[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 26-07-2011, 04:10 PM   #81
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by raunig View Post
Šokiran sam činjenicom da neki od vas JOŠ UVIJEK plaćaju pretplatu ?
upravo to.. od split-Hajduk nisam niti mislim to smeće plaćat!!! ko voli nek izvoli!!!!
MRZIM HRT
Old 26-07-2011, 04:20 PM   #82
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Doša mi odgovor na mail:

"Poštovani ,
hvala Vam na Vašem pismu i povjerenju koje ste mi ukazali. Potpuno razumijem Vaše nezadovoljstvo, ali smatram da djelatnike HRT-a zbog izostanka prijenosa utakmice Stoke City i Hajduka ne bi trebalo kriviti. Naime, prema meni dostupnim saznanjima, tek jutros su iz nogometnog kluba Stoke City priopćili da ne žele raditi prijenos utakmice s Hajdukom, jer za tu utakmicu u engleskoj javnosti ne postoji dovoljan interes. U priopćenju također stoji, kako nemaju financijski interes pa u ovoj fazi natjecanja stoga ne žele prenositi ogled svoga kluba. I zbog toga utakmica Stokea i Hajduka neće biti na programu nijedne televizije u Europi.
Na sreću, ljubitelji nogometa u Hrvatskoj u četvrtak će navečer moći pratiti ogled Splita i Fulhama u produkciji Hrvatske televizije. A HTV je također osigurao prava prijenosa uzvratne utakmice Fulham - Split kao i uzvratne utakmice Hajduk - Stoke.
Uz srdačne pozdrave,
Zvonko Šeb
povjerenik za korisnike usluga
Hrvatske radiotelevizije"
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 04:21 PM   #83
StokeCity1863
Junior Member

StokeCity1863 is on a distinguished road

Greetings Hajduk fans!

I'm from a new Stoke City board called 1863. I'd post a link but I haven't got enough posts. Anyways, we've got a few questions for you, be interesting to see what you answer and stuff

1) Who's your star player?
2) Who's your unsung hero?
3) Sides strengths?
4) Sides weaknesses?
5) Comments on Stoke?
6) Which, if any, Stoke players would you like in your side?
7) Results for both legs?

Cheers folks

1863 Forum
StokeCity1863 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 04:29 PM   #84
brainsn
Senior Member

brainsn's Avatar

brainsn is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by dino95os View Post
Mail poslan!
nazvao...nakon 30 sekundi sam nazalost postao neljubazan...nakon dodatnih 30 sec sam poceo vrijedat...nakon dodatnih 15 sekundi su mi spustili slusalicu
Old 26-07-2011, 04:37 PM   #85
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by StokeCity1863 View Post
Greetings Hajduk fans!

I'm from a new Stoke City board called 1863. I'd post a link but I haven't got enough posts. Anyways, we've got a few questions for you, be interesting to see what you answer and stuff

1) Who's your star player?
2) Who's your unsung hero?
3) Sides strengths?
4) Sides weaknesses?
5) Comments on Stoke?
6) Which, if any, Stoke players would you like in your side?
7) Results for both legs?

Cheers folks

1863 Forum
1) Ante Vukušić, he is a very young player, but many teams like Fulham, Lyon wanted to buy him before the season started. He is a striker.
2) In our team that is maybe Srđan Andrić, a player who will always leave his heart on the field. In the past we had many heroes (Alen Bokšić, Milan Rapaić...)
3)We have very good strikers like Vukušić and Vuković, and I think they can score againt almost every team. We also have some talented players in the midfield like Tomasov and Anas Sharbini. We have a good coach Krasimir Balakov and I think he will prepare our team very good before the match.
4) Our defensive players didnt play together very long, so they are maybe weaker.
5)Stoke is an typical english team. They play very aggressive, with many long passes. They have some good players like Jones, Delap...
6) Rory Delap for outs.
7)Hajduk will win 1:0 in the first leg, and 2:0 in the second leg.

Cheers.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 04:42 PM   #86
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Torca-H is on a distinguished road

Evo meni su odgovorili

Poštovani gospodine Ivane,
hvala Vam na Vašem pismu i povjerenju koje ste mi ukazali. Potpuno razumijem Vaše nezadovoljstvo, ali smatram da djelatnike HRT-a zbog izostanka prijenosa utakmice Stoke City i Hajduka ne bi trebalo kriviti. Naime, prema meni dostupnim saznanjima, tek jutros su iz nogometnog kluba Stoke City priopćili da ne žele raditi prijenos utakmice s Hajdukom, jer za tu utakmicu u engleskoj javnosti ne postoji dovoljan interes. U priopćenju također stoji, kako nemaju financijski interes pa u ovoj fazi natjecanja stoga ne žele prenositi ogled svoga kluba. I zbog toga utakmica Stokea i Hajduka neće biti na programu nijedne televizije u Europi.
U pravu ste kad kažete da Engleska nije na kraj svijeta te da je HTV realizirao televizijske prijenose i iz puno udaljenijih krajeva. No valja uzeti u obzir da nije od presudne važnosti samo udaljenost, jer je za pripremu takvog projekta potrebno ispuniti i neke tehničke i administrativne formalnosti te pribaviti odgovarajuće dozvole zemlje-domaćina, a za to sasvim sigurno nisu dovoljna 24 sata.
Čvrsto sam uvjeren da su i djelatnici Sportskog programa kao i ostali djelatnici HRT-a ožalošćeni takvim razvojem događaja, ali nisam siguran da bi u toj situaciji bilo tko mogao ponuditi rješenje koje bi na kraju rezultiralo prijenosom Hajdukove utakmice koji smo željeli i sve do jutros bili uvjereni da ćemo ga imati.
Inače, dopustite da Vas obavijestim, da će izravan prijenos utakmice biti na Hrvatskome radiju.
Uz srdačne pozdrave,
Zvonko Šeb
Hrvatske radiotelevizije
Torca-H is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 04:44 PM   #87
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

točno kako sam i mislio

napisao je puno a odgovorio malo
Old 26-07-2011, 04:57 PM   #88
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torca-H View Post
Evo meni su odgovorili

Poštovani gospodine Ivane,
U pravu ste kad kažete da Engleska nije na kraj svijeta te da je HTV realizirao televizijske prijenose i iz puno udaljenijih krajeva. No valja uzeti u obzir da nije od presudne važnosti samo udaljenost, jer je za pripremu takvog projekta potrebno ispuniti i neke tehničke i administrativne formalnosti te pribaviti odgovarajuće dozvole zemlje-domaćina, a za to sasvim sigurno nisu dovoljna 24 sata.
Čvrsto sam uvjeren da su i djelatnici Sportskog programa kao i ostali djelatnici HRT-a ožalošćeni takvim razvojem događaja, ali nisam siguran da bi u toj situaciji bilo tko mogao ponuditi rješenje koje bi na kraju rezultiralo prijenosom Hajdukove utakmice koji smo željeli i sve do jutros bili uvjereni da ćemo ga imati.
Inače, dopustite da Vas obavijestim, da će izravan prijenos utakmice biti na Hrvatskome radiju.
Uz srdačne pozdrave,
Zvonko Šeb
Hrvatske radiotelevizije

Na ovo nebi ni dijete nasjelo od 5 godina
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 05:01 PM   #89
niro
Member

niro's Avatar

niro is on a distinguished road
Thumbs down htv

Ma koji debili, ima htv da plati prenos samo za Hrvatsku i gotovo, ako "stoka" nije zainteresirana mi jesmo i ova bagra iz htv neka plati koliko triba i gotovo. To je jadna a ne javna televizija. Šta mi plaćamo 80 kn, sapunice, ko bolje piva, ko bolje pleše i ostala sranja. Pa koje su obveze HTV-a, ili ima samo pravo uzimat lovu? Ja sam uvjeren kad bi se organizirali i tužili ovo smeće od javne televizije morali bi nam vratit pretplatu bar za zadnjih 20 godina. Je li se iko sića bar jedne utakmice "agregata" u Evropi koja nije bila direktno prenošena.
Zbogom telka, zbogom repka...
Old 26-07-2011, 05:19 PM   #90
makaranin
Senior Member

makaranin is on a distinguished road

ima on debil spremljen odgovor koji je ustvari ono njihovo priopćenje što su objavili i još ubaci jednu svoju rečenicu...

Quote:
Poštovani gospodine,

Hoće li negdje ipak „osvanuti streamovi“, kao što predviđate poučeni nekim prošlim iskustvima, o tome ne bih mogao raspravljati.

Uz srdačne pozdrave,
Zvonko Šeb

Hrvatske radiotelevizije

Prisavlje 3, 10000 Zagreb

e-pošta povjerenik@hrt.hr

telefon +38516344848 (radnim danima od 10 do 14 sati)

telefaks +38516342885

-----Original Message-----
From: moj.kontakt.mail@gmail.com [mailto:moj.kontakt.mail@gmail.com]
Sent: Tuesday, July 26, 2011 3:30 PM
To: povjerenik@hrt.hr
Subject: HRT=nesposobne lijenčine na državnoj sisi

Poštovani "povjereniče"

U vezi nemogućnosti prijenosa utakmice kvalifikacija za Euroligu iz Stoke on Trent,

S obzirom da sam u ovo vrijeme prošle godine ovo isto pitanje postavio "Danku, premazan svim mastima, bio na Ingrinoj i državnoj sisi, vanabe novinar, Družijaniću" i da je on tvrdio da smo svi mi koji očekujemo prijenos najblaže rečeno budale, a on i samo on (HRT) u pravu, što će se dogoditi ako se ponovi ista stvar od prošle godine, tj. englezi ipak izbace neki signal i na internetu bude stream utakmice ko što je bio slučaj prošle godine na utakmici s Unireom koju također HRT "nije mogao", "imao uvjete" prenositi. Zanima me u tom slučaju da li su onda ti streamovi s interneta djelo neke kristalne kugle i hoće li se HRT u tome slučaju javno ispričati što nisu osigurali taj prijenos i priznati svoju nesposobnost, hoće li možda smanjiti iznos pretplate za taj mjesec ili nešto treće?

Puno pozdrava :***
makaranin is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 05:26 PM   #91
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Vipsanius Agrippa's Avatar

Vipsanius Agrippa is on a distinguished road

ja sam nazvao, rekla mi je pička na teleofnu da ih prestanemo gnjaviti jer da neće prenositi čak i da englezi rješe prijenos te da ionako Hajduk neće proći jer nismo ništa posebno. Kao i brainsn nisam ostao dužan dok mi dotična prostitutka nije poklopila
Vipsanius Agrippa is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 06:10 PM   #92
dino95os
Senior Member

dino95os's Avatar

dino95os is on a distinguished road

Poštovani gospodine Modriću,

hvala Vam na Vašem pismu i povjerenju koje ste mi ukazali. Potpuno razumijem Vaše nezadovoljstvo zbog izostanka prijenosa utakmice Stoke City – Hajduk i dakako da niste jedini koji je time razočaran. Eto i ja se ubrajam u one koje je takva situacija nemalo iznenadila. No, smatram da djelatnike HRT-a ne bi trebalo kriviti. Naime, prema meni dostupnim saznanjima, tek jutros su iz nogometnog kluba Stoke City priopćili da ne žele raditi prijenos utakmice s Hajdukom, jer za tu utakmicu u engleskoj javnosti ne postoji dovoljan interes. U priopćenju također stoji, kako nemaju financijski interes pa u ovoj fazi natjecanja stoga ne žele prenositi ogled svoga kluba. I zbog toga utakmica Stokea i Hajduka neće biti na programu nijedne televizije u Europi.
Budite sigurni da su i djelatnici Sportskog programa kao i mnogi drugi djelatnici HRT-a ožalošćeni takvim razvojem događaja, ali nisam siguran da bi u toj situaciji bilo tko mogao ponuditi rješenje koje bi na kraju rezultiralo prijenosom Hajdukove utakmice koji smo željeli i sve do jutros bili uvjereni da ćemo ga gledati.

A u četvrtak navečer moći ćete na HTV-u pratiti utakmicu Splita i Fulhama, a već su osigurana prava prijenosa uzvratne utakmice Fulham - Split kao i uzvratne utakmice Hajduk - Stoke.

Uz srdačne pozdrave,
Zvonko Šeb

Hrvatske radiotelevizije

COPY PASTE?
Old 26-07-2011, 06:27 PM   #93
Vipsanius Agrippa
Senior Member

boli zvonka šveba kurac, piše copy paste poruke, tu nema nekog smisla pisati, možeš im pritit atomskom bombom neće trepnut.treba ih ubit od poziva idućih 15dana dok ne prođe uzvrat,terorizirat ih.i doć do kućnog broja brune kovačevića pa da vidimo hoće li i onda zajebavat
Old 26-07-2011, 07:11 PM   #94
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Quote:
Originally Posted by Vipsanius Agrippa View Post
ja sam nazvao, rekla mi je pička na teleofnu da ih prestanemo gnjaviti jer da neće prenositi čak i da englezi rješe prijenos te da ionako Hajduk neće proći jer nismo ništa posebno. Kao i brainsn nisam ostao dužan dok mi dotična prostitutka nije poklopila

bolje da si napisa šta si ti njoj reka nego obrnuto...bilo bi nam barem zabavnije
Old 26-07-2011, 07:24 PM   #95
stokecityfc
Junior Member

stokecityfc is on a distinguished road

hi everyone from hajduk just want to say good luck at our place (you will need it... its not nicknamed the bear pit for nothing) and our fans are officially the loudest in the premiership so will be good to see who is the loudest on the day! we will be sure to welcome you to stoke and hope for a good 2 games (and wins for stoke ) over the next weeks!!!
stokecityfc is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 07:29 PM   #96
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Torca-H View Post
bolje da si napisa šta si ti njoj reka nego obrnuto...bilo bi nam barem zabavnije
prvo dobar dan i ta kurtoazija zašto nema prijenosa hoće li biti, i onda pamtim početak svog monologa(kasnije sam izgubio kontrolu): pička ti materina kurvo nedojebana jel ti vagina prska na dinamo i to šikaniranje Hajduka? dok ti je muf bio začeplčjen i nezaražen je Hajduk bio među najboljima u europi i svijetu...i tako dalje znam da sam spomenuo nešto tipa silovanje, SIDA, čekićem po glavi, progutati aktivirani topovski udar...nisam baš bio ubrojiv
Old 26-07-2011, 07:42 PM   #97
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Quote:
Originally Posted by stokecityfc View Post
hi everyone from hajduk just want to say good luck at our place (you will need it... its not nicknamed the bear pit for nothing) and our fans are officially the loudest in the premiership so will be good to see who is the loudest on the day! we will be sure to welcome you to stoke and hope for a good 2 games (and wins for stoke ) over the next weeks!!!
ma nemoj da ti Vipsanius Agrippa kaže šta misli o tebi i tvojim navijačima
Old 26-07-2011, 07:43 PM   #98
pc_arhe
Junior Member

pc_arhe is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Vipsanius Agrippa View Post
prvo dobar dan i ta kurtoazija zašto nema prijenosa hoće li biti, i onda pamtim početak svog monologa(kasnije sam izgubio kontrolu): pička ti materina kurvo nedojebana jel ti vagina prska na dinamo i to šikaniranje Hajduka? dok ti je muf bio začeplčjen i nezaražen je Hajduk bio među najboljima u europi i svijetu...i tako dalje znam da sam spomenuo nešto tipa silovanje, SIDA, čekićem po glavi, progutati aktivirani topovski udar...nisam baš bio ubrojiv
Koji si broj zvao?
pc_arhe is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 07:46 PM   #99
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

mislim ovaj
telefon +38516344848 ali radi od 10-14
Old 26-07-2011, 07:48 PM   #100
Vipsanius Agrippa