[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 26-07-2011, 07:52 PM   #101
brainsn
Senior Member

brainsn's Avatar

brainsn is on a distinguished road

ja mislim da nam ovi s hrt-a pardon zrt-a seru

ovo je postavljeno prije sat vrimena:

http://www.livesportontv.com/footbal...it-stoke-47658

pise

BROADCAST DETAILS
Setanta Ireland (17:55-20:00 Ireland Only)

znaci ima kamera ima slike za irsku ???

Old 26-07-2011, 07:57 PM   #102
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Vipsanius Agrippa's Avatar

Vipsanius Agrippa is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by brainsn View Post

pise

BROADCAST DETAILS

zvat novu tv da prenose, lani su bukrešt prenosili ako se sićan komentator je čak i bodrio hajduka
Vipsanius Agrippa is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 07:58 PM   #103
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

mislite da nema još uvijek zanesenjaka koji plaćaju rtv pristojbu htv-u?? ima, nažalost ima......e svima njima, posebno u Dalmaciji treba otvorit oči i pomoći i9m da prestanu opterećivat kučne budžete sa nečim što nema veze s vezom, s Dalmacijom, a ima dakako sa azerbejdžanom, gruzijom, ćak i finskom.

za početak nitroglicerina kap bi dobro došla na Sv.Jurju a i na Labištici odjeknulo bi dobro.. .
iako nije ni to rješenje, rješenje je televizija na nivou Dalmacije koja će bit u mogučnosti i imat volje i želje prenosit sportske događaje a da nije bacanje u dalj sa maksimira.
Da su htjeli mogli su, poslat reportažna kola u englesku ili iznajmit od engleza....60 i neke su ameri prenosili izravno stupanje na Mjesec a sutra ovi naši govanri nisu u stanju prenosit utakmicu??? tko im je uostalom dao nacionalnu koncesiju????
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 08:17 PM   #104
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

samo neka, zatrpavajte ih pozivima gamad jedna. ja još imam nade da će se sve sredit, pa da će neka televizija uletit u zadnji čas(nova, rtl) i da će Hajduka ipak biti na televiziji. ako je istina da ima negdje prijenosa, onda nebi trebao biti veći problem otkupit signal ili kako god to ide. sretno svima koji idu gore, nadam se najboljem, a igračima ako slučajno čitaju ovo, momci samo hrabro, pokažite šta znate i učinite nas ponosnima kao prošle godine. HŽV
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 08:28 PM   #105
brainsn
Senior Member

brainsn's Avatar

brainsn is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by brainsn View Post

pise

BROADCAST DETAILS

ovo je ipak za 4.8 u splitu malo me nervoza vata sorry
Old 26-07-2011, 08:34 PM   #106
ditepuka
Member

ditepuka's Avatar

ditepuka is on a distinguished road

ajmo svi zovite....pa i novu tv i rtl da se pokrenu

i ozbiljno pokrenit potpisivanje peticije na ulicama ako ne bude prijenosa u vezi otkazivanja pretplata
ditepuka is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 08:37 PM   #107
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

ne znan koliko je moguce odnedavno otkazat pretplatu,neki su pokusali pa in je silo nakon par miseci na plaće

oni ti kazu da je zakonski obvezno plaćat pretplatu a ne ugovorno,sidu ti na plaću i aj ca,pa ti nemoj plaćat
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 08:42 PM   #108
ditepuka
Member

ditepuka's Avatar

ditepuka is on a distinguished road

a evo ja je plaćam pa vidin da san totalna budala..
i ode po forumu ljudi pisu da NE plaćaju.....

ja mislin da je to moguće jedino da im kazes da nemas tv u kući ili tako nestoi ne puštaš nikoga unutra
ditepuka is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 08:44 PM   #109
Vipsanius Agrippa
Senior Member

ja ne plaćam pretplatu već 7 godina, zvao sam hrt i reka da nemam tv(tj mater je to napravila ) došli su doma stavili ka pečat na oni kabel od tv(kasnije sam ga maka i stavio kabelsku) i prekrižili me s liste...i ponosan sam što već toliko godina nisam dao jednu jedinu kunu toj bagri. ali unatoč tome samtram da imam pravo žugat jer Hajduk volim od kad sam začet i zato jer je postala praksa hrta i pojedinih medija da od Hajduka rade vlastitu prčiju i kantu za napucavanje i zbog toga jer s pravnog gledišta nije u redu od ljudi ubirat 80 ili koliko je već kn ta pretplata a za te pare ne osigurat bolji tv program i bolje novinare. Jbt taj htv je ostao bez svakog novinara koji iole drži do sebe
Old 26-07-2011, 08:48 PM   #110
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

stavija si link na taj livesportsontv,a to je link za uzvratnu utakmicu,4.8.11
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 08:49 PM   #111
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

mail poslan,

sve točno osim činjenice da u životu pretplatu platia nisam a niti ću.

Sad pročita izjavu Kovačevića koji kaže da prijenos ide.
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet...-clanak-313454

Quote:
brains:novo je ipak za 4.8 u splitu malo me nervoza vata sorry
sad će me čovik lipo polat u 3 pm jer sam mu u mailu napisa da postoji prijenos za irsku . hahahah možda i on ne skuži!

Quote:
Poštovani povjereniče za korisnike usluga G. Šeb

Kao pretplatnik Vam moram reći da iz mene bukti nezadovoljstvo odnosom HRT-a prema Hrvatskom Nogometnom Klubu Hajduk. Naglasit ću ono Hrvatskom. Smatram da je publika Hajduka koja je na ovim prostorima daleko najbrojnija malo za reći izigrana odlukom da neće biti prijenosa utakmice sa nogometnim klubom Stoke. Možete se pravdati da oni nisu imali interes te da zbog toga niste u mogućnosti prenositi ali ta vam priča ne drži vodu. Ne želim uopće dovoditi u kontekst neke povlaštenije klubove za koje se ipak ide onaj korak dalje.
Molim Vas da mi odgovorite na nekoliko pitanja.
1. Zašto HRT nije u mogućnosti poslati reportažna kola da sami prenose tu utakmicu? Ipak tu zakidate VELIKI dio Hrvatskih građana da ne kažem svojih pretplatnika.
2.Zašto na pojedinim internetskim stranicama postoji podatak da prijenos ipak postoji . Link u nastavku vam govori da postoji direktni prijenos (samo za republiku Irsku)
Stoga, ipak bi imali od nekud otkupiti prava.

Također vas molim da mi se barem udostojite odgovoriti a ne napraviti copy paste priopćenja kojeg kao što čujem imate običaj slati kad se radi o ovoj temi.

Dodati ću da u svakom slučaju gubite jednu obitelj pretplatnika ukoliko prijenosa ne bude. Mene ne zanimaju turske i indijske sapunice, niti me zanima žutilo naših celebrity zvijezdica. Mene zanima pravedno prenošenje u sve domove a tako i ove u "južnoj" Hrvatskoj i zanima me Hajduk.
Mislim da se jako puno ljudi slaže samnom i mislim da nakon ovog tekućeg mjeseca možete računati na pad prihoda od plaćenih tv pretplata.

S poštovanjem,

Uskoro ne pretplatnik
kavatap is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 08:49 PM   #112
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Torca-H is on a distinguished road

ja čim sam nazvo ona poklopila
Torca-H is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 09:06 PM   #113
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
mail poslan,

sve točno osim činjenice da u životu pretplatu platia nisam a niti ću.

Sad pročita izjavu Kovačevića koji kaže da prijenos ide.

sad će me čovik lipo polat u 3 pm jer sam mu u mailu napisa da postoji prijenos za irsku . hahahah možda i on ne skuži!
prika bruno je to reka ujutro, popodne su rekli da neće, znači zadnja informacija da neće.
ma nea veze što si to falia za irsku mail je ok
Old 26-07-2011, 09:07 PM   #114
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

evo sad na dnevniku zagrebačke televizije reklo da su im Stokejci javili da nemaju interesa za prijenosom...i da nema ništa od prijenosa.

pichka im materina svima koliko ih je.

službi za korisnike napište da vam slobodno mogu doć zapečatit televiziju, naravno ako ste među onim sretnicima koji plačaju pretplatu.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 09:25 PM   #115
Bili tić
aka "Torcida-Novska"

Bili tić is on a distinguished road

Ako je stoke taj koji je odbio prijenos onda im treba kontrirati i ne prodati nikome u engleskoj prava za uzvrat. Sta ce im prava za uzvrat ako nema interesa gledaoca.
Bili tić is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 09:38 PM   #116
niro
Member

niro's Avatar

niro is on a distinguished road

Jesmo li svi glupani?
Stoke ne želi... ovo,ono. HTV plati prenos i imat ćeš ga. Tri kamere satelitski link i eto prenosa, jebote kameno doba.
Neka pošalju goluba u Stoke da nam javi rezultat do nedilje.

Last edited by niro; 26-07-2011 at 09:53 PM.
niro is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 10:03 PM   #117
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Stoke ne želi... s jedne strane razumijem to da ne žele, realno nisu nikakva posebna momčad, europa liga, i još kvalifikacije englezima ništa ne predstavlja posebno... ali je isto tako istina da su drugi po starosti na svijetu, da imaju veliku vojsku navijača i da nakon 40godina igraju europu...ako je unirea pred raspadom lani nakon šta su pometeni 4-1 prvu utakmicu mogla osigurat prijenos(opet hrtov đubretarski odnos) onda sam siguran da će i stoke osigurat prijenos pa makar i na njihovoj verziji tv jadrana
Old 26-07-2011, 11:06 PM   #118
roso
Senior Member

roso's Avatar

roso is on a distinguished road

Evo i moje poruke doticnoj gospodi

Postovani;
Citam po forumima i portalima, slusam na vijestima cijeli dan kako prijenosa nogometne utakmice izmedju Stoke City i Hajduk Split nece biti?! Razlog je kako nema dovoljnog interesa javnosti?!
Zar nas Vi (a pod Vi mislim HRT) kao nacionalana javna televizija smatrate kretenima i maloumnim osobama koje ce povjerovati u takvo objasnjenje?
Jeste li Vi svjesni koliki je interes u Hrvatskoj, ne samo u Dalmaciji za ovu utakmicu? Razumijete li Vi kakvu nam pljusku dajete ovim djelom ili bolje da kazem nedjelom?!
Vjerujem da ste svjesni kakve ce ovo posljedice imati, ali bit cu slobodan da Vas upozorim kako su tisuce ljudi spremne otkazati pretplatu nasoj dragoj HRVATSKOJ NACIONALNOJ televizij ukoliko prijenosa pa makar sa tri kamere upitne kineske proizvodnje ne bude!
Peticije ce se potpisivati, Torcida ce izaci na ulice, Vasa kuca nece biti pozeljna u Splitu a siguran sam i u okolici.
Molim Vas da uzmete komad papira, olovku i kalkulator te zaposlite svoje najbolje ekonomiste neka podvuku crtu i vide ima li ekonomske racunice za prijenos ili ne.
Hvala unaprijed na copy paste odgovoru.

Jedan od Vasih uskoro ne pretplatnika
roso is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 11:36 PM   #119
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Jedno pitanjea li se može kako izvuć informacija od druge strane,nać mail od Stoke-a ili te tvrtke Kentaro,pa njih priupitat kako top a nemaju interesa,i koliko je ZGT ponudio,makar im složit priču da bi neko radio prenos,doša gori s opremom i to....I kako će bit direktan prenos na radiju?Šta će neko bit gori sa mobitelon i na liniji cilu partidu?Koji kurac,seren se u usta cilom prisavlju,pička in ona materina licemjerna,da dinamo igra u centralnoj africi ošli bi i sami snimali,đubrad jedna mučka.
Old 27-07-2011, 12:12 AM   #120
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Torca-H View Post
ja čim sam nazvo ona poklopila
pretpostavljam da nije htjela opet čuti da je silovana drolja zaražena sidom ako je ista ženska u pitanju
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules