[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 19-02-2006, 03:05 PM   #21
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Mago
Jučer na utakmici RI-Hajduk je za mene bio najbolji napadač Hajduka Selak broj 11, mlad, zna se zagradit, proigrat, samo šteta kad nema nikog ko če ga gurat u prvih 11, prije Ercega i Cimerotića. Šteta ima smisla mislim da bi mogo puno dati Hajduku. A što se tiče "klase" ala Žilić, Damjanović, Đolonga i svakako Režić, mislim da je previše toga več rečeno, i neču više o tome, jer to postaje smiješno!!!!
Ma ti si smišan Selak nije igra niti je napadač ono je naša mlada nada NIKOLA KALINIĆ sa brojen 11 eto toliko...ne diraj mi u Damjanovića i Žilića jer su najborbeniji bili jučer...
Old 19-02-2006, 04:15 PM   #22
Pa e
young force

Pa e is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by oneum
Ma ti si smišan Selak nije igra niti je napadač ono je naša mlada nada NIKOLA KALINIĆ sa brojen 11 eto toliko...ne diraj mi u Damjanovića i Žilića jer su najborbeniji bili jučer...
Damjnović, žilić, đolonga i miladin teško mogu igrat u drugoligaškom klubu. Ja to već odavno govorin. I baš to šta ovakvi vrljavi jadnici igraju je ono najsrmotnije u ovom jadnom klubu. Jer da ovi igraju a čačić ,grgurević, selak i slični šta znaju nešto odigrat side na klupi je najveća sramota i očita korumpiranost u Hajduku
Old 19-02-2006, 06:23 PM   #23
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by ivo3003
Ma i ja vidim da je trul...ali moraš razumit...NEMA GA KO ZAMIJENIT
mislin da bi vladimir balić obavija bolji posal
Old 19-02-2006, 06:31 PM   #24
bilbo
Member

bilbo is on a distinguished road

Kad misli grgič odstupiti?
bilbo is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2006, 07:09 PM   #25
montenense
Member

montenense is on a distinguished road

rezic je za mene igrac poput olica, nezna nista al je brz!!!

razlika je samo sto rezic nije ni brz!!!

al necu ga jos vele kritisirat, tek je upa u klub, mozda se jos popravi...
al mu nebi tribalo puno vrimena dat!!!
montenense is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2006, 07:48 PM   #26
baga ružni
Junior Member

baga ružni's Avatar

baga ružni is on a distinguished road

ZAR JE damjanović IGRAČ ... A JA GLUPAN MISLIO DA NEMAMO JEDANAEST MOMAKA PA ON ULETIO DA POPUNI...A JESAM GLUP
Old 19-02-2006, 09:27 PM   #27
Spider
Senior Member

Spider's Avatar

Spider is on a distinguished road

Dok je Režić bil u Grčkoj Rivaldo je umiral od smiha na terenu
Old 19-02-2006, 09:57 PM   #28
Mago
Senior Member

Mago's Avatar

Mago is on a distinguished road

Quote:
I zato sam napisao i broj dresa jer nisam bio siguran, ko je ta igrač, a ti ljepo nabavi kamen pa igraj sa damjanovičem i žiličem glavomet!!!možda jih naučiš nešto tehnike, jer to treba igraču koji igra nogomet u prvoj HNL!!!

Dal može tako "Fergusone"
Mago is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2006, 03:56 PM   #29
malduk
mišO

malduk's Avatar

Quote:
I zato sam napisao i broj dresa jer nisam bio siguran, ko je ta igrač, a ti ljepo nabavi kamen pa igraj sa damjanovičem i žiličem glavomet!!!možda jih naučiš nešto tehnike, jer to treba igraču koji igra nogomet u prvoj HNL!!!

Dal može tako "Fergusone"
da ti nije bilo Žilića rijeka bi nas dobila 3-4 razlike...neki tamo hajdukovac a nezna ni ko igra u hajduka
Old 20-02-2006, 11:15 PM   #30
kalelarga
Senior Member

kalelarga is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Pa e
Damjnović, žilić, đolonga i miladin teško mogu igrat u drugoligaškom klubu. Ja to već odavno govorin. I baš to šta ovakvi vrljavi jadnici igraju je ono najsrmotnije u ovom jadnom klubu. Jer da ovi igraju a čačić ,grgurević, selak i slični šta znaju nešto odigrat side na klupi je najveća sramota i očita korumpiranost u Hajduku
Damjanovic je najbolji zadnji vezni kojeg je Hajduk ima od Andrica.
Koji Cacic (lincina), Grgurevic cili zivot igra prednjeg veznog (Kranjcarevo misto) i onda zaigra za seniore i svi ga treneri guraju na zadnjeg veznog sto on objektivno zbog svojih fizickih predispozicija (perce) nije a i dobar je tehnicar i ima precizna dodavanja , a Selak je jos uvik igrac a ne nogometas a nogometas ce postati kad digne glavu od poda i pogleda di su mu suigraci (Carevic).
kalelarga is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2006, 11:41 PM   #31
Mago
Senior Member

Mago's Avatar

Mago is on a distinguished road

Quote:
da ti nije bilo Žilića rijeka bi nas dobila 3-4 razlike...neki tamo hajdukovac a nezna ni ko igra u hajduka
Sram me je da poznajem Žilića i njemu slične!!!!!Ko je njega doveo u Hajduk, pa ne možeš komentirati na HRT pred neznam koliko tisuča ljudi, da si igrao slabo, kad te u stvari nadigraju, a on priča o buri itd. je problem bura ali nije sve u buri, 95% je u glavama igrača odnosno u njihovim nogama, a ne u viši sili!!!!

I zato say no to anti igračima!!!!!!

Hajduk Split = ponos dalmacije = nekima sve u životu = a nekima........ a gdi si ti......
Mago is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2006, 01:23 PM   #32
malduk
mišO

malduk's Avatar

Quote:
Sram me je da poznajem Žilića i njemu slične!!!!!Ko je njega doveo u Hajduk, pa ne možeš komentirati na HRT pred neznam koliko tisuča ljudi, da si igrao slabo, kad te u stvari nadigraju, a on priča o buri itd. je problem bura ali nije sve u buri, 95% je u glavama igrača odnosno u njihovim nogama, a ne u viši sili!!!!

I zato say no to anti igračima!!!!!!

Hajduk Split = ponos dalmacije = nekima sve u životu = a nekima........ a gdi si ti......
meni je sve u životu Hajduk...a žilić niti jedan direktni duel nije izgubija u ove 2 utakmice eto toliko o tvom praćenju i poznavanju Tonćija najlakše je blatit nekoga...
Old 21-02-2006, 01:26 PM   #33
malduk
mišO

malduk's Avatar

Quote:
Originally Posted by kalelarga
Damjanovic je najbolji zadnji vezni kojeg je Hajduk ima od Andrica.
Koji Cacic (lincina), Grgurevic cili zivot igra prednjeg veznog (Kranjcarevo misto) i onda zaigra za seniore i svi ga treneri guraju na zadnjeg veznog sto on objektivno zbog svojih fizickih predispozicija (perce) nije a i dobar je tehnicar i ima precizna dodavanja , a Selak je jos uvik igrac a ne nogometas a nogometas ce postati kad digne glavu od poda i pogleda di su mu suigraci (Carevic).
Za Selaka se ne slažen ali za Grgurovića si u pravu i dilin to mišljenje,kažeš da je Damjanović od Andrića do ovamo najbolji,to i ja tvrdin ali kako ćeš ovima dokazat kad oni i neznaju ulogu zadnjeg veznoga,on je radilica, a ne tehničar,mesar i ubijač isprid obrane da nema njega primili bi nekoliko golova više...
Old 21-02-2006, 02:21 PM   #34
drugi
Bez trećeg

drugi's Avatar

drugi will become famous soon enoughdrugi will become famous soon enough

je slazen se ja da je damjanovic radilica, trci, uzima balune, niko mu to ne moze porec, al kad ide dodat dugi balun a ne zna, na to ja popizdin
Old 21-02-2006, 02:24 PM   #35
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by drugi
je slazen se ja da je damjanovic radilica, trci, uzima balune, niko mu to ne moze porec, al kad ide dodat dugi balun a ne zna, na to ja popizdin
a ti sada igraj Europu s takvim igračem. Pa vratar mora znat dodat loptu a ne vezni igrač-
Old 21-02-2006, 03:15 PM   #36
NeoWhite
Senior Member

NeoWhite's Avatar

NeoWhite is on a distinguished road

Sve ovo sta se pise ima istine ali ajmo to sagledat ovako... Zilic je ok na mistu libera kad ima isprid sebe dva stopera i kad bekovi djeluju defanzivno...
to je vec 5 igraca + vratar + Damjanovic (koji ruku na srce u defanzivi je iznimno koristan) = 7 defanzivaca u trecini terena a to znaci da bi ostala 4 igraca trebala pokrit one ostale 2/3 terena... da ne bi.
Zbog toga se igra pokusavala preskocit i doc u situaciju za gol ali u najboljem slucaju je to izlaz na 4 igraca obrane + vratar + flaster na Kranjcaru.
E a posto se uvik potkrade koja greska u nasoj obrani stoga su i uobicajeni rezultati 0-1... dobro bude i koji 1-1 ali vidi cuda rjetko to napadaci zabijaju.
Sljedom toga dok Hajdukovu igru ne bude cinilo bar 7-8 igraca bit ce kako je.
Old 21-02-2006, 04:08 PM   #37
malduk
mišO

malduk's Avatar

Quote:
Originally Posted by NeoWhite
Sve ovo sta se pise ima istine ali ajmo to sagledat ovako... Zilic je ok na mistu libera kad ima isprid sebe dva stopera i kad bekovi djeluju defanzivno...
to je vec 5 igraca + vratar + Damjanovic (koji ruku na srce u defanzivi je iznimno koristan) = 7 defanzivaca u trecini terena a to znaci da bi ostala 4 igraca trebala pokrit one ostale 2/3 terena... da ne bi.
Zbog toga se igra pokusavala preskocit i doc u situaciju za gol ali u najboljem slucaju je to izlaz na 4 igraca obrane + vratar + flaster na Kranjcaru.
E a posto se uvik potkrade koja greska u nasoj obrani stoga su i uobicajeni rezultati 0-1... dobro bude i koji 1-1 ali vidi cuda rjetko to napadaci zabijaju.
Sljedom toga dok Hajdukovu igru ne bude cinilo bar 7-8 igraca bit ce kako je.
Hajduk ne igra sa liberom i dva stopera nego 4-4-2...
Old 21-02-2006, 04:09 PM   #38
kalelarga
Senior Member

kalelarga is on a distinguished road

Quote:
Za Selaka se ne slažen ali za Grgurovića si u pravu i dilin to mišljenje,kažeš da je Damjanović od Andrića do ovamo najbolji,to i ja tvrdin ali kako ćeš ovima dokazat kad oni i neznaju ulogu zadnjeg veznoga,on je radilica, a ne tehničar,mesar i ubijač isprid obrane da nema njega primili bi nekoliko golova više...
Tako je, kad Kranjcar izgubi loptu on sprici kontru pa nekad mora zaraditi i karton sto je O.K., a ovi sto to ne razumu, njima su i Gatusso i Gravessen losi igraci.
kalelarga is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2006, 04:13 PM   #39
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Hajduk ne igra sa liberom i dva stopera nego 4-4-2...
Djelomično točno.

Hajduk istina igra sa 4 obrani, ali sa liberom i trojicom ispred njega
Old 21-02-2006, 04:14 PM   #40
malduk
mišO

malduk's Avatar

Quote:
Originally Posted by Duje_KH
a ti sada igraj Europu s takvim igračem. Pa vratar mora znat dodat loptu a ne vezni igrač-
Pa jesi ti vidija možda ikad Pirla Makelelea ili Gravesena da su igrali dobro prema naprid???Pa pogledaj lani kad je doša Gravesen real se preporodia samo zato što takvog igrača nisu imali od odlaska...MAKELELEA...
Ako ideš u Europu uvik moraš imat jednoga pravoga defanzivnoga veznjaka koji ubija napade protivnika,a za kreaciju uvik postoji centralni vezni i polušpica...Pogledaj Milan, Pirlo i Gatusso ubiju protivnika otraga Kaka servira balune Shevcenku i to je to...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules