[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 29-10-2007, 08:33 PM   #21
clapton
Senior Member

clapton's Avatar

clapton is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Eto, to je to šta ja govorin!
Ode li Subašić u Dinamo, to će bit treći važan Zadranin u tom klubu.

Znači oni će u sastavu imat 4 Dalmatinca među važnijim igračima (Buljat, Schildenfeld, Modrić, Subašić), a izuzevši Splićane Hajduk u isto vrime u sastavu ima 2 Sinjanina (Hrgović, Sablić), 1 Dubrovčanina (Andrić) i 1 Zadranina (Buljat) i 1 Šibenčanina (Rukavina) = 5 igrača, a od toga je Sablić na posudbi i nije naš igrač.

Meni je prosto neznamislivo da Dinamo ima podjednak broj Dalmatinaca u sastavu ka moj Hajduk, nezamislivo! Mi Subašića jednostavno moramo dovest da ne izgubimo Zadar u navijačkom smislu, moramo!

Pustite te glupe priče tipa svi smo mi Hajdukovci... oni će stat na stranu svojih sugrađana di su dobro primljeni!
clapton is offline  
Old 29-10-2007, 08:38 PM   #22
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

nisam baš ovo isčita ka da momak ide sigurno u dxxxxx..reka je da mu godidu pohvale i da bi volija branit u velikom klubu??
ma tu se ne radi o njemu ka njemu već o nama..znamo li ili ne??? do sada uglavnom nismo imali pojma...
monkul is offline  
Old 29-10-2007, 09:26 PM   #23
respect10
Senior Member

respect10 is an unknown quantity at this point
Quote:
Originally Posted by monkul View Post
nisam baš ovo isčita ka da momak ide sigurno u dxxxxx..reka je da mu godidu pohvale i da bi volija branit u velikom klubu??
ma tu se ne radi o njemu ka njemu već o nama..znamo li ili ne??? do sada uglavnom nismo imali pojma...
evo ovo je dokaz di je hajduk..

ovo je strasno,ja cu popizdit ako dinamo otme hajduku subasica jer to je katastrofa

on je triba doc davno u hajduka a oni opet po tomica iz ko zna kojih razloga,i zato jer je on prosjecni splico,a ovaj vrhunski zadranin i oni uzmu prosjecnog splicu..eto to odbija dalmatinske navijace od hajduka i to je uzasno jer im je tesko dat malome danijelu koju kunu vise a on bi sigurno sa vecim zarom igra za hajduk nego za dinamo al otic ce na kraju u dinamo jer ga oni cijene..pa ode u dinamo ka i modric i mi uvik propali klub za ismijavanje svih ovih zadnjih godina
respect10 is offline  
Old 29-10-2007, 09:29 PM   #24
respect10
Senior Member

Quote:
Originally Posted by clapton View Post
Eto, to je to šta ja govorin!
Ode li Subašić u Dinamo, to će bit treći važan Zadranin u tom klubu.

Znači oni će u sastavu imat 4 Dalmatinca među važnijim igračima (Buljat, Schildenfeld, Modrić, Subašić), a izuzevši Splićane Hajduk u isto vrime u sastavu ima 2 Sinjanina (Hrgović, Sablić), 1 Dubrovčanina (Andrić) i 1 Zadranina (Buljat) i 1 Šibenčanina (Rukavina) = 5 igrača, a od toga je Sablić na posudbi i nije naš igrač.

Meni je prosto neznamislivo da Dinamo ima podjednak broj Dalmatinaca u sastavu ka moj Hajduk, nezamislivo! Mi Subašića jednostavno moramo dovest da ne izgubimo Zadar u navijačkom smislu, moramo!

Pustite te glupe priče tipa svi smo mi Hajdukovci... oni će stat na stranu svojih sugrađana di su dobro primljeni!
tako je bravo,ne kupimo li subasica to ce bit kap koja preliva casu po stoti put,kupite ga pa makar sidio na klupi da ne ide u dinamo..a nece sidit na klupi jer je bolji i od balicai tomica zajedno i golman za buducnost
respect10 is offline  
Old 29-10-2007, 09:34 PM   #25
hs1911
početnik

hs1911's Avatar

hs1911 will become famous soon enough

dođe li u hajduk i kiksa 2-3 puta krenut će priče da ga sinovčić gura...
hs1911 is offline  
Old 29-10-2007, 10:50 PM   #26
respect10
Senior Member

Quote:
Originally Posted by hs1911 View Post
dođe li u hajduk i kiksa 2-3 puta krenut će priče da ga sinovčić gura...
ma mogu ljudi pricat svasta,ali ja sam reka vec prije godinu dana da ce bit najbolji vratar u hrvatskoj posli Plete..i bilo je jako vazno da ga hajduk sto prije dovede i "rezervira" a mislim da je bio slucaj na prosloj polu-sezoni da je dosa na poljud na razgovore s ercegom i da mu je ovaj kao da 500 eura onako..bilo bi pametno da ga je "rezervira" za Hajduka..

Jer ako ode u dinamo ja cu bit jako,jako,jako razocaran i nek sve ide u p..m. od jos jednog poraza Hajduka na domacem terenu..a previse ih je vise
respect10 is offline  
Old 29-10-2007, 11:35 PM   #27
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by respect10 View Post
a nece sidit na klupi jer je bolji i od balicai tomica zajedno i golman za buducnost
cekaj sad ne kontam jel dobar za nas ili za buducnost

e nes ti golmana .. obranio tri lopte dinamu

imali smo jednog takvog, bas iz Zadra samo taj je vise 'navijaca' odnio nego sacuva
Old 30-10-2007, 11:44 AM   #28
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by pegula View Post

imali smo jednog takvog, bas iz Zadra samo taj je vise 'navijaca' odnio nego sacuva
zato je nas sjebo u prvom kolu, kad je branio ko lud
HSTZ is offline  
Old 30-10-2007, 12:01 PM   #29
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

mirno mu more..neš ti takvog navijača Hajduka...
monkul is offline  
Old 30-10-2007, 12:05 PM   #30
Pencilin
Senior Member

Pencilin's Avatar

Pencilin is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
zato je nas sjebo u prvom kolu, kad je branio ko lud
i tako krenula naša nevolja, e zato ja nebi da taj dođe u Hajduka, a nebi i zato šta ga Sinovčić vodi i najsritniji bi bio kada niti jedan od "vrlih" menađera nebi ima nikakve veze sa Hajdukom, pa nek igraju naša dica na način kako je to pok. Frane Matošić igrao i ostalim igračima govorio.....

Pred nastupe, u svlačionici strogi kapetan Matošić gledao je mlade igrače kako oblače bijelu majicu i pitao bi ih redom:"Jeste li spremni". "Igrat ćemo šjor Frane", odgovorili bi mu u jedan glas. "Ma ne pitam ja hoćete li igrat, nego hoćete li se borit?" Frane je dopuštao da se ponekad može odigrat slabo, ali nikako nije mogao zamislit da se može igrati neborbeno, mlako, bez volje i žara. Svaka utakmica za njega bila je bitka u kojoj se voljom i zalaganjem može pobijediti i puno boljeg od sebe i dok traje ta bitka do posljednjeg zvižduka igrač se ne smije miriti sa porazom."

FRANE MATOŠIĆ - LEGENDA HAJDUKA (1918 - 2007) "

e takve bi ja igrače i Hajduka volio..................
Old 30-10-2007, 12:38 PM   #31
Pasko88
Junior Member

Pasko88 is on a distinguished road

Ma treba sve promjeniti. Treba se naci netko tko ce znai voditi klub i biti moralan. Nije problem ako netko zna i hoce zaraditi, ali nemoze to raditi na stetu Hajduka. Treba Hajduk privatizirati. Tek u normalnim uvjetima mozemo imatii dobre rezultate, a to ce onda imati odjeka i na broju navijaca ne samo u Dalmaciji i Hrvatskoj.

*Prilagođene web stranice za prikaz na mobitelu:
http://www.hajduk.mobi
Pasko88 is offline  
Old 30-10-2007, 12:57 PM   #32
puntar
Senior Member

puntar's Avatar

puntar is on a distinguished road

ako ce doc nek dode ne triba se nikog molit!
Old 30-10-2007, 01:21 PM   #33
hs1911
početnik

hs1911's Avatar

hs1911 will become famous soon enough

šta triba doć pješke i ponudit se sam da džaba igra
hs1911 is offline  
Old 30-10-2007, 05:49 PM   #34
respect10
Senior Member

Quote:
Originally Posted by pegula View Post

ma mozemo se mi sprdat i zajebavat..ali taj nas je dio sveukupne svijesti u hajduka i oko hajduka i doveo do ovog..pa nas onda nakon preseravanja bez pokrica lupi po glavi kao i sada..

U vrime pokojnog barba Frane Matosica su se i imali s cim preseravat jer su bili najjaca klapa i nikoga se nisu bojali..a ovi danas placu pred Cibalijom...ma jebemu triba im dat 440 golova a ne cetri pa se onda preseravajmo..

A Subasic je definitivno golman za buducnost Hajduka,a ne buducnost iz Podgorice samo nasi ce opet uprskat sve sto se uprskat da..
respect10 is offline  
Old 30-10-2007, 08:13 PM   #35
whitegirl
Želina mala

whitegirl's Avatar

whitegirl is on a distinguished road

Quote:
Mi Subašića jednostavno moramo dovest da ne izgubimo Zadar u navijačkom smislu, moramo!
Ako je to razlog zbog kojeg bi mi izgubili Zadar u navijačkom smislu onda se prvo zapitaj da li je to uopće navijački...?! Navijač pravi voli svoj klub, a ne igrača! I ne mijenja klubove po igračima! Ako si pravi iskreni navijač Hajduka to ćeš ostati uvijek ma ko god igrao u Hajduku ili iz njega otišao! To ćeš ostati uvijek pa makar dinamo kupio cijelu našu ekipu!

Ovo o čemu ti pričaš NISU navijači!!

...Godine prolaze - ljubav ostaje...
Old 30-10-2007, 08:42 PM   #36
jole
Senior Member

jole is on a distinguished road

ljudi moji šubašić nije iz splita,ni okolice,znači nije se rodija ka hajdukovac,znači nije za njega smrt ić u dinamo.ko da više i ko ima bolju perspektivu tamo će ić.i netriba to svaćat ka katastrofu,katastrofa je jeličić.šubašiću nek je sretno.
jole is offline  
Old 30-10-2007, 09:32 PM   #37
Jerko Tipurić
Nederlân

Jerko Tipurić's Avatar

Jerko Tipurić is on a distinguished road

Quote:
Mi Subašića jednostavno moramo dovest da ne izgubimo Zadar u navijačkom smislu, moramo!
a issusati (reka bi pegula) Cleptone nisan dugo pisa ali jednostavno povlaćiš za jezik. Pa ko je taj Šubašić i koji će to pravi navijač nakon šta mu pređe prijatelj ili sugrađanin u neki klub navijat za taj klub. Može biti samo omražen ili se ne radi o navijaču niti simpatizeru nekog kluba nego o onome "kako vitar puše" a takvi niti su navijači niti ikomu tribaju.
Nebi reći da je rođen Beara ili Vander sar?!
Old 30-10-2007, 10:15 PM   #38
bodulica
zauzeta

bodulica's Avatar

bodulica is on a distinguished road
Send a message via MSN to bodulica

Quote:
Originally Posted by Pencilin View Post
ma di će se zadrani štufat, uvik bili i jesu odani bilom dresu, ma ka i svako misto ove regije, 95 % hajdukovo, 3% nezainteresiranih i 2 % pete kolone....

Hajduk Split, uvik bio više od kluba.........

ne gubi Hajduk navijace... nego se broj ovih nezainteresiranih svaki dan penje...
Svi su oni za Hajduk,, al in nie bitno di i skin igra dok nije prvi i ne tuce dynamo..
Old 30-10-2007, 11:37 PM   #39
clapton
Senior Member

clapton's Avatar

clapton is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Jerko Tipurić View Post
Pa ko je taj Šubašić i koji će to pravi navijač nakon šta mu pređe prijatelj ili sugrađanin u neki klub navijat za taj klub. Može biti samo omražen ili se ne radi o navijaču niti simpatizeru nekog kluba nego o onome "kako vitar puše" a takvi niti su navijači niti ikomu tribaju.
Hajdukovi simpatizeri su itekako bitni, puno bitniji nego vi svi mislite. Ne govorim ovdje o ultrasima ni o fanaticima nego o običnim simpatizerima van Splita koji ne idu na Poljud, govorim o starcima prid penziju, o dici koji tek prvi put čuju za Hajduk. Oni su jako bitni da se stvori ukupna slika podrške Hajduka u Dalmaciji.

Nije riječ konkretno o Subašiću, on je samo jedan od... koristim ga ka primjer. Eto, ode li on u Dinamo, neki će ga zamrzit ali neki će počet simpatizirat Dinamo samo zbog njega. Kad Zadrani budu gledali 3 Zadranina kao važne karike u d, njihovo srce će bit uz njih i tako će polako počet simpatizirat d. Evo šta pišu Zadrani: "ovako.izlazi on pola sata nakon utakmice vani s jednim dresom.pun k....ljudi ceka i svi hoce dresove(stisnuti uz rub jer je policija rascistila put).i on malom da dres(5 god.)i svi ga pitaju da da jos no on se ne obazire i vrati se u svlacione.misli svi da ih je o.....ba kad se on vraca krcat,puno krlio dresova.svi fala bogu nahrlili i uvatili.i onda se obratio narodu ono nastalo opce odusevljenje.cini se da je dobro prihvacen u zadru.nakon toga dosa ja do buljata i ptan je dres.kaze on meni da je vec da dva ali da dodem u zagreb na trening pa cu ga dobiti..dinamovi igraci pristupacni i toalno ljubazni.dobio san autograme i na prijateljev mobitel se islikavo.malo poprico s mandzukicem pruzio mu ruku i reka sritno u europi i tako.apsolutno dinamovci bolji od hajdukovaca (ne samo na terenu) i svaka im cast. opet cete biti dobrodosli u zadru od mene. "

Eto, Hajduka se jebe za Zadar i Šibenik, a Dinamo polako kupi u Zadru godišnje par mlađih momaka, Mamić javno govori kako im je ŠI prijateljski klub, dovode dicu iz MTK... a vi i dalje budite slijepi i prihvaćajte ovaj nerad naše stoke u klubu koja izravno dovodi do toga da će se dio ljudi ipak polako okrenit i stat na stranu sugrađana.

Jedan Funcut je do nedavno mrzija Hajduk, a sad ga je počea lagano simpatizirat samo zbog Ante Rukavine.
Dajme samo primjer zašto mi moramo bit gospodari Dalmacije, a ne stat sa strane, drkat kurac i govorit: ma svi su oni Hajdukovci, neće se to prominit, bez obzira šta nas boli neka stvar za njih, a u Dinamu su cijenjeni...
clapton is offline  
Old 31-10-2007, 08:20 AM   #40
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Nemoj se uvridit Claptone, ali meni je ovo jedna od većih gluposti šta san pročita ... Hajduk je daleko iznad svega toga i nabijen na Qrac svakog ko navija ili simpatizira Hajduka radi Rukavine ili prestaje navijati za Hajduka jer je Subašić otiša u dinama ... to su gluposti Claptone moj ... daleko je Hajduk iznad takvih stvari; evo i malo patetike - Ljubav, a ne đir

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules