[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 18-10-2008, 09:49 PM   #5841
milan fan
Senior Member

milan fan is on a distinguished road

strasna utakmica u foru iako bi bilo posteno da je juznjak dobi i vece razlike a ovo sa sutkinjon ne losa ali i boje more ali koda se malo prestrasila na pocetku a u jesi san cu vrisnik kontra jadrana zasluzeno 2-2 ali da je i vrisnik do i 3 gol ali je golman dobro odglumi i vrisniku su ponistili gol...sutra je novi don jesa kontra poskoka reka bi jedno 4 -0 za poskok a mozda i vece jer jesa umisto da stavije ove mlaje igroce koji su boji oni fprsiradu nike starije samo jer su stariji a boji nikako nisu...

pozdrav

Last edited by monkul; 18-10-2008 at 10:31 PM.
milan fan is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2008, 09:58 PM   #5842
dinko
Senior Member

dinko is on a distinguished road

LEVANDA-JUZNJAK 1-2

Fenomenalna utakmica po meni trenutno dva najbolja kluba na otoku.Levanda u prvom poluvremenu bolja,Juznjak zahvaljujuci fenomenalnom golmanu Ivanu Trivi koji je i danas pokazao da je daleko najbolji golman na otoku uspio sacuvati 1-1.U drugom poluvremenu
Juznjak uspijeva povesti golom vjecnog mladog Romea Curina(struje),koji je dao i prvi gol povesti 2-1,i taj rezultat sacuvati do kraja.
Juznjak je nastupio u sastavu:
Triva 8,5 Stovrag 8,0 Grgicevic 7,5(od 57Plenkovic N 7,5) Brzica 7,5 Matijasevic 7,5(od 85 Plenkovic) Babic 7 Luketin 7 Topic 7,5 Zupan 8(od 72 Matijevic) Matijevic 8(od 88 Simic) Curin 9
dinko is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2008, 10:33 PM   #5843
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

Quote:
Originally Posted by milan fan View Post
strasna utakmica u foru iako bi bilo posteno da je juznjak dobi i vece razlike a ovo sa sutkinjon ne losa ali i boje more ali koda se malo prestrasila na pocetku a u jesi san cu vrisnik kontra jadrana zasluzeno 2-2 ali da je i vrisnik do i 3 gol ali je golman dobro odglumi i vrisniku su ponistili gol...sutra je novi don jesa kontra poskoka reka bi jedno 4 -0 za poskok a mozda i vece jer jesa umisto da stavije ove mlaje igroce koji su boji oni fprsiradu nike starije samo jer su stariji a boji nikako nisu...

pozdrav
bez ljutnje ,..doda bi da je ako ćemo govorit šta bi bilo kad bi bilo, da bi najpošteniji ishod nakon viđenog bi neriješeno...., a ne da je ova ili ona ekipa tribala dobit sa veće razlike.

....

ali slažemo se da je utakmica bila prava, trkačka, šahovska, sa svime ća bi tribali gledot i na ostalim utakmicama forske lige..
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2008, 10:35 PM   #5844
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

igrać Jadrana i član našeg internet svijeta, kako sam čuo - mora je zbog ozlijede u split na hitnu..nadam se da nije ništa ozbiljno i da će se ubrzo mlada nada Jadrana vratiti na teren i da ću (ćemo) guštat u njegovim igrama...

Majstore drž se.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2008, 04:31 AM   #5845
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Cestitke Juznjaku na pobjedi!!!!!

Levanderi nimo von niko co zamirit igrali ste priko 100% svojih mogucnosti. Svaka cast na dobroj utakmici!!! Nemoj te da vos ubije ova utakmica tek je pocelo prvenstvo!!!

Na ovakove utakmica ka ca su Levanda, Juznjak, Poskok, Mladost, mislim da ova sutkinja nebi smila sudit. Dosta tega falije!!! A vi govorte ca hocete!!!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2008, 12:59 PM   #5846
JOE COLE
Member

JOE COLE is on a distinguished road

VRISNIK-JADRAN 2:2

Utakmica je startala mirno al se igra razescila posli gola vrisnika. 2a onda 2 nase greske i eto jadrana na 2:1. posli tega ponisten nan cisti gol,bi san 2 metra od dogadaja pa san mogo vidit dobro,al somo 3 minuta posli 2:2. u 2.poluvremenu inicijativa jadrana di se istako nas golman matko zaninovic sa 3 bravurozne obrane. sve u svemu dobro je! 4 boda u 2 utakmice,vece nego ca su svi ocekivali. a i drogo mi je radi ovo svita po forumu ca uvik govore kontra vrisnika kako smo nojgori,ali vidit ce se koliko imo gorih od nos
JOE COLE is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2008, 06:16 PM   #5847
milan fan
Senior Member

evo judi bi san u jesu pogledat utakmicu jesa kontra poskoka...poskok dobi ali po meni nezasluzeno jesa cilu utakmicu boja a poskok do dvo gola iz jedne ipo prilike jer parvi gol je za se smijat...jesa imala 4 ili 5 strasnih priliki ali to je tako kad ne das,onda primis i kod poskoka triba istaknit golmana ime mu ne znan ali strasno je broni...jesa ima kvalitetu ali golmana trozidu mijalica in ni bilo danas a ni on ni bog zna co vec tako da kad nabave golmana mogu puno tega...i ako ko zno ca je bilo u sucurju neka napise

pozdrav
Old 19-10-2008, 06:24 PM   #5848
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

JELSA-POSKOK 0:2
nazalost nison igro ovu utakmicu jer san bi na rukomet,tek san doso deset minuti prin kraja taman da vidin kako ROMAN nokautira jelsu u posljednjim minutama utakmice
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2008, 06:51 PM   #5849
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

sta je Sucurani ne pisete nista na danasnje svoje sramotno ponasanje u Sucurju.Stvarno od davno nije policija urgirala na nogometnim terenima otoka Hvara

pozdrav JOKERU S KLUPE.Ozljeda je nenamjerno pocinjena.Nadam se tvom brzom oporavku i povratku na nase nogometne terene
Old 19-10-2008, 07:26 PM   #5850
milan fan
Senior Member

moj dragi nadal5252 taman si dosa kad ste doli gol ali jesa je cilo vrime bila boja i kad nis gledo utakmicu nemoj nista govorit...svite pa recte ca je to bilo u sucurju cu san po mistu neke price o mobitelima da su letili i to ali da je mene godo jo bi mu ga lipo uze i poni doma pa ca mi more...je se slozete???

pozdrav
Old 19-10-2008, 07:28 PM   #5851
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by milan fan View Post
moj dragi nadal5252 taman si dosa kad ste doli gol ali jesa je cilo vrime bila boja i kad nis gledo utakmicu nemoj nista govorit...svite pa recte ca je to bilo u sucurju cu san po mistu neke price o mobitelima da su letili i to ali da je mene godo jo bi mu ga lipo uze i poni doma pa ca mi more...je se slozete???

pozdrav
napiso san somo ono ca san vidi
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2008, 07:31 PM   #5852
hello232
Guest

Default .....

Ima jedno malo misto na otoku Hvaru,malo misto Pitve mu je ime.........
  Reply With Quote
Old 19-10-2008, 09:08 PM   #5853
no.019
Junior Member

no.019 is on a distinguished road

bravo matko dobro si brani u subotu
no.019 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2008, 11:47 PM   #5854
dinko
Senior Member

dinko is on a distinguished road

U srijedu 22.10 u 15.30 u Hvaru zaostala utakmica prvog kola

JUZNJAK-SOSK
dinko is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 01:59 AM   #5855
KLASNIC-11
Member

KLASNIC-11's Avatar

KLASNIC-11 is on a distinguished road

SUČURAJ?sramota sramota..organizatori nula,sudci mladi,17-18 godina..i šalju ih u sučuraj di je svakome teško sudit a kamoli sudcu koji jet počeo.di je taj naš povjerenik danas bijo kad mu je igrala njegova MLADOST?!iz nepostoječeg faula koji je glavni sudac dosvirao s CENTRA,a koji se dogodio kraj pomočnog.tj točno nekih pola metara.pokrajni mu nije signalizirao več je zamahnuo glavom igraču nk mladosti da nije faul,no MR KIČO koji je i bio taj koji je kvarijo draž utakmice psujuči sucima i igračima MRTVU MAJKU I sl,prisilio je glavnog suca da dosvira faul iz kojeg smo mi primili gol...no,nema veze,sudac je falio.utakmica je produžena točno jednu minutu a jedan je prekid trajao točno pet minuta i kad zbrojimo svo vrijeme čekanja lopte koja bi pala u polje i koju bi dobili nakon par minuta onda ne znan jel se isplati ič gore i igrat i gledat ko če ti je.at mater i sl.nakon sve te utakmice,gospoda iz publike su se odlučili obračunat sa jednim od naših igrača te su ga gađali MOBITELOM i skočili u teren ne bi li ga udarili.no sreča da su bili policajci koji su intervenirali inače bi ja mislin još bili gore..ima dosta toga jos ali sve u svemu jedna sramota igranja nogometa u sučurju,i par igrača koji su za BILICE a ne za IGRICE...
KLASNIC-11 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 02:08 AM   #5856
KLASNIC-11
Member

KLASNIC-11's Avatar

KLASNIC-11 is on a distinguished road

i još nešto..sjetimo se Hrvoja Čustića,igrača koji je preminuo od udarca u zaštitnu ogradu ajmo je takvo nazvat..ista situacija se danas mogla dogodit u sučurju,gdje su igrač dalmatinca i sučurja trčali za loptom,i pred sam kraj aut linije igrač sučurja je nenamjerno gurnuo igrača dalmatinca koji je pao na žicu i zid.sreča da nije ništa bilo.mislin da bi trebali i malo bolji uvjeti igrališta bit,jer kad se dogodi onda je kasno.pozdrav svima
KLASNIC-11 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 10:12 AM   #5857
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

alo sucurani di ste
nadam se da su kazne za ovakve propuste i nerede puno drasticnije pa da ce i kazna biti takva, jer u sucuraj se stvarno ne isploti hodit
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 02:11 PM   #5858
lampard 8
Junior Member

lampard 8 is on a distinguished road

ako cemo o uvjetima igralista onda se na niti jednom terenu na hvaru osim u jelsi nebi mogle odigravat utakmice,jer ni jedan nema sve uvjete.prvo teren u hvaru je najgori jer je aut linia metar od betonskog zida,tako da je teren u sucurju puno bolji sta se toga tice...a to za napadanje u sc...takvih napadanja na donjem dilu otoka bude svako malo pa niko ni rici o tome,a kad se to desi u sc odma se pise blati se sucuraj koda su najveci nepriatelji...eto tu je nas dispet i borba svaku utakmicu.sta nas vise mrzite mi cemo bit sve zesci i zesci!!!!!
lampard 8 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 02:12 PM   #5859
JASMINA
Member

JASMINA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
alo sucurani di ste
nadam se da su kazne za ovakve propuste i nerede puno drasticnije pa da ce i kazna biti takva, jer u sucuraj se stvarno ne isploti hodit
ma ove sucurane vajo izbacit iz lige! ako je ovo istina ca pise, onda su stvarno govna...
sta sad nista ne pisete?!?!?!
JASMINA is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 02:13 PM   #5860
JASMINA
Member

JASMINA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by lampard 8 View Post
eto tu je nas dispet i borba svaku utakmicu.sta nas vise mrzite mi cemo bit sve zesci i zesci!!!!!
ma koji dispet???
to je stvar kulture....
JASMINA is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules