[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 18-07-2008, 01:35 PM   #221
bodulica
zauzeta

bodulica's Avatar

bodulica is on a distinguished road
Send a message via MSN to bodulica

koda mi je niko plesku da..

care samo pare...
Old 18-07-2008, 01:39 PM   #222
kabarovsky
Senior Member

kabarovsky's Avatar

kabarovsky is on a distinguished road

Mirko Hrgović R.I.P

bija sam nam idol i legenda sad si obični kurac od ovce
kabarovsky is offline  
Old 18-07-2008, 01:47 PM   #223
bodulica
zauzeta

bodulica's Avatar

bodulica is on a distinguished road
Send a message via MSN to bodulica

bija,, bija.. nikad vise...
Old 18-07-2008, 01:53 PM   #224
Burberry kapa
Senior Member

Burberry kapa's Avatar

Burberry kapa is on a distinguished road

turčine napuši se kurčine
Burberry kapa is offline  
Old 18-07-2008, 02:32 PM   #225
t-spalato
Junior Member

t-spalato is on a distinguished road

samo ću reći hrgoviću ti si smeće, evo dokaza si u stvari da si pravi bosanac, a cilo vrime u splitu sve ove godine si se nešto grčia ja dalamtinac ja ovo ja ono. ti si bosanac sa velikim B. nemogu virovati da sam zapravo žalia kad si iša u japan,pravdajući to sebi čovik triba nešto i zaradit. a u stvari već si odjeba bili dres i bilu boju kurvin sine. kako ćeš obitelji u oči pogledati??
a te tvoje izjave tipa torcida mora poštivati šta sam da za hajduka lagano zajebi.ja ću te prvi pljuniti posrid face ako te ikad više vidim.

u svemu ovome ipak ima nešto smišno.boysi su mirno prihvatili transfer svog neprijatelja u svoje redove, i sad će mirno za njega navijati.valjda možda od straha da ih opet ne razbije ili šta li već. boys padate sve niže i niže. a najjača je mirkova izjava-svojim zalaganjem ću natjerati boyse da me zavole.pa eto vam ga,zaslužujete jedni druge.
t-spalato is offline  
Old 18-07-2008, 02:35 PM   #226
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

[QUOTE=t-spalato;143327]

pa koja je razlika vas i boysa.....vi ste uzeli njihovog kapetana oni vašeg
Old 18-07-2008, 02:39 PM   #227
kabarovsky
Senior Member

kabarovsky's Avatar

kabarovsky is on a distinguished road

[QUOTE=Anna;143328]
Quote:
Originally Posted by t-spalato View Post

Nije to ni približno isti slučaj...
kabarovsky is offline  
Old 18-07-2008, 02:43 PM   #228
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Quote:
a te tvoje izjave tipa torcida mora poštivati šta sam da za hajduka lagano zajebi.ja ću te prvi pljuniti posrid face ako te ikad više vidim.
Koji si ti qrac napravio za Hajduk? Koja je tvoja žrtva? Što si dao, što si izgubio, čega si se odrekao?

Što je tebi Hrgović kriv u životu, osim što si možda mali i isfrustrirani čovječuljak koji traži krivce za sve svoje neuspjehe u životu???

Sad bi svijet trebao stati, a navijači Hajduka napraviti masovni harakiri zbog toga što je on potpisao za Dinamo??
Ili te peče što je otiša čovjek čiju si snimku kako tuče jadne i nejake boyse gledao u zamjenu za erotske filmove i pri tome se samozadovoljavao??

Jeba vas Mirko Hrgović sve skupa. Niti je prvi, niti je zadnji. Što me boli qrac je li on otišao, je li došao ili što je s njim. Niti sam živio za Mirka Hrgovića u Hajdukovom dresu, niti želim umrijeti zato što je sada u Dinamovom.

Jeben je taj kompleks zagreba očito....
Old 18-07-2008, 02:44 PM   #229
t-spalato
Junior Member

[QUOTE=Anna;143328]
Quote:

njihov kapetan nas nije mlatia...prva i osnovna razlika
t-spalato is offline  
Old 18-07-2008, 02:45 PM   #230
WB-VD
Senior Member

WB-VD's Avatar

WB-VD will become famous soon enough

Quote:

u svemu ovome ipak ima nešto smišno.boysi su mirno prihvatili transfer svog neprijatelja u svoje redove, i sad će mirno za njega navijati.valjda možda od straha da ih opet ne razbije ili šta li već. boys padate sve niže i niže. a najjača je mirkova izjava-svojim zalaganjem ću natjerati boyse da me zavole.pa eto vam ga,zaslužujete jedni druge.

Skaka si po rivi kad je dolazio Kranjčar. Ista stvar, kapetan Dinama i "maksimirsko dijete". Ovo nema nikakve veze s Boysima niti su oni na to mogli utjecati.
Uostalom, kad smo vec kod toga, di si ti pročitao da su ga "mirno primili"? Ili da su se uopce oglasili po tom pitanju?
Mrzim ih više nego ti, to je sigurno i imam miljun razloga više od tebe za to, al brate mili ne piši gluposti.
Old 18-07-2008, 02:49 PM   #231
t-spalato
Junior Member

Quote:
Originally Posted by El Chino View Post
Koji si ti qrac napravio za Hajduk? Koja je tvoja žrtva? Što si dao, što si izgubio, čega si se odrekao?

Što je tebi Hrgović kriv u životu, osim što si možda mali i isfrustrirani čovječuljak koji traži krivce za sve svoje neuspjehe u životu???

Sad bi svijet trebao stati, a navijači Hajduka napraviti masovni harakiri zbog toga što je on potpisao za Dinamo??
Ili te peče što je otiša čovjek čiju si snimku kako tuče jadne i nejake boyse gledao u zamjenu za erotske filmove i pri tome se samozadovoljavao??

Jeba vas Mirko Hrgović sve skupa. Niti je prvi, niti je zadnji. Što me boli qrac je li on otišao, je li došao ili što je s njim. Niti sam živio za Mirka Hrgovića u Hajdukovom dresu, niti želim umrijeti zato što je sada u Dinamovom.

Jeben je taj kompleks zagreba očito....

prva stvar,ja sam da za hajduka sigurno više nego ti i mirko hrgović skupa.a druga stvar, s tim stavom šta me boli kurac, ti niti razumiš šta je hajduk niti razumiš pojam navijača.postoje stvari u životu koje se nesmu napravit,ovo je jedna od njih.a ti neprozivaj druge kad neznaš o ćemu uopće prićaš
t-spalato is offline  
Old 18-07-2008, 02:56 PM   #232
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

"Di si ti bio kad sam ja golim rukama davio Delije po Beogradu ili kad sam magare posjeo na školjku u hotelu Dubrovnik"....

Ja sam najjači, meni nitko ništa ne može. Split, Hajduk i Torcida su relikvije za sve ljude ovog svijeta. Mi smo Splićani najluđi i nama brale nitko ništa ne može. Triba Hrgovića zapalit jer je pička izdajnička, a mi smo svi drugi bili spremni dati život za njega. To je brale nedopustivo i zato treba smisao svog života tražiti u uništavanju života Mirka Hrgovića. A, on je glupa bosančina koja je do neki dan bio dalmatinac, ali eto promijenilo se. To ne postoji u nogometu da tako igrači idu u druge klubove. Pa kad bi Frane Matošić otišao u Dinamo.
A, brale ova uprava je sada odlična. Jes vidio kako smo zgazili Birkirkaru, a oni su toliko zajebani da se u njihovoj državi vozi livom strane ceste. Ono, nema više ni Šoše u klubu. Jesi vidio igrače kako gore na terenu od želja. To je hrabro srce. Pička materina Hrgoviću i ne treba nam. On nas je izdao. Trebao je prestati igrati nogomet i nastaviti s kuglanjem kako mi brale koji smo Torcida protiv Malte ne bi bili nervozni. Ono bit ćemo prvaci a Hrgoviću ko te jebe možemo mi bez tebe, ali da znaš da te svaku noć sanjam. I boysi su pederi jer si ti njih tukao i borio se nuklearnim oružjem, a oni su dopustili da živ uđeš u Zagreb
Old 18-07-2008, 02:57 PM   #233
t-spalato
Junior Member

Quote:
Originally Posted by WB-VD View Post
Skaka si po rivi kad je dolazio Kranjčar. Ista stvar, kapetan Dinama i "maksimirsko dijete". Ovo nema nikakve veze s Boysima niti su oni na to mogli utjecati.
Uostalom, kad smo vec kod toga, di si ti pročitao da su ga "mirno primili"? Ili da su se uopce oglasili po tom pitanju?
Mrzim ih više nego ti, to je sigurno i imam miljun razloga više od tebe za to, al brate mili ne piši gluposti.

evo da objasnim s ćime se vodim,recim neznam,uzmimo dina drpića.da hajduk odlući njega potpisati,u 13 sati najavljeno potpisivanje na poljudu,šta misliš koliko bi se ljudi skupilo jebati majku i njemu i onome ko ga je dovea?

nisam ja reka da su boysi rekli da su ga prihvatili,boysi nisu ništa rekli i u tome je cila prića. naš tajnik bi reagira bar proglasom!!
t-spalato is offline  
Old 18-07-2008, 03:02 PM   #234
WB-VD
Senior Member

WB-VD's Avatar

WB-VD will become famous soon enough

Quote:
evo da objasnim s ćime se vodim,recim neznam,uzmimo dina drpića.da hajduk odlući njega potpisati,u 13 sati najavljeno potpisivanje na poljudu,šta misliš koliko bi se ljudi skupilo jebati majku i njemu i onome ko ga je dovea?

nisam ja reka da su boysi rekli da su ga prihvatili,boysi nisu ništa rekli i u tome je cila prića. naš tajnik bi reagira bar proglasom!!
Zabrija si totalno.
Nemam volje. Majke mi.
U čitavoj stvari Boysi nemaju veze, problem je hrgović, ne oni.
Oduzeti mu Hajdučko srce, oni koji naprave ovakav potez nista su drugo nego bijednici, NE ZASLUŽUJE UOPCE DA GA SE SPOMINJE. Pa ni topicom na forumu.

Lock!

Last edited by WB-VD; 18-07-2008 at 03:27 PM.
WB-VD is offline  
Old 18-07-2008, 03:06 PM   #235
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

ajde ključajte ovaj topic, jer ovo postaje lakrdija.
otišao je i šta sad, nek ide, nek si "osigura egzistenciju".

kao što je i Peroš rekao na spomen hrgovića:
"ne, nećemo se vraćat na stara lica...."
Mauser is offline  
Old 18-07-2008, 03:10 PM   #236
_Mix_
Junior Member

_Mix_'s Avatar

_Mix_ is on a distinguished road

tako je... neka ide, al neka ne pomišlja da se vrati nazad u hajduk, tu mu više nema mjesta...

a mladih igraca imamo samo treba pametno sa njima....
_Mix_ is offline  
Old 18-07-2008, 03:20 PM   #237
hs1911
početnik

hs1911's Avatar

hs1911 will become famous soon enough

koji kurac serete sad s komentarima tipa "bosancina"!? šta su bosanci izdajnici ili šta već....jesu li jeličić i maleš bosanci? pa i taj nesretni hrgović je dalmatinac... ajmo otrat sad pandžu,živkovića,bartolovića,bušića,ibričića,jozin ovica...i ostale jer nisu dalmaticni koji su tako "vjerni" Hajduku...odjebite s tim "bosanac"!!
hs1911 is offline  
Old 18-07-2008, 03:22 PM   #238
Mago
Senior Member

Mago's Avatar

Mago is on a distinguished road

ne sviđa mi se hrgović. nikad se mi nije sviđao, ali istina je da na ljevom boku nismo imali boljeg. i ja mislim da je malo precjenjen, nije on nešto......al kakav čovjek je on vidi se po tom, kako je napustio hajduk i otišao u d.....nema veze! on je taj koji če plakat, kad dobiju petardu usred zagreba od HAJDUKa!!!!!!!!
Mago is offline  
Old 18-07-2008, 03:22 PM   #239
NeoWhite
Senior Member

NeoWhite's Avatar

NeoWhite is on a distinguished road

hrgovic nije ima snage ili mogucosti da raskrsti sa soshom sta je bija preduvjet za povratak u Hajduk jer bar sa tom strujom uprava zeli raskinut ikakve kontakte pa sad koliko kosta da kosta... to sta je presa u dinamo je u principu njegova stvar, to mu je posal od njega zivi i pala dobra ponuda a u Hajduk ocigledno nemoze zbog drugih... mada ja a i vecina nas to nebi ucinila da smo na njegovom mistu... a on bi triba imat na pameti da se bas nisu usricili oni koji su odavde prelazili gori... ali zivot ide dalje
Old 18-07-2008, 03:24 PM   #240
Cartman
Member

Cartman is on a distinguished road

Quote:
... ti si bosanac sa velikim B...
Možeš meni kao rođenom Bosancu objasniti zašto bi ovo trebala biti uvreda? Imaš nekih problema s Bosancima?

Ili ne razlikuješ pojmove Bosanac - Bošnjak/Musliman?

I usput , ako je Bosanac onda je definitivno sa velikim B. Jednako kao i Dalmatinac.
Cartman is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules