[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-08-2009, 10:08 PM   #1
bakikava
Member

bakikava's Avatar

bakikava is on a distinguished road
Default Novi trener

Ko će bit?
MIslin da je Miše već preda ostavku te da možemo oćekivat objavu odluke da za novog trenera dolazi ...
bakikava is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 10:11 PM   #2
makaranin
Senior Member

makaranin is on a distinguished road

jako andabak. novi-stari
makaranin is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 10:13 PM   #3
bakikava
Member

bakikava's Avatar

Evo bogami javili da je da ostavku ali to se moglo i očekivat.
Ja bi najradije Vulića za trenera.
Old 02-08-2009, 10:16 PM   #4
pinco
Member

pinco is on a distinguished road

Oće uskoćit Pere Nadoveza
pinco is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 10:17 PM   #5
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

srce vuče za Vulića,kad god je dolazio stvorio je igru u skladu s mogučnostima igrača kojima bi raspolagao

ali ako se netko postavi ko gazda i pokaže da klub uredno funkcionira moguć je i dolazak Peruzovića,bez jamstava da smo ozbiljan klub Peruzović(ili bilo koji ozbiljniji trener) sigurno ne će htjeti prihvatiti takav posao

samo se nadam da ne će eksperimentirat sa gamadi purgerskoj tipa kuže,ivanković,ćiro jer trentuno nije ni situacija ni vrime za takve eksperimente

ja vjerujem da bi Vjeran Simunić napravija vrhunski posao

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 10:18 PM   #6
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

evo da i ja svoje pribacim ode
Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
Nakon poraza od Zadra, Ante miše se pojavio na presici i kratko kazao da daje neopozivu ostavku te napustio prostorije Hajduka. (SD)

Ko ce sad na misto Mise?!

Jedan od ovih koji se uvik spominju tipa Peruzovic, Vulic, Dalic, Susak ... mozda Ivankovic ... mozda neko od Bosanaca tipa Sliskovic ili Hadzibegic ... mozda Katanec ... s obzirom da nam je sad Europa prioritet mozda dovedu nekoga od stare garde tipa Zoff, Zeman, Zaccheroni, Adriaanse ... mozda neko od mladih nada ka sta su Matthaus, Cosmi, O'Leary ... mozda senzacija tipa Schuster ... Spaco i Nadoveza su uvik tu
Old 02-08-2009, 10:20 PM   #7
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Moj favorit je Miljenko Dovečer.
Old 02-08-2009, 10:21 PM   #8
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

ma jebenti više ovaj isprdak od svih, pa eeeeeej, redikul priprema ekipu 3 miseca, odigra dvi utakmice i papa sad

i sad uskače novi trener koji ništa nezna o igračima??????
prije europske utakmice?

ma koji smo mi kurac od kluba, to je strašno, taman kad se ponadaš nečemu, evo opet isto, za popizdit.....

AVRAM GRANT!!!! :P
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 10:23 PM   #9
promatrač
Senior Member

promatrač's Avatar

promatrač is on a distinguished road

šta će ti netko omiljen do navečer, taman kad počne utakmica nigdje ga nema

moji favoriti Točka i Paolo Di Canio
Old 02-08-2009, 10:25 PM   #10
bakikava
Member

bakikava's Avatar

Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Švabo View Post
ma jebenti više ovaj isprdak od svih, pa eeeeeej, redikul priprema ekipu 3 miseca, odigra dvi utakmice i papa sad

i sad uskače novi trener koji ništa nezna o igračima??????
prije europske utakmice?

ma koji smo mi kurac od kluba, to je strašno, taman kad se ponadaš nečemu, evo opet isto, za popizdit.....

AVRAM GRANT!!!! :P
sićan se prošle sezone kad je Rosso govorija kako je spasija Mišu sa onon zajebancijom o Grantu. Sad mogu samo reć: "Rosso jeben te u glavu, lipo si nas usrićija"
Old 02-08-2009, 10:32 PM   #11
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Miše nije imao drugog izbora. Nema igre, nema rezultata i jedino se ostavka mogla desit. Doduše,mogao je dobit otkaz :-)

Novi trener? Točka, Vulić ili Peruzović!
Old 02-08-2009, 10:34 PM   #12
pinco
Member

Hebate, bojin se da trenutno ni Točka nebi moga puno napravit, a sumljan da bi i doša............
Old 02-08-2009, 10:37 PM   #13
NeoWhite
Senior Member

NeoWhite's Avatar

NeoWhite is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
srce vuče za Vulića,kad god je dolazio stvorio je igru u skladu s mogučnostima igrača kojima bi raspolagao

ali ako se netko postavi ko gazda i pokaže da klub uredno funkcionira moguć je i dolazak Peruzovića,bez jamstava da smo ozbiljan klub Peruzović(ili bilo koji ozbiljniji trener) sigurno ne će htjeti prihvatiti takav posao

samo se nadam da ne će eksperimentirat sa gamadi purgerskoj tipa kuže,ivanković,ćiro jer trentuno nije ni situacija ni vrime za takve eksperimente

ja vjerujem da bi Vjeran Simunić napravija vrhunski posao
ja bi isto vulica ali sve mi se cini da dolazi dalic
Old 02-08-2009, 10:37 PM   #14
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Hajduk je svoju Hajducku dicu upropastio kao trenere /veliku vecinu njih), dovede ih se, budu kratko vrijeme ne naprave nista i adio mare i njima i njihovoj trenerskoj karijeri...
Za njih bi bilo bolje da su poceli od manjih klubova, pa onda Split, Sibenik, Zadar....

Vjerovatno ce dovest Peruzovica, on stoji spakovan vec u nekom ormaru... od trenera koji cirkiliraju po HNL ne vidim ime za Hajduka (Kalinic iz Sibenika malo golica, od nepoznatih igraca je stvorio kompaktan klub)
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 10:37 PM   #15
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

eno na sportnetu se spominje Dalić,ja ću samo kazat da su igrači,ljudi u i oko Hajduka i sami navijači Hajduka specifični,temperamentni i furbasti,a Dalić ostavlja dojam finčukastog i ugodnog gospodina ali nedovoljno agresivnog i temperamentog da bi izdržao u Hajduku

svi Hajdukovi treneri bez karizme,bez stava i doze bahatasti nisu dugo izdržali od gračana,jarnija,vučevića,miše,gudelja,pudara i kod svih njih ostao sam dojma da nisu uopće vladali svlačionicom,a bez toga ne možeš ni terenom,ako ne vladaš terenom ne vladaš ni tribinama,a ako ne vladaš tribinama ne vladaš ni upravom.........jednostavno

Old 02-08-2009, 10:40 PM   #16
pinco
Member

Ako ništa, onda najbolje Vulić, njega se igrać pripadne ćin ga vidi
Old 02-08-2009, 10:45 PM   #17
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Meni se ne čeka novi Mesija, spasitelj, dugoročno rješenje Hajduka, čovjek s vizijom igre Barcelone ili Liverpoola, čovjek sa igračkom prošlošću i šarmom prema novinama.....

Ne meni se ne prolazi još jedna godina, e da sam odradio pripreme sa svojim igračima, e da sam ja birao pojačanja i e da sam ja........

Ja bih da se miši da prilika i dalje i da mu se kaže da mu nema nigdje. A dat udarac onima koji su zapravo krivi za sve. ako igrač dobija 350.000 eura plus 150.000 eura samo zato što je došao ne napravi 3 asistenicije i zabije 2 gola nekom zadru onda jebiga .....

Ante ostani!!!!! (Alex ostani, Manchester 1988.g.)
Duje_KH is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 10:52 PM   #18
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by Duje_KH View Post
A dat udarac onima koji su zapravo krivi za sve. ako igrač dobija 350.000 eura plus 150.000 eura samo zato što je došao ne napravi 3 asistenicije i zabije 2 gola nekom zadru onda jebiga .....

Ante ostani!!!!! (Alex ostani, Manchester 1988.g.)

ako to igrač ne napravi na pripremama,pa na generalnoj probi u Osijeku,pa protiv Žiline onda je tu trener da ga izbaci iz momčadi a upravi da prijedlog da se igrača sankcionira novčano ili na neki drugi način,ako to trener nije u stanju napraviti ili nema muda napraviti neka ode,jer Miše neke igrače ni za 4 godine ne bi izbacija iz momčadi sve da daju svaku utakmicu autogol

miše nema stvari pod kontrolom,miše nema igru,ako smo ikada trebali zazivati i braniti kojeg trenera to je bio Vulić koji je imao igru,imao je i rezultat i obično bi otišao nakon 3-5 loših(rezultatskih) utakmica,zašto trpjeti lošeg trenera i lošu igru još od Osijeka lani????

Old 02-08-2009, 10:57 PM   #19
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

@rezervirano- Miše je vladao tribinama, tj. tribine su voljele Mišu i vjerovatno ga i držale do sada na klupi.
Old 02-08-2009, 11:04 PM   #20
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

ma jebenti sve....
sad će dovest nekog novog koji će ako se ne prođe protiv slovaka pizdit kako nije ima vrimena upoznat stanje, uigrat i pripremit..
Uprava je ta banda od koje sve počinje!!!!! oni su odgovorni za politiku kluba, oni postavljaju i daju otkaze trenerima, oni dovode i puštaju igraće.l
Trener ako nezna, nije ni on uvik kriv šta nezna, kriv je onaj koji ga drži.a na kraju priće su i igraći, od njih sve dolazi...oni klubu na terenu donose ili odnose....

već više od 30 godina uz i za Hajduka ali dođu ovakvi neki dani kada čovik izgubi volju....jebiga. sutra će biti bolje, ali strah me četvrtka...
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules