[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-10-2008, 09:18 PM   #5901
JASMINA
Member

JASMINA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by beara View Post
ha,ha,ha,ha.ok uspila si me uvjerit,evo svitu vec se necu doticot osjetljivih temi nego cu mucat.
hvala...ostvarila mi se zelja, jos da su i tvoji ljubimci sućurani kao ti...
JASMINA is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 10:23 PM   #5902
MODRIČ
Member

MODRIČ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by JASMINA View Post
hvala...ostvarila mi se zelja, jos da su i tvoji ljubimci sućurani kao ti...
sta ti imas protiv SUĆURANA!?!?!?!?!
MODRIČ is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 01:44 AM   #5903
lampard 8
Junior Member

lampard 8 is on a distinguished road

sucurani su najbolji.........
pitajte to cure sa tog vaseg dila otoka!!!!!!!!!!!
kakvi mi god bili vole nas vise nego vas.......mozda je u tome problem....hehe

MLADOST JE MLADOST,LJUBLJENA SLIKA........
lampard 8 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 01:45 AM   #5904
lampard 8
Junior Member

lampard 8 is on a distinguished road

BEARA svaka ti cast,jedini objektivan covik na ovom forumu....
veliki pozdrav
lampard 8 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 11:55 AM   #5905
milan fan
Senior Member

milan fan is on a distinguished road

nisto san cu da jesa kontra dalmatinca u petak u 3 ure ???
milan fan is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 01:48 PM   #5906
beara
Member

beara is on a distinguished road

O? Al ni nikoga?
beara is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 01:49 PM   #5907
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Pozdrav triu iz zg-a.Veliki ste do neba...
U nediju vatra,gremo na pobijedu naravno...a bice ca bude.
sucurani j mslin da je ovo sve izmisljena urota protiv vos i vi ste svi super i sve je izmišljeno...gadi mi se vec ta tema...svi su protiv vos,vi niste nikad nista ucinili...
znon da svi znomo bit neugodni pogotova kad je utakmica i som san cesto nekorektan,al u sucurju je to posebno izrazeno...
Kad san sa 16 god. parvi put igro na susuraj cuvo me kico i ledila mi se korv od stroha...
Kasnije to vec ni toliki problem naucis se primat njegove uvrede,spominjonj calnovih fameje itd...Kako san mu i pasoni put reko kad smo igrali,ne smatran ga normalnon osobom i ne padon na njegove divljacke trikove...Dilimo udarce jedon drugemu i gust mi je igrat protiv njega jer je sad vec los i dosa nemocan igroc...Imo dobrih mlajih sucuranih kojima bi poruci da KICOTA ne smatraju idolom i ako ocedu bit dobri i korektni igroci neka se ponosodu SUPROTNO od njega...

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 01:52 PM   #5908
aquafresca
Junior Member

aquafresca is on a distinguished road

POSKOK SLOGA 1
Objektivno,Kvaliteta i iskustvo je na strani poskoka
VARBONJ LEVANDA 2
Varbanjani loše krenuli u prvenstvo ali Levanda je ipak individualno jača
JADRAN SOŠK x2
Izjednačeni suparnici,ali ipak dajem malu prednost Sošku
VATRA VRISNIK 2
tvrda utakmica u kojoj se slaviti Vrisnik
aquafresca is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 03:57 PM   #5909
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

jo na svoju radost poznajen puno mlajih sucuranih koji dohodidu u jesu i koji su odlicne osobe.Ali ni mi jasno da ovako nisto sebi priustaju somo radi jednega igroca

a to dragi VELIKA-GOMILA to ni za se smijat nego za plakot.Sad si vidi ko van obavije funkciju fizioterapeta.Som si se na to poce smijat

a ti dragi beara malo spust krila.Malo si se se prevec digo u nebesa.Ali ako ti je to taki gust neka ti bude
Old 22-10-2008, 05:30 PM   #5910
milan fan
Senior Member

N.K Poskok-N.K Sloga 1
poskok jaci sad nakon ca su tukli dvi parve utakmice u kojima je protivnik bi puno jaci od sloge dobijedu i trecu

N.K Vrbanj-N.K Levanda 2
sigura pobijeda levande sad pogotovo nakon ca su izgubili tribaju se dignit jer poskok i juznjak bize 3 boda tako to je duja

N.K Jadran-N.K Sosk x
jadran u parva dvo kola ni nista pokozo a gledon san ih u jesi kontra vrisnika i ali ne virujen da ce izgubit

N.K Vatra-N.K Vrisnik x
podjenaki protivnici igra ce bit slaba ali moglo bi bit puno golih

N.K Dalmatinac-N.K Jelsa 2
jesa ce ovo dobit nakon ca su bili puno boji od poskoka i izgubili sad ce dobit a kako cujen dalmatinac u sucurju pokraden...iako bi voli da bude x ali nece jer jesa je puno kvalitetnija...napomena ova se utakmica igra u petak u 3 radi pira

pozdrav
Old 22-10-2008, 06:07 PM   #5911
beara
Member

a ti dragi beara malo spust krila.Malo si se se prevec digo u nebesa.Ali ako ti je to taki gust neka ti bude[/QUOTE]

aha,gust mi je govorit onako kako je ,a ne somo gledot jednu stronu. Jo ću parvi priznat kad nisto falijen,a isto tako ću rec i drugima kad nisto ni uredu.
Old 22-10-2008, 06:30 PM   #5912
beara
Member

Sošk-Južnjak 0:3 ako koga zanima.
Old 22-10-2008, 07:34 PM   #5913
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road
Thumbs up Zaključak

Poruka Mr.Bigu - Ja još uvik ne znan o kojen ti to fizioterapeutu govoriš. Koliko je meni poznato, Mladost nije toliko bogata da bi platila takvog stručnjaka, a niko od Sućurana nije završija tu školu (fakultet).

A one koji su još u temi "Sućurani ovakvi onakvi" bi tija zamolit da nas ne žalu jer smo "jadni i nikad krivi". Nismo napisali da su svi naši sveci i da nikad nismo krivi. Radi se samo o tome da ste nas bez razloga napali za događaj od prošle nedije. Ovoga puta krivica leži isključivo na gostujućoj ekipi.

Ma ustvari nema veze, čekajte da i drugi put gosti u Sućurju naprave nered pa nas napadnite. Neredi u Sućurju su očito idealna prilika da ovaj forum živne. Neka živne bar tako, kad se već ne usuđujete na isti način pisat o drugim klubovima, jer se bojite da će se kogo s kin ste u dobre naidit.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 08:28 PM   #5914
dinko
Senior Member

dinko is on a distinguished road

JUZNJAK-SOSK 3-0
Dobra utakmica uz katastrofalnog sudca Suada.Juznjak bolji i zasluzena
pobjeda.Ponovno dva gola fenomenalnog Struje,treci gol eurogol do
Nikola Plenkovic.Idemo napokon na parvo misto,nojjaci smo.

JUZNJAK SAMPION
dinko is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 11:59 PM   #5915
milan fan
Senior Member

suade legendo jos i karmelino fali imali bi karvi po terenima tj imo bi gosp. milko crncevic posla...hahahha judi i ovi od vonka nisu boji ali ovi nasi stvarno katastrofa...nemojte da ovo shvati ko uvredu ovo je istina tuzna istina...

pozdrav
Old 23-10-2008, 11:57 AM   #5916
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Sv. Nikola is on a distinguished road
Cool sve 4 u zrak

Pozdrav veliki svima a posebno onim objektivnim forumasima, igracima i navijacima, kojih je fala Bogu pun ovi forum.
E, palo mi napamet i jako je interesantno i glupo,al ziva istina:
neku vecer nas par izasli vanka u disko i trefili sudca sta nam je lani sudija i amo tamo upali u sprehu kratko, pa kaze kako vise ne sudi nama te da je prisa u zupanijsku ligu.
Sad ga ja pitan da oce li ponovo dolazit jer su ovi kepeci sta nam sad sude katastrofa i svaka utakmica je na rubu incidenta, jer nemaju autoriteta i boje se, sta je ziva istina!!!
On kaze da je i on kad je tek dosa nama, bija jos i gori i da je zasluzan za dva-tri fajta za vrime utakmice.
Reka san mu ja da je to ritkost kod nas...triban nas branit
Kaze kako se nimalo ne cudi sudjenjima jer svi sudci pa i on prvo sude maloj dici po treninzima godinu dana i onda ih posalju na vjezbanje na hvar na bojiste!!!!
I sta ce jadan, pocea se smijat od muke...
I sad pitan jel ikako moguce apelirat na savez da odma doju nama bez vjezbanja na maloj dici...

A najjace je kad zene posalju, hih

Ima li koja festa po otoku kroz ovi misec dana??
Zivili!!!!
Sv. Nikola is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2008, 12:15 PM   #5917
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Poruka Mr.Bigu - Ja još uvik ne znan o kojen ti to fizioterapeutu govoriš. Koliko je meni poznato, Mladost nije toliko bogata da bi platila takvog stručnjaka, a niko od Sućurana nije završija tu školu (fakultet).

A one koji su još u temi "Sućurani ovakvi onakvi" bi tija zamolit da nas ne žalu jer smo "jadni i nikad krivi". Nismo napisali da su svi naši sveci i da nikad nismo krivi. Radi se samo o tome da ste nas bez razloga napali za događaj od prošle nedije. Ovoga puta krivica leži isključivo na gostujućoj ekipi.

Ma ustvari nema veze, čekajte da i drugi put gosti u Sućurju naprave nered pa nas napadnite. Neredi u Sućurju su očito idealna prilika da ovaj forum živne. Neka živne bar tako, kad se već ne usuđujete na isti način pisat o drugim klubovima, jer se bojite da će se kogo s kin ste u dobre naidit.
ja mislim da je to cijenjeni godpodin Slavic(golmanov otac)
Old 23-10-2008, 01:11 PM   #5918
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Ca se tice utakmice u sucurju jo bi parvo kazni delegata utakmice koji je izgleda bi tamo somo za šolde( dnevnica i taksa). nepojmljivo je da se toliko tega dogodilo a da delegat nije ništa napiso u zapisnik ili kasnije dostavi niki sluzbeni papir o toj utakmici.

Nazalost su uvik isti koji cinu nered pa je to na dušu povjerenika koji ih nema voju kaznit ili to ne želi.

Suci su mlodi i neiskusni i vajalo bi se malo potrudit pa dogovorit sa savezom koji sastanak na tu problematiku.

sve u svemu....vajo se malo movit...
Totti is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2008, 06:09 PM   #5919
hello232
Guest

Default Zaostalo kolo

N.K.Sloga-N.K.Vatra:1-4
  Reply With Quote
Old 23-10-2008, 06:32 PM   #5920
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Sloga - Vatra 1:4

Utakmica di smo mi sami sebi valjda dokazali da bi mogli, i di je pobijedio spretniji protivnik uz čestitke Vatri jer nema zamjerke njihovoj pobjedi...
o suđenju....suđenje ovakvo kakvo je bilo danas ipak nije nit smije biti suđenje za jednu ozbiljniju ligašku utakmicu, svaka čast sucu ali svaka čast ukoliko je shvatio ovu današnju uatkmicu ka da smo se i mi i Vatra sakupili iza skule pa butali na dvi branke po gajbu pive..u tom slučaju vjerovatno bi i suca posli pozvali na pivu ali ovako, složit će se i Vatreni ( virujen...) i mi - da ovakvo suđenje ne vodi ničemu...jednostavno sudac izgubljen u vremenu i prostoru, i apsolutno nema potrebe sad "crtati" sve situacije bilo na jednoj ili drugoj strani - a bilo ih je...i penala nedosuđenih i ofsajda nedosuđenih i kartona nepokazanih...
da se kapimo, ni u kojem slučaju ne tražim opravdanje zbog poraza u suđenju, ali da ovakvo suđenje nikuda ne vodi - to je to....ma niti je glavni sudac kriv!! ko će njemu šta zamirit??? on je dobio dnevnicu i neka je....

ali sudac koji dozvoli da ga igraći onako "pičkaraju" je sudac koji nikako ne drži nit kriterij nit konce u svojim rukama...jer sam je kriv šta je do toga došlo, a druga strana priće je šta smo svi mi se raspojasali kad smo vidili da smijemo, kad smo uhvatili suca u "đir" pa mu izgovorili sve i svašta..to je stvar nas samih, našeg odgoja i odnosa..

i da ne zaboravim, hvala vatrenima na razumijevanju. amen.

........
ko je gleda utakmicu, moga je vidit najmanje dva eurogola danas, a meni je posebno drago zbog mojih igraća šta je jedan i njihovo djelo!!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules