[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 09-11-2008, 06:46 PM   #6141
lampard 8
Junior Member

lampard 8 is on a distinguished road

glista cestitan na prvom golu u karijeri,nadan se da ce ih bit jos puno,samo tako naprid!!!
lampard 8 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2008, 06:49 PM   #6142
JOE COLE
Member

JOE COLE is on a distinguished road

VRISNIK-SOŠK 2:1
evo jos jedna pobjeda ove sezone i ostajemo uz poskok i južnjak jedini neporaženi. čestitke Ambiju Grgičeviću na fantastičnom pobjedničkom pogotku

VATRA-LEVANDA 1:1
zanimljiva utakmica u kojoj su obje ekipe mogle pobijediti. na kraju najpravednija podjela bodova
JOE COLE is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2008, 07:57 PM   #6143
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by lampard 8 View Post
glista cestitan na prvom golu u karijeri,nadan se da ce ih bit jos puno,samo tako naprid!!!
Pridružujen se čestitkama. Isto tako čestitan i Sv. Nikoli koji je u utorak protiv Južnjaka da svoj prvi gol. Uz ovakav pomladak nema strava za budućnost kluba - bravo momci - samo tako naprid!
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 10:34 AM   #6144
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Sv. Nikola is on a distinguished road
Talking Zivija VLAJLAND

Pozdrav svima, i svaka cast sterogradjanima na kvalitetnom gostoprimstvu.

Svi znamo da nasi klubovi financijski slabo stoje i cinimo ama-bas sve da bi te troskove koliko-toliko snizili, te cinomo razne ljetne feste da bi se skupilo i ono malo para za sezonu nogometa...
Kvalitetan pothvat kojeg apsolutno podrzavam, napravili su uprave klubova Juznjak i Poskok koji su igrali u Unešiću i to je u redu....
Triba uvik smanjivat troskove putovanja.......

Zna li ko sta iscrpnije o tome????
Pozdrav soldima
Sv. Nikola is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 10:58 AM   #6145
MODRIČ
Member

MODRIČ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Sv. Nikola View Post

Kvalitetan pothvat kojeg apsolutno podrzavam, napravili su uprave klubova Juznjak i Poskok koji su igrali u Unešiću i to je u redu....
sinko, sta tebe boli qurac koliki su njima troskovi??
znas, ljubomora ti nije dobra stvar...
pozz
MODRIČ is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 11:32 AM   #6146
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

ni me bilo puno vrimena pa da se malo jovin

VRISNIK- SOSK 2:1
utakmica pocela sa dosta napetosti u nadi produzenja pozitivnog niza.SOSK je bi u parvemu poluvremenu ravnopravan suparnik.Vrisnik pove priko jedne lipe akcije u kojoj je Janjica bi strijelac.SOSK je preuze inicijativu i izjednaci posli FANTASTICNOG gola Borisa Balica.Jo taki gol iz slobodnega nison vidi na otoku nikad.U drugi poluvrijeme Vrisnik uhodi sa nikima promjenama.Opeta odigrana istaakcija ko i kod gola ali los udarac Lukasa.SOSK izlaskom Androta Balica skroz pada i Vrisnik preuzima sve konce igre u svoje ruke(noge).Nekoliko sansi Vrisnika ali ni se do gol i vec postojo stroh od onega"ne dos primis".Ali ipak u somemu kraju utakmice Vrisnik dobije golom Ambija.Koliko nam je znacila moglo se je jo mislin vidit pri proslavi gola.

Ovo je nakon 6 godisc da je Vrisnik uspi dobit SOSK-a.Po meni rezultat ovogodisnjih rezultata je sklad i jedinstvo koje ovo godisce Vrisnik ima.Pobjeda burno proslavljena u Kekota.Jutros teta Ruza jedva ocistila pustu caklariju

pozdrav
Old 10-11-2008, 11:37 AM   #6147
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Quote:
Originally Posted by MODRIČ View Post
sinko, sta tebe boli qurac koliki su njima troskovi??
znas, ljubomora ti nije dobra stvar...
pozz
Bas si fin
Old 10-11-2008, 11:43 AM   #6148
dinko
Senior Member

dinko is on a distinguished road

Quote:
Pozdrav svima, i svaka cast sterogradjanima na kvalitetnom gostoprimstvu.

Zna li ko sta iscrpnije o tome????
Pozdrav soldima
Sta si ljubomoran sta ljudi nama daju pare,nisu skrti ka Vi.Imate 15 kocara,da
svaki da 1000eura imali bi i vi para.Protiv Poskoka je za JUZNJAK u prvom sastavu ima 5 otocana,a protiv Vas 6.Za usporedbu za Poskok je protiv nas
igralo 10 splicana.
dinko is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 12:21 PM   #6149
omeyer
Senior Member

omeyer's Avatar

omeyer is on a distinguished road
Default vrisnik - sošk 2:1

evo i mene. gledao sam utakmicu Vrisnik vs. sošk i mogu reci da je vrisnik zasluzeno pobijedio. nije nego pocel utkmica a svircani su se poceli svađati. vidjelo se da je vise stlo do bodova vrisnicanima. vrisnik je imao nekoliko vrlo dobrih sansi ali je antonio, nazalost, malo nespretno regirao...
ali se za sve to iskupio postignutim pogotkom za vodstvo vrisnika od 1:0...
ali ubrzo nakon toga je b.balić prekrasnm slobodnjkom matirao matkota.
i drugo poluvrijeme vrisnik je stalno napadao i uspjeli su zabiti pogodak u zadnjoj minuti(ambi)...meni se cinilo da je vratar soska mogao obraniti tu loptu ali je ostao ukopan,,,
cestitam vrisniku na pobjedi...

omeyer is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 12:28 PM   #6150
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Default FNL Iza brda

Quote:
Originally Posted by dinko View Post
svaki da 1000eura imali bi i vi para.Protiv Poskoka je za JUZNJAK u prvom sastavu ima 5 otocana,a protiv Vas 6.Za usporedbu za Poskok je protiv nas
igralo 10 splicana.
Znaci istina je da ste igrali u Unesicu u vlaskoj, pa sta odma ne kazes...
Vidi li se more od tamo...???

Last edited by Sv. Nikola; 10-11-2008 at 01:12 PM.
Old 10-11-2008, 02:17 PM   #6151
Bambi
Senior Member

Bambi's Avatar

Bambi is on a distinguished road

Niko bi tuko igrat u kavezu
Bambi is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 02:41 PM   #6152
šarafciger
Member

šarafciger's Avatar

šarafciger is on a distinguished road
Send a message via AIM to šarafciger Send a message via Skype™ to šarafciger

neka neko stavi raspored utakmica za ovaj vikend?
a sucurane nemozemo smatrat otocanima jer van je blize doc do makarske nego do jelse. tako da ste vi vlasi a ne juznjak.oleee. pozdravljan obitelj mucalo, posebno gospodju Mandryku. nego iman jedno pitanje:jeli taj sućuraj uopce na hvaru ili negdje pokraj UNEŠIČA.

a balunjer bi ga triba negdi umociti, tj je..ti nesto, makar i zensku. Vođenje ljubavi također prihvacamo pa ne bi imao vremena za pisanje postova od 3 stranice. ajmo jakinta vuci balavca vani....
šarafciger is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 03:30 PM   #6153
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Exclamation

Quote:
Originally Posted by šarafciger View Post
a sucurane nemozemo smatrat otocanima jer van je blize doc do makarske nego do jelse. tako da ste vi vlasi a ne juznjak.oleee

Doooooobro si lud, imas na firulama jedna bila vrata doli u podrumu pa ae vizitat lubanju...

I ostavi se sucurja jer neces dobro zavrsit kad ti dojemo doli......ahahaha
A za ovo kolo sta dolazi, najavljujem masakar gostujuce momcadi sa srpovima i motornin pilama,...judi moji neznate sta vas ceka.
Na kampu je prva crta obrane, i tu pada najvise glava......

E moji redikuli (NEKOLICINA POJEDINACA) koji se na forumu bavite svime i svacin osim balunon, stvarno niste normalni,sad komentirajte ovo pa neka zivne forum 5-6 dana...
Vama ne triba kruva i igara nego tableturina, apaurina i kemije!!!!!

Bi li mi moga neko rec koliko se placa cazmatrans kad dodjete na utakmicu u Sucuraj?

Last edited by Sv. Nikola; 10-11-2008 at 04:18 PM.
Old 10-11-2008, 06:07 PM   #6154
Velika-Gomila
Senior Member

Velika-Gomila's Avatar

Velika-Gomila is on a distinguished road
Thumbs up Ajmo Mladost - puni mriže aleeee!!!

Quote:
Originally Posted by dinko View Post
svaki da 1000eura imali bi i vi para.
Nisu naši momci niti malo ljubomorni na one koji igraju za šolde (čast iznimkama) umisto da igraju za gušt i za ponos svoga mista - to budi siguran.
Isto tako pusti ti naš klub da sam vodi računa o svojin financijama - još bi nan sad ti triba govorit ko će i koliko financirat naš klub i na temelju toga zaključivat da smo škrti. Je, u pravo si, malo smo škrti, ali na golovima. U 5 utakmica dali smo ih samo 9. Nadan se da ćemo ubuduće bit manje "škrti".

Quote:
a sucurane nemozemo smatrat otocanima jer van je blize doc do makarske nego do jelse. tako da ste vi vlasi a ne juznjak.oleee. pozdravljan obitelj mucalo, posebno gospodju Mandryku. nego iman jedno pitanje:jeli taj sućuraj uopce na hvaru ili negdje pokraj UNEŠIČA.
Šarafciger, koji se predstavlja ko forumaš iz Splita, govori da se Sućurane ne može smatrat otočanima jer nan je bliže doć do Makarske nego do Jelse pa smo zato vlasi. Haha - da nije smišno, bilo bi tužno. Tužno, jer stvarno razmišljan koliki kvocijent inteligencije triba imat za napisat ovako nešto.
Šarafcigeru, ajde ti lipo zavidavat (ako znaš na koju stranu), a nas se lipo ostavi na miru. A prije nego još koji put napišeš sličnu glupost (koja bi u potpunosti potvrdila moje sumnje u tvoj kvocijent inteligencije), savjetujen ti da posjetiš ovaj link i da tamo malo naučiš ko su i šta su Sućurani (kad već ne znaš di se nalazimo).
Velika-Gomila is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 06:15 PM   #6155
andrijano
Junior Member

andrijano is on a distinguished road

PHP Code:
I ostavi se sucurja jer neces dobro zavrsit kad ti dojemo doli......ahahaha:blob9:
A za ovo kolo sta dolazinajavljujem masakar gostujuce momcadi sa srpovima i motornin pilama,...judi moji neznate sta vas ceka.
Na kampu je prva crta obranei tu pada najvise glava......

E moji redikuli (NEKOLICINA POJEDINACAkoji se na forumu bavite svime i svacin osim balunonstvarno niste normalni,sad komentirajte ovo pa neka zivne forum 5-6 dana...
Vama ne triba kruva i igara nego tableturinaapaurina i kemije!!!!! 

malo više kulture ne bi škodilo....
i malo manje glupih izjava....
Old 10-11-2008, 06:22 PM   #6156
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

evo i mene napokon, malo da se osvrnem na utakmicu juznjak-poskok,u prvom poluvremenu nije bilo puno prilika mozda po jedna s obe strane,utakmica je tad bila slaba za gledatelje,drugo poluvrijeme je sve borbenije i oko 70 min ja mislim igrac juznjaka puca slobodnjak u rasnje golman poskoka skida loptu,imali smo i mi stopostotnu sansu kad je nas napadac s otprilike 10 metara promasio branku,al ok na kraj utakmice zbog guranja sdca vratar juznjaka crveni karton,na kraj rezultsat je bio 0;0 sasvim dobro za nas,,idemo po prvenstvo!!!!
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 06:52 PM   #6157
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

A jedan "mali" NK Vrisnik i dalje ponosno prkosi svima svojim mladim snagama i zauzima trenutno jako visoko 3.mjesto na prvenstvenoj tablici... Nakon 4.5 godina te 6 utakmica u nizu u kojima SOŠKU nismo zabili niti jedan gol, konačno pobijedili!
BRAVO moji! Sad malo na izlet, na kojeg idemo puno veseliji nego što smo prije početka prvenstva mislili da ćemo ići.
Ipak treba biti realan i kazati da će ovakav nevjerojatan niz (za ono što smo očekivali) morati kad tad biti prekinut, ali traje i traje. I dokle je tako, lijepo je, a biti će i dalje, ako se ovako na terenu nastavimo boriti i ponašati, bez obzira na nadolazeće rezultate...
Živili!!!
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 07:30 PM   #6158
šarafciger
Member

šarafciger's Avatar

šarafciger is on a distinguished road
Send a message via AIM to šarafciger Send a message via Skype™ to šarafciger

samo da recen ovome velikoj govnari da ja njega osobno nisan vridja niti spominja inteligenciju ali ionako mi je draza ona inteligencija u rukama i nogama,i glavi ako triba izdrzat par udaraca pa za tu provjeru san uvik. a cujen da vi sucurani uvikj radite sranja i da ste najveci neprijatelji lige jer radite presung na suce i svaka pobjeda je vasa doma jer se znate samom potuc tako da vidi se koliko van je nogometno znanje. a kad bi se na vase utakmice u sucurju dovelo10ak zastitara da kad god zapritite sucu da van da crveni karton i zuti za svaki grubi start, i da je on zaštičen od vas sileđija onda bi imali 0 bodova cilo prvenstvo.tako misli dosta ljudi i to je istina a vi nemate srama to priznat. Dok god je tako skupljat cete neke jadne bodove na SILU
šarafciger is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 08:11 PM   #6159
dinko
Senior Member

dinko is on a distinguished road

Quote:
Znaci istina je da ste igrali u Unesicu u vlaskoj, pa sta odma ne kazes...
Vidi li se more od tamo...???
Tebe i Vaseg fizioterapeuta koji ti je u rodbinskoj vezi
treba zatvorit negdje di se ne vidi sunce,a kamoli more.
Di si bija isa na izlet na prvi gol Juznjaka protiv Vas,mozda na paklene otoke ovo ti je za cetiri gola,a
u sucurju ces dobit peticu.
dinko is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008, 08:17 PM   #6160
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Lightbulb

Quote:
samo da recen ovome velikoj govnari da ja njega osobno nisan vridja niti spominja inteligenciju ali ionako mi je draza ona inteligencija u rukama i nogama,i glavi ako triba izdrzat par udaraca pa za tu provjeru san uvik. a cujen da vi sucurani uvikj radite sranja i da ste najveci neprijatelji lige jer radite presung na suce i svaka pobjeda je vasa doma jer se znate samom potuc tako da vidi se koliko van je nogometno znanje. a kad bi se na vase utakmice u sucurju dovelo10ak zastitara da kad god zapritite sucu da van da crveni karton i zuti za svaki grubi start, i da je on zaštičen od vas sileđija onda bi imali 0 bodova cilo prvenstvo.tako misli dosta ljudi i to je istina a vi nemate srama to priznat. Dok god je tako skupljat cete neke jadne bodove na SILU
alo decko smiri se, tiha voda brege valja... sta se tice tvojih saka i provjere ko moze vise capat to izvodi u PAGANINIJA NA CAJKI a ne u nas, to se vise ne radi, mozda negdje van svijeta gdje ti trenutno zivis jer zivimo danas u 21. stoljecu.

Druga stvar, citiram: "CUJEM DA VI SUCURANI....." znaci da tebi pune glavu necim u sto ti nisi siguran te vam je sve ovo navedeno, jedino i sve u zivotu.
Posto si, kako vidim, jako naivan, u to ti povjerujes, a to ti nije dobro, lipo dodji do sucurja ako znas gdje se nalazi, jer si maloprije spominja da je u vlaskoj i vidit ces kakvi smo domacini i da nikome nije pala dlaka s glave ko zna od kad. (sta se tice sudaca, kartona i izbacivaca, da se razumimo, vrijedjanja ima svugdi a najvise na terenima )

Sta se tice pobjeda, u sucurju su svi gubili ali i pobjedjivali, osvajali prvenstva prolazili taska kola kupova opijali se, plakali i druzili i mi cemo doli isto tako, dok nas god bude..
Da ti ne solim pamet pitaj koga ko je odigra jednu ili vise sezona na Hvaru
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules