[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 27-07-2011, 01:10 PM   #141
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Quote:
hvala Vam na Vašem pismu i povjerenju koje ste mi ukazali. Potpuno razumijem Vaše nezadovoljstvo, ali smatram da djelatnike HRT-a zbog izostanka prijenosa utakmice Stoke City i Hajduka ne bi trebalo kriviti. Naime, prema meni dostupnim saznanjima, tek jutros su iz nogometnog kluba Stoke City priopćili da ne žele raditi prijenos utakmice s Hajdukom, jer za tu utakmicu u engleskoj javnosti ne postoji dovoljan interes. U priopćenju također stoji, kako nemaju financijski interes pa u ovoj fazi natjecanja stoga ne žele prenositi ogled svoga kluba. I zbog toga utakmica Stokea i Hajduka neće biti na programu nijedne televizije u Europi.
Na sreću, ljubitelji nogometa u Hrvatskoj u četvrtak će navečer moći pratiti ogled Splita i Fulhama u produkciji Hrvatske televizije. A HTV je također osigurao prava prijenosa uzvratne utakmice Fulham - Split kao i uzvratne utakmice Hajduk - Stoke.
A što se tiče Hrvatske nogometne lige, vjerojatno Vam je poznato da je Udruga prvoligaša, s kojom je Hrvatska radiotelevizija imala uspješnu višegodišnju suradnju, ove godine prava za prijenos utakmica prodala tvrtki Sportska dimenzija koja je bila dužna osigurati televizijske prijenose na nekoj od televizija s nacionalnom koncesijom. Međutim, na visoku cijenu koju su za prava prijenosa tražili, nijedna televizijska kuća nije mogla pristati, pa tako ni Hrvatska radiotelevizija, jer ju od pristojbe koju ubire ne može platiti a da pri tome ne dovede pod znak pitanja ispunjavanje drugih javnih obveza na koji je ugovorom obvezana.
Uz srdačne pozdrave,
Zvonko Šeb
povjerenik za korisnike usluga
Hrvatske radiotelevizije
baci bombu goni bandu u tri picke materine!
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 01:11 PM   #142
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by pc_arhe View Post
Nije ni njoj lako
Ali mene zanima koji će HRT-ov komentator skupiti hrabrosti pa doći sutra u Dugopolje. Ili će možda komentirati iz studija.
A i ta famozna reportažna kola bi mogla u Dugopolju završiti probušenih guma, koliko je veliko ogorčenje ljudi.
Trebalo bi im ukrast reportazna kola pa da sami dogodine prijenos radimo
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 01:36 PM   #143
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Vipsanius Agrippa's Avatar

Vipsanius Agrippa is on a distinguished road
Wink

Quote:
Originally Posted by jerkovac View Post
daj broj
jesam prika, gore sam ga napisao al eto vidim da si ga i ti sad boldano prenio
Vipsanius Agrippa is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 01:44 PM   #144
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

mislin da je tražija od kovačevića broj,dajte ljudi nemojte postove napucavat bzvz,čitajte s razumjevanjem XD
Old 27-07-2011, 01:57 PM   #145
Biliboy
Senior Member

Biliboy's Avatar

Biliboy is on a distinguished road

Pederi mogu slati kombi u Azerbajdzjan, ali nemogu u englesku?

hahahahahahaha ma ovo nema nigdi.....

zvao sam nekog pedera jucer i rekao mu sta mislim o svemu ovome.
Guba purgeri.

ps: sada sam zvao nekog pedera preko tog hot line, i rekao mi je da je do engleske blabla i da su oni probali to rijesiti...tamo vamo da nece biti nigdi prijenos....etc etc. neznam sta da kazem ovo je sramotno.
Biliboy is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 02:01 PM   #146
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by brainsn View Post
ovo je ipak za 4.8 u splitu malo me nervoza vata sorry
ipak je vidia da je to uzvrat....

al barem se potrudija napisat a ne copy paste...
al opet! Jeba vas hrvatski radio i nepotrebno gubljenje živaca čim se pređe centar zbog fabjanca
Quote:
Poštovani,
hvala Vam na Vašem pismu, neobično cijenim Vašu volju da izrazite nezadovoljstvo nad onim za što mislite da bi trebalo biti drugačije. No, moram Vam reći kako ne vidim razloga da u ovoj nemiloj situaciji tako ljutito tražite neke skrivene razloge a ne vjerujete onima koje sam Vam prenio. Nije na meni da izmišljam, vjerujem da Vam je jasno da sam prenio službeno obrazloženje Hrvatske radiotelevizije, odnosno Sportskog programa HTV-a.
Smeta vas copy/paste? Tu ću Vas moliti da imate malo više tolerancije za situaciju u kojoj se nalazim. Tijekom poslijepodneva odgovorio sam na 80-ak pisama i dakako da sam se za ključne dijelove svog odgovora koristio mogućnošću copy/paste. Uostalom, riječ je o priopćenju u kojem nemam ni potrebe ni ovlasti išta promijeniti.
Zašto HRT nije u mogućnosti poslati reportažna kola? Najvjerojatnije zato što je ostalo premalo vremena za rješavanje svih tehničkih i administrativnih pojedinosti koje iziskuju međunarodni prijenosi i za dobivanje dozvola koje su za njih potrebne.
A u vezi s linkom koji ste poslali, savjetujem da tu stranicu pogledate još jedanput. To je, naime, najava prijenosa uzvratne utakmice koja se igra 4. kolovoza. I za koju je HTV već pribavio prava prijenosa, baš kao i za uzvratnu utakmicu Splita i Fulhama.
Nemojte se ljutiti na mene! Uvjeren sam da će Vam Hrvatska radiotelevizija priuštiti još puno prijenosa velikih sportskih događaja, jer nema nikakvih razloga da bilo koji klub ili bilo koji dio gledatelja na bilo koji način diskriminira.
I da ne zaboravim: u četvrtak navečer prijenos utakmice Stoke City – Hajduk možete pratiti na Hrvatskome radiju, a u produkciji Hrvatske televizije možete gledati prijenos utakmice Split – Fulham.
Uz srdačne pozdrave,
Zvonko Šeb
povjerenik za korisnike usluga
Hrvatske radiotelevizije
kavatap is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 02:15 PM   #147
DelmatST
Senior Member

DelmatST's Avatar

DelmatST is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
ipak je vidia da je to uzvrat....

al barem se potrudija napisat a ne copy paste...
al opet! Jeba vas hrvatski radio i nepotrebno gubljenje živaca čim se pređe centar zbog fabjanca
Koji redikul majke ti mile, mislia san da ćemo od Uniree izgubit jedno 5-0...
Old 27-07-2011, 02:29 PM   #148
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

HTV nije prenosio utakmicu Unirea - Hajduk, nisu se pretjerano ni potrudili oko toga..
HTV nije namjeravao prenositi ni Zilina - Hajduk, tek nakon sto se podigla kuka i motika, rijesile su se "tehnicke poteskoce"
HTV nije prenosio nijednu utakmicu Sibenika lani u EL, ni onu u Dugopolju ni onu u Splitu protiv jakog Anorthosisa, jedino sto smo vidjeli od ta dva meca je bila jedna petominutna reportazica
HTV-u nije napamet palo lani prenositi Cibaliu u EL
HTV-u nije napamet palo ove godine prenositi Varazdin u EL
HTV nije prenosio Splita ni u Domzalama ni u Dugopolju, a reportazna kola su se ko od sale mogla poslati u oba gradica... prenose Dinama protiv mnogobrojnih slovenskih ekipa u raznim pretkolima se naravno napravilo
....
HTV (sportska redakcija) je odavno zasluzila da im se kaze "sve po spisku" i da se zaboravi na placanje pretplate
...

No, HTV je za razliku od tih meceva sigurno namjeravao prenositi Stoke - Hajduk, ne iz nekog osjecaja duznosti prema svim hrvatskim klubovima, nego jer taj mec po njihovim procjenama "dize veliku pompu", bio bi jako gledan i na tome bi oni mogli zaraditi jako lijepu paru od reklama
Protiv Barcelone u ona tri sata sto je trajao prijenos i emisije poslije/prije prijenosa su ubacili tone i tone reklama, zarada je sigurno bila poprilicna (a i TV prava nisu platili astronomski - 100 000 kuna i nije cifra od koje boli glava)
Nakon Barce vidjelo se iz izjava Brune da su itekako zainteresirani za prijenos Hajduka iz Stoke-on-Trenta (za prijenose Varazdina i Splita puno manje), tako da u ovom slucaju ne mislim da blefiraju kad pricaju o "tehnickim mogucnostima" kao sto su blefirali proslih godina, oni imaju financijski interes da to prenose

To o slanju reportaznih kola u Azerbejdjan se ja ne sjecam, trazio sam na netu al nisam nasao, znam da su prenosili (kao i sve meceve Dinama) al nisam siguran da je HTV tamo ista slao osim Blazicka koji se tamo prezderavao sa Mamicem (mislim da je on prenosio)
edit:
Azerbejdjanske televizije prenose mnoge utakmice svojih klubova u euro pretkolima, dosta je upaliti atdhe i tamo ima i Garabaga i Neftchija i Bakua i Khazara

Last edited by Grizli Adams; 27-07-2011 at 02:41 PM.
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 02:36 PM   #149
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Grizli , kad ti Bruno kaže - Stoke ne želi prenositi utakmicu , pa mi tu ništa ne možemo - onda zapravo tebi , meni , svima koji žele gledati Hajduka kaže - vi ste debili i ja vam mogu prodavati pričice za djecu iz vrtića.

Stoke ne želi prenositi? Pa Stoke je jebeni nogometni klub , a ne TV kuća .... to se ne riješava s njima i to je stvarno neviđeno bezobrazan izgovor ... pa bar su se , ako ništa , mogli potrudit da slažu nešto manje debilno.

Cijela ova priča prilično je jednostavna - da, HTV ima veliki interes raditi taj prenos , ali samo ako se Bruno i ekipica ne moraju nešto previše mučiti oko toga , nego da je sve fino na gotovo ... i svakako da se plati minimalno

Generalno , zaboli me za to hoće li na HTV-u ikako biti nogometa ili neće. U europskim zemljama javne RTV kuće to odavno ne rade. Ali samo od njih očekujem da bar one koji im daju kruh u ruke ne prave budalama.

Inače i dalje sam 99% siguran da će prenosa biti. A prilično sam siguran i da ga HTV neće otkupiti , kao što nije učinio ni prošle godine protiv Uniree.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 02:37 PM   #150
Biliboy
Senior Member

Biliboy's Avatar

pa jeli moguce da su iz hajduka priopcili da su sigurni da su iz HRT ucinili sve sto mogu da nam garantiraju prijenos iz engleske?

Treba HRT bojkotirati a ne hvaliti!
Old 27-07-2011, 02:43 PM   #151
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Evo ovako - kod nas , što se TV postaja tiče , stanje je prilično jadno i bijedno. HTV je gigant koji zapravo ima ogromne potencijale , ali u kom su svi uljuljkani u sigurnost svojih radnih mjesta i solidne plaće pa se baš i ne trgaju od posla. RTL i Nova su druga liga ... a nisu bitno bolje ni ove privatne sportske TV , tako da mimo HTV-a nema se bogznašto očekivati.

ALI - na otoku sve vrvi od TV kuća koje su bez problema u stanju odraditi taj prenos i to je nešto što se za dan dogovori bez ikakvog problema. A još manji problem bi bio dogovoriti se sa Stokeom.
Gdje je onda problem? U tom što treba platiti! A HTV-ova politika glasi - mi hoćemo samo ako je besplatno .. ili u najgorem slučaju - jeftino.
Jer jbga ... treba lovu ulupat na Škorine spektakle i slične mega projekte
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 02:50 PM   #152
sg-z1a
Senior Member

sg-z1a is on a distinguished road

mogu oni sigurno sredit prenos al neće....
sg-z1a is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 02:53 PM   #153
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
Grizli , kad ti Bruno kaže - Stoke ne želi prenositi utakmicu , pa mi tu ništa ne možemo - onda zapravo tebi , meni , svima koji žele gledati Hajduka kaže - vi ste debili i ja vam mogu prodavati pričice za djecu iz vrtića.

Stoke ne želi prenositi? Pa Stoke je jebeni nogometni klub , a ne TV kuća .... to se ne riješava s njima i to je stvarno neviđeno bezobrazan izgovor ... pa bar su se , ako ništa , mogli potrudit da slažu nešto manje debilno.

Cijela ova priča prilično je jednostavna - da, HTV ima veliki interes raditi taj prenos , ali samo ako se Bruno i ekipica ne moraju nešto previše mučiti oko toga , nego da je sve fino na gotovo ... i svakako da se plati minimalno
HTV ponekad ne zeli prenositi ni kad je "mukte", Split ih je prakticki molio da prenose mec iz Dugopolja, HTV je trebao samo poslati kola...

Naravno da klub ne "prenosi" nista, stvar je u tome da se plati neka produkcijska kuca koja ce "fizicki" realizirati prijenos, kvaka je sto to "treba platiti", a u ovom slucaju to ne bi platio netko iz Engleske nego bas HTV, a nas vrli Bruno tada ne bi bas puno zaradio ni da proda dva brda reklama
Old 27-07-2011, 02:55 PM   #154
MučkoĐubre
MučkiProvokator

MučkoĐubre's Avatar

MučkoĐubre is on a distinguished road

Znate zašto se ovakve stvari dešavaju?

Zato šta su svi kod nas navikli gledat vrhunski sport mukte ,đabe ,badava , free ili ti besplatno! Bacite oko malo na europu i kako je tamo oganizirano ,privatne kuće drže 95% prijenosa! a ne kod nas bi svi upalili hrt i gledaj ligu prvaka ,euroligu , košarku ,tenis ,vetrpolo,atletiku ,skijanje ...itd...itd
Toga u europi nema!!
E baš zato mi je drago da je HNL prešao na privatnu kuću!! (arena sport). tako će malo pomalo sve preci na privatno a hrt-u će ostat reprezentacija (ako i to).
Evo primjer Španjolci plačaju godišnu pretplatu za kanale C+Deporte oko 500 €ura!!

Hoćeš vrhunski sport? plati pa gledaj!! (pay per view)
MučkoĐubre is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 03:20 PM   #155
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

gasite televizije večeras.......!!!

p.s - naravno da ću platiti..plaćam sportski paket na max zbog baluna, a zbog čega inače???
plačati htv ovakav kakav je nema smisla.

napravite večeras đir po gradu i sutra ili večeras kasnije mi napišite koliko je televizija na otovorenom bili uljučeno i ljudi su nesmetano gledali dxxxxxx...pa mi onda sutra navečer recite koliko nas je gledalo Hajduka...i onda mi recite da nema smisla večeras gasiti televizije.

ljubomoran sam na prijenose dinamovih utakmica i ljubomora, kao i inače - izaziva mržnju!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 03:24 PM   #156
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by MučkoĐubre View Post
Znate zašto se ovakve stvari dešavaju?

Zato šta su svi kod nas navikli gledat vrhunski sport mukte ,đabe ,badava , free ili ti besplatno! Bacite oko malo na europu i kako je tamo oganizirano ,privatne kuće drže 95% prijenosa! a ne kod nas bi svi upalili hrt i gledaj ligu prvaka ,euroligu , košarku ,tenis ,vetrpolo,atletiku ,skijanje ...itd...itd
Toga u europi nema!!
E baš zato mi je drago da je HNL prešao na privatnu kuću!! (arena sport). tako će malo pomalo sve preci na privatno a hrt-u će ostat reprezentacija (ako i to).
Evo primjer Španjolci plačaju godišnu pretplatu za kanale C+Deporte oko 500 €ura!!

Hoćeš vrhunski sport? plati pa gledaj!! (pay per view)

Dobar ti nick jeli.

A jeli ti tacosi placaju i purgersku pretplatu svaki misec? Ajte molin te...
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 03:29 PM   #157
roso
Senior Member

roso's Avatar

roso is on a distinguished road

@only1950

Sve ono sto sam napisao i poslao HRTu je napisanu u afektu sa ciljem da ih 'trgnem', pokrenem, predocim im sliku koliko ce ih ovaj nemar kostati.
Nisam imao namjeru nikoga uvlaciti u nekakve sukobe a pogotovo ne Torcidu niti sam se ikada sakrivao iza ikakve grupe. U orginal pismu sam se potpisao imenom i prezimenom ako ti to ista znaci i ako treba i ovdje cu.

Razumi da smo svi frustrirani ovakvim ponasanjem HRTa prema nasem Hajduku i svatko se od nas pokusava izboriti za njega kako god znamo i umijemo, ovo je bio moj pokusaj. Jesam li pogrijesio? Mozda i jesam ali opet bi napravio isto!

PS cini mi se da ja jedini nisam dobio odgovor od HRTa? Cak ni onaj copy paste shit
roso is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 03:38 PM   #158
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

Na ZRT-u imaš oko 30% ljudi koji uopće nedolaze na posao i nisu bili godinama na poslu, a svaki mjesec primaju plaće od 5-15.000 kuna. Prema tome love se ima, ali zna se za čije utakmice. Očito da nema ni tehničkih problema jer kažu;

"i ne možemo na vrijeme pronaći neku drugu producentsku kuću u okviru proračuna za tu utakmicu, ne možemo vam osigurati TV prava", kažu iz Kentara."

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet...-clanak-313917
sptp is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2011, 03:59 PM   #159
Biliboy
Senior Member

Biliboy's Avatar

Zvao sam Kentaro broadcasting, i pricao sam sa njihovim chairsmen.
Objasnio sam da ima puno ljudi koji bi rado htjeli da gledaju tu utakmicu etc, ali je on objasnio da reklame nerade i da zato nece biti prijenosa?? Nesto mi je u tom smislu govorio ali tesko je razumit ove engleze. Probao sam ga nagovorit ali nije islo... jebiga sta da kazem.

HRT sve sam moze napravit...samo da plate malo extra i odma bi "stoke" se angazirao da uvede te kamere na taj jebeni stadion.
Old 27-07-2011, 04:07 PM   #160
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

evo nakon kraće prepiske sa Šebom i traženja brojeva i mailova njegovih nadređenih i brune kovačevića

Poštovani,
trebali biste znati da HTV ne može unijeti na stadion, kako Vi predlažete „svoje kamere“ ako vlasnik to ne dopušta.
Prava za sportske prijenose nisu u vlasništvu HRT-a, nego onog tko organizira utakmicu ili natjecanje. Licencu za prijenos vlasnik prava prodaje na tržištu, na kojem se osim HRT-a pojavljuju i drugi zainteresirani kupci. Iako HRT uspijeva osigurati većinu prava za koja je zainteresiran, realno je očekivati i ne može se spriječiti, da pregovori o otkupu ponekad uspješno završe i za drugog zainteresiranog.
Bruni Kovačeviću možete pisati na adresu bruno.kovacevic@hrt.hr
A što se mene tiče, ja nisam zaposlenik Hrvatske radiotelevizije nego neovisni povjerenik za korisnike usluga HRT-a i nadređeno mi je Programsko vijeće Hrvatske radiotelevizije. No, ako imate pritužbi na ono što sam Vam napisao, rado ću ih saslušati. I sve što sam eventualno pogrešno rekao ili napravio, rado ću popraviti. Ljudi smo, dogovorit ćemo se!
:-)
Srdačan pozdrav,

Zvonko Šeb

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules