[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Navijački kutak

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 27-02-2007, 09:10 PM   #41
Kacunar
kežval

Kacunar's Avatar

Kacunar is an unknown quantity at this point

Počivali u miru
Old 27-02-2007, 10:59 PM   #42
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

R.i.p...........
Old 27-02-2007, 11:27 PM   #43
DaDo17
Junior Member

DaDo17 is on a distinguished road
Default Livana-prokleta bila

Dvojica mladića poginula u naletu na bager, trećem život u opasnosti

LIVANA - Stravična prometna nesreća u kojoj su dva mladića izgubila život, dok je treći teško ozlijeđen i još se bori za život, dogodila se jučer rano ujutro, oko četiri sata, u Omladinskoj ulici, u Livani. Vozeći se Omladinskom ulicom iz pravca Čepina prema Osijeku, vozač Opel Astre registarskih oznaka OS 663-CH, 22-godišnji Tomislav Marinović iz Čepina, ispred kućnog broja 33, zabio se ravno u bager tvrtke "Vodovod Osijek", koji je bio parkiran na desnoj strani kolnika. Bager je bio parkiran zbog gradnje kolektora, te je zbog toga ovaj dio prometnice bio zatvoren za promet. Nesretni vozač poginuo je na mjestu nesreće, kao i suvozač Tomislav Bunoza (23), iz Briješća. Teško je ozlijeđen 24-godišnji Kristijan Gal, iz Čepina. Prema posljednjim informacijama, u komatoznom stanju hospitaliziran je u Kliničkoj bolnici Osijek i trenutačno se nalazi na Odjelu intenzivne njege. Kako neslužbeno saznajemo, mladiću je nagnječeno prsište i ima dvostruki prijelom lijeve noge, te teške ozljede glave.
- To vam je odjeknulo poput bombe. Odmah sam pogledao na sat, bilo je oko četiri, obukao sam se i izišao. Nekoliko susjeda već je bilo na ulici i svi su prilazili mjestu gdje se bijeli automobil zabio u bager. U prvi trenutak nisam prepoznao o kojem je automobilu riječ, jer je bio neprepoznatljiv. Odmah sam znao da ima mrtvih, a tada je netko povikao da je jedan od trojice u automobilu živ, rekao nam je jučer ujutro na mjestu nesreće jedan od susjeda.
S obzirom na to da se Opel doslovno prilijepio za bager, morali su intervenirati i vatrogasci kako bi preživjeloga mladića uspjeli izvući iz uništenog automobila. Škarama za lim vatrogasci Javne profesionalne vatrogasne postrojbe Grada Osijeka nakon nekoliko minuta uspjeli su napraviti otvor i izvući teško ozlijeđenog mladića, kojeg je potom liječnička ekipa Hitne pomoći prevezla u KBO.
- Bilo je to strašno za gledati. Susjedi su djecu koja su također došla na ulicu vraćali nazad u kuću kada su vatrogasci mrtva tijela dvojice mladića, koji su bili na prednjim sjedištima u Opelu izvukli iz olupine na cestu. Prekrili su ih bijelim plahtama, da bi ih na kraju odvezli djelatnici Ukopa, kaže nam jedan od susjeda.
Očevid je potrajao dva sata, obavio ga je Petar Kljajić, istražni sudac Županijskog suda Osijek, uz asistenciju ekipe za očevid Policijske uprave osječko-baranjske. A kako saznajemo, u prvi trenutak pojavio se i problem identifikacije, jer je vozilo prije par dana promijenilo vlasnika. Neslužbeno saznajemo da su se mladići vraćali iz čepinskog diskokluba “Boa”, gdje su otišli u subotnji provod koji je tragično završio.

Zabrana koja to nije
Na žalost, bilo je samo pitanje vremena kada će doći do tragedije. Unatoč prometnim znakovima koji jasno pokazuju da se na pojedinim dijelovima gdje se kopa trasa kolektora, uopće ne smije prometovati, a na drugom, većem dijelu Omladinske ulice, ograničenje je brzine do 30 kilometara, svakodnevno smo svjedoci vozačima koji ova pravila ne poštuju. To se posebno odnosi na večernje i noćne sate vikendom, kada je mnoštvo mladih na cesti i “idu u život", govore nam okupljeni stanari Omladinske ulice. U ove priče i sami smo se uvjerili dva sata nakon tragedije. Naime, nekoliko vozača počelo se upuštati u opasni slalom dijelom Omladinske ulice gdje su se odvijali radovi na gradnji kolektora, zanemarivši znakove za zabranu prometa i činjenici da je uz desni rub kolnika zbog gradnje kolektora, kanal dubok četiri metra.

»Mislio sam u prvom trenu da se radi o nekoj eksploziji, tako je odjeknulo, no na ulici je već bilo nekoliko ljudi koji su zapanjeno gledali u potpuno smrskani automobil«, kazao nam je na mjestu nesreće jedan od mještana Livane

Pamet u glavu nemojte voziti u alkoholiziranom stanju

Pocivali u miru
DaDo17 is offline  
Old 28-02-2007, 02:08 PM   #44
peky
Junior Member

peky's Avatar

peky is on a distinguished road

poćivali u miru

R.I.P.
Old 28-02-2007, 02:44 PM   #45
wrathchild
Member

wrathchild's Avatar

wrathchild is on a distinguished road

pocivali u miru Bozjem

i onda kadne bude nas bilo, pivat ce se pisme nase
Old 28-02-2007, 05:57 PM   #46
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Kako doznajemo od prijatelja poginulih mladića Bunozi je nedavno poginuo otac, dok je Gal nedavno postao otac.
Posljednje što je Kristijan Gal učinio za svog poginulog rođaka Tomislava Bunozu je da mu je prije odlaska iz Boe naručio pjesmu "Ćale moj" kažu njihovi prijatelji.

24 sata

A šta reć...
malduk is offline  
Old 02-03-2007, 03:35 PM   #47
Sandri
Junior Member

Sandri is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Sergio View Post
Osijek: U sudaru poginuli *navijači Hajduka
Rođaci Tomislav i Kristijan gledali su utakmicu s prijateljem Tomislavom. Zajedno su krenuli kući. Samo je Kristijan preživio...Više od sat vremena trebalo je vatrogascima i Hitnoj pomoći da iz smrskane Opel Astre izvuku tijela poginulih Tomislava Marinovića (23) iz Čepina i Tomislava Bunoze (23) iz Briješća te teško ozlijeđenoga Kristijana Gala (25) iz Čepina.
Rođaci Bunoza i Gal su se s Marinovićem u nedjelju oko 4 sata, brzinom većom od 100 kilometara na sat, zabili u parkirani bager tvrtke Vodovod Osijek u osječkome prigradskom naselju Livana. Vraćali su se iz noćnoga kluba Boa, udaljenog tek 500-tinjak metara od mjesta nesreće, a pretpostavlja se da su htjeli odvoziti slalom između prepreka. Jedan od stanara kuće ispred koje su mladići stradali rekao je da je mislio da je eksplodirala bomba. Kad je izašao van, nije uspio prepoznati marku smrskanog auta.
- Bilo je strašno za gledati. Morali smo maknuti djecu da ne vide tijela poginulih mladića koji su sjedili na prednjim sjedalima - ispričao je drugi, vidno potreseni susjed.
Jedan od poginulih mladića imao je na sebi Hajdukov dres, a sva su trojica članovi Društva prijatelja Hajduka iz Osijeka. Zajedno su gledali prijenos derbija iz Maksimira, nakon čega su krenuli kućama. Dr. Draško Krpan s Odjela traumatologije KB Osijek rekao je da je Kristijan u životnoj opasnosti, u komi sa smrskanim prsištem, teškim ozljedama glave, lijeve potkoljenice i natkoljenice.
- Sva su trojica često putovala na utakmice. Bili su krasni momci, pravi hajdukovci, i sigurno je da su bili potreseni što je Hajduk izgubio - rekao je predsjednik Povjerenstva Hajduka u Osijeku i član Skupštine Hajduka Martin Artuković.
Kako doznajemo od prijatelja poginulih mladića Bunozi je nedavno poginuo otac, dok je Gal nedavno postao otac.
Posljednje što je Kristijan Gal učinio za svog poginulog rođaka Tomislava Bunozu je da mu je prije odlaska iz Boe naručio pjesmu "Ćale moj" kažu njihovi prijatelji.
Tomislav Marinović je imao 22 godine, Kristijan Gal je postao otac prije pet godina, a Tomislavu Bunozi je tata umro od raka prije nekih šest godina.

Nisu vozili slalom između bagera nego su se zabili u bager koji je stajao prvi sa žlicom okrenutom u smjeru prometa i taj bager nije bio označen nije bilo nikakve rampe ni svjetlosnih oznaka pa ga najvjerojatnije nisu ni vidjeli, kad je policija došla na mjesto nesreće onda su postavili i svjetlosni signal i rampu koji su se do tog trenutka nalazili pokraj bagera , od Boe do mjesta nesreće ima nešto manje od 300 metara, a pošto sam i sama vozila tu Astru pet godina a i znam kako je moj brat vozio nisu mogli postići brzinu veću od 60-70 nego su bili u ubrzanju zato i je ta nesreća bila fatalna. Kristijanu je puno bolje nije više u životnoj opasnosti, probudio se iz kome i već je počeo i pričati.

Htjela bih vam se zahvaliti što se ih se sjetili i zamolila bi one koji ih znaju da ih se sjećaju što češće.

Edit: Zaboravila sam napisat da nisu bili pijani kod Bunoze su pili kolu a u Boi su popili max. dva piva.
Sandri is offline  
Old 03-03-2007, 12:33 PM   #48
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Quote:
Htjela bih vam se zahvaliti što se ih se sjetili i zamolila bi one koji ih znaju da ih se sjećaju što češće
I onda kad ne bude nas bilo, pivat će pisme naše

Ako sam dobro shvatio, poginuli je bio tvoj brat.
Najiskrenije saučešće tebi i tvojoj obitelji; od mene, a vjerujem i od svih ljudi ovdje.
Old 03-03-2007, 01:58 PM   #49
Žele
Neuhapšeni 1950

Žele is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Sandri View Post
Tomislav Marinović je imao 22 godine, Kristijan Gal je postao otac prije pet godina, a Tomislavu Bunozi je tata umro od raka prije nekih šest godina.

Nisu vozili slalom između bagera nego su se zabili u bager koji je stajao prvi sa žlicom okrenutom u smjeru prometa i taj bager nije bio označen nije bilo nikakve rampe ni svjetlosnih oznaka pa ga najvjerojatnije nisu ni vidjeli, kad je policija došla na mjesto nesreće onda su postavili i svjetlosni signal i rampu koji su se do tog trenutka nalazili pokraj bagera , od Boe do mjesta nesreće ima nešto manje od 300 metara, a pošto sam i sama vozila tu Astru pet godina a i znam kako je moj brat vozio nisu mogli postići brzinu veću od 60-70 nego su bili u ubrzanju zato i je ta nesreća bila fatalna. Kristijanu je puno bolje nije više u životnoj opasnosti, probudio se iz kome i već je počeo i pričati.

Htjela bih vam se zahvaliti što se ih se sjetili i zamolila bi one koji ih znaju da ih se sjećaju što češće.

Edit: Zaboravila sam napisat da nisu bili pijani kod Bunoze su pili kolu a u Boi su popili max. dva piva.

drzi se nedaj se i od mene saučešće
nije mi drago ovo svaki tjedan govorit
Old 03-03-2007, 10:29 PM   #50
loky split
Junior Member

loky split is on a distinguished road

ahh....ja nisan clan torcide jedino iden na sjever i pratin hajduka al ( nemojte me sad odma kritizirat il nesto govorit da san budala il da ja to radin) al mi se cini da bi mozda moglo izvisit na poljudu neki transparent za njih ja san samo da ideju a sad sta dalje neznan ......
loky split is offline  
Old 04-03-2007, 10:49 AM   #51
bilaboja
über alles

bilaboja's Avatar

bilaboja is on a distinguished road

Počivali u miru
Old 09-03-2007, 06:59 PM   #52
bigkid
Junior Member

bigkid's Avatar

bigkid is on a distinguished road

pocivali u miru Bozijem!
bigkid is offline  
Old 10-03-2007, 01:32 AM   #53
kanadski lican
Senior Member

kanadski lican is on a distinguished road

R.I.P.

Počivali u miru
Old 10-03-2007, 01:43 AM   #54
ST_pujanke
Senior Member

ST_pujanke's Avatar

ST_pujanke is on a distinguished road

pokoj vječni daruj im Gospodine
Old 19-03-2007, 07:16 AM   #55
Ultra50
Junior Member

Ultra50 is on a distinguished road

R.I.P

i onda kad nas ne bude bilo.....
Ultra50 is offline  
Old 19-03-2007, 11:37 AM   #56
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Evo dobio sam jedan mail a pošto je namjenjen Torcidi stavit ću ga ovdje..

Quote:
Može vas biti sram da se nitko nije jebeno potrudio da se održi minuta šutnje za dečke koi su poginuli kod Osijeka nakon prvensvene utakmice sa dinamom...dižete transparente onim ubijenim narkićima iz splita a ove ko jebe...E PA KO JEBE UBIJENE DILERE...I KOJE JEBE TAKVU UPRAVU U KLUBU TORCIDE KOJE BOLI K URAC ŠTO SE DOGAĐA SA NJIHOVIM NAVIJAČA A GLUMITE VELIKE HAJDUKOVCE!!!!!
HAJDUČE VOLI TE -U- CRNA LEGIJA LOPAR
TORCIDA RAB
---OD JUBAVI NAŠE VIRNIJE NIMA---

Faca is offline  
Old 19-03-2007, 02:01 PM   #57
Moose
Member

Moose's Avatar

Moose is on a distinguished road

R.I.P.

I onda kad ne bude nas bilo, pivat će pisme naše
Moose is offline