nepotreban jer ne može proizvesti igrača za prvu momčad,dovođenje legije stranaca i hrpu sitnica na koje se moralo reagirati jer će u protivnom završiti kao i oni iz 90-ih iskorišteni i popljucani i od politike i od kolega navijaca a velika većina ih je tu s dobrim namjerama,baš kao i 90-ih
Šta to NH tolerira???

NH radi jedino moguće. Organizira redovne izbore. Na izborima bira nove ljude. Novi NO ulazi u strukture kluba, upoznaje se sa procesima, ugovorima, sustavom. Ukoliko je zadovoljan učinjenim daje podršku upravi, ako nije, ide u smjenu iste. Dovodi novu upravu po unaprijed zadanim smjernicama i prati njen rad. Ako odrade posal na zadovoljstvo svih, bit će reizabrani, ako ne, ide smjena.
Sve ostalo je kaubojština.

Šta bi NH po tvome triba napravit? Usrid mandata doć i reć: Stipe iz marketinga ne radi dovoljno dobro, oćemo smjenu. Znači neko ko ne radi u klubu, nije upoznat s planovima, mogučnostima i potencijalom može doć i reć taj i taj ne radi dobro svoj posal očemo otkaze. Ne kažem je da Stipe ne zaslužuje otkaz ali di u normalnom svitu firma tako posluje?
Omladinska škola? Koliko vrimena triba da se ustroji i počne davat rezultate? Dan, tjedan, misec, godina??? Evo ovoj upravi se već spočitava okretanje strancima. Nebi da su mogli u 3 miseca odgojit 2 beka i zadnjeg veznog pa im je to sad - u CVju... Vučević i Andrić su katastrofalno odradili svoj posal, o njima smo valjda imali konsenzus. Bili su 2 godine u klubu, nisu dali rezultate i smjenjeni su... šta je to NH onda tolerira? Na čakulama se problem OŠ sto puta spomenija, neki kandidati su bili više upoznati sa nezadovoljstvom neki manje. Svi su kroz predstavljanje dali svoje viđenje a mi smo glasali za one koji su bili najbliži našem. Rezultat: OŠ kompleno preustrojena....

Edit:
Daj molim te i ti i bodul mi pojasnite kako tu u vašem modelu funkcionira?
NIje fer da vi znate moj i napadate ga a ja vaš nemogu.
Kako bi to privatnik ustrojia, drugčiji oblik sociosa, politika? Koji je vaš izbor i kako bi kontrolirali da klub funkcionira po vašim željama?
Hvala.

Last edited by belfast; 06-09-2016 at 07:57 PM.
belfast is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2016, 09:19 PM   #8120
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Daj molim te i ti i bodul mi pojasnite kako tu u vašem modelu funkcionira?
NIje fer da vi znate moj i napadate ga a ja vaš nemogu.
Kako bi to privatnik ustrojia, drugčiji oblik sociosa, politika? Koji je vaš izbor i kako bi kontrolirali da klub funkcionira po vašim željama?
Hvala.
nista novo ... vec napisano
Quote:
neka se raspise natjecaj za prodaju dionica Hajduka uz jasna pravila tj. da se trazi jasan program restrukturiranja, konsolidacije, ulaganja, razvoja itd. ... javni natjecaj je najbolje moguce rjesenje za Hajduk jer si zadao jasne okvire sta ocekujes i za ocekivat je vise ponuda od kojih ces onda izabrat najbolju ... javni natjecaj koji jasno definira prava i obveze tog potencijalnog ulagaca ... pa ako se nitko ne javi idemo dalje nastavit kao i do sada

ja sam siguran da bi se nasli mnogi potencijalni ulagaci ... neki od njih bi vjerujem i zadovoljili trazene uvjete ... a razlog zasto se nece raspisati taj natjecaj je vrlo jednostavan ... grad tj. politicari gube Hajduk kao nesto s cime mogu manipulirat u dnevno politicke svrhe, razne fiktivne udruge gube svoj utjecaj u klubu koji danas imaju, ljudi kao Andabak gube vlast u klubu koju danas drze preko svojih pijuna sa minornih 5% dionica ... to ti je sva istina, sve drugo je "Nas" jeftini populizam
ovo Andabak slobodno zamini sa Tommy

da dodam; dodu li u gradu na vlast ljudi koji stvarno zele dobro Hajduku i ovako nesto se uistinu i dogodi nadam se da ce i udruga Nas Hajduk izaci sa konkretnim prijedlogom restrukturiranja, konsolidacije, ulaganja, razvoja jer budimo objektivni do sada od udruge nismo dobili nikakav konkretan prijedlog; oni bi danas birali NO bez ikakve odgovornosti, sutra sa hajdukovim novcima kupovali hajdukove dionice bez ikakvog plana i programa (vjerovatno bi to bio jedinstven slucaj na svijetu za koji sam uvjeren da se nece nikada dogoditi jer to naprosto ne moze biti zakonito) ... ovako neka Rilov, Islamovic, Marasovic i tko god da je dio te ekipa iznesu konkretne prijedloge sto, kada i kako pa ajmo ima onda dati podrsku ili ne ako su oni to najbolje rjesenje za Hajduk iako smo svjesni da se to nece dogoditi jer kada bi oni izasli sa necim konkretnim i stali iza toga svojim imenom i prezimenom brzo bi se urusila ova kula od karta; njima se draze skrivat iza sintagme navijaci i pricati o 40000 clanova iako oni realno nemaju niti jednoga

evo procitaj pa ces shvatiti na sto mislim kad kazem konkretan plan ... naravno Hajduk ima svoje posebnosti pa se tome prilagodi i javni natjecaj da se jasno ocuvaju sve vrijednosti, onemoguci dolazak bilo kakvog serifa, a s druge strane Hajduk postane konkurentan klub u europskim okvirima (igranje Lige prvaka, proljece u Europi, ozbiljan konkurent vecini u EL); mozda ce nekom zvucati neobjektivno ali ja sam siguran da Hajduk ima taj potencijal
http://www.cerp.hr/UserDocsImages//O...7.03.2015..pdf

Last edited by Bodul; 06-09-2016 at 09:50 PM.
Bodul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules