[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 03-11-2008, 10:27 PM   #6081
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Sv. Nikola View Post
a sta se mislis, njih neces maknit sa foruma da se olade na 7 dana ( mene si maka bez upozorenja), jer naravno oni su tvoji pa da se nebi zamirili i krivo te pogledali...
e monkulu, i jos ih podrzajes, ae mici stoku sa foruma i stavi ih u zicu!!!!
stoka se stavlja u žicu a ne ljudi.

upozorenje o načinu govora (pisanja) na forumu je bilo mislim...da ni moglo bit pristojnije.

ako si bi baniran, imo si razloge, vroti si se i nitko te ne diro od strane moderatora ili administratora.
pema tome, di je problem?? baniranja svakoga ili pokušat "da se stane na balun" ????

i to koji su moji?? arghhhhhhh, pa moji su: prvo moja žena, pa moja dica, pa moji prijatelji, pa Sloga.......pa Jadran, pa Varbonj, pa Levanda, pa Brusje, pa Vrisnik, pa Sošk, pa Mladost, pa Dalmatinac, pa Jelsa, pa Vatra...sve do Poskoka i Južnjaka - a prije svih: HAJDUK...PRATIŠ ME????...ako ćemo o moderiranju, UVIK SON I UVIK ĆU BRONIT PRISTOJNO I FER PONAŠANJE, bez obzira tko to sa druge strane žice tipka po tastaturi.

nemoj se nalazit uvriđen ili išta slično, jer nemaš razloga za to, jedino svi vi koji se koristite vrijeđanjima : to izbjegavajte!!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2008, 10:28 PM   #6082
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by andrijano View Post
dragi forumaši evo mene po prvi puta na forumu kao registrirani član. do sada sam puno puta čitao vaše komentare i svaka čast svima koji koliko-toliko iznosite svoja subjektivna zapaženja sa utakmice. no ovo što se danas događalo u sućurju na utakmici "MLADOST - VARBONJ" je ništa drugo nego (čitaj u naslovu)
sramota za forsku ligu.ne bih htio da me krivo shvatite;naime igračima mladosti se nema što zamjeriti na njihovoj igri (osim u par nesportskih situacija ali toga je bilo i sa strane protivničke momčadi),ali što se tiče suđenja ovo je van svake mjere.niame sudac je očito prestrašen počeo suditi utakmicu sa namjerom da samo jedna momčad pokupi 3 boda (vi zaključite koja).svoju sramotu je počeo u 20 min prvog poluvremena kada je igrač mladosti "kićo"napravio prekršaj nad igračem vrbanja nakon kojega taj isti igrač postupa nesportski te šalje kiću u pm
(nakon kojega zasluženo dobija žuti karton)no onda nastupa komedija.kićo udara tog istog igrača sa obje ruke u glavu nakon čega naš igrač pada na pod,a sudac pokazuje samo žuti karton i pravi neke glupe grimase čuđenja jer on kao da nije vidio šta se dogodilo.no idemo dalje;nakon 15-tak minuta igrač vrbanja(nikola) sa loptom ide prema protivničkom šesnaestercu.uspjeva predriblati (zamislite o kom se opet radi)kiću te ga ovaj kao posljednji igrač obrane ruši sa leđa bez ikakve šanse da dođe do lopte ;naime po nekakvom pravilu bilo koji igrač za napravljeni prekrašaj sa leđa bez mogučnosti dolaska u doticaj s loptom trebao bi dobiti najmanje žuti karton ( a kao posljednji "crveni"),
no pogodite što klaun u crnom radi?! svira samo prekršaj bez ikakvog kartona što bi značilo isključenje igrača mladosti ali opet ništa od poštenja.i tako prvo poluvrijeme završava 0-0.u drugom poluvremenu ću izdvojiti jedanaesterac koji niko nije vidio osim klauna u crnom.igrači mladosti izvode korner, na loptu izlazi igrač obrane (ivan) te ga lopta pogađa ruke koje su čvrsto pripijene uz tijelo.lopta biva izbačena iz šesnaesterca i igra se nastavlja no nakon nekoliko sekundi ZVIŽDUK??? sudac svira jedanaesterac(komedija).1-0.
nakon 10-tak minuta na odbivenu loptu natrčava zvonimir i izjednačenje.
u 65 min (otp) napadač mladosti bježi dobiva loptu u for ,bježi obrani te uspjeva zasluženo dati gol za vodstvo 2-1.nedugo zatim iz slobodno udarca kruno gađa iz dalekih 25-30 metara prilično iskosa i protivnički gol te se nespretnom intervencijom golmana mladosti lopta našla u golu,izjednačenje 2-2.ionada opet komedija. napadač vrbanja zvonimir ide prema golu.dok se nalazi u šesnaestercu ruši ga njihov kapetan i sudac svira!!! ALI nakon očekivanog jedanaesterca sudac se okreće te svira prekršaj u napadu(SMIJEH NA TERENU).nakon prigovora
našeg igrača (leo)sudac mu dodjeljuje žuti karton nakon čega sudac dobiva pljesak od igrača na teranu,izvan terana i gledališta(tragikomedija).i nakon nekoliko vremena igrač mladosti lako bježi igračima obrane vrbanja koji su izgubili
svaku volju za igrom te dovodi u vodstvo mladost 3-1 .U međuvramenu igrač mladosti (zaboravio sam koji )ruši igrača vrbanja(kruno) sa leđa opet bez mogučnosti dolaska do lopte a sudac opet bez crvenog kartona.
pa sad vi izvucite zaključak o ovoj utakmici.
Zbog čega mi plaćamo suce iz splita da nam dolaze kada oni veze nemaju (ili ne žele imati)
A ako nk mladost misli da su oni dobili utakmicu varaju se.sudac je dobio za njih ovu utakmicu pa neka njemu daju današnja 3 boda.
sam je kontrolor suđenja priznao sve ovo što sam ja naveo (ovo su oni važniji događaji, da sam nabrojio one manje važne trebalo bi mi 3 sata) no on slježe ramenima i uvjerava nas da nema pomoći ni od žalbe ni prigovora ali do kada ćemo moći trpjeti ovu sramotu od suđenja.

SRAM TE BILO SUDAC!!!!!

1. Penal za Mladost je bija čist ko suza,
2. NK Mladost ni u jednom trenutku nije vodila sa 3:1 (bilo je: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2 i na kraju 3:2),
3. NK Varbonj nije ima nijednu veću priliku nego je oba gola postiga zahvaljujući greškama našeg golmana,
4. Ni Mladost nije pokazala puno, ali je ipak imala 2 odlične neiskorištene šanse - 100%-tne prilike (jedna stativa krajen prvog poluvrimena i 1 lipa akcija početkon drugog),
5. Sudac je možda i sudija malo domaćinski, ali sigurno nije pomoglo to šta su ga gostujući igrači stalno vriđali (zbog čega su zasluženo dobili brdo nepotribnih kartona).

Quote:
Originally Posted by hello232 View Post
...A joker s klupe,jo son isto ču takove informacije da se ponekad nezapisuju svi kartoni domaće momčadi u sućurju,a sad jeli to istina to neznam...
A ja san čuja da doli niz otok protiv Mladosti igra po 15-16 igrača, a da se sudac (a i delegat) pravi da to nije vidija.

Quote:
Originally Posted by JOE COLE View Post
...jer niko na forumu ne spominje ruzne rijeci osim vas.
POZDRAV SVIM SUĆURANIMA!!!
Nije red pisat grube riči nikako i ja san protiv toga svakako. Drago mi je da se sv. Nikola ispriča. Nije red ni pisat očite neistine, a to ovaj boldani dia tvog posta, dragi JOE COLE, svakako je.

Apeliran na sve korisnike ovoga foruma da se suzdrže od grubih riči, vriđanja i neistina.

Velike čestitke Mladosti na osvojena 3 boda protiv Varbonja. Idemo sutra po nova 3!!!

Pozdrav svin forumašima, a posebno igračima i navijačima Mladosti.
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2008, 10:39 PM   #6083
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
Originally Posted by JASMINA View Post
haha, lijepa kultura...
a vidi se odakle si!
Draga naša kulturna Jasmina (za koju znamo odakle nije).

Sv.Nikola se, za razliku od nekih drugih, ipak ispriča. Nije ga red nakon toga napadat i usput vriđat i druge.

Last edited by Velika-Gomila; 03-11-2008 at 11:00 PM.
Old 03-11-2008, 10:40 PM   #6084
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up Pretpremijera najave.....

Kako stvari stoje,
piliću moj -
izgleda da u subotu malonogometne Majtašice u Dol organizirodu
"pusisuskotnipoknemojteupuhenegonakončertino" zabavicu....
u pregovorima smo sa slow motion tutti fundi bendom i specijalistima za akustično čavrljanje sa bine iz orko city-a "nema problema" dušo dok ti Maki pod ponistrom piva.
..

Koncert dušu do za ulit se i istorkat Dalmatincima na megdan na Gorkom Pelinju.
Old 03-11-2008, 10:48 PM   #6085
JOE COLE
Member

JOE COLE is on a distinguished road

oce to bit onode di je bi rock koncert
JOE COLE is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2008, 10:48 PM   #6086
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Wink

Quote:
Originally Posted by no.019 View Post
mozeli ko stavit tablicu
tablice i rasporedi...

http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=3234
Old 03-11-2008, 10:50 PM   #6087
andrijano
Junior Member

andrijano is on a distinguished road

[QUOTE=Velika-Gomila;158237]1. Penal za Mladost je bija čist ko suza,
2. NK Mladost ni u jednom trenutku nije vodila sa 3:1 (bilo je: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2 i na kraju 3:2),
3. NK Varbonj nije ima nijednu veću priliku nego je oba gola postiga zahvaljujući greškama našeg golmana,
4. Ni Mladost nije pokazala puno, ali je ipak imala 2 odlične neiskorištene šanse - 100%-tne prilike (jedna stativa krajen prvog poluvrimena i 1 lipa akcija početkon drugog),
5. Sudac je možda i sudija malo domaćinski, ali sigurno nije pomoglo to šta su ga gostujući igrači stalno vriđali (zbog čega su zasluženo dobili brdo nepotribnih kartona).

1. taj je penal bio čist kao krpa umočena u katran
2. moja isprika krivo sam napisao rezultat
3. točno
4. opet točno
5.ako su 3 nedosuđena crvena kartona i nedosuđeni jedanaesterac (potvrdio delegat i kontrolor sudaca)za tebe "MALO DOMAĆINSKI " onda neka ti bude
Old 03-11-2008, 10:52 PM   #6088
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by JOE COLE View Post
oce to bit onode di je bi rock koncert
koji?? litnji ili zimski??
oni sa puhima ili kod Crikve??

na planini između dva Dola zvanoj Glavica...

tribo se malo prodrmat, popit, zafumat, vidit se po noći kad oći lampaju, ostavit koju kunu ovima našima ženskicima za trud, a borami i dat ćemo koji šold ako se namakne, i dici u vrtić...
Old 03-11-2008, 11:09 PM   #6089
JOE COLE
Member

JOE COLE is on a distinguished road

tot san i penso,bome nece bit na otvoreno iako je jos vruce. onde je bilo ono tribute to azra. baz van uspiju te pripreme za utakmicu.

ovim putem obavjestavam sve forumase da ce utakmica 6. kola levanda-vrisnik biti odgodena zbog naseg puta na duhovnu obnovu u međugorje
JOE COLE is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 01:18 AM   #6090
lampard 8
Junior Member

lampard 8 is on a distinguished road

vi ste jedne ob icne debilcine!!!!!!!!!
prvo pogledajte svoj dvor a onda gledajte tudi,glista daje 5 kuna po uri ako mce mu ko puvat u guzicu.........

MLADOST IDE PO DVOSTRUKU KRUNU!!!!!!!!!!
lampard 8 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 10:15 AM   #6091
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

POZDRAVI SVIMA

dragi moj andrijano, slažem se da je sudac griješia, ali jednako tako prvi gol ste dali nakon izvođenja auta koji je sudac krivo dosudio za vas, a drugi gol iz prekršaja koji nije bio. tako da je sudac i nas oštetio. Kad pričaš o suđenju pričaj objektivno!

pozdrav
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 01:49 PM   #6092
MODRIČ
Member

MODRIČ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by lampard 8 View Post
hahahah, koji vic....
daleko ce stic...
MODRIČ is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 03:28 PM   #6093
You'll never walk alone
Senior Member

You'll never walk alone's Avatar

You'll never walk alone is on a distinguished road

Dalmatinac - Sloga 1
Derbi začelja u kojem bi laganu prednost dao domaćinu.

Južnjak - Poskok X
Dvoboj dvaju lidera prvenstva u kojem je narealniji ishod remi.

Varbonj - Jelsa 2
Iako je Varbonj uvijek neugodan na svom terenu, Jelsa ove sezone pruža dobre igre te Varbonj u ovoj utakmici vjerojatno neće doći do prvih bodova

Jadran - Mladost 1
Kvaliteta je na strani Jadrana te pobjeda ne bi smijela doći u pitanje.

Vrisnik - SOŠK 2
Iako je Vrisnik odlično startao u prvenstvo, SOŠK je po meni bolja momčad te bi mogli doći u ovom susretu do pobjede.

Vatra - Levanda 2
Levanda treba pobijediti da zadrži korak sa vodečima u poretku.
You'll never walk alone is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 03:57 PM   #6094
andrijano
Junior Member

Quote:
prvo pogledajte svoj dvor a onda gledajte tudi,glista daje 5 kuna po uri ako mce mu ko puvat u guzicu.........

svaka ti čast.
ovako kako pišeš na forumu takvo vam je ponašanje i na terenu,za svaku pohvalu nema što.
Old 04-11-2008, 03:59 PM   #6095
daniel
Member

daniel is on a distinguished road

Južnjak-Mladost 4:2.
Bravo Južnjaci.
Čestitke svima koji su sudjelovali u još jednoj pobjedi našeg kluba.
Bravo Vinko!
daniel is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 05:31 PM   #6096
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Quote:
Bez obzira šta se igrači Mladosti i Sućurani općenito na ovon forumu često bezrazložno napadaju i vriđaju, to nije razlog za ovakve riči.
Još jednon, apeliran na sve da ovakve riči pristanu koristit.
Apeliran i na Monkula da sva buduća vriđanja, šporke riči (dolazila ona s ove ili one strane) jednostavno izbriše, jer in na ovon forumu nije misto.
Old 04-11-2008, 05:40 PM   #6097
andrijano
Junior Member

Quote:
Originally Posted by Velika-Gomila View Post
Bez obzira šta se igrači Mladosti i Sućurani općenito na ovon forumu često bezrazložno napadaju i vriđaju, to nije razlog za ovakve riči.
Još jednon, apeliran na sve da ovakve riči pristanu koristit.
Apeliran i na Monkula da sva buduća vriđanja, šporke riči (dolazila ona s ove ili one strane) jednostavno izbriše, jer in na ovon forumu nije misto.
TAKO JE:
Old 04-11-2008, 07:13 PM   #6098
dinko
Senior Member

dinko is on a distinguished road

JUZNJAK-MLADOST 4-2

U fer i korektnoj utakmici Juznjak bolji i zasluzeno pobijedio.
1-0 7min Darko
2-0 9min Struja
2-1 38min Soso
3-1 75min Struja
4-1 80min Struja
4-2 85min A.Franicevic

Za Juznjaka nastupilo sest otocana i pet splicana
U subotu u Hvaru veliki derbi Juznjak-Poskok
Ko more neka dojde pogledot,bit ce prova utakmica.
dinko is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 08:32 PM   #6099
Željka
Junior Member

Željka is on a distinguished road
Talking Hempel !!!

Danas kada smo jo i prijatejica išli na kafu, susreli smo Sucurane!!! Upoznali smo se sa njima iako su billi pod dojmom utakmice za koju su tvrdili da su je dobili... Na to smo se dobro nasmijale i zaključile da ima Hempelih svukud!!!
Čestitke JUžnjaku na kako čujem i čitam dobro odigranoj utakmici!!!
poZZ
Željka is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 10:48 PM   #6100
andrijano
Junior Member

Default SoŠk-varbonj

sutra se igra na igralištu pelinje zaostala utakmica sošk-varbonj u 14 30
neka bolji pobjedi.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules